VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Denticija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Denticija

Atsiliepimai apie Denticija, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Denticija, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Lankytojų nuomonės ir komentarai
GRAŽINOS ŠLENIENĖS buvusi klientė 2014-02-10 15:53:39 IP 88.223.27.204
Atsakyti
Esu labai nepatenkinta V. Grybo gatvėje dirbančios GRAŽINOS ŠLENIENĖS darbu. Kadangi pastebėjau kraujuojantį tarpdantį, iš karto kreipiausi į "Denticija". Prieš kelias dienas įvykusio vizito pas GRAŽINĄ ŠLENIENĘ metu buvo suplombuotas dantis, nes buvo rastas gedimas. Vizito metu gydytoja labai skubėjo atlikti darbą. Prieš tai nepasitarusi ir jau suplombavusi dantį, ji mane informavo, kad "įdėjo prastesnę plombą". Paklausus, "kodėl buvo įdėta prastesnė plomba", ji ir jos asistentė nesiteikė paaiškinti ir nesuteikdama galimybės man kalbėti, tęsė darbą toliau. Kai baigė plombuoti dantį, pasakiau, kad plomba per aukšta (tai kartojau daug kartų), bt ji nesiteikė pažeminti plombos, kad nejausčiau diskomforto. Tiesiog pasakė, kad ji savo darbą padarė gerai ir, kad priprasiu.. Pabaigai davė prasiskalauti šiltu vandeniu (kur esu besilankiusi, visada būdavo duodamas dezinfekuojantis skalavimo skystis (negi tokia prabangi klinika taupo net tokiems dalykams?!)). Už darbą, pagal jų pateiktą kainininką internete, ji nurodė apmokėti maksimalią sumą (keista, nes kaip pati minėjo, dėjo "prastesnę plombą"). Po vizito pas gerbiamą gydytoją GRAŽINĄ ŠLENIENĘ vis tiek jaučiau diskomfortą net praėjus kelioms dienoms. Plomba per aukšta, ta puse kramtyti nepatogu, valant užplombuoto danties tarpdantį, siūlas vis kliūdavo ir jautėsi grublėtas iškilimas danties šone. Taip pat pajutau, kad paliktas per laisvas tarpdantis, į kurį valgant vis prilenda maisto. O, kaip žinoma, po plombavimo tarpdantis turi būti glaudus, negali būti visiškai laisvas/ be kontakto. Nebent natūraliai žmogaus burnoje yra platūs tarpai tarp dantų. (Mano atveju, tarpdančiai nėra natūraliai platūs). Maža to, vėl pradėjo kraujuoti tas pat tarpdantis. Nieko nelaukusi kreipiausi vėl ten pat (padarė broką - tegu ištaiso, nes pinigai tai jau sumokėti). Šį kartą gydytoja ir jos padėjėja nebepasitiko su šypsenom, kaip pirmą kartą. Buvo arogantiškai nusiteikusios. Į išdėstytas atsiradusias problemas gydytoja nekreipė dėmesio. Papoliravo dantį ir pasakė, kad darbą padarė gerai, todėl jei nepatinka, pasiūlė kreiptis kitur. Daug laiko neskyrė, gal tik 5 min. Padėjėja jau nebeišlydėjo iš kabineto kaip pirmą kartą. Nesulaukiau nei pagalbos, nei profesionalumo. Dabar, su kraujuojančiu ir milžinišku tarpu tarp dantų keliausiu ieškoti, kas galėtų ištaisyti šios gydytojos - GRAŽINOS ŠLENIENĖS - darbą. Mąstau kreiptis ir į vartotojų teises ginančias institucijas, nes jaučiuosi apgauta. Čia grįžti nebenoriu ir kitiems nerekomenduoju. Negaliu sakyti, kad visi denticijos gydytojai dirba taip pat. Bet ši "gydytoja" gadina reputaciją tiek šiai klinikai, tiek sau pačiai..

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kuo didesnės problemos, tuo platesnės galimybės jas išspręsti
Kuo didesnės problemos, tuo platesnės galimybės jas išspręsti 04-21 06:00
Alexas Sozonoffas, buvusios ilgametės JAV technologijų milžinės "Hewlett Packard" (HP) viceprezidentas, šiuo metu vadovauja Didžiosios Britanijos privačių skrydžių kompanijai "Victor" ir dėsto...
Rinkos baudžia Rusiją, ši – JAV obligacijas
Rinkos baudžia Rusiją, ši – JAV obligacijas 04-20 18:00
Pasaulio finansų rinkos skriaudžia Rusiją – investuotojai nebenori pirkti šios šalies obligacijų, nes nebepasitiki šalimi. O pati Rusija išpardavinėja JAV vyriausybės vertybinius popierius, nes...
Išmanieji sprendimai pritraukia klientų nuo Suomijos iki Peru
Išmanieji sprendimai pritraukia klientų nuo Suomijos iki Peru 04-20 17:15
Lietuvos UAB "E-Bros" ir suomių "Beddit" sukūrė išmaniąją lovą, kurioje ilsėtis ir miegoti turėtų būti dar patogiau. Tačiau lietuviai pabrėžia, kad tai – tik vienas iš kelių turimų išmanių sprendimų.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate valstybinio banko įkūrimui?

Akcijų kainos

General Electric 26,56 +1,68%
Adobe Systems 64,04 +1,59%
Moody's 78,85 +1,55%
Chevron 123,68 +1,52%
IBM 190,01 -3,25%
Google 536,10 -3,67%
Humana 104,74 -3,73%
Western Union 15,25 -4,98%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 103,76 +0,01%
Kiauliena 113,21 +31,11%
Cukrus 22,63 +1,75%
Mediena 905,74 +0,39%
Varis 6650,04 -6,98%
Dujos (JAV) 4,88 -18,26%
Anglis 78,58 -3,87%
Dyzelis 2,99 -7,43%