Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DNB bankas, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DNB bankas

Atsiliepimai apie DNB bankas, AB

Parašyk savo nuomonę apie DNB bankas, AB

Laba diena, ar šiuolaikinis bankas gali turėti tokią pavedimų paieškos sistemą, net "tuparikui" reikėtų paieškos pagal pavadinimą...Kalbantis su konsultantais telefonu, jokios problemos nepavyks išspręsti klientui palankiai, nebus ieškoma alternatyvų..
duodami pin/tan kodu sarasai greitai duplikuojasi todel jeigu kamnors pasitaiko galima pamirsti apie prisijungima prie banko saskaitos. galeciau pamineti ir tai, jog jie nesusirise su paypal;'u ir kiekviena karta pabandzius prisijungti su lietuviska banko saskaita i paypal mes klaida-neuzregistruotas (neaktyvuotas) vartotojas-banko saskaita arba blokuos tokio tipo leidimus. atsiprasant, gyvename europos sajungoje o ne caro laikuose.dar tas erzina, kad neimanoma naudotis uzsienietisku puslapiu mokejimo budais, matot "lietuviski standartai" geriau nei tas kas tarptautiniu budu yra isbandyta.
p.s. visos nesamones prasidejo kai DNB eme keist politika niekas normaliai nebeveike poto.
Tokio nekompetetingo banko dar neteko sutikti... mudu su vyru uzpildem paraiska gauti paskolai ketvirtadieni 9000 euru, viskas buvo OK. penktadieni atvykom pasirasyti sutarties, mum pasake kad norint gauti tuos 9000 €, reikia padengti turima lizinga ir viskas bus ok. Na ka, paemem paskutinius pinigus ir sumokejome. Likom be pinigu, bet tikejomes atsiimti is tos paskolos, kad galetume pragyventi iki menesio galo, susimoketi mokescius. Tai va, po 30min, kai sumokejom lizingo likutine dali, vel paskambino is banko ir pasake, kad kazkoks puskvaisis isvykes ir negali patvirtinti sutarties, laukite pirmadienio. Atsaukem susitikima su pardaveju ir nukelem i pirmadieni... po to vel sulaukem skambucio is banko. Mum buvo pasakyta, kad padaryta bankininkes klaida, ir mes negalim gauti 9000€, galim gauti MAX 6600€... pasitarem ir nusprendem kad uzteks ir tu pinigu, nes jie buvo itin reikalingi...nu ka, atejo pirmadienis, nuvykom i banka ir mum buvo pasakyta kad dar reikia laukti, nes kazka derina... praejus beveik 3 val, nesulaukem skambucio, tai vel nuvykome i banka ir mum pasake kad suma dar labiau sumazino. 6100 - 200 draudimas - 100 banko mokesciai ir - 70 isgryninimas... Kosmaras kazkoks... tai jau gaunas stipriai per mazai, negu buvo sutarta ir pirkinys nebeiseina. Pravargom 3 pragariskas dienas, kadangi gyvenam uzmiesti, per banka pravazinejome beveik 200km, 2 dienas abudu atsipraseme is darbu, atidavem lizingui paskutinius pinigus ir REZULTATAS? Paskolos negavom, kura isvazinejom, uz laisvas dienas atlyginimo kita menesi negausime, pinigu per banka nebeturim... tai ka belieka kalbeti apie si banka? Atejom nusipirkti pinigu, o patyreme mazdqug 400€ nuostolius. Vienas vienintelis geras dalykas gavosi is sio reikalo, issimokejome lizinga... tokiam bankui ne vieta ant sios zemeles.
Motina tik ka susiktame DNB bankomate nueme 100 euru, jai uz pinigu isemimo mokesti nurase 3 eurus, kas per plesikavimas be perspejimo?, po to veliau nuejo i bankomata nusieme 30 euru ir ka jus manote? vel nurase 3 eurus uz pinigu isemimo mokesti, gal banko darbuotojai pasiaiskins kas cia per savivaliavimas?ar reikes kreiptis i aukstesnes instancijas?
klientas 2017-04-19 15:12:04
Isvis stebiuos nuo naglumo, pazeide visus zmogaus teises nes sedi teisininke savo nuoziura nurasineja pinigus anstoliam, grynu pinigu neisduoda, ir dar va deklaracijos belaukiant sau ramiai, paeme uzdare be jokio perspejimo saskaita. NAGLUMAS !!!!! susitiksim teisme
na tegul busiu ir glusa ir durna, nors ir baznycioj buvau, bet nemuse, taciau nejau taip suinteresuotas bankas savo klientais patingejo parasyti zinute i elektronine bankininkyste??? gal as tuo periodu buvau labai uzsiemusi ir nesidomejau jokia info, isskyrus banku suteikiama informacija. nezinau kur jus ta protingasis radot, bet nei vienoj mano skaitomoj knygoj to nebuvo parasyta. tuo metu as buvau isvykusi ir tikrai nei tv nei radijo nesiklausiau. Tai privalo buti mano asmeninej info. kazkodel paraso zinute apie nieka, o kas reikia - ne
Silva 2017-04-15 16:09:19
nusivyliau ir as ziauriai siuo bankuj, nors jis man niekad ir nebepatiko, bet pakeitusi darboviete, privalejau cia atsidaryti saskaita. Kadangi mano visos operacijos Swedbanke tai 14d balandzio is nordo ryte pervedziau piknigus i swedbanko saskaita, deja, siandien 15 pavakare, pinigu nera. avat ikr svesk sventes, kai pinigai kazkur pakibe. nesugebejo pervest iki 15 val??? Zikauru.
O neteko girdėti per visus įmanomus informavimo kanalus, kad nuo balandžio 14 iki 18 nebus vykdomi tarpbankiniai pavedimai nei viename iš ES bankų? Durną, glušą ir bažnyčioj muša, tik bėda, kad savo glušumo jis dėl to nekaltina..
El. bankininkystė nesąmoninga. Susikurt prašo skaptažodį su skaičių kombinacija, ir tu jo paprasčiaiusiai negali atsiminti. Lyg ir atsimenu, bet vedu - NETEISINGAS. Jau kelis kartus taip užsiblokavau. Spaudi atblokuoti - prašo tel. numerio. Vedi - netinka. Numeriu naudojuosi 10 metų, tikrai būtent JĮ nurodžiau banke ir visur kitur, o čia - NETINKA. Nesąmonė ne bankas.
Skambinu, kad atblokuotų - nedirba. Dabar laukt antradienio savo pinigų.
Dėjau, blokuosiu, ir nebenoriu su jumis turėti jokių reikalų, puspročiai.
Bėkite nuo šito banko, a*******i, apgavo, kad sąskaitą nemokama bus (jaunimo) ir ėjo per mokyklas, daug žmonių pasidarė sąskaitą ir dabar tyliai pakeitė kainininka ir pažiūrėjau, kad skolingas jiems esu, o atsidarė sąskaitą pas juos labai daug moksleivių, tai dabar s*****i prisirinks pinigų iš jaunimo. Gėda
į DnB padalinį Oze atėjau 14:53, jame dirbo 3 darbuotojos, eilėje buvo 1žmogus. priėmė 15:32
Pasipiktinus Plungeje esanciu DNB banko darbuotojais. Toks jausmas kad darbuotoju nebutu, pirmenybes teikiamos pazystamiems. Apgailetinas bankas...
Niekam nerekomenduoju šio banko. Prieš 8 m su vyru sudarėme ilgalaikę būsto paskolą. Į sąskaitą pervedu pinigėlius-nusiskaičiuoja bankas. Atrodo kaip ir viskas gerai butų. Imant paskolą privalėjom atsidaryt ir kortelinę sąskaitą-ją po kelių mėn uždarėm-nereikalinga mums. Bet po 8 metų sužinau, kad banke papildomai yra mano vardu dar viena sąskaita. Sužinojau gavus sms iš bano, kad sąskaitoje trūksta pinigų banko paslaugoms. Kiek kartų teko atnaujint duomenis apie save-nė vienas banko darbuotojas neužsiminė. Dabar sumokėt privalau sąskaitos aptarnavimo mokesčius..ir uždarau tą nelemtą sąskaitą.... vos baigsiu mokėt paskolą-bėgsiu nuo šio banko kuo toliau neatsigręždama...
Pats blogiauses bankas su kokiu teko susidurti. Pamirsus pin koda turi laukti naujos korteles kelias dienas internete yra funkcija priminti pin kodui bet ir ji neveikia. Paskambinus klientu aptarnavimui skambutis mokamas konsultantai nezino ka daro turi laukti ilga laika, o galiausiai pasako "atsiprasau nieko negalim padeti" kito zodzio isskyrus atsiprasau jie turbut nemoka. Tikrai niekam nerekomenduoju tureti reikalu su siuo banku neapsigaukite.
Labai prastas bankas tikrai galvoju atsisakyti šio banko paslaugų, užėjus į ozo prekybos centre dnb banko atstovybe, darbuotojas kuris dirba su verslo klientais buvo išėjusi kokiam pusvalandžiui ir taip niekas neaptarnavo, kai pagaliau atėjo eilė pasakiau, kad noriu padaryti pavedima, bet su grynaisiais pinigai, man pasakė, šitas skyrius dirba be grynųjų pinigų, paklausęs kur tai užrašyta, darbuotoja apsidairė ir pasakė: kažkada buvo, dabar kaip matau nėra, ir pasiūlė eiti į medicinos banką. Tai manau, kad taip teks ir padaryti eiti iš šito banko.
Gavau nauja visa debit kortele, kuria, kaip konsultante sake, isgyre pristatyme, taciau su ja niekur negaliu atsiskaityt: nei lietuvoj nei kitose salyse sios korteles neskaito parduotuvese. kiek problemu buvo prancuzijos parduotuvej apsipirkus uz 200 euru ir be galimybes sumoket kortele, kai bankomato salia nebuvo...
lietuvoje ta pati situacija. bankomatai nuskaito visur, o parduotuves bei kitos istaigos, kuriose galima atsiskaitinet kortele - nepavyksta. tenka siust lesas i kito banko kortele arba nusiimt is bankomato...
konsultantai banke sake niekuo negaly padet. reiskia teks nauja kortele imt?
Beviltiška sistema! Šiuo metu esu užsienyje, bet noriu sumokėti komunalinius mokesčius..Bet tai padaryti neįmanoma, nes į užsienyje registruotą telefoną neateina jokie kodai. Kai bandau pakeisti telefono numerį į lietuvišką, kodus gaunu elektroniniu paštu, bet praeina kelios minutės, kol kodai išsiunčiami, o tuo tarpu esu atjungiama nuo sistemos. Ir vėl galiu viską pradėti iš naujo... jau kokius 15 tan kodų sueikvojau tokiu būdu.
Vilniaus Akropolio skyriuje iš 6 darbuotojų dirba 2.Idiotizmas, dėl pažymos turėjome laukti daugiau kaip vieną valandą.Ir tai yra pastovus cirkas.
Sveiki, prieš keletą metų po nežmoniško bendravimo su Jūsų banko darbuotojais, pavyko man nutraukti visas sąsajas su DnB banku. Praėjus keletui metų, darbdaviui pareikalavus, turėjau atnaujinti jau pamirštą, kaip nemaloniausio banko įvaizdį ie vėl naudotis Jūsų kukliomis paslaugomis (tik pervesti darbo užmokesčiui). Ir dabar vėl - dėl elementarios pažymos apie mano banko sąskaitos balansą, kuri reikalinga dėl studijų Amerikoje mano dukrai, vėl klaikiausi nesusipratimai, nesusikalbėjimai, jokio geranoriškumo, jokio supratingumo iš Jūsų banko darbuotojų! Toks vaizdas, kad visus tuos kartus bendravau tiesiog su automatiniu atsakikliu. Tai sunkiai suvokiama! Niekam nelinkiu susidurti su Jūsų banko darbuotojų "paslaugumu". Tuo tarpu, tokią pačią pažymą iš SEB ir NORDEA bankų gavau per porą darbo dienų!
Pasilieku galimybę skleisti pačią blogiausią žinią apie DnB banką.
Noriu padėkoti vadybininkei Linai Papinigytei iš Vilniaus Ozo skyriaus už malonų aptarnavimą ir aiškiai pateikta informacija. Nors sutartį ir nepasirašiau (dėl kitu priežaščių) bet vistiek buvau patenkintas aptarnavimu.
Jurijus 2017-01-23 12:33:18
Blogiausias bankas su kuriuo turėjau reikalų, teko atidaryti pas juos sąskaita (darbdavio reikalavimas). E bankas nepatogus, daugybė kodų, nuskaičiuoja už viską, neleidžia paprastai atsisakyti visokių mokamų mokėjimo krepšelių, kuriuos patys įperša automatiškai, informacijos telefonas apmokestintas ir po minutės bendravimo su robotu gavau atsakymą, kad klientų aptarnavimo specialistų šiuo metų nėra (11 val. dienos kreiptasi), banko skyriuose be paso neaptarnauja, vairuotojo pažymėjimas netinka, negalėjau nei papildomų mokėsčių atsisakyti, nei sąskaitos uždaryti. Labai nusivilęs šiuo banku.
Tikrai taip
Aptarnavimas siaubingas, už sąskaitos aptarnavimą, kurią patys įperša prie terminuoto įndelio įmamas mokestis kas mėnesį, nors sąskaitoje visada buvo nulis. Kažkokia įteisinta vagystė
Neseniai konsultantė konsultavo.

Samdykitės mano anūkus.

Tokio nemokėjimo dirbti aš retai sutinku.

Dar kartelį taip pakonsultuos eisiu iš jūsų lauk ir kitam patarsiu.

Pagarbiai B. Vaičius
Justina 2016-08-12 16:14:16
Talona issimusau 15.09 ir iki dabar vis dar laukiu 16.10 yra 5 darbuotojos, klientus aptarnauja 2 darbuotojos. Viska darau internetu, bet del kurios paslaugos laukiu, ji atliekama tik bank padaliny. Niekada jokiame banke tiek lsukti neteko, beja sitame banke esu pirma karta ir turbut paskutini, noreciau iseiti jau, bet jau tiek laukiu... visa tai vyksta Siauliu akropolio dnb banke.
Eiti į Šiaulių padalinį, esantį Akropolyje, - savižudybė. DNB bankui klientas nerūpi, nusiš*kti jiems.
Nesuprantu, kas per i*****i dirba šiame banke. Jau mėnesį laiko keliauja užsakyta banko kortelė. Pirmą kartą kažkokia varna neužrašė buto numerio, tik namo. Pralaukus dvi savaites ir nuėjus į banką paaiškino situaciją, liepė skambinti telefonu ir užsakyti naują. Vėlgi praėjo dvi savaitės, kortelė buvo išsiųsta, bet ir vėl negauta. Taigi vėl skambinta į banką, situacija ta pati, išsiųsta neteisingu adresu ir grąžinta atgal. Šiandien užsakyta trečia kortelė, kadangi ten dirba i*****i, buvo paprašyta, kad kortelę pristatytų į banko padalinį. Kokie ten nevispročiai sėdi? Jei net adreso teisingai nesugeba užrašyti, kaip jie gali dirbti su bankiniais pervedimais, sutartimis ir t.t.? Bent jau paskambintų, paaiškintų situaciją, tai ne, kai pačiam trūksta kantrybė, turi skambinti mokamu telefono numeriu, trumpai tariant žvėriškai pasipiktinęs šio banko teikiamomis paslaugomis ir bendravimu su klientais, tiksliau jokio kontakto su klientu. Ką jau bekalbėti apie prarastus pinigus, kai negali atsiskaityti už prekes. Absurdas visiškas.
Buvau geresnes nuomones apie si banka... daug nuskaiciuoja uz kiekviena popieriuka. O ir pinigines perlaidos tarptautines zymei ilgiau trunka negu swedbanke...
sudiniausias bankas kuris tik gali egzistuoti lietuvoje, uz kiekviena 5eu banknota po 60ct nuima, i paypala neimanoma isimesti pinigu ir pinigais daug ilgiau keliauja negu swede. Bagsis galioti mano visa card uzdarysiu saskaita, nes neimanoma cia butu kai plesia uz toki sudina aptarnavima
Pasibaigus kortelės galiojimui, užsisakiau naują ir nurodžiau, kad atsiųstų paštu. Internetinėje bankininkysteje rodo, kad atsiimti kortelę turiu Jeruzalės klientų aptarnavimo skyriuje, Jeruzalės g. 4 ("RIMI" prekybos cen, Vilnius).
Nuvykus į Jeruzalės klientų aptarnavimo skyrių paaiškėjo, kad DNB ten jau seniai nėra.
Kiek dari igai bus tyčiojamasi iš klientų negerbiant nei jų interesų nei jų brangaus laiko?

norėčiau palikti teigiamą atsiliepimą apie Kauno padalinio Laisvės alėjoje darbuotoją Moniką Targonskytę. Atėjus atsidaryti sąskaitą, Monika labai aiškiai ir maloniai nusakė visą procesą, atsakė į užduotus klausimus ir puikiai bendravo. Ačiū už nuostabų darbą.
Laba diena, rašau jums nes esu pasipiktinusi Dnb banko Šilutės skyrium, i nes aptarnavimas baisus atėjus į banką išsimušau talonėlį 16.13 pralaukiau 20 min. taip ir nesupratusi ką klientė už stiklinių durų ten išvis darė, po penkiolikos minučių laukimo atėjo vyrukas kuris talonėlio išvis nemušė ir įėjo be eilės paklausiau kodėl be eilės paaiškinio iš vadybininkės konkretaus negavau pralaukiau pusvalandį kol galiausiai teikėsi priimti pateikiau naują vairuotojo pažymėjimą tada ji su didžausia pašaipa veide pasakė, kad valiutos be asmens dokumento nekeičiame aš dar jai paaiškinau kad tai tik labai maža suma ji dar su didesne pašaipa atsakė kad nekeis, berods vadybininkės vardas Rita Juškienė jei kas netinka aiškinkitės su valdytoju. Tiesiog pasipiktinusi išėjau, nuėjus į Šiaulių banką laukiau lygiai 4-5 min. nors žmonių buvo keletas kai pateikiau teises man buvo atsakyta kad keičiant mažomis sumomis pasas nereikalingas. Superinis Dnb banko aptarnavimas nieko nepridursi.
Laba diena. Iskar rasau pasipiktinima Plunges Dnb darbu. Atvykau su vaiku, kuriam vos 1.6men i Dnb banka pasiteirauri del korteles, teko laukti 1val laiko ir vistiek nepriejom. Kodel rasau, nes pikta kai tu ateini pasispaudi cekiuka ir lauki lauki lauki, o tik atejes zm net nespejo sriukes atsitraukti ir ji sats ir priima, vienas kitas trecias desimtas, o as laukiu su vaiku. Kas per twarka kai reik laukti valanda kita kol priims, o kt ateja su tokiu pat pasirinkimu kaip ir mano juos pakviecia per 10 min? Ziurekit Plunges banko filiao tvarka, nes ne vien as tokia laukianti buvau sedejom 5zm beweik visi kartu ateja ir laukem. O kiti klientai keitesi greitai ir visi tik ieja greit prieidavo.
Turejau saskaitoj 5e kiek skambinau taip ir nepavyko priskambint.ir sask pasibaige.man tik reikejo kad galeciau el banku naudotis.5kartus suklydau slapt. Tai dabar ieiti negaliu.o priskambinti neimanoma...bukit malonus sutvarkykite tai.o svarbiausia kad lb reikia
Nesamonės kažkokios šitam banke. Uždariau įmonės sąskaitas, 2 kartus važiavau, nes pirmą kartą naujokė dirbo ir negalėjo pasakyti ar skolingas dar ar neskolingas. Po kažkurio laiko gaunu pranešimą, kad trūksta 1-2Eur. Atvykau į banką, sumokėjau. Dabar PO METŲ ateina pranešimas, kad dar skolingas 1.2Eur + delspinigai. Super biznis 1.2Eur moki, dar už įnešimą kokius 3Eur.
Nepatariu niekam turėti reikalu su šiuo banku.
Neįmanoma prisiskambinti. O siūloma paslauga perskambinimas visiškai absurdiška. Perskambina dienos gale arba visai neperskambina.
Šiandien Vilniaus Akropolio DNB banke norėjau pasikeisti valiutą. Užėjus į banką atspauzdinau lapuką su numeriu. Banko patalpoje be manęs buvo tik 1 (vienas) žmogus. Aš laukiau 50 (penkiasdešimt) minučių ir mano eilė ne atėjo, nors žmonės banke spėjo pasikeisti gal 5 (penkis) kartus. Paklausus darbuotojos kada ateis mano eilė, gavau atsakymą, kad visi eina iš eilės ir reikia laukti. Dėja nebeturėjau daugiau laiko. Labai nusivyliau tokiu aplaidumu ir ateityje tikrai nebesilankysiu DNB banke ir nesinaudosiu jūsų paslaugomis.
Sekmės darbe!
Gyvenu uzsieni ir tvarkau saskaitas per DNB, grizau i Lietuva vien, kad issprest SMS koduko problema, zadejo padaryti elektroninio pasto patvirtinima, bet vis dar reikauja sms kodo. Saskaitos veluoja.
Kitu grizimu atsisakysiu jusu laslaugu!!!
labai labai baisus aptarnavimas ir žiaurus nesiskaitymas su klientais. Su nuostoliais darėme refinansavimą gana didelės paskolos ir kojos ten daugiau nekelsime. refinansavimas atsipirko per 10 mėnesių, turime kitame banke malonią vadybininkę laikančią mus žmonėmis, o ne pinigų spausdinimo mašinomis. minus dešimt žvaigždučių
Labai nusivyliau Siauliu akropolyje DNB banke dirbancios vadybininkes Almos Metelicienes aptarnavimu ir bendravimu, ponia vadybininke nesusigaudo, kad ukininkas yra fizinis asmuo, tai ka kalbet.
Iveta 2016-02-29 23:42:53
Sveiki, norejau paklausti ar imanoma kad is dnb i swedbanka pervedineja pinigus vos ne 5 dienas???
Manau, kad neįmanoma, nebent jūs padarėte penktadienį vakare, tai pirmadienį ryte turėjo pinigai patekti į reikiamą sąskaitą arba pasirinkote tarptautinį pavedimą, jis yra brangesnis ir keliaus pinigai ilgiau. Lietuvoje darant pavedimą visada reikią rinkti pavedimą pažymėtą "vietinis", nesvarbu į kokį Lietuvos banką vedate pinigus.
Sveiki, norejau per manolabas svetaine papildyti siandien saskaita o dnb vel neveikia.Facebook komanda nesusisiekia su manimi, neatraso! visi kiti bankai veikia, kodel visada taip!
Skambini, kol pakelia, numuša visą sąskaitą. Tokio blogo banko dar neturėjau.. Vieni minusai. Viskas brangu, o aptarnavimas prastas.
Pinigus pervedinėja iš dnb į swed vos ne savaitę laiko. Kažkokia kvailių sistema, susitvarkykit.
Nauja saugaus pirkimo internete paslauga padare taip, kad negaliu pirkti zaidimu : (
Jovita Pušinskiene
2016-03-24 16:02:50 IP 78.58.202.62
Laba diena. Aš Jovita Pušinskienė gyvenanti Skuodo rajone, Mosėdyje:šiandiena susidūriau su problema, kuri atsirado dėl banko DNB, AB panaikinimo Skuode.Atėjus prie bankomato pinigų nebuvo, o kitur bankomato nėra.Taip pat pinigų negavo ir dar keletas žmonių.Seniau keletą kartų yra tekę susidurti su šia problema, bet buvo bankas ir problemos nebūdavo, jei reikėdavo grynų pinigų nueidavai ir gaudavai banke.O dabar tiesiog baisu, turi važiuoti į Kretingą, apie 40 km., kaip važiuoti, jei senute atvažiavo su paskutiniais centais, o grįžti namo nė keliui neturi, nes tam ir atvažiavo, pinigų.Tai jeigu panaikinote banką reikėjo sutvarkyti sistemą, kad žmogus nebūtų nuskriaustas.Man labai gaila, kad jūsų taupymas nuskriaudžia Skuodo žmones.Šitoks elgesys ir naikina žmonėms pagarbą, atneša, tik blogį, tam vargšui žmogui, kuris yra pažeidžiamiausias.
Be komentaru. Internetine bankininkyste niekam tikusi - pervedineja kelias dienas kelis eurus, atlikus pavedima dar ryte. Kaip kazkas sake - greicau nesinaudoti DnB, nes galima per tiek laiko ir su dviraciu pinigus nuvezti.
Laba diena, na nezinau kaip jum, bet man labai nepatiko kad jau nuo vasario 18 - 25dieno negaliu prisiskambinti i banka tiktai robotas kalba pakviecia ir sako kad nera laisvu operatoriu. Pinigus tik niskaiciuoja daugiau nieko. Tai kas cia per betvarke.
kas darosi su banku? šilutes skyriuje visai betvarke kažkoka. viena moteriške dirba. o kitos sedi, kikena kavute begerdamos. kas per darbo kokybe? darbuotoju nera. atrodo, kad vienas darbuotojas visam bankui.
Sveiki. Skuodo mieste yra dnb bankas dauguma zmoniu juo nsudojasi. Bet zinokit truksta darbuotoju arba reikia dar viena atidaryti.. taloneliai kuriuos pasispaudi rodo nesamones... as laukiau 2 h kiti zmones ir banke sukele sumaisti.!@! Ateinas naujas zmogus ir jis pirmiau buna o kiti stovi eileje... zodziu absurdas..

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Ulonų g. 5-311 3 aukštas, Vilnius Mob +370 612 66333KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Savanorių pr. 363-209 2aukštas, Kaunas Mob. +370 682 91222KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111Turite gerų idėjų, bet neturite pinigų joms įgyvendinti? Ateikite pas mus ir paverskite...
Paskolų garantas
Vartojamieji kreditai

Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, (18 aukštas), LT-92118 Klaipėda.
UAB „Paskolų garantas“ teikia vartojamuosius kreditus bei refinansavimo paslaugą. Galima kredito suma – nuo 100 eurų iki 3000 eurų. Maksimalus kredito grąžinimo laikotarpis – 36 mėnesiai. Vartojamieji kreditai išduodami, užpildžius paraišką internetu arba UAB „Paskolų garantas“ atstovybėse Klaipėdoje, Vilniuje ir...

Kauno oro uostui – pastiprinimas
Kauno oro uostui – pastiprinimas 06-28 11:12
Rekonstrukcijai uždaromo Vilniaus oro uosto krūvį perimsiantis Kauno oro uostas sulauks pastiprinimo – kelių šimtų darbuotojų desanto iš sostinės, prireikus ir iš pajūrio.
VMI jau paskelbė turto deklaracijas
VMI jau paskelbė turto deklaracijas 06-28 10:51
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog interneto svetainėje www.vmi.lt jau paskelbė Metinių gyventojų (šeimos) turto deklaracijų išrašų duomenis.
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių
Kas keičiasi nuo liepos 1-osios: laukia visa virtinė svarbių naujovių 06-28 10:23
Šis šeštadienis, liepos 1-oji, yra svarbi diena absoliučiai daugumai Lietuvos gyventojų, nes įsigalioja daug svarbių teisinių naujovių – ne tik naujas Darbo kodeksas (DK), bet ir dar bent pora...

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master