Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Baltic Ambition

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Baltic Ambition

Atsiliepimai apie UAB "Baltic Ambition"

"Dovanų Šalis"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Baltic Ambition"

A. B. 2017-09-20 16:16:01
Sveiki, visų pirma sakiau visai kitą raštą, bet jūsų darbuotojja susisiekė ir pranešė, kad mano užsakyto negali išspausdinti, tad pasirinkau iš jos siūlomų kitų, dėl to aš sutikau pati. Bet vat pačio užrašo kokybė tragiška: atsiimant atrodė viskas tvarkoje, bet tik užsidėjus atšoko užrašo ir paveiksliuko kampai. Su karštu lygintuvu palyginus šiek tiek prilipo, bet ir vėl tas pats.
galbūt galėtumėte parašyti mums el. paštu: info@dovanusalis.lt ir mes išspręsime šią situaciją. Laukiame Jūsų žinutės!
Labai maloni pardavėja dirba jūsų parduotuvėje Kaune. Dariausi puodelį su užrašu, nuoširdžiai pakonsultavo, patarė. Rezultatu likau labai patenkinta :)
Baltic Ambition 2017-09-20 13:39:32
Gal galite susisiekti su mumis ir papasakoti plačiau apie savo užsakymą? Bandysime išspręsti susidariusią situaciją, kad nenusiviltumėte mūsų paslaugomis.
A. B. 2017-09-13 10:29:08
Buvo užsakyti vyriški individualaus dizaino apatiniai. Vos juos užsidėjus ėmė luptis užrašas, labai nekokybiška prekė už 12, 50euro.
Negalėjau išsirinkti marškinėlius dovanai, pardavėja mielai pasiūlė pagalba. Puikus bendravimas, esu patenkinta
Labai gaila, bet teikiamomis paslaugomis teko nusivilti... Buvo atvykta į padalinį BIG2 prekybos centre, Klaipėdoje. Buvo ketvirtadienis. Užsakius paslaugą buvau informuota, kad užsakymas bus įvykdytas šeštadienį ir apie tai bus pranešta sms žinute. Tačiau sekmadienį nesulaukus pranešimo nuvykau pasiteirauti dėl užsakymo ir buvau informuota, kad užsakymų nepristatė... Būtų malonu, kad apie neįvykdytus užsakymus informuotumėte ir sutaupytumėte brangų žmonių laiką...
Operatyvus ir labai malonus darbuotojų bendravimas. Užsisakius keletą prekių, jau kitą dieną jas pristatė. Likau labai patenkinta ir prekėmis ir aptarnavimu. Tik geriausi atsiliepimai apie šią įmonę!
Labai šaunus kolektyvas dirba Dovanų Šalies biure! Norėjau labai greitai ir labai gerai, kas dažnai nelabai dera kartu, bet šį kartą pavyko :) Ačiū už puikias dovanas su mano nuotraukytėm :)
Siauliuose AKROPOLYJE "DOVANU SALIS" dirba labai nemandagios, nedraugiskos pardavejos. Dirbant aptarnavimo srityje deretu elgtis mandagiau, o taip lyg noretusi pazeminti klienta. Paklausus kokios informacijos ziuri i zmogu lyg i koki kvaili. Geda. Vien del netinkamo aptarnavimo daugiau cia nieko nepirkciau!
Labai gailiuosi, kad pasirinkau uzsakyt dovanas sioje kontoroje (PC Mega), , Dovanu salis". Paklauses patarimo, , Akropolyje", kad, , Megoje"padarys puodelius su kalediniais sveikinimais ir vardais ta pacia diena, nuvaziavau i, , Megos" Dovanu salis skyriu. Nuvaziavus parodeme norimo puodelio su Kaledine tematika ir sveikinimais pavyzdi ir paprasem, kad uzrasytu vardus. Pardaveja isklause ir pasake, kad puodeliai bus uz valandos, liepe susimoketi. Sumokejus kita pardaveja pasake kad tokiu puodeliu yra tik vienas (o mes uzsakeme 4) ir pabare kolege, kad si nepaziurejusi padare uzsakyma. Pirmoji, net nepaklaususi pasake, kad puodelius galesim atsiimti pirmadieni, ji paskambins.Matydamas kad jai nelabai rupi musu uzsakymas (nes viso uzsakymo metu maige telefona) nusivedziau prie pavyzdzio ir parodziau kokiu prekiu noriu. ji palinksejo galva ir vel uzsieme savo telefonu. Kadangi dovaneles turiu issiusti i uzsieni sia savaite, kurias veza draugas, laiko kitur neturejau uzsisakyti.Nei pirmadieni, nei antradieni skambucio nesulaukiau.Teko vaziuoti paciam.Pardaveja pasimetusi sake, kad bus vakare 8 val, nors aiskiai matesi, kad meluoja.Pasakiau, kad atvaziuosiu ryt, tegul paskambina, kada bus prekes. Vel skambucio nesulaukiau. Skambinau pats, pasake, kad dar kita diena. Ir ka jus manot-valio nelemtieji puodeliai yra. Lekiu, dar spesiu sivakar isvaziuojanciam draugui idet. Nuvaziavus vel teko nusivilt.Istrauke puodukus uz eura su vardu, be kaledinio sveikinimo, baltus, kaip is miltu istrauktus su uzklijuotu kazkokiu raudonu blynu, panasiu i seni salti.Viskas priesingai, ka buvau uzsakes. Pasake, kad tokiu puodeliu, kokiu norejau nera. Gali padaryt...NET 15% nuolaida. Neturejau is ko rinktis, nes laiko nera. Teks giminems nusiusti tas parodijas, kurias pasiule;;Dovanu salis". Bukit zmones budrus. Labai nerimta kompanija. Tik susigadinsit sau ir kitiems nuotaika, bei svente.
Jevgenijus Kižinas
2016-07-25 10:31:35 IP 78.158.19.27
Pirkejas 2016-07-15 10:13:57
Problema yra pasikartojanti. Užsakoma prekė, kuria turi pristatyti per 3 d.d. Ateina 4 d.d. prekės nėra ir nėra jokių pranešimų apie vėlavimus. Išsiunčiamas laiškas - neatrašoma. Skambinama telefonu - nekelia. Galu gale randamas kitas kontaktas, kaip susisiekti ir pranešama, kad laišku negavo, skambučių nematė. O kas smagiausia - pareiškiama, kad tokios prekės sandėlyje nėra ir apie tai nepranešama užsakymo metu. Laba puiki įmonė, sugebanti gadinti gimtadienis, o ypač mažojo vaiko, kuris lauke dovanos, o dabar teks pasakyti, kad : "atsiprašau, užsakinėjau "š*******o kontoroje" ir tau dovanos nebus" Reziumė- negalima pirkti iš neaiškių parduotuvių, kurio nesiteikia net informuoti klientų, o tik sugadinti šventes. Ačiū UAB "Baltic AMbition" už puikų darbą !!!

Visų pirma, labai apgailestaujame dėl Jūsų patirtų nepatogumų. Taip, kaip Jūs parašėte, tikrai neturėtų būti. Iš savo pusės visada stengiamės visas siuntas išsiųsti laiku, o jei dėl kokių nors priežasčių prekės neturime, klientą informuojame asmeniškai.

Dar kartą atsiprašome dėl Jums sukeltų nepatogumų.

Mums būtų labai naudinga, jeigu galėtumėt nurodyti savo užsakymo numerį, kad galėtumėme išsiaiškinti situaciją dėl Jūsų atvejo ir kitą kartą užtikrinti, kad tokių atvejų nebūtų.
Urte 2016-06-11 10:48:49
Siuntos negavau jau 4dienas. I gimtadieni eisiu tusciom! Geda.
Sveiki, visas siuntas būtinai išsiunčiame laiku (jeigu prekės tektų laukti ilgiau - būtinai iš anksto informuojame). Jeigu dėl tam tikrų priežasčių siuntos pristatymas vėluoja daugiau nei turėtų - būtinai iš karto kreipkitės į mus - mes išsiaiškinsime su kurjeriais arba persiųsime Jums naują prekę, kurią gausite kitą darbo dieną.

Urte, jeigu galite nurodykite, savo užsakymo numerį, kad galėtumėm išnagrinėti Jūsų atvejį.
Ar normalu palikti darbo vieta kai iki uzdarymo lieka 15 min? O gal internete neteisingi duomenys apie darbo valandas? Prekybos centras "MADA", Viršuliškių g. 40 2016.06.10. Siulaui administracijai pagalvoti apie savo neatsakingus darbuotojus. Labai nusivyliau kad vaziavau veltui ir sugaisau laika.
Siuntos negavau jau 4dienas. I gimtadieni eisiu tusciom! Geda.
O jei net negali ant nuorodos paspausti, tai pats kaltas, viskas ten labai aiškiai parašyta.
SA 2014-03-08 11:48:03
Man truputi keista pasidarė parduotuve kaip ir nieko dar ekspertai yra norėjau nupirkt preke o cia tik langelis klauskit paklausiau spręskit patys:

Cituoju:
Preke A1130 galima pristatyti i Onuski traku rajona
Dovanų ekspertė Lina
Sveiki, pristatyti galime bet kur. Apie pristatymus galite pasiskaityti štai čia: http://dovanusalis.lt/prekiu_pristatymas
You (click to change)
manes nedomina kaip siusit arkliuku ar ferari reikia kad gavejas gautu iteikiant asmeniskai ir rasyk kiek tai kainuos. Jaigu sugebate ta padaryt?
Jus bendrausite ar ne
Ar man si susirasinejima paskelbti viesai jai negaunu atsakymo paskelbiu internete sio pokalbio turini
Prek A1130 galima pristatyti i Onuski traku rajona
Jus bendrausite ar ne
Dovanų ekspertė Lina paliko pokalbį, tačiau mes gausime visas Jūsų paliktas žinutes.
Niekada su robotu neesi bendraves ? :)

Cituoju:
Preke A1130 galima pristatyti i Onuski traku rajona
Prek A1130 galima pristatyti i Onuski traku rajona

Medidėja
Adresas: Telšių g. 2, LT-90162 Plungė.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
Įmonė UAB MEDIDĖJA gamybinę veiklą pradėjo prieš ketvertą metų. Įmonėje nuolat tobuliname gamybos technologijas, mūsų darbuotojai - tikri savo darbo specialistai, daugelį metų dirbę šioje srityje, tad dabar galime gaminti sudėtingus, aukščiausios kokybės gaminius iš medienos Lietuvos ir užsienio klientams. Pagal...
Pin Pin
PIN PIN

Adresas: Savanorių pr. 219, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; fejerverkai, pirotechnika; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai; pramogos ir poilsis; vaikų prekės.
Pin Pin - viskas Jūsų Šventei! Mes suteiksime gerą nuotaiką Jūsų šventei. Siūlome didžiulį pasirinkimą įvairių spalvų, dydžių ir figūrų balionų. Sukursime išskirtines dekoracijas, papuošimus pagal Jūsų norus, supakuosime dovanas. Pasiūlysime skirtingų formų ir įvairių spalvų dangaus žibintų, fejerverkų. Turime itin...
Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: dovanos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai.
Nerizikuokite, rinkdamiesi reklamos gamintoją. Tik bendradarbiaudami su mūsų bendrove gausite kokybę, kuria didžiuositės. Reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo UAB „Admen Baltic“ rinkoje jau nuo 1992 m. Esame didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba 160 profesionalų. Generuojame...
CHARLOT LT
Adresas: Vilkpėdės g. 20, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; dovanos; galanterija; kanceliarijos prekės; popierius, jo gaminiai; spaustuvės, leidyba.
BIURAS Rašymo priemonės Žymekliai Pieštukai ir grafitai Biuro popierius Biuro prekės Skylmušos Žirklės Segikliai ir sąsagėlės Sąvaržėlės, spaustukai, smeigtukai Pirštų drėkintuvai Lipnios juostelės ir kvadratėliai Klijai Padidinimo stiklai Kniedės Peiliai ir ašmenys Kanceliarinės gumytės Antspaudai ir tušas spaudui...
Klaipėdos juvelyras
Vestuviniai žiedai

Adresas: Minijos g. 141A-2, LT-93204 Klaipėda.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dovanos; eksportas; juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija; kita veikla; lombardai; meno salonai ir galerijos, dirbiniai.
Juvelyrika, juvelyriniai gaminiai, vestuviniai žiedai, sužadėtuvių žiedai, auskarai, apyrankės, grandinėlės, pakabukai – projektavimas, gamyba, prekyba, remontas. Juvelyras Klaipėdoje teikia juvelyrinių dirbinių projektavimas ir gamyba naujausia 3D technologija. Konsultuojame dėl juvelyrikos gaminių pasirinkimo...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
Pilaitėje uždaroma "Hyper Norfa"
Pilaitėje uždaroma "Hyper Norfa" 09-22 07:03
Vilniuje esanti parduotuvė negeneruoja pakankamai pajamų, todėl nuspręsta išsikraustyti iš nuomojamų patalpų.
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą 09-21 21:42
Telekomunikacijų bendrovė "Telia Company" pasiekė tarptautinį susitarimą su teisėsauga ir sutiko sumokėti 965 mln. USD dydžio baudą dėl kaltinimų kyšininkavimu Uzbekistane.

Ar turite skolų?

UAB Baltic master