Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DHL Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DHL Lietuva

Atsiliepimai apie DHL Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie DHL Lietuva, UAB

Tai buvo paskutinis kartas, kai aš naudojausi DHL express paslaugomis, siuntas pristatyta kaip paprastu Lietuvos paštu, bei išmuitinimo mokesčiai gerokai didesni. Realiai gavosi taip, kad siuntos pristatymo laikas toks pats, už gerokai didesne pinigu suma.
Esu patenkinta DHL darbu. Neturejau visai jokiu problemu ir siunta buvo pristatyta numatytu laiku. Siuntinys keliavo is Amerikos ir su manim is karto buvo susisiekta del muitines mokescio. Kadangi pirma karta susiduriau su siuntiniu is amerikos tai paskambinau imonei, kuri su manim susisieke ir viska issiaiskinau. Labai malonus ir greitas aptarnavimas. Kadangi pati buvau uzsienyje tuo laiku kai siuntinys jau buvo Lietuvoje pasinaudojau elektronia paslauga, kur galima nurodyti kada tau yra patogu gauti siuntini. Esu tikrai patenkinta. Paskaicius kitus komentarus pagalvojau, kad man pasiseke, bet jei ir taip, tai tada tikiuosi kad visada seksis :)
Žilvinas 2017-07-02 07:47:50
Nepatenkintas dhl darbu, gavo mano siunta iš užsienio apkeliavo visa lietuva ir išsiuntė atgal, dabar nei pinigu nei siuntos.
Nesisiūskit per dhl
Pati tragiškiausia įmonė Lietuvoje:
1. Apie tai, kad gautą siuntė reikės muitinti, man nebuvo pranešta iš pradžių. tik prekei atvykus, jie pradėjo reikalauti papildomų mokesčių už muitinimo procedūras ir kaltinti kitas įmones, kad apie tai jos manęs neinformavo.
2. Apie muitinimo procedūra darbuotojai visiškai neinformuoja - reikia skambinėti pačiam ir klausinėti, kokia situacija. Nėra jokio pagarbaus ir atskaitingo bendravimo su klientais
3. NETIKĖKITE JŲ TEIKIAME INFORMACIJA TELEFONU. Jų darbuotoja Giedrė Jasinskienė telefoninio pokalbio metu nurodė vienokias kainas, o kai atsiuntė sąskaitą faktūrą, ten kainos jau buvo visai kitos ir, žinoma, buvo gerokai didesnės nei Giedrė nurodė telefonu.
4. Jie atsisako bendrauti telefonu, patys niekada neskambina, reikia visko klausinėti PATIEMS. Iš jų jokios iniciatyvos.

Išvados: GYVENIME NESINAUDOKITE ŠIOS KOMPANIJOS PASLAUGOMIS. Lietuvos Paštas ir tas sugebe teikti profesionalesnes paslaugas.
VENKITE DHL!
Labai blogai. Jokios informacijos apie gautą siuntą. Pradėjau ieškoti, pasirodo muitinės procedūros.
Guli jau savaitę muitinama, pasirodo laukia tarpininkų. Davė numerį, susisiekiau su tarpininkais, tie dingo.
Antra savaitė, ieškau kitų tarpininkų. Kažkoks briedovas biznis pas juos.
Kada bus galima atlikti muitinės procedūras be tarpininkų?
Galvojau rimta įmonė, bet pasirodo, nieko gero. Gavau SMS, kad siunta bus pristatyta nurodyta diena, sėdžiu namie, laukiu, dienos pabaigoje nutariau paskambint sužinot, kur siunta, nes pagal jų tinklapį siuntai kaip 4 dienas Vilniuje. Pasirodo, jos net Lietuvoje nėra, ir ji keliauja žeminių transportų. Kam tada SMS siust, kam rašyt nesąmones savo tinklapyje.
Nieko gero.
Dažnai gaunu tarptautines registruotas siuntas per DHL, bet turiu daug neigiamos patirties su DHL Panevėžyje. Paskutinis įvykis pribloškė... Siunta pagal interneto duomenis 8.05 val. buvo pakrauta į pristatymo automobilį, ant siuntos aiškiai užrašytas gavėjo adresas ir mobilaus tel. nr., gavėjas visą dieną namie, nei siuntos, nei skambučio nesulaukia, o į penktadienio darbo dienos pabaigą internete atsiranda įrašas, kad gavėjas namie nerastas ir bus bandoma pristatyti sekančią darbo dieną, t. y. pirmadienį. Tik ar tikrai bus pristatyta ar tik bandoma kaip penktadienį? Gal tokiu būdu savaitgalį pasiilginame? Tik kuo čia dėtas klientas?
Būčiau dėkinga, jeigu į tai būtų sureaguota!
Pagarbiai G. M.
Esame komercinė įmonė. Dažnai gauname siuntas įvairiaisi kurjeriais, įskaitant DHL. Visiškai pritariu labai prastai daugumos čia išsakytai nuomonei - tai tiksliai atitinka mūsų patirtį. Kreipiantis į DHL Lietuva elektroniniu laišku su pretenzijomis geriausiu (!) atveju gauname atsirašinėjimą arba esame išvis ignoruojami. Vienintelis dalykas kuris mus priverčia su jais turėti reikalų - mūsų užsienio partnerių bendradarbiavimas su DHL kompanija. Tiesa, kai pareiškiame pretenziją DHL Lietuva, jie atsako : - mokėtojai t.y. užsakovai esate ne jūs, o užsienio siuntėjas, taigi tik jis ir gali reikšti materialinę pretenziją". Jų vadovas p. Mindaugas Pivoriūnas nėra sureagavęs nei į vieną mūsų laišką, nors esame komercinė įmonė reguliariai besinaudojanti DHL Lietuva paslaugomis.
Esu labai pasipiktinusi tokiu neatsakingu įmonės darbuotojų elgesiu. Gavau ketvirtadienį pranešimą, kad siuntinį pristatys penktadienį iki darbo pabaigos. Penktadienį iš ryto toks pat pranešimas buvo pakartotas. Penktadienį po 15 val. gaunu pranešimą, kad bandėme pristatyti siuntinį, tačiau adresato nerado namie, nors aš visą dieną buvau namie nes auginu kelių mėnesių vaiką. Susisiekus su DHL asmeniu, administruojančiu siuntų pristatymą, informavo, kad susisieks su kurjeriu, kad kurjeris susisiektų su manimi. Nesulaukusi skambučio vėl susisiekiau su DHL atsakingu asmeniu, informavo, kad buvo sumaišyta siunta perduodant kurjeriui, tačiau jis nevyksta į mūsų mikrorajoną. Paaiškinus kodėl tą siuntą mums labai svarbu gauti šiandien, pasiūlė atsiimti nuo 18 val iki 19 val. paslaugų centre, kuris mums nuo mamų nutolęs 13 km. Aš juk ir naudojuosi tokių kurjerių paslaugomis tam, kad su kelių mėnesių vaiku negaliu trintis viešojo transporto priemonėse. Iškilus kažkokiems nesusipratimams galima iš karto informuoti adresatą apie susidariusią situaciją, o ne klastoti duomenis duomenų bazėje. Kai kuriems žmonėms siuntos gavimas numatytą dieną yra begalo svarbus.
DHL < Lietuvos Pastas
2017-04-07 14:51:12 IP 37.157.148.59
Niekados nesisiuskit per si kurjeri is kinijos, siunta atkeliavo ligi Lietuvos labai greitai, siunciausi 2 apyrankes uz 40 euru isviso ir teko sumoketi sudejus 60euru islaidu, 45 eurai DHL uz siuntima ir dokumentu tavrkyma ir 15 muitinei, tuo tarpu lietuvos pastas uz tvarkyma pasiema 9 eurus...

Ismuitinti per DHL kainavo daugiau nei pati preke :D apsurdu apsurdas. 40euru preke 60 euru siuntimas ir muitines reikalai...
DHL paskutinis kartas
2017-03-23 13:40:07 IP 84.15.187.74
Patarciau nesinaudoti siu apgaviku paslaugomis, jei siusites is ne Europos Sajungos, priklausomai nuo prekes kainos jums teks sumoketi apie 30-60 eur
Kai dirba DHL? Turėjo pristatyti siuntinį, laukiu nuo pirmos valandos, staiga prieš darbo pabaigą atsiranda įrašas, kad nėra namuose. Taigi, tokios paslaugos.
DHL Lietuva- never again!! Saugokitės jei siunčiatės prekes iš Kinijos.
Sumokėti papildomi 5 EUR už greitesnį pristatymą :)
Siunčiantis prekę iš Gearbest (Taivanis) atsiranda tarpininkas UAB "Translainer", kuris primygtinai reikalauja muitinimosi procedūras atlikti per juos. Paslaugos kainuoja 22 EUR. 22 EUR už vieno popieriuko supildymą... Išsimuitinti savarankiškai pasirodo negalima. Apie gautą siuntą informuoja ne DHL, bet trečia šalis, kuri turi asmeninius duomenis (nežinau ar tai legalu, bet kad nemalonu- faktas). Sprendžiant ką daryti (prekė pabrangsta beveik dvigubai, todėl lyg ir verta jos tiesiog atsisakyti, nes DHL paslaugos per brangios) paaiškėja jog dabar kiekviena diena kainuoja papildomai 3 EUR. Apie tai taip pat DHL niekaip neinformavo.
Juk užsakiau prekės pristatymo paslaugą DHL, sumokėjau papildomai tikėdamasis greitesnio, patogesnio pristatymo, tačiau prekei atvykus į Lietuvą jų darbas baigtas. Jokios pagalbos ką daryti, padėti, kad greičiau, patogiau ir pigiau klientas gautų siuntą.
Apie plėšikiškus Translainer metodus net neverta rašyti.
Muitas, mokesčiai- viskas ok, juos reikia mokėti, bet tai kaip tai daro DHL žemiau kritikos...
Tad, jei turite galimybę, gerbiami tautiečiai- rinkitės kitą krovinių gabenimo kompaniją.
DHL pinigų plovimo mašina.Parašo sms, kad siunta bus pristatyta į namus, nurodoma data.Laukiame....nesulaukiame.Tada skambinu pati.Patikslinus siuntos NR pasakoma jūsų siunta neišmuitinta, reikia išmuitinti.Tada tik kai pradėjau jieškoti savo siuntos (1pora batų)jie skubiai man parašo el laišką su muitinės tarpininko kontaktais.Susisiekus teiraujuosi ar galiu išmuitin pati.Atsako galite, bet ilga daina.Klausiu kurioj muitinej mano prekė?Pasako muitinėj....kokiu adresu nesako.Tada išlenda, kad vizdėlto prekė pas juos.....tačiau išmuitint reikia.PVM paskaičiuoja ne vien tik mano atsiūstai prekei, tačiau dar ir kur jau esu sumokejusi už siuntimą pardavėjui......ir dar prie savo paslaugos 20€ už tarpininkavimą +21% (kur PVM jau tūrėtų įeiti į pateiktą jų paslaugų kainą.)Ir batai gaunasi dvigubai brangesni, nei norėjome parsiųsti!!!!Originali pakuotė nuimta!!!Supakavo į DHL.Kokią teisę jie turi draskyti siuntinius ir tikrinti???@!!a*******i!!!!
Dėl pristatymo jokių nusiskundimų, pristatė per 27 valandas nuo patekimo į muitinę. Žinoma, "Translaterio" kaina "kandžiojasi", bet Lietuvoje jau tokia mada plėšti ten kur galima, tai leidžia valstybė, tai leidžia seimas, kuris priima idiotiškus įstatymus, kad pačiam žmogui neįmanoma išmuitinti.
Pritariu visiems, pateikusiems čia neigiamus atsiliepimus apie siuntas iš trečiųjų šąlių ir DHL paslaugas.
Niekada nemaniau, kad viešai išsiliesiu, bet nutariau netylėti.
Duktė gyvena Meksikoje ir sugalvojo padaryti man staigmeną gimtadienio proga. Sausio 30 d. išsiuntė 2 kg neatlygintiną dovaną, kurią įvertino 60 dolerių. Sausio 31 d. gavau žinutę iš muitinės tarpininko UAB "Translaineris", kad el. paštu su jais susisiekčiau. Man buvo staigmena ir aš išsigandau, bet parašiau jiems laišką ir tą patį vakarą gavau atsakymą:
"Atstovaujame UAB “Translaineris”, esame kompanijos DHL partneriai muitinant privatiems asmenims skirtas siuntas keliaujančias DHL tinklu.
Norėtumėme informuoti, kad Jūsų vardu atvyksta siunta, kurią reikia deklaruoti LR muitinėje pateikiant elektroniniu būdu muitinės deklaraciją.
1. Muitinės deklaracijos gali būti pateikiamos pildant jas per Muitinės deklaracijų apdorojimo sistemos verslininko portalą. Deklaraciją muitinei pateikiate patys.
2. Naudojantis muitinės tarpininko paslaugomis. Paslaugos kaina 22 € (importo mokesčiai valstybei į paslaugų kainą neįtraukti).
Siunta DHL Lietuva terminale saugoma tik tris pirmas dienas nemokamai, nepateikus dokumentų, deklaracijai atlikti, skaičiuojamas siuntos saugojimo mokestis 3 €. Neišmuitintos siuntos laikomos 20 kalendorinių dienų, įskaitant atvykimo dieną, suėjus terminui grąžinamos be išankstinio įspėjimo.
Jeigu pageidaujate pasinaudoti mūsų paslaugomis, elektroniniu paštu prašome pateikti :
· Pasirašytą sutartį (sutartis prisegtame faile).
· Apmokėjimo kopiją, kaip mokėjote už prekes ir jų siuntimą. Tai gali būti - banko pavedimo kopija, paypal sistemos mokėjimo kopija, ar kitas prekių vertę patvirtinantis dokumentas (pvz. Užsakymo orderis iš internetinės parduotuvės). Informaciją apie gaunamą prekę, prekių komercinius pavadinimus.
Su siunta atvykusi sąskaita - INVOICE, PROFORMA INVOICE, COMERCIAL INVOICE prisegtame faile.
Gavus ši pranešimą prašome informuoti dėl tolimesnių veiksmų.
Tikimės glaudaus ir darnaus bendradarbiavimo.
Kilus klausimams susisiekite su mumis."
Pradėjau gilintis kas čia per elektroninė muitinės deklaracija, kaip ją pačiai deklaruoti. Siuntėjas visada pildo deklaraciją ir ji būna ant siuntos pritvirtinta, todėl argi DHL neprivalo pildyti muitinės formalumus? Privalėjau sužinoti ką siunčia duktė ir kiek kainavo. O be to Translaineris man atsiuntė nufotografuotą dukters pildytą muitinės deklaraciją, kuri vis dar keliavo į Lietuvą...
Tą patį antradienio vakarą susirašinėjau su helpdesk@lrmuitine.lt. Gavau išsamius atsakymus į visus klausimus. Štai pats svarbiausias:
"Kai siuntas atgabena skubių siuntų vežėjai, (pvz. DHL, TNT), tai šių vežėjų tarpininkai kreipiasi į siuntų gavėjus, siūlydami savo deklaravimo paslaugas. Skubių siuntų vežėjai nepriklauso muitinei, tai savarankiškos įmonės. Importo mokesčiai tie patys, kaip atsisiunčiant AB, , Lietuvos paštu“, tačiau, vertėtų pasidomėti apie papildomus vežėjų taikomus mokesčius ir tvarką iš anksto.
Nuo 2016 gegužės 1-os dienos pasikeitė siuntų deklaravimo tvarka - siuntų gavėjai deklaruoja prekes el. būdu patys arba naudodamiesi muitinės tarpininkų paslaugomis, nes deklaracijos turi būti pateikiamos tik elektroninėmis duomenų apdorojimo priemonėmis. Norint pateikti muitinės deklaraciją, naudojantis elektroninėmis duomenų apdorojimo priemonėmis, turite sudaryti sutartį su Vilniaus teritorine muitine (arba Kauno, arba Klaipėdos). Pasirašius šią sutartį, Jums bus suteikti prisijungimo prie muitinės deklaracijų apdorojimo sistemos (MDAS) duomenys. Taip pat turėsite registruotis muitinės prievolininkų registre, kur Jums bus suteiktas asmens identifikavimo kodas, , EORI”. Sudarius sutartį, elektronines deklaracijas reikėtų pildyti naudojantis, , Verslininko portalu”, kurį galite rasti muitinės internetinėje svetainėje www.lrmuitine.lt, rubrikoje, , Verslui ir privatiems asmenims”, <Muitinės procedūros>, <Elektroninės sistemos>, (žiūrėti dešinėje, , Detaliau”) ir atsidaryti porubrikę, , Verslininko portalas”.
Muitinės tarpininkų paslaugomis gali naudotis/naudojasi asmenys, kuriems patiems sudėtinga pateikti muitinei deklaraciją elektroninėmis duomenų apdorojimo priemonėmis.
Vilniaus muitinės adresas ir kontaktai: Naujoji Riovonių g. 3, Vilnius, Muitinės kontrolės organizavimo skyriaus tel.pasikonsultuoti (8 5) 2356226."
Trečiadienio ryte paskambinau nurodytu telefonu pasikonsultuoti. Išklausęs mano situaciją, konsultavęs vyras reziumavo, kad man neapsimoka pasirašyti sutartį su muitine ir patarė susirasti pigesnius muitinės tarpininkus...
Nejaugi fizinis asmuo negali užpildyti muitinės deklaracijos be jokių sutarčių ir tarpininkų, pavyzdžiui prisijungdamas per Elektroninius valdžios vartus? Ar vienkartinė dovana ir bet kokia prekė asmeniniam naudojimui, parsisiunčiama iš trečiųjų šalių, yra valstybinės reikšmės, kad esame verčiami pasirašyti sutartį ir stulbinamai remti privačias įmones? Tokiu būdu sudaromos sąlygos visokiems tarpininkams, kurie, vaidindami pagalbininkus, lupa pinigus!
Papuoliau į beviltišką situaciją, suprasdama, kad privalau pasirašyti sutartį su UAB "Translaineris", kurią jiems išsiunčiau vasario 1 d.
Tuo metu mano dovana vis dar keliavo į Lietuvą. Vasario 2 d. 7:47 siunta pasiekė Vilnių, tuoj pat buvo informuotas Translainerio atstovas, o tada laikas sustojo... Praėjo para, o rezultatų jokių, nes siunta dar muitinama. Siunta privalėjo būti pristatyta vasario 3 d., bet nebuvo jokių požymių, kad pristatys laiku. Neištvėriau, susisiekiau su Translaineriu. O jie pareikalavo siuntos apmokėjimo dokumento?!!! Čia dovana, apmokėta Meksikoje!!! Supratę prižadėjo skubiai pateikti sąskaitą apmokėjimui. Greit atsiuntė sąskaitą su 41 euro mokesčiu! Buvau šoke, bet neturėjau kitos išeities. Staigiai sumokėjau ir kopiją pateikiau Translaineriui vasario 3 d. 11:30. Tada mane informavo, kad siunta bus pristatyta per 1-2 darbo dienas. Jiems visai neįdomu kad siuntą reikėjo pristatyti jau vasario 3 d. ir tam nebuvo jokių kliūčių iš mano pusės. Bet Translaineris tik išmuitina, už pristatymą neatsako ir jam neįdomu daugiau niekas, tik kaip nulupti iš kliento pinigus.
Pasirodo, 22 eurų paslaugos mokestis be PVM!!! Dar skaičiavo PVM už siuntos vertę, ir dar už kažkokias transportavimo išlaidas Vilniaus teritorinei muitinei nuo 9 eurų...
Siuntą man pristatė iš Vilniaus į Vilnių tik šiandien, antradienį, po to, kai kiekvieną dieną skambinau ir domėjausi kas dar negerai. Translaineris tik pirmadienį pabaigė forminti išmuitinimo dokumentus, t.y. muitino 2, 5 paros...
Siunta buvo atplėšta, išpakuota ir tikrinta. Gavau barškantį siuntinį, be pakuočių. Vienintelis džiaugsmas, kad daiktai sveiki ir nedingę.
Štai tokia istorija, kuri turėjo pasibaigti malonia staigmena... Labai tikiuosi, kad antro karto nebus.

Eilę metų žmonės piktinasi DHL ir jo tarpininko darbu, pilnas internetas neigiamų atsiliepimų, bet realiai niekas nesikeičia. Ar bus kam nors nauda iš mano išsamaus pasakojimo?
Niekada nebūčiau net pagalvojusi, kad šita įmonė gali taip blogai dirbti. Teko pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis. Siuntinio laukiu dar vis jau 2 savaitės, kosminės kainos neatitinka kokybės. Labai prasta įmonė. Labai nusivyliau nes siuntinys virš 100€ vertės.
Pristatimas buvo greitas pretenzijų dėl to neturiu.Bet nekada gyvenime nesinaudosiu šitos firmos paslaugomis.Kodel!? Kartu su tarpininkų UAB"Translaineris" Pavogė iš manias 21 € Plius 30€ valstybei = 51 O prekes kaina buvo tik 146€"Ačiū" visiems.
Buvou paskambines i nr.852360700 snekejau su aperatuore tai nieko tikslei nepasako jokies naudinguos info. Po to perskaiciau komentarus tai ax......au!!!! Pradingo noras kreiptis i ta DHL
Tragiska firma. Aptarnavimas prastas, darbuotojai nedraugiski, nepaslaugus. Apie muitines tarpininkus isvis nesneku... Kuo toliau nuo tokiu imoniu
Na ka galiu pasakyti, aptarnavinas tikrai tikrai tragiškai juokingas, korupcija, pinigų išsiurbimas ir t.t. Venkite naudotis DHL paslaugomis jei siunčiate iš trečiūjų šalių, daug greičiau ir pigiau atkeliauja per Jungitę Karalystę. Paieškokite informacijos apie įmones kurios siūlo siuntimą iš trečiūjų šalių per Angliją.
Visais būdais stenkitės išvengti šio kurjerio. Siųsdamiesi prekę iš ne EU express metodu, prekę gausite greitai, bet ji bus DHL perduota ne Jums, o kažkokiam tarpininkui, kuris susisiekęs su Jumis telefonu (duomenų apsauga negalioja?) ir neaiškiai pamurmėjęs ir tik pabrėždamas žodžius MUITINĖ, SULAIKYTA išgaus e-paštą, kuriuo reikalaus su jais sudaryti sutartį, arba siuntinio negausite. Už jų "paslaugas" teks sumokėti didesnius mokesčius negu valtybei plius už kiekvieną dieną po nemažą sumelę, o galiausiai jie tiesiog pateiks invoice ir PayPal mokėjimą muitinei. Veikla grįsta šantažo metodu - arba sudarai sutarį su mumis arba negausi prekės. Kitas DHL būdas - atvykus į namus be visiškai jokio informavimo tiesiog užklijuojamas lapelis ant LAIPTINĖS durų, kad buvome atvykę (nurodo vardą, pavardę, buto numerį), taip suteikiant informaciją ne tik kaimynams, aplinkiniams bet ir nepageidaujamiems svečiams, jog Jūsų namie nėra. Taip pat paviešinant asmens duomenis. Jei atsirastų daugiau žmonių, manau ES vartotojų teisės veiklos turėtų.
Ateityje nesinaudosiu tikrai šio kurjerio paslaugomis bei tą rekomenduosiu kitiems.
Paskaičius komentarus, beveik pas visus rašiusius ta pati problema, su šita netikusia firma dhl, mano situacija tokia pati siunčiausi detalę kurios kaina 22€ dhl už transportą 25€, o kai atvyko detalė, tai jų tarpininkai, be kurių dhl neįgalūs, paprašė susimokėti dar 39€, ta detalė jokiu būdu tokios sumos neverta, jokios logikos, ar fūrą 24tonas veži lupa tiek pat ar 300gramų detalė, per paštą tokią pat detalę siunčiausi jokių problemų, gal kiek ilgiau už\truko, bet užtikrintai, o su šitais nieko gero taip ir neaiškus likimas tos detalės, manau taip ir nuplauks 47€, bet tegu lieka dhl netikėliams.
Sveiki.Sirdingai dekojam DHL ! Isgelbejo per para.Dokumenta dukrai y Ispanija pristate per para ir keles valandas!
Musu gelbetoja DHL!!!!!!Aciu visai komandai.Info apie siunta buvo tiksli ir issami, Aciu!
Siuntunys issiustas is Prancucijos treciadieni pasieke LT ketvirtadieni. DHL uztruko savaite is Vilniaus siuntini i Kauna nuvezti. Siunteme Austres buvo patikinta, kad per 2 dienas pasieks gaveja, Austrems atejus po savaites - jos buvo nebevartojamos.

Daugiau niekada gyvenime nesinaudosiu sia kompanija!!!
Tikrai prasta įmonė ir stipriai šlubuoja muitinės tarpininkų darbas. Patarimas rinkitės TNT tikrai sklandžiau viskas vyksta.
Labai prasta situacija DHL, jiems nusispjaut netgi į pretenziją, kuri jiems buvo oficialiai reg. laišku siunčiama dėl siuntos vėlavimo, jokio atsakymo, jokios pagarbos klientams, taigi, galų nesurasit su jais. Yra kita siuntų tarnyba, su kuriais įmanoma puikiai dirbti.
sukciu ir melagiu kompanija ! lietuvos kaimo pasto skyrius dirba geriau uz juos.siuntinys is kinijos, sulaike del muito, duomenis perdave privaciam asmeniui t.y muitines tarpininkui translainer - korupcija ant akiu ! ir nieko nepranese tipo kontaktai neteisingi nurodyti nors jie teisingi buvo.manau tycia nepranese nes nuo 4 dienos pritaiko dar 3£ mokescio uz siutos sandeliavima.
konkretus absurdas ir geda DHL !!!
Atsakingumo NULIS. Kol nepradedi pats ieškot siuntos, tol negausi. Ir jau aišku, jie nekalti, aplinkybės kaltos. Kažkokius absurdus šneka, meluoja į akis. Niekad niekam nerekomenduočiau šios įmonės!
Bukite budrus.
DHL tarpininkai jus nori melžti.
Stengiasi muitinti siuntas taip, kad daugiau sumoketumet mokesčiu bei tarpininkams uz darba.
DHL šutve kitaip nepavadinsi.
Siunciausi is kinijos automobilio diagnostine iranga per dhl express, jokiu problemu neturejau. Ir as pakartosiu jog jei siuntos kaina daugiau nei 22 eur, preke stabdys muitine ir gausite moketi pvm bei tarpininkavimo mokesti tarpininkam.
Viskas gerai su tuo DHL. Jeigu nezinote, kad reikia susimoketi PVM tai cia jusu beda. Tarpininkais galite ir nesinaudoti, vaziuokit i muitine ir patis susitvarkykit dokumentus. Lygiai taip pat ir per paprasta pasta reikia moketi mokescius, tik paprasto pliusas tas, kad jie padeda susitvarkyti muitines dokumentus uz dyka, o dhl netvarko.
Gal galite kas patarti kur kreiptis negavus siuntos? nes jie pradangino
Labai nusivyliau šita įmone. Siuntas pristato vežlio zingsniais. Is Vilniaus iki Klaipedos siunta keliauja savaite. Visiškas neatsakingumas.Ateityje stengsiuos nesinaudoti šios firmos paslaugomis ir pažystamus perspesiu.
Trys kartus vezeme krovini ir visus kartus isbrango 40 procentu, a*******i, pasiulo pigia kaina, o kol keliauja pasikeicia visi susitarimai.
Niekam nerekomenduoju sitos imones paslaugu nes esu turejes problemu su kas trecia siunta. Jeigu jus esate privatus asmuo kuris nesedi kiauras dienas namie tai jums greiciausiai nepasiseks, nes DHL kurjeriai veza prekes tuomet kada jiems patogu, o ne tuomet kada jus bunate namie. Vietoje to, kad pasiskambinti pries vaziuojant jie geriau atvaziave uzkisa lapuka, jog jusu nerado ir tipo dabar pats atvaziuok atsiimti is ju bustines. Buna ir dar blogiau, kuomet tau pasiskambina, pasiklausia kada busi namie, bet krovinio neatveza ir tuomet gali laukti kad ir keleta dienu, bet niekas nesivargina taves daugiau ieskoti, nes pasirodo, pas juos sistemoje yra uzdetas pozymis - "krovinio nebuvo galima pristatyti nes gavejo nebuvo vietoje. Gavejas buvo informuotas". Net jei jums ir pasiseks, ir kurjeris atves siuntini kuomet jus esate namie, tai jam uzteks naglumu pasakyti -"nusileiskite prasau zemyn pasiimti krovinio", nors jus jau sumokejote kruva pinigu uz tai kad jums atnestu siuntini i namus...
a******u ir vagiu imone, tarpininkai lupa pinigus is zmoniu. Sako reikes apie 70 LT MOKETI uz tarpininkavima, sakau ne Dekui pats susitvarkysiu dokumentus. Tada atvykau i dhl jie mane nusiunte i muitine, galiausiai isejo taip jog fakturoje visvien priskaiciavo uz tarpininkavima 20 Euru, ir nuo 200 doleriu priskaiciavo bendroje sumoje 80 Euru mokesciu. NIEKAM NEPATARIU NAUDOTIS SIU IMONIU PASLAUGOMIS BEI TARPININKO PASLAUGOMIS, TOKIAS IMONES REIKIA UZDARYTI LIETUVOJE IR TAIP UZTENKA KORUPCIJOS.
Ačiū DHL Lietuva ir UAB Translaineris direktoriams, kad turėjau sugaišti visą dieną važiuodamas iš kito miesto, nes turiu labai daug laisvo laiko, tam kad parašyčiau savo asmens kodą, vardą ir pavardę. Nes man visgi nepriimtina mokėti kažkokiai trečiajai įmonei UAB Translaineris stebuklingą sumą, kai dar paslaptingu būdu atsiranda mano privatūs duomenys pas juos.
Kurie nori paremti tokią tvarką ir tokius komisinius, naudokitės DHL ir UAB translaineris paslaugomis.
Žinoma, labai gaila, kad jau kelinti metai nieko nėra daroma siekiant pataisyti esamą padėtį, matomai daugumai priimtina kaip yra.
Nežadu naudotis DHL paslaugomis, kol situacija nepasikeis.
Labai neatsakinga įmonė.
Su Jūros skyriumi net neverta dirbti.
Nepateikia informacijos, DHL darbuotojai niekada nekalti. O tai kad nesugeba susisiekti su savo agentais, tai čia irgi ne jų problema. Pavėluotai informuoja apie susidariusius nesklandumus.
Jei norite prisidaryti problemų ir netekti klientų, tai dirbkite su jais.
Įmonė tiesiogiai gali kontaktuoti su klientais. Ekspeditoriai - ATSARGIAI
a*******i, pasiulo gera kaina, o kol siunta keliauja kaina isauga dvigubai, o kaltas uzsakovas, nes DHL dirba daug darbuotoju ir visi atsakingi uz skirtingas operacijas, vienas siulo kaina ir priima uzsakyma, kitas kazkokius popierius ruosia, poto kai siunta kelyje kazkas skaiciuoja is naujo kaina kazkodel, kazkas dar sugeba paklausti ka siunciate, nors pirmas zmogus gavo visa info nuo iki... zodziu turite gelezinius nervus, laiko, pinigu ir visko ko reikia gincyjatis dirbkite su sia nuostabia kompanija!
Pati neatsakingiausia kompanija su kokia teko susidurti. Brangiausi siuntiniai dingsta ir niekas atsakomybes neprisiima. Niekam nerekomenduoju, ypac nepatartina verslininkams.
Niekam nelinkiu siųstis prekes iš trečiųjų šalių per DHL- jų "nepriklausomi" muitinės tarpininkai paplonins jums kišenes...
Pardavejas mano siuntini turejo siusti per kita kompanija, nezinau kodel, bet issiunte per DHL. Prisiskaiciau baisiu komentaru, nusiteikiau blogiausiam. Pvm uz preke buvau apsiskaiciavusi ir nusiteikusi sumoketi, tik apie tarpininkus nepagalvojau, tai teko uz tai dar + 85lt. sumoketi, plius pvm. Taciau taip blogai nebuvo, preke atejo per 6 dienas, tvarkinga. Minusai gal tik tokie, kad pries pristatant preke nesusieke, priezastis to - nurodziau uzsienietiska savo nr. tai teko dvi dienas sedeti namie ir laukti, o antras minusas, kad rasiau jiems el. laiska su klausimu, bet atsakymo negavau.
susidūriau lygiai su tokia pat situacija..iš siuntinio išsirinko sau tinkančias prekes ir ok. bet skaudžiausia, kad nelabai gali ką ir padaryti tokiu atveju....
Silvija 2014-10-14 20:41:00
Taip naiviai pasielgiau pasirinkdama mokamą DHL siuntimą. Prekė iš Kinijos į Lietuvą atkeliavo per 8 dienas, pasipylė laiškai iš 'Translainerio' tarpininkų. Kadangi apskritai pirmą kartą iš užsienio siunčiau prekę, nė neįsivaizdavau, kad čia bus tiek darbo su ja. Reikėjo sutvarkyti dokumentus, laiškuose buvo parašyta, kad už tarpininkų paslaugas reikia mokėti, bet KIEK mokėti, nė velnio ne užsiminta. Taip pat paminėta, kad mokėti tenka ir už tai, kad siunta pas juos sandeliuos kažkur gulės ir bus saugojama. Privertė skenuoti dokumentus, vėliau pasirašinėti, nė nesuvokiau ką ten darau ir kodėl toks ilgas procesas. Už viską ištręšė +226lt, į tą kainą atseit įeina muito mokestis ir PVM. Po visų apmokėjimų už tas jų taip vadinamas 'paslaugas' ir muito bei PVM mokestį, DAR VIS turiu laukti savo siuntos ir nežinia kuomet sulauksiu. Esu visiškai nusivylus, manau tai puiki pamoka, daugiau niekada nesinaudosiu šiomis paslaugomis tai tik pinigų švaistymas. Siuskite geriau standartiniu paštu ir laukit mėnesį, nes su DHL jums tas pats išeis pagal laiką ir plius naudodamiesi standartiniu siuntimu bent pinigus susitaupysite ir nervus patausosite. Tai tiek.
O man neatiduoda muitinė prekės, jai neužtenka įrašo iš puslapio, iš kurio užsakinėjau, nors pačiam DHL sakė, kad to užteks pilnai, turbūt, kad nepasinaudojau tarpininko paslaugomis (((reikalauja mokėjimo pavedimo, nežinia, kas bus (turbūt ir negausiu siuntos iš vis, Žmonės niekad neužsakinėkite per DHL, aš per paštą prekes jau gavau anksčiau, per 2 savaites, o čia- nesąmonė, Visur- įteisintas sukčiavimas
Martynas 2014-10-13 14:46:14
Taip pat patarčiau nesiūsti siuntinių per DHL. a*******i dirba kartu su muitinės tarpininkais, apvoginėja žmones, nors ir sąskaitoje parašyta nedidelė valiuta, jie prigalvoja kaip nulupti nuo žmogaus pinigus, tai komercinis kiekis tai dar kas... Būkite atsargūs ir geriau naudokite kitas siuntų tarnybas.
TIKRA TIESA. Pati susidūriau su tuo. kaip mano istorija parašyta.
vika 2014-07-12 23:04:46
nu va o as matau db jog siunta atkeliavus 07.02 diens i dhl, siandien jau 07.13 ir nieks nieko neskambina cirkai, laukiu. jokiu ziniu
Post.lt viską sugadino, seniau siuntos eidavo normaliai, dabar kažkaip kartu su paštu... man irgi teko ilgokai laukt siuntos, po to teko sumokėt 15 litų už paiešką, tai greit atsirado, tą pačią dieną :) Post.lt labai viską sugadino :) Kai durnas dabar užsisakiau prekę iš Vokietijos, tai neaišku kada gausiu :) O antradieni užsakiau prekes irgi iš tos pačios parduotuvės, antradienio vakare išsiuntė, penktadieni ryte atnešė, bet buvau pasirinkęs DPD kurjerį :) Dadar kiek pastebėjau DHL su post.lt bendradarbiauja, ilgai eina, plius po to dhl nusiunčia nuorodą su post.lt ir ten nieko nerodo :) Taip ir dingus man buvo :) 15lt pravedžiau, tai po valandos siunta atsirado :)
Silvija 2014-10-14 20:41:00
nereikia kitų kaltinti, kai to neišmanai taip ir būna.
niekas neverčia naudotis DHL paslaugomis, tai kodėl jas užsakote?

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Vilterra
Adresas: Vytauto pr. 32-307, LT-51230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; mediena, jos gaminiai; sandėliavimas; statybinės medžiagos; transporto paslaugos.
”VILTERRA” PAGRINDINĖS VEIKLOS Didmeninė prekyba fanera Transporto logistika UAB „Vilterra“ buvo įkurta 2004 metais. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė prekyba statybinėmis ir baldų gamybai skirtomis plokštėmis. Įmonė sparčiai išplėtė savo prekybinį tinklą Rusijoje, Baltarusijoje ir kitose Europos Sąjungos...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B, Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

1.000 km lenktynių finiše - vienas iš dviejų "Skubos" ekipažų
1.000 km lenktynių finiše - vienas iš dviejų "Skubos" ekipažų 07-23 02:59
Nuo lenktynių starto prabėgus 8 val. 54 min. "Eneos 1006 km lenktynių" finišo liniją, nuvažiavęs visą 373 ratų distanciją, pirmasis kirto "Skuba Dream" komandos automobilis. Jį finišą atvairavo...
Kaip spausdintuvų gamintojai padeda saugumo tarnyboms
Kaip spausdintuvų gamintojai padeda saugumo tarnyboms 07-23 02:36
Spalvotu spausdintuvu padarytas kopijas verta atidžiai peržiūrėti kelis kartus, gal net pro didinamąjį stiklą. Plika akimi menkai matomi geltoni taškai, palikti ant dokumentų, – tikrai ne...
Vokiškasis eksperimentas: pasiūlė rinktis, didesnė alga ar daugiau laisvadienių
Vokiškasis eksperimentas: pasiūlė rinktis, didesnė alga ar daugiau laisvadienių 07-23 02:32
Vokietijos geležinkelių kompanija "Deutsche Bahn" atliko eksperimentą: darbuotojams buvo pasiūlyta pasirinkti iš trijų variantų – trumpesnės darbo dienos, didesnio atlyginimo ar papildomų apmokamų...

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Moody's 132,57 +4,25%