Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Luminor Bank, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Luminor Bank

Atsiliepimai apie Luminor Bank, AB

Buvę Nordea ir DNB bankai

Parašyk savo nuomonę apie Luminor Bank, AB

Sveiki! Likau sužavėta PPC Panorama Jūsù banke dirbančiu vyruku! Visus kilusius klausimus ir problemas išsprendė labai greitai, pakonsultavo iškilusiais klausimais, patarė geriausius variantus, Ačiū ir 10 balù jam!
Situ invalidu bankas nuskaiciavo 20 euru uz skubu pavedima pervedant 1 eura...darant pavedima nematyti mokescio sumos...BUKITE ATSARGUS...NESINAUDOKITE SUDINAIS BANKAIS!!!
Teko šiandien labai nustebti, kai paslaugą (-as) teikianti įmonė prisigalvoja klientus atstumiančias tvarkas ir taisykles. DNB Panevėžio skyriuje norėjau nusipirkti keliasdešimt zlotų, atstovėjau eilę, viena banko darbuotoja neturėjo. Persodino pas kitą. Paprašė asmens dokumento. Padaviau vairuotojo pažymėjimą. Rodos viskas normalu, tačiau -NE! Pasirodo, kad dokumentas, kuris pripažįstamas net užsienio šalyse, kaip asmens tapatybės nustatymui, jų banke negalioja!? Būtinas arba asmens tapatybės kortelė, arba pasas. Suprantama būtų jei kalba suktųsi apie tūkstantines sumas, bet dėl 15-os eurų!? Nusipirkau kitame banke. Buvo geresnis kursas ir net jokio asmens dokumento neprašė.
BAISIAU NEGU BAISU. Gavau laiska iš dėdžių Dnb, nu taip, esu skolininkas.. 6.71 eu. Pries metus išviso nustojau naudotis šiuo banku. Taip gavosi, prarijo kortelę, pamečiau elektroninės bankininkystės prisiju ngimus ir šiaip užmiršau tą banką. Taigi, suskubau padengti skolą ir iškarto padariau pavedimą. Kaip tik tuo metų buvau laisvės al. ir žinojai kad visai šalia yra bankas, juk man reikia aplamai atsisakyt jų paslaugų jei aš jų nenaudoju, kad, nebesiųstu man skolos laiškų. Banke mane mielai pasitiko ir pasakė, kad jų kompiuteris visai kitą sumą skolos rodo. Pasirodo ta skola dar didesnė.. Keista. Jie patys man prieš kelias dienas parašė laišką, nurodė skolą o aš ją padengiau..klausiau banko vadybininkės kaip taip gali būt, atsakymo nesulaukiau. Likau ir jaučiuosi apgautas.. Nes atsakymo patys banko darbuotojai net nesuformuluoja...čia nekalbamą apie skolos diduma piniginiu atžvilgiu, juk tai tebuvo 1.30eu daugiau, bet pats principas žmoniu apgavystės...
paskolų pasiūlymas ir projektų finansavimas

Geras draugas (-ai)
Mes esame privačių investuotojų asociacija; Mes esame
prieinama visiems, maksimali trukmė grąžinama 15 metų ir daugiau, mūsų metinė palūkanų norma yra 3%. Kreditas suteikiamas kiekvienam, kas uždirba fiksuotą mėnesio pajamų. Norėdami gauti daugiau informacijos apie paskolos pasiūlymą, prašau parašyti adresu Émail:
celyalegria007@gmail.com

NB: rimtai susilaikyti
Nerekomenduoju DNB banko niekam, aš atsisakysiu visai, lupikai kitip nepavadinsi, vos už nuemimą pinigų 2 eurus nuskaičiuoja o galbut jie butini, patariu i swedbanka visiem bet ne į vagių banką
Bankas DNB tiesiogine to žodžio prasme lupikauja. Be to visiškai nevertina savo klientų laiko. Kreipiausi į jbanką dėl pažymos apie turimą atsiskaitomąją sąskaitą, atvykau su savo pažyma kurio forma reglamentuota vienos iš valstybės vardu veikiančių agentūrų. Banko darbuotojai dirbantys Saltoniškių skyriuje dėl mano paruoštos pažymos pasirašymo sprendimo priimti patys negalejo, o atsakymo iš nei vieno DnB teisininko per daugiau nei pusantros valandos gauti nepavyko. Buvau priverstas užsakyti 6 eur kainuojančią banko ruoštą pažymą. Dabar teks laukti keletą dienų kol ji bus paruošta ir gaišti laiką dar kartą ją atsiimant. Banko darbuotojus informavau, kad uždarysiu dvieju įmonių DnB sąskaitas iki 2018 m. Tą planuoju ir atlikti, sėkmės Jums prarandant klientus!

Esu Dnb banko kliente ir turiu Visa Classic kortele be kredito limito, kuria naudoju viesbuciu ir bilietu uzsakymams. Siandien banke man pasake, kad privalau paimti kredita, kitu atveju mano kortele nebegalios. Taciau as nenoriu imti kredito - jis man nereikalingas, kitas dalykas, esu studente ir neturiu nuolatiniu pajamu, del sios priezasties nenoriu imti jokio kredito. Esu labai nepatenkinta, kad jusu bankas per prievarta vercia imti kreditus, manau, tai tra neteisinga, nes Visa kortele man yra reikalinga.
Ieskosiu kitos galimybes gauti kreditine kortele be kredito is kitu banku, nes jokio kredito tureti nei noriu, nei galiu!
Linkejimai,
Kamilė Makarenkaitė
2017-08-29 17:12:14 IP 83.181.80.130
Šiandien (2017.08.29), buvau DNB banke, liepkalnio g. Maximoj.
Sėdėjo moteris piktu veidu, kažką rašė į kompiuterį, aš gražiai pasisveikinau ir pasiteiravau, kurį mygtuką reikia spausti, norint vėliau prieiti ir sužinoti slaptažodį nuo elektroninės bankininkystės.
Man atsiprašant chamiškai buvo atsakyta, jog nejaugi nemoku skaityti, kas parašyta, parašyta juk lietuviškai.
Po tokio atsakymo aš apsisukau, pasakiau ačiū ir išėjau.
Suprantu, jog kiekvienas žmogus yra pavargęs darbo pabaigoje, ir nusibosta atsakinėti į atsiprašant galbūt kiek kvailus klausimus, tačiau aš irgi dirbu, ir manau, jog bendravimas su klientais galėtų būti kiek malonesnis.
Noriu išreikšti didelį nepasitenkinimą šiuo banku. Š. m. rugpjūčio mėn. pradžioje atsitiktinai užėjusi į šio banko padalinį Kaune pasikeisti valiutos, sužinojau, kad aš esu skolinga bankui beveik 10 eurų. Darbuotoja man pareiškė, kad skola susidarė dėl to, kad nuo 2116 m.lapkričio mėn. bankas pradėjo skaičiuoti sąskaitos aptarnavimo mokestį po 80 centų kas mėnesi. Internetine bankininkyste šiame banke nebesinaudoju nuo 2013 metų. (Tais metais paskutinį kartą buvau prisijungusi prie banko). Darbovietę pakeičiau, atlyginimo čia nebereikėjo pervesti, kortelės galiojimo laikas pasibaigė. Liko tik nedidelis terminuotas indėlis, už kurį bankas nemokėjo jokių palūkanų. Sužinojus, kad bankas man kas mėnesį priskaičiuoja po 80 centų skolos, mane įštiko šokas. Kodėl šio banko darbuotojai apie naują mokestį manęs neinformavo asmeniškai? Banko dokumentuose yra mano ir elektroninio pašto adresas, ir telefono numeris ir buvo sudaryta naudojimosi SMS linija sutartis. Parašiau bankui pretenziją, darbuotoja pažadėjo kad atsakymą gausiu per 2 dienas. Atsakymą gavau tik po 2 savaičių!!! Jame buvo parašyta, kad apie naują mokestį buvau informuota 2016m. rugsėjo mėn.interneto banke, kuriuo aš NEBESINAUDOJU NUO 2013 METŲ !!! Ir čia banko darbuotojai apsimelavo.Man interneto banke nebuvo jokių žinučių
Mieli žmonės, bėkite iš šio banko kuo greičiau ir kuo toliau. Tai visiškas nesiskaitymas su klientais, aplaidus darbas ir nepagarba žmogui. Jeigu nebūčiau visai atsitiktinai užėjusi į banką pasikeisti valiutos, mano "skola" sėkmingai augtų kas mėnesį po 80 centų, kol iš terminuoto indėlio liktų 0. Taip šis bankas sėkmingai pelnosi neteisėtai nusavindamas klientų pinigus. Norėčiau sulaukti atsakymo asmeniškai iš šio banko vadovo apie šį atvejį. Neteisėtai nusavinti pinigai turi būti sugrąžinti, jeigu bankas nori išsaugoti savo gerą vardą.
Esu jūsų kliente jau daug metų, bet šiandien apsilankymas jūsų banke esančiame Dvaro gatvėje mane šokiravo, išsispaudus taloneli 16:26 laikui teko pralaukti iki 17:00 ir atlaukusi iki to laiko jūsu darbuotoja iš 3-čios kabinos pasako, kad viskas nebespėsime jūsų atleisti, tik keiščiausia tas, kad dirbo tik 2 darbuotojos, žmonių buvo keli, tikrai nusivyliau tokiu aptarnavimu, kad per puse valandos tenka laukti kol aptarnaus 3 žmones??? Siaubas kažkoks nors jiems tik korteles reikia atiduoti ir dar tokiu jūsu darbuotojos įžulumu.
Apgailetinas aptarnavimas kedainiu basanaviciaus skyrius..Vieninteliai buvom banke ir laukem 10min kol pakeis mums valiuta, bet ir tai deja neivyko, nes baigesi kantrybe ir isejom i swedbank kur ten aptarnavo greit ir zmoniskai. 2 bezdiones dnb dirbancios snekejos tarpusavyje ir telefonus minke, o mes sedim ir nesuprantam kodel musu niekad taip ilgai vienintelius laukiancius neaptarnauja. Uz ka joms ten moka..
Laura 2017-07-07 12:41:14
Jūsų DNB banko skyrius Panevėžyje yra kažkas baisaus. Žmonės pikti ir visi turi ilgiausiai laukti. Planuoti suspeti įnešti pinigus per pietų pertrauką yra neįmanoma. Begalo trūksta operatyvumo!!!!
Tragedija per valanda aptarnauja 3-4 zmones panevezyje
Bankas be atsakingumo, klientai nulio vietoj, darbuotojai dirba atmestinai, konsultantai žino tik kelis esminius dalykus, nieko papildomai atsakyti negali, mala viena per ta pati š*da, ką žino ir nieko daugiau. Atsiuntė kortele kurios nepriima nei vienas bankomatas iš Liepu g. 10, Klaipėda., jos teko laukti 2 savaites, nuvažiavus aiškintis į Lietuvininkų g. 37, Šilutė, aktyvavo kortele (teko išaiškinti, kad neturiu jokiu kodu nes kortele gauta paštu ir aš čia dėl to ir esu, tai užtruko gal apie 10min, kol suprato kuriuos mygtukus prie kompo sumaigyti) tada pabandžius pasinaudoti DNB bankomatu, kortele buvo neaptarnaujama arba nepriimama bankomato (išbandėm tuo pačiu visus bankomatus greta esančius), grįžom atgal į banką teko laukti kol baigsis šnekučiuotis su kolega ir galu gale aptarnaus (tuo metu nebuvo nei pietų pertraukos, nei žmonių). Galu gale aptarnavo ir pasakė, kad reiks laukti dar savaite kol atsius nauja kortele. Kadangi mes esam tokie menki asmenys neturintys ką veikti, nedirbantys ir nemokamai važinėjantys iš toliau, dėl jų klaidos turim toliau šokinėti palei jų užgaidas, aukoti savo brangu laiką ir pinigus taisydami jų klaidas. Bankas sukėlė daug pasipiktinimu, blogos nuotaikos, nuostoliu (dėl bereikšmių važinėjimosi) keblumų dėl pinigų išėmimo. Ateity tikrai neplanuojam naudotis banko paslaugomis ir nesiūlom kitiems, mieliau rinksimės kitą banką. :)
Evaldas 2017-04-14 09:42:21
Bėkite nuo šito banko, a*******i, apgavo, kad sąskaitą nemokama bus (jaunimo) ir ėjo per mokyklas, daug žmonių pasidarė sąskaitą ir dabar tyliai pakeitė kainininka ir pažiūrėjau, kad skolingas jiems esu, o atsidarė sąskaitą pas juos labai daug moksleivių, tai dabar s*****i prisirinks pinigų iš jaunimo. Gėda
Pritariu pati taip atsidariau. Nieko nepranešė ir pradėjo nuskaitinėti mėnesi mokestį. Tai ačiū dievui baigiasi kortelės galiojimas tai eisiu atsisakyti
2017 07 13 vakare buvau DNB Vilniaus akropolio skyriuje. Vėl teko nusivilti aptarnavimo lygiu. Tai yra laukiant su talonėlių savo eilėje, per valandą du kartus žmonės priėjo be eilės ir abu kartus buvo aptarnauti, nors buvo laukiančių ir senjorų ir tėvų su kelių savaičių naujagimiu. Naujagymio mama priėjus paklaust kodėl užleidžiat be eilės kai yra laukiančių su kūdiais, tai buvo atsakyta, kad trumpam. Tas trumpam truko, virš 20min.O kita mergina be eilės užėjus pasirodė, kad draugė atėjus pasišnekučiuoti apie pensijos kaupimus savo tėvams.
Kita istorija, ieškant būsto paskolos, po prašymo gauti, teko ieškot pačiam pasiūlymo. Pasirodo aptarnavusi bankininkė buvo mokinė ir išvažiavus į mokymus niekam neperdavė savo darbų.
Laba diena, ar šiuolaikinis bankas gali turėti tokią pavedimų paieškos sistemą, net "tuparikui" reikėtų paieškos pagal pavadinimą...Kalbantis su konsultantais telefonu, jokios problemos nepavyks išspręsti klientui palankiai, nebus ieškoma alternatyvų..
duodami pin/tan kodu sarasai greitai duplikuojasi todel jeigu kamnors pasitaiko galima pamirsti apie prisijungima prie banko saskaitos. galeciau pamineti ir tai, jog jie nesusirise su paypal;'u ir kiekviena karta pabandzius prisijungti su lietuviska banko saskaita i paypal mes klaida-neuzregistruotas (neaktyvuotas) vartotojas-banko saskaita arba blokuos tokio tipo leidimus. atsiprasant, gyvename europos sajungoje o ne caro laikuose.dar tas erzina, kad neimanoma naudotis uzsienietisku puslapiu mokejimo budais, matot "lietuviski standartai" geriau nei tas kas tarptautiniu budu yra isbandyta.
p.s. visos nesamones prasidejo kai DNB eme keist politika niekas normaliai nebeveike poto.
Tokio nekompetetingo banko dar neteko sutikti... mudu su vyru uzpildem paraiska gauti paskolai ketvirtadieni 9000 euru, viskas buvo OK. penktadieni atvykom pasirasyti sutarties, mum pasake kad norint gauti tuos 9000 €, reikia padengti turima lizinga ir viskas bus ok. Na ka, paemem paskutinius pinigus ir sumokejome. Likom be pinigu, bet tikejomes atsiimti is tos paskolos, kad galetume pragyventi iki menesio galo, susimoketi mokescius. Tai va, po 30min, kai sumokejom lizingo likutine dali, vel paskambino is banko ir pasake, kad kazkoks puskvaisis isvykes ir negali patvirtinti sutarties, laukite pirmadienio. Atsaukem susitikima su pardaveju ir nukelem i pirmadieni... po to vel sulaukem skambucio is banko. Mum buvo pasakyta, kad padaryta bankininkes klaida, ir mes negalim gauti 9000€, galim gauti MAX 6600€... pasitarem ir nusprendem kad uzteks ir tu pinigu, nes jie buvo itin reikalingi...nu ka, atejo pirmadienis, nuvykom i banka ir mum buvo pasakyta kad dar reikia laukti, nes kazka derina... praejus beveik 3 val, nesulaukem skambucio, tai vel nuvykome i banka ir mum pasake kad suma dar labiau sumazino. 6100 - 200 draudimas - 100 banko mokesciai ir - 70 isgryninimas... Kosmaras kazkoks... tai jau gaunas stipriai per mazai, negu buvo sutarta ir pirkinys nebeiseina. Pravargom 3 pragariskas dienas, kadangi gyvenam uzmiesti, per banka pravazinejome beveik 200km, 2 dienas abudu atsipraseme is darbu, atidavem lizingui paskutinius pinigus ir REZULTATAS? Paskolos negavom, kura isvazinejom, uz laisvas dienas atlyginimo kita menesi negausime, pinigu per banka nebeturim... tai ka belieka kalbeti apie si banka? Atejom nusipirkti pinigu, o patyreme mazdqug 400€ nuostolius. Vienas vienintelis geras dalykas gavosi is sio reikalo, issimokejome lizinga... tokiam bankui ne vieta ant sios zemeles.
Motina tik ka susiktame DNB bankomate nueme 100 euru, jai uz pinigu isemimo mokesti nurase 3 eurus, kas per plesikavimas be perspejimo?, po to veliau nuejo i bankomata nusieme 30 euru ir ka jus manote? vel nurase 3 eurus uz pinigu isemimo mokesti, gal banko darbuotojai pasiaiskins kas cia per savivaliavimas?ar reikes kreiptis i aukstesnes instancijas?
klientas 2017-04-19 15:12:04
Isvis stebiuos nuo naglumo, pazeide visus zmogaus teises nes sedi teisininke savo nuoziura nurasineja pinigus anstoliam, grynu pinigu neisduoda, ir dar va deklaracijos belaukiant sau ramiai, paeme uzdare be jokio perspejimo saskaita. NAGLUMAS !!!!! susitiksim teisme
na tegul busiu ir glusa ir durna, nors ir baznycioj buvau, bet nemuse, taciau nejau taip suinteresuotas bankas savo klientais patingejo parasyti zinute i elektronine bankininkyste??? gal as tuo periodu buvau labai uzsiemusi ir nesidomejau jokia info, isskyrus banku suteikiama informacija. nezinau kur jus ta protingasis radot, bet nei vienoj mano skaitomoj knygoj to nebuvo parasyta. tuo metu as buvau isvykusi ir tikrai nei tv nei radijo nesiklausiau. Tai privalo buti mano asmeninej info. kazkodel paraso zinute apie nieka, o kas reikia - ne
Silva 2017-04-15 16:09:19
nusivyliau ir as ziauriai siuo bankuj, nors jis man niekad ir nebepatiko, bet pakeitusi darboviete, privalejau cia atsidaryti saskaita. Kadangi mano visos operacijos Swedbanke tai 14d balandzio is nordo ryte pervedziau piknigus i swedbanko saskaita, deja, siandien 15 pavakare, pinigu nera. avat ikr svesk sventes, kai pinigai kazkur pakibe. nesugebejo pervest iki 15 val??? Zikauru.
O neteko girdėti per visus įmanomus informavimo kanalus, kad nuo balandžio 14 iki 18 nebus vykdomi tarpbankiniai pavedimai nei viename iš ES bankų? Durną, glušą ir bažnyčioj muša, tik bėda, kad savo glušumo jis dėl to nekaltina..
El. bankininkystė nesąmoninga. Susikurt prašo skaptažodį su skaičių kombinacija, ir tu jo paprasčiaiusiai negali atsiminti. Lyg ir atsimenu, bet vedu - NETEISINGAS. Jau kelis kartus taip užsiblokavau. Spaudi atblokuoti - prašo tel. numerio. Vedi - netinka. Numeriu naudojuosi 10 metų, tikrai būtent JĮ nurodžiau banke ir visur kitur, o čia - NETINKA. Nesąmonė ne bankas.
Skambinu, kad atblokuotų - nedirba. Dabar laukt antradienio savo pinigų.
Dėjau, blokuosiu, ir nebenoriu su jumis turėti jokių reikalų, puspročiai.
į DnB padalinį Oze atėjau 14:53, jame dirbo 3 darbuotojos, eilėje buvo 1žmogus. priėmė 15:32
Pasipiktinus Plungeje esanciu DNB banko darbuotojais. Toks jausmas kad darbuotoju nebutu, pirmenybes teikiamos pazystamiems. Apgailetinas bankas...
Niekam nerekomenduoju šio banko. Prieš 8 m su vyru sudarėme ilgalaikę būsto paskolą. Į sąskaitą pervedu pinigėlius-nusiskaičiuoja bankas. Atrodo kaip ir viskas gerai butų. Imant paskolą privalėjom atsidaryt ir kortelinę sąskaitą-ją po kelių mėn uždarėm-nereikalinga mums. Bet po 8 metų sužinau, kad banke papildomai yra mano vardu dar viena sąskaita. Sužinojau gavus sms iš bano, kad sąskaitoje trūksta pinigų banko paslaugoms. Kiek kartų teko atnaujint duomenis apie save-nė vienas banko darbuotojas neužsiminė. Dabar sumokėt privalau sąskaitos aptarnavimo mokesčius..ir uždarau tą nelemtą sąskaitą.... vos baigsiu mokėt paskolą-bėgsiu nuo šio banko kuo toliau neatsigręždama...
Pats blogiauses bankas su kokiu teko susidurti. Pamirsus pin koda turi laukti naujos korteles kelias dienas internete yra funkcija priminti pin kodui bet ir ji neveikia. Paskambinus klientu aptarnavimui skambutis mokamas konsultantai nezino ka daro turi laukti ilga laika, o galiausiai pasako "atsiprasau nieko negalim padeti" kito zodzio isskyrus atsiprasau jie turbut nemoka. Tikrai niekam nerekomenduoju tureti reikalu su siuo banku neapsigaukite.
Labai prastas bankas tikrai galvoju atsisakyti šio banko paslaugų, užėjus į ozo prekybos centre dnb banko atstovybe, darbuotojas kuris dirba su verslo klientais buvo išėjusi kokiam pusvalandžiui ir taip niekas neaptarnavo, kai pagaliau atėjo eilė pasakiau, kad noriu padaryti pavedima, bet su grynaisiais pinigai, man pasakė, šitas skyrius dirba be grynųjų pinigų, paklausęs kur tai užrašyta, darbuotoja apsidairė ir pasakė: kažkada buvo, dabar kaip matau nėra, ir pasiūlė eiti į medicinos banką. Tai manau, kad taip teks ir padaryti eiti iš šito banko.
Gavau nauja visa debit kortele, kuria, kaip konsultante sake, isgyre pristatyme, taciau su ja niekur negaliu atsiskaityt: nei lietuvoj nei kitose salyse sios korteles neskaito parduotuvese. kiek problemu buvo prancuzijos parduotuvej apsipirkus uz 200 euru ir be galimybes sumoket kortele, kai bankomato salia nebuvo...
lietuvoje ta pati situacija. bankomatai nuskaito visur, o parduotuves bei kitos istaigos, kuriose galima atsiskaitinet kortele - nepavyksta. tenka siust lesas i kito banko kortele arba nusiimt is bankomato...
konsultantai banke sake niekuo negaly padet. reiskia teks nauja kortele imt?
Beviltiška sistema! Šiuo metu esu užsienyje, bet noriu sumokėti komunalinius mokesčius..Bet tai padaryti neįmanoma, nes į užsienyje registruotą telefoną neateina jokie kodai. Kai bandau pakeisti telefono numerį į lietuvišką, kodus gaunu elektroniniu paštu, bet praeina kelios minutės, kol kodai išsiunčiami, o tuo tarpu esu atjungiama nuo sistemos. Ir vėl galiu viską pradėti iš naujo... jau kokius 15 tan kodų sueikvojau tokiu būdu.
Vilniaus Akropolio skyriuje iš 6 darbuotojų dirba 2.Idiotizmas, dėl pažymos turėjome laukti daugiau kaip vieną valandą.Ir tai yra pastovus cirkas.
Sveiki, prieš keletą metų po nežmoniško bendravimo su Jūsų banko darbuotojais, pavyko man nutraukti visas sąsajas su DnB banku. Praėjus keletui metų, darbdaviui pareikalavus, turėjau atnaujinti jau pamirštą, kaip nemaloniausio banko įvaizdį ie vėl naudotis Jūsų kukliomis paslaugomis (tik pervesti darbo užmokesčiui). Ir dabar vėl - dėl elementarios pažymos apie mano banko sąskaitos balansą, kuri reikalinga dėl studijų Amerikoje mano dukrai, vėl klaikiausi nesusipratimai, nesusikalbėjimai, jokio geranoriškumo, jokio supratingumo iš Jūsų banko darbuotojų! Toks vaizdas, kad visus tuos kartus bendravau tiesiog su automatiniu atsakikliu. Tai sunkiai suvokiama! Niekam nelinkiu susidurti su Jūsų banko darbuotojų "paslaugumu". Tuo tarpu, tokią pačią pažymą iš SEB ir NORDEA bankų gavau per porą darbo dienų!
Pasilieku galimybę skleisti pačią blogiausią žinią apie DnB banką.
Noriu padėkoti vadybininkei Linai Papinigytei iš Vilniaus Ozo skyriaus už malonų aptarnavimą ir aiškiai pateikta informacija. Nors sutartį ir nepasirašiau (dėl kitu priežaščių) bet vistiek buvau patenkintas aptarnavimu.
Jurijus 2017-01-23 12:33:18
Blogiausias bankas su kuriuo turėjau reikalų, teko atidaryti pas juos sąskaita (darbdavio reikalavimas). E bankas nepatogus, daugybė kodų, nuskaičiuoja už viską, neleidžia paprastai atsisakyti visokių mokamų mokėjimo krepšelių, kuriuos patys įperša automatiškai, informacijos telefonas apmokestintas ir po minutės bendravimo su robotu gavau atsakymą, kad klientų aptarnavimo specialistų šiuo metų nėra (11 val. dienos kreiptasi), banko skyriuose be paso neaptarnauja, vairuotojo pažymėjimas netinka, negalėjau nei papildomų mokėsčių atsisakyti, nei sąskaitos uždaryti. Labai nusivilęs šiuo banku.
Tikrai taip
Aptarnavimas siaubingas, už sąskaitos aptarnavimą, kurią patys įperša prie terminuoto įndelio įmamas mokestis kas mėnesį, nors sąskaitoje visada buvo nulis. Kažkokia įteisinta vagystė
Neseniai konsultantė konsultavo.

Samdykitės mano anūkus.

Tokio nemokėjimo dirbti aš retai sutinku.

Dar kartelį taip pakonsultuos eisiu iš jūsų lauk ir kitam patarsiu.

Pagarbiai B. Vaičius
Justina 2016-08-12 16:14:16
Talona issimusau 15.09 ir iki dabar vis dar laukiu 16.10 yra 5 darbuotojos, klientus aptarnauja 2 darbuotojos. Viska darau internetu, bet del kurios paslaugos laukiu, ji atliekama tik bank padaliny. Niekada jokiame banke tiek lsukti neteko, beja sitame banke esu pirma karta ir turbut paskutini, noreciau iseiti jau, bet jau tiek laukiu... visa tai vyksta Siauliu akropolio dnb banke.
Eiti į Šiaulių padalinį, esantį Akropolyje, - savižudybė. DNB bankui klientas nerūpi, nusiš*kti jiems.
Nesuprantu, kas per i*****i dirba šiame banke. Jau mėnesį laiko keliauja užsakyta banko kortelė. Pirmą kartą kažkokia varna neužrašė buto numerio, tik namo. Pralaukus dvi savaites ir nuėjus į banką paaiškino situaciją, liepė skambinti telefonu ir užsakyti naują. Vėlgi praėjo dvi savaitės, kortelė buvo išsiųsta, bet ir vėl negauta. Taigi vėl skambinta į banką, situacija ta pati, išsiųsta neteisingu adresu ir grąžinta atgal. Šiandien užsakyta trečia kortelė, kadangi ten dirba i*****i, buvo paprašyta, kad kortelę pristatytų į banko padalinį. Kokie ten nevispročiai sėdi? Jei net adreso teisingai nesugeba užrašyti, kaip jie gali dirbti su bankiniais pervedimais, sutartimis ir t.t.? Bent jau paskambintų, paaiškintų situaciją, tai ne, kai pačiam trūksta kantrybė, turi skambinti mokamu telefono numeriu, trumpai tariant žvėriškai pasipiktinęs šio banko teikiamomis paslaugomis ir bendravimu su klientais, tiksliau jokio kontakto su klientu. Ką jau bekalbėti apie prarastus pinigus, kai negali atsiskaityti už prekes. Absurdas visiškas.
Buvau geresnes nuomones apie si banka... daug nuskaiciuoja uz kiekviena popieriuka. O ir pinigines perlaidos tarptautines zymei ilgiau trunka negu swedbanke...
sudiniausias bankas kuris tik gali egzistuoti lietuvoje, uz kiekviena 5eu banknota po 60ct nuima, i paypala neimanoma isimesti pinigu ir pinigais daug ilgiau keliauja negu swede. Bagsis galioti mano visa card uzdarysiu saskaita, nes neimanoma cia butu kai plesia uz toki sudina aptarnavima
Pasibaigus kortelės galiojimui, užsisakiau naują ir nurodžiau, kad atsiųstų paštu. Internetinėje bankininkysteje rodo, kad atsiimti kortelę turiu Jeruzalės klientų aptarnavimo skyriuje, Jeruzalės g. 4 ("RIMI" prekybos cen, Vilnius).
Nuvykus į Jeruzalės klientų aptarnavimo skyrių paaiškėjo, kad DNB ten jau seniai nėra.
Kiek dari igai bus tyčiojamasi iš klientų negerbiant nei jų interesų nei jų brangaus laiko?

norėčiau palikti teigiamą atsiliepimą apie Kauno padalinio Laisvės alėjoje darbuotoją Moniką Targonskytę. Atėjus atsidaryti sąskaitą, Monika labai aiškiai ir maloniai nusakė visą procesą, atsakė į užduotus klausimus ir puikiai bendravo. Ačiū už nuostabų darbą.
Laba diena, rašau jums nes esu pasipiktinusi Dnb banko Šilutės skyrium, i nes aptarnavimas baisus atėjus į banką išsimušau talonėlį 16.13 pralaukiau 20 min. taip ir nesupratusi ką klientė už stiklinių durų ten išvis darė, po penkiolikos minučių laukimo atėjo vyrukas kuris talonėlio išvis nemušė ir įėjo be eilės paklausiau kodėl be eilės paaiškinio iš vadybininkės konkretaus negavau pralaukiau pusvalandį kol galiausiai teikėsi priimti pateikiau naują vairuotojo pažymėjimą tada ji su didžausia pašaipa veide pasakė, kad valiutos be asmens dokumento nekeičiame aš dar jai paaiškinau kad tai tik labai maža suma ji dar su didesne pašaipa atsakė kad nekeis, berods vadybininkės vardas Rita Juškienė jei kas netinka aiškinkitės su valdytoju. Tiesiog pasipiktinusi išėjau, nuėjus į Šiaulių banką laukiau lygiai 4-5 min. nors žmonių buvo keletas kai pateikiau teises man buvo atsakyta kad keičiant mažomis sumomis pasas nereikalingas. Superinis Dnb banko aptarnavimas nieko nepridursi.
Laba diena. Iskar rasau pasipiktinima Plunges Dnb darbu. Atvykau su vaiku, kuriam vos 1.6men i Dnb banka pasiteirauri del korteles, teko laukti 1val laiko ir vistiek nepriejom. Kodel rasau, nes pikta kai tu ateini pasispaudi cekiuka ir lauki lauki lauki, o tik atejes zm net nespejo sriukes atsitraukti ir ji sats ir priima, vienas kitas trecias desimtas, o as laukiu su vaiku. Kas per twarka kai reik laukti valanda kita kol priims, o kt ateja su tokiu pat pasirinkimu kaip ir mano juos pakviecia per 10 min? Ziurekit Plunges banko filiao tvarka, nes ne vien as tokia laukianti buvau sedejom 5zm beweik visi kartu ateja ir laukem. O kiti klientai keitesi greitai ir visi tik ieja greit prieidavo.
Turejau saskaitoj 5e kiek skambinau taip ir nepavyko priskambint.ir sask pasibaige.man tik reikejo kad galeciau el banku naudotis.5kartus suklydau slapt. Tai dabar ieiti negaliu.o priskambinti neimanoma...bukit malonus sutvarkykite tai.o svarbiausia kad lb reikia

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Savanorių pr. 363-209 2aukštas, Kaunas Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Paskolų garantas
Vartojamieji kreditai

Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, (18 aukštas), LT-92118 Klaipėda.
UAB „Paskolų garantas“ teikia vartojamuosius kreditus bei refinansavimo paslaugą. Galima kredito suma – nuo 100 eurų iki 3000 eurų. Maksimalus kredito grąžinimo laikotarpis – 36 mėnesiai. Vartojamieji kreditai išduodami, užpildžius paraišką internetu arba UAB „Paskolų garantas“ atstovybėse Klaipėdoje, Vilniuje ir...

Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai
Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai 10-17 11:39
Polistireninis putplastis (angl. Expanded Polystyrene, sutr. pavadinimas - EPS) - termoizoliacinė medžiaga, išgaunama lydant išpusto polistireno granules, kurių uždaros poros...
Veidai atstos raktus ir pasus
Veidai atstos raktus ir pasus 10-22 19:50
Veido išraiška gali apgauti žmones, bet ne technologijas: jų nesuklaidinsime priklijuotais ūsais, dirbtine šypsena ar suvaidinta nuostaba. "The Economist" prognozuoja mūsų gyvenimą pakeisiančią...
LG ir "Qualcomm" kartu neria į automobilių verslą
LG ir "Qualcomm" kartu neria į automobilių verslą 10-22 19:01
Pietų Korėjos konglomeratas "LG Electronics" (LG) paskelbė, kad bendradarbiaus su JAV lustų gamintoja "Qualcomm". Bendrovės drauge kurs naujos kartos automobilių sistemas.

Kaip dažnai keičiate telefoną

UAB Baltic master