Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę DEPO DIY LT, UAB

Atsiliepimai apie DEPO DIY LT, UAB

DEPO - namams, sodui, remontui
Parašyk savo nuomonę apie DEPO DIY LT, UAB

Audrius 2017-09-12 22:59:32
Klaipėdoje darbuotojai visiškai nemandagūs ir nesiskaito su žmonėmis. Priėjus ir pasisveikinus bei paprasius pagalbos ar konsultacijos buvau nuvytas ir aprėktas, kad ale laukt krautis ko reikia kol prieis, bet konsultanto taip ir nesulaukiau pamates, kad blaškausi priėjo kitas paklausė ko reikia ivardijus savo norus konsultantas tik persiviepė ir nenoromis padėjo, bet dingo nebepaklauses ar ko daugiau reikia. Galu gale niervai neatlaike ir išvažiavau susimokėt ir baigiau apsipirkimą kitame malonesniame prekybos centre....
Gerb.Audriau, vienas darbuotojas nevisi Depo darbuotojai. Aš, pvz, buvau nuėjus pirkti tapetų-buvo daug žmonių, ir darbuotoja priėjo prie kiekvieno ir paklausė ar nereikia konsultacijos. Mandagiai ir profisionaliai suteikė pagalba-kaip paruošti siena, kaip tapetus klijoti ir visas smulkmenas. Išsirinkome gražiausius tapetus. Labai esu dėkinga p.Ritai.
Klaipeda Rugsejo 22d
Noreciau viesai padekoti darbuotojui konsultantui Juozui D (nepamenu pavardes).

Labai mandagus, dirba professional, supjove man lentas, padejo net i automobili ideti ir net surado ka pakloti i auto kad neissiteptu. Labai teisingai supjove lentas, mandgus ir linksmas:) Thank You so much.
Chicago.
Teko apsilankyti panevėžyje 2017 09 13. Aptarnavimas buvo auksčiausio lygio, viskas paaiškinta, apie prekes apie kurias nieko neišmanau. Darbuotoja buvo labai maloni, neatkreipiau dėmesio ì vardà....su akinukais, elektros skyriuje prie lempu.Daugiau tokiu maloniu sarbuotoju, sekmes Jums. Visas demesys klientui, nepaisant to kad turejo darbo...
Audrius 2017-09-12 22:59:32
Joo.. baisu..
Rebeka 2017-08-31 21:51:56
Tai kad iškart kaina yra su nuolaida. (Geltona). Pirktumet be korteles, metro kaina butu ne 4.99, o daugiau.
Man irgi buvo klausimu, bet viska graziai issaiskino.
Ačiū
Violeta 2017-08-27 14:32:43
a*******i!Kasos čekyje parasyta nuolaida, bet is bendros sumos neisminusuoja!
Man irgi buvo klausimu, bet viska graziai issaiskino.
Violeta 2017-08-27 14:32:43
Melagiai!
a*******i!Kasos čekyje parasyta nuolaida, bet is bendros sumos neisminusuoja!
Cirkas su kainynais. Pvz. kaina geltoname laukelyje - 10 eur., o oranžiniame - 3 vnt. 7 eur., kas lietuvių kalba reiškia kad 3 vienetų kaina yra 7 eurai. Prie kasos pasirodo, kad 7 eurai yra KIEKVIENO vieneto kaina. Taigi, mielieji, prašome taip ir rašyti - 3 vnt. po 7 eur., arba 3 vnt. x 7 eur. Antra, kodėl kaina be kortelės parašyta smulkiomis raidėm? Tai peržengia visas marketingo etikos ribas. Būtų nebloga neaukštos kokybės buitinių prekių parduotuvė jeigu ne tie įsidirbinėjimai.
Nusipirkom kaciu draskykle, parsinesem, susukom viska pagal instrukcija, kleba visa ir gan stipriai, katinai bijo uzlipt, nes iskart siubuot pradeda, pabande issigando ir daugiau nelipa. Supakavau taip kaip buvo nupirkta, norejau priduot atgal, pasirodo negalima, nepriimsime nes jus ja panaudojot, tai kaip as turiu suzinot ar daiktas geras jo nepanaudojus? 60 euru i bala, niekam nereikalinga. Gal senukuose ir brangiau bet preke grazinau karta tai nesklandumu nekilo. Mazdaug turejau parduotuvej ja pasistatyt ir paziuret ar viskas gerai. Nesulauksit manes daugiau gyvenime pas jus.
Kas per prekybos centras medzio skyriuje norejau nusipirkti laiptu tureklu komplekta.skyriuje prekiu nera o usakimo neprima sako prekes yra kompiuteryje bet naturoje ju nera o uzsakimo darbuotojas neina i kalbas uzsakimo verte apie 750 euru Klaipeda
Buves 2017-02-03 14:41:58
Teko dirbti depo, daugiau negu puse metu, nuo pat pradzios. Niekam nesiulau tenais darbintis. Gerb. direktore niekada savo pazadu netiesia, prizada viena, o iseina viskas kitaip, blogiau, ir po to net i akys nebeziuri ir nesisveikina. Tik tark ne ta zodi ar isreisk savo nuomone iskarto apreks ar pazemins. Del algos irgi apgaudineja, prizada viena suma, o po to valandas tik mazina, menesio gale 50-100 euru maziau gauni negu susitares buvai.
Materialiai atsakinga padaro uz viska darbuotojus, meluoja, kad prekes neapdraustos, kazka netycia sudauzysi, ar ras jau kazka sudauzyta ar brokuota, tai bando prikabint viska ant darbuotoju.
Privercia darbuotojus dirbti ne savo kvalifikacijos darbus, reikes eisi ir sniega sluot nuo stogu, ir kroveju busi jeigu reikes, ir lauke eglutes pardavinesi. Jokios pagarbos. Atkreipkit demesi i skelbimus cvbanke, jie visada iesko darbuotoju, ne del to, kad plecias, o del to, kad visi iseina is tenais kuo greiciau. Iseina ne tik pardavejai, bet ir zmones uzimantys rimtesnes pareigas. Laikikites toliau sitos imones, netikekit tusciais pazadais.
Pilnai pritariu.Teko ir man ten dirbti...deja nieko gero pasakyti negaliu. Vien tik pažadai..prižada vieną alga..o realiai gauni ant 100-150 mažiau..ateini dirbti į vieną skyrių...kurį laiką padirbi ten..kol kas nesuserga ar neišeina lauk...ir prasideda...dirbi per keletą skyrių..viršvalandžių išviso nemoka..jiems tai normalu....priverčia darbuotojus dirbti ne savo kvalifikacijos darbus...jokios pagarbos darbuotojams...grafikus ir stato net nesuderinus su darbuotoju..darbuotojai nuolat keičiasi...
Esu 9 men nescia, vaziavau pas gydytoja ir tuo paciu uzsukau supirkti reikiamu trukstamu priemoniu namu statyboms. Reikejo varztu gibsui sukti, tame skyriuje buvo paslaugus vaikinas pasisake esas naujas darbuotojas bande padeti bet jam nepavykorasti man reikiamo dydzio varztu. Nuejau ieskoti kito darbuotojo ir radau tris ir ne vienas is ju nesiteike man padeti, vienas isvis pasake jog i ta gala prie varztu neis nes jam nepriklauso, kitas tik nurode krypti kur rasti varztus, o trecias nekreipe demesio i mane. Pasibaisejau darbuotojais, idarbinti jaunuoliai manantys atostogu ateje ar ka jie ten daro, netgi nesciai moteriai nesugeba padeti. Aciu dievui atradau netoliese mergina kuri buvo labai paslaugi ir viska man surado. Dekinga jai. O visi piemenys norintys dirbti tai ir dirbkit o ne svajokit atsistoje i viena lentyna isikabine. Aciu dievui kad lazda turi 2 galus. Parduotuve man labai patinka bet darbuotojai š... vietoj!
Labai bloga parduotuve, tiekimas neprognozuojamas. Nusipirkus sakykim kokiu varztu, negali buti tikras kad tokiu pat gausi dar karta. Nes jau vienos prekes lakiame 3menesius. Konsultante sako yra uzsakyta 10vnt ! bet nerodo kada bus.

Kas per nesamones, i Klaipda 10vnt pakuoziu po keliolika vnt? Ar JUS d*****i DEPO?
O dar tas pasakymas kad uzsakomos prekes tik nuo 150EUR

Taigi nusipirkit koki plintusa, roleta ar pan, ateisit pirkti kito, ir negausit.
Interneto svetaine DEPO tai ten net kontaktu nera. Jokiu atsakingu asmenu ar pan. Kaip kokie klapciukai.
nepatenkintas pirkejas
2017-06-12 19:09:21 IP 84.46.156.45
Tomas 2017-05-09 15:16:50
Speju visa bloga Info užsakė "Senukai".jiems gi katastrofa šis naujas super marketas.Žiūrėkit seniuos kas vyksta, kainas kosmosas pas juos.
Palyginus su senukais, ten bent jau brokuotos ar netenkinamos savo kokybe prekės galima grąžinti be didesnių problemų. O depo, nusipirkai šė...., tai galima sakyti ir "apsiženijai".... Prekę gali tik grąžinti jei atneši nepraardęs pakuotės ir tai dar klausimas ar sutiks priimti. Vienu žodžiu jei ką perkat, bandykite visais įmanomais būdaisprekę vietoje, parduotuvėje. Jei prekė iškeliauja už DEPO parduotuvės durų, APIE JOKIUS PREKIŲ GRĄŽINIMUS NESVAJOKITE !!!!
Tomas 2017-05-09 15:16:50
Nereikia sąmokslo teorijų, žmonių patirtis tiek čia, tiek Senukuose įvairi. Depo pirkau atvirą veržliaraktį 18*19, chrome vanadium, rexter (panašus pavadinimas) firmos, ir lužo nuo veržlės sukimo be dideles jėgos. Daugiau esu pirkęs roges plastikines, vakare pirkau, ryte nešiau klausti ar galima grąžinti. SVARBU pirma atsakė, , , matau rogutės naudotos, gražinti negalima". Plastiko apačia pasak Jų pabraišyta, plastikas pabalęs. Liepiau eiti pažiūrėti ką pardavinėja, ir visos tokios buvo. Ir tik po to vyko kalba, kad pinigų grąžinti negali, gali pakeisti į kitą prekę, man to ir užteko. Bučiau piktas galėčiau įsidirbinėti, kodėl pardavinėja brokuotas prekes, argumentuotai Jų žodžiais. Tai p. Tomai tavo spėjimas netikslus.
geras..mes dirbam jums...o ka pardavinejat?pirkau pas jus dirvos freza kultivatoriu tik surinkus ir uzpylus benzina per karburatoriu ne lasejo o bego kuras, kadangi darzas netoli tuoj i depa nu ta sutvarke velvezam uzkuriam viskas tvarkoj...bet bet pradejusdirbt gesta pavirsium dirba bet tik peiliai basiekia kiek giliau zeme gesta ir tap pernai rudeni perkasta dirva vel vaziuoju i depa pasakau kad noriu grazint nes pasistacius prie dirvos nenoriu su kastuvu kasti kaimynai isjuoks....ir cia prasidejo linksmoji dalis nelinkiu nieam susidurt su tuo.vadovai antram aukste uzsidare apsauginem kortelem o darbuotojai ne prie ko jie to klausimo nesprendzia pagaliau pasiekem vienas dirbantis ''mums'' nusileidzia ipaske kad spres dvi savaites praejo trys paskambino ir pranesa kad nieko nekeis pasiimkit kultivatoriu as paprasiau kad man atsiustu rastiska sprendima nes as eisiu toliau atsakymo nesulaukiu palikau elektronini pasta bet nieko..tyla zmones buit atsargus nepirkit jokios technikos nes suvargsit bande kai kas dergt ant senuku taip sutinku kokybes ir ten nera bet grazin t daigta man pasiseke lengviau. su pagarba ona karpaviciene.matot ir pasirasyt po savo zodziais nebijau.
Sveiki.Labai esu patenkintas, kad atsidare Jusu parduotuve.Čia visko daugiau negu Senukuose, ir pasirinkimas geresnis, ir didelis asortimentas.Dariau virtuveje remonta, ir viska pirkau pas Jus-nuo plyteliu sienom, grindim, dazu luboms ir sienom, ir baigiant roletais.Buvo problemu su dazais, nes pats apsirikau pasirinkdamas spalva, norejau kad pašviesintu.Dażu skyriuje man maloniai padejo Jusu darbuotoja sita mano klaida istaisyti, uz ka jai labai dekoju.Dekui kad esate.Ir sekmes Jusu nelengvame darbe)))
Andrius 2017-04-08 22:01:24
Buvau laminato skyriuje ieškojau konsultanto, sulaukiau tik po 25 min. ir tai dar mane spėjo aprėkti, atsikalbinėti... Jo vardas ligtais buvo Juozas, toks jaunas vyrukas, bet labai nemandagus...
Gerbiamas pirkėjau, Andriau

Juozas yra labai geras darbuotojas ir normalus vaikinas. Jeigu Jūs ir laukėte konsultacijos 25min, tai nereiškia, kad jis kažkur gėrė kavą, jis konsultavo pirkėjus tokius pat, kaip tamsta.Jūsų informacijai ateity, skyriuje dirba 2-3 zmonės, kurie fiziškai kartais nespėja išpildyti visų pirkėjų norų.Ateikite į parduotuvę su šypsena ir pagarba personalui, mes dirbame dėl Jūsų!!!!
Labas, musu imone UAB VLANTANA, pirma karta uzsake prekiu kad parveztu ir iskarto susidureme su netesejimu savo pazadu ir net melavimu dirbanciu darbuotoju.Buvo pazadeta kad pristatys per pora savaitciu nuo apmokejimo.Apmokejimas buvo issiustas Kovo 22d. 08:15 su patvirtinimo rastu kad mokejimas atliktas, bet parduotuvei tikina kad apmoketa 23 diena, ju tvirtinimu paveluotas sumokejimas.Dabar prekes zada atvezti tik Balandzio 28 d..Jeigu musu imone taip dirbtu su klijentais jau butume senai bankrotave.Mano patarimas butu vengti tokiu neaiskios kilmes ir reputacijos prekybos centru.Tai ne siolaikinis prekybos centras.tai tikrai atgyvena, kai klijentai yra prievartaujami pirkti kelias prekes jei nori pigiau.Bukit Klaipedos zmones budrus ir rinkites tokius prekybininkus kurie dirba del klijento, o ne abejingai iesko pasipelnimo betkokiu budu, nesilaikydami savo pazadu ir gadindami planus saziningai dirbantcioms imonems, kai del tokiu prekybininku kaltes tenka teisintis kodel laiku neivykdytas musu darbas.Rinkites tik patikimus prekybininkus...........
Sveiki! Nezinau, kaip kituose skyriuose, bet as esu patentinta kaip savo vadove, kaip ir administracija. Algos gaunamos laiku ir laikosi savo zodziu. Gal jus patys blogai savo pazadu laikotes, del to taip ir su jumis elgiasi? Del grafiku-taip, kartais buna nesklandumu, bet irgi galima suprasti, kad kai iseina zmogus, ar paima biuleteni-reikia pasidalinti tarp visu valandomis, o ne ieskoti vieno kas ars. Tai bukite pozityvus, visada galima rasti prir ko prisikabinti. Gyvenimas priklauso nuo jusu poziurio i ji. Kas ant ko mokinosi. Visi norim guleti ant sofos ir gauti didziausia alga.
algimantas 2017-03-01 18:18:54
kazkokie vejai nei telefono pasiteiravimui nei dar ko apsurdas greit nuomosit patalpas ukininkams nes niekam cia neidomi ta parduotuve
Na elegesys su darbuotojais kiek girdejau ten ziaurus, plius nesilaikoma saugumo reikalavimu, darbo inspekcija turetu pasidometi ten, bei darbu sauga. Na o kainos tai tikrai geresnes negu senukuose tik tiek dziugina
Dirbusi 2017-02-11 17:06:05
Ačiū Antanui Z.už smurtą, patyčias prieš moterį.Vertė dirbti šeštą dieną nuo 8-22h.Darbo sutartyje, darbo grafike neparašyta.Gyvename teisinėje valstybėje.Nesumokėjo net už visas išdirbtas val.Namuose sergantis mažametis vaikas, Antanai Z.smurtauk prieš savo žmoną ir sergančius vaikus, o ne prieš mane.Ačiū.Gėda gėda
Reikėjo informuoti prieš įdarbinant, būčiau tikrai neįsidarbinusi ir netapusi smurto auka.
Žiauriau ir NEVYRIŠKIAU už Gintą kaži ar rasi ten...
Komunikacija nulinė! Neįmanoma susisiekti su jokiu atsakingu asmeniu! Netikėkit jokiomis lojalumo programomis, pirkome, bet jokiais bonusais negalime pasinaudoti!
Visiskai sutinku su ''buves'' komentaru, visa finansine atsakomybe ant darbuotoju, prizadejo viena del atlyginimo, mokejo visiskai kita.Pradejo mazinti valandas, galutiniame rezultate nieko neuzdirbi. Zmones venkite sitos imones, vien stresas apgavystes, nesiskaitymas.Valdzia - be ribu.
Apsilankeme Depo parduotuveje pora kartu, paskutinį karta is 4 pirktu prekių 2 buvo pažeistos. Pažeidimas buvo aptiktas tik išpakavus prekes namuose. Prekių gražinimo procesas bei taisykles visiškai neatitinka gero aptarnavimo pobūdžio ir yra visiškai nepriimtinos. Paaiškinsiu kodel. Visu pirma del prekes, kainuojančios 50 eur, teko grįžti i parduotuve 2 kartus. Pirma karta bandant pakeisti preke buvome informuoti, kad vadybininkas jau baigė darbą (17:30val.) ir mums teks grįžti rytoj. Sekancia diena grižus i parduotuvė ir bandant gražinti preke, buvome informuoti, kad jos pakeisti i nauja (be defekto) is karto negali. Pranešė kad reikia rašyti skundą. Visas procesas truko apie valanda. Pasakė jog apsvarstys ir per 10 dienų duos atsakymą. Tuo metu buvome tikrai šokiruoti - įmonė ne tik nenori gražinti sumokėtų pinigu už nekokybiška preke (su skyle), bet nenori net jos pakeisti i nauja. Defektuota preke palikę parduotuvėje išvykome ir laukėme jų "įvertinimo" ir skambučio. Skunde parašėme, jog prekes keisti nebenorime, nes esame labai nusivylę visu šiuo procesu, del kurio bereikalingai sumaišome galybe laiko. Norime pinigu gražinimo. Po geros savaites gavome skambuti, kurio metu pasake, jog galime pakeisti preke. Ačiū, bet keisti jos jau nenorime. Ir bandysime vengti šios parduotuves, nes jeigu nepasisekė, taip kaip mums, įsigyti kokybiškos prekes, tenka iššvaistyti per daug laiko biurokratizmams.
vakar pirkau jurginų svogūnelius, kaina buvo nurodyta ne tokią kurią įmušė kasoje, prieš pirkdama dar paklausiau tet dirbusios konsultantės, ji pasakė, kad kaina tokia, kuri nurodyta, tai jeigu padarėtę klaidą, tai būkite malonūs ir prisimti kaltę, parduokite už tokią kainą, kurią esate pasirašę, o ne pusvalandį laukti, kol padarys grąžinimą.kaikos pas jus painios, nesuprantu, kuriems galams jos dvigubos.
nu kazkoks siaubas, o ne imone. kaip juos i Lietuva ileido?! galetu VMI jais labiau pasidometi
žmogus 2016-11-29 22:54:14
Girdejau kad Klaipedoje DEPO labai išnaudoja darbuotojus.Moka truputi daugiau nei kitur, bet užtat ir išnaudoja dvigubai žmones.Tikrai nenoreciau ten dirbti ir laižyti vadovams subines.Girdejau kad ir vadovai ten labai jau nesiskaito su darbuotojais.Žodžiu nieko gero...
Tikrai išnaudoja, nemoka daugiau.Paskaičiuokite kiek val.dirbote.Ne tik vadovai nesiskaito ir kiti.Gerai pagalvokite ar verta ten eiti dirbti.Išvilioti iš darbo jie moka, prižada bet tai lieka pažadai.
25 ноября 2016г я посетил магазин торговой сети DEPO в Клайпеде, чтобы купить керамзит.Обратился к консультанту, сказал, что нужен керамзит для сухой стяжки пола.Товар был предложен.Купил 10мешков по 50литров весом по 25кг.Доставил керамзит в садовый домик, позвонил мастеру и начал делать засыпку.Когда мастер приехал, я уже засыпал 6 мешков.Мастер посмотрел и сказал, что керамзит мокрый и не годится для сухой стяжки.26 ноября я обратился в магазин с претензией на качество товара.Первоначально были извинения и обещание забрать товар и возместить ущерб.Не дождавшись никаких действий со стороны работников магазина, 2 декабря обратился повторно с этим вопросом, мне ответили, что никто забирать керамзит не будет и чтобы нераспакованные мешки привезли сами, а распакованные не примут.Я попросил, чтобы мне дали письменный ответ на мою притензию, хотя с момента первичного обращения прошло уже две недели, ответа я не дождался Вес указанный на упаковке 25кг из-за влаги фактически превышает вдвое.
Gaila, kad nauja parduotuve, o darbas kaip baudziavos laikais. Pardavejos pavargusios, piktos, o vadoves su sypsenom, kadangi turi galimybes isnaudoti darbuotojus, moterys kilnoja, kaip maciau, ne 15kg, bet zenkliai daugiau, zodziu zmoniu isnaudojimas.
Zodziu "prieme" i darba Klaipedoj (pats esu ne is Klaipedos), sako viskas tvarkoi uz keliu dienu pradesi dirbt, issinuomojau buta ir ta pacia diena pries vykstant i Klaipeda jie man paskambino ir pasakė, kad esu nebereikalingas, labai nusivyliau UAB "DEPO DIY LT" taip negalima daryt...

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Raudondvario pl. 141, LT-47192 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau septyneri metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Klinkeris visiems
GERARD

Adresas: Lakūnų g. 3, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; betonas ir betono gaminiai; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Klinkeris visiems“ oficialus „Gerard“ stogų dangų atstovas Lietuvoje vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje: • stogų dangomis ir visomis kompletuojančiomis medžiagomis; • lietaus nuvedimo sistemomis; • klinkerinėmis plytelėmis, klinkerinėmis plytomis; •...
Alnida
Stogai, fasadai, statybinės medžiagos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 96, LT-76176 Šiauliai.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; interjero apdailos medžiagos; keramikos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
UAB „Alnida" - stogo dangų ir fasado apdailos medžiagų įmonė. Turėdami 18 metų patirtį Lietuvos ir užsienio rinkose, esame patikimas partneris, įgyvendinant statybos projektus ir pateisinant klientų lūkesčius. Dirbame tiesiogiai su geriausiais Europos gamintojais, todėl galime pasiūlyti itin platų prekių...
Lemora
Adresas: Technikos g. 8A, LT-51212 Kaunas.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; grindys, grindų dangos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; tvirtinimo detalės, elementai.
Viskas statyboms ir remontui! Platus statybinių medžiagų asortimentas, žinomi gamintojai, patrauklios kainos, profesionalios konsultacijos. Pristatymas visoje Lietuvoje. Prekybos salonai 5 miestuose, o užsakymai priimami ir internetu! UAB Lemora - viena didžiausių statybinių medžiagų prekybos įmonių Lietuvoje...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
VŽ rekomenduoja: ką veikti savaitgalį
VŽ rekomenduoja: ką veikti savaitgalį 09-22 12:26
Praėjusį savaitgalį pliūptelėjo pirmųjų sezono prejerų, o šį – dominuoja kinas. Kino festivalių maratoną Vilniuje pradėjo Tarptautinis dokumentinių filmų festivalis, vėliau persikelsiantis į kitus...
Autobusų juostų ir nemokamo stovėjimo elektromobilių plėtrai negana
Autobusų juostų ir nemokamo stovėjimo elektromobilių plėtrai negana 09-22 12:20
Rokui Masiuliui, susisiekimo ministrui, pareiškus, kad elektromobilių plėtrai pakanka dabartinių skatinamųjų priemonių ir finansinio skatinimo nereikia, automobilių pardavėjai pareiškė turintys...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master