Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DARBO VARTAI

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DARBO VARTAI

Atsiliepimai apie UAB "DARBO VARTAI"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "DARBO VARTAI"

Mane taip pat apgavo, tegu pabando pagrasint.. :) nepasitikėkite.
Sveiki, mane si boba irgi apgavo baisiai, kur man kreiptis kas patars?
Di. 2017-01-18 23:07:04
Sveiki, mane irgi labai išdūrė šita firma norėčiau prisidėti, mshugo3@gmail.com Gediminai norėčiau kad praneštumėte kaip sekėsi su policija, nes kiek visur skaičiau vyko daug teismų ir kaip supratau nieks prieš ją nelaimėjo
Di, čia visiem, kurie parašo komentarą iš savo oficialaus pašto - pagrąsina, ir žmogus komentarą pašalina, Va, Saulė pašalino. Man pagrąsino, nepašalinau. Laukiu, gal pinigus grąžins. Man su policija nesisekė, bet yra kitos priemonės. Aš Klaipėdoje. Susisieksiu su jumis.
Vaidas
Saule, kreipkitės į policiją pagal savo gyvenamąją vietą. Aš taip dariau. Pareiškime nurodžiau, kad padėtų susisiekti nukentėjusiems ir veikti išvien.
Gediminas 2016-12-22 15:44:01
Atsiųskite savo duomenis- aš kaip tik šiuo metu laukiu atsakymo iš policijos dėl mano pareiškimo. Sujungtume į vieną bylą. Galite man paskambinti- aptarsime. Mano tel.867420808. Lauksiu žinių.
Vaidas 2016-12-17 19:34:43
Aldona, kreipkitės į policiją pagal savo gyvenamąją vietą. Aš taip dariau. Pareiškime nurodžiau, kad padėtų susisiekti nukentėjusiems ir veikti išvien.
tas pats Vaidas
Ačiu Vaidai, būtinai nueisiu.
Vaidas 2016-11-17 08:59:26
Jie atstovauja uab TAVO TURTAS, nieko negarantuoja, o gaunasi šitaip: http://rekvizitai.vz.lt/imone/uab_tavo_turtas/atsiliepimai/ (Žada puikiai apmokamą darbą kol gauna pinigus, tik reikia laukti skambučio, kad jau tave veža. Paskui ateina emailas, kad darbo neduoda.)

Personalo konsultacijų grupė
Adresas: Jonavos g. 260, 4-as aukštas, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Personalo konsultacijų grupė - vadovų, specialistų ir IT sektoriaus darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo bei galvų medžioklės (tiesioginės paieškos) profesionalai. Teikiame paslaugas Lietuvoje ir pabaltijyje. Susisiekime: +370 614 86159 arba info@personalokonsultacijos.lt.
Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 5 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
UAB Expertus LT – įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, tai - kvalifikuoto personalo atranka, personalo nuoma bei konsultacijos. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Mes žinome kandidatų lūkesčius ir sugebėjimus, todėl žmones atrenkame pagal kiekvienos kompanijos vidinę...
Ekloga
Competent - personalo atranka, mokymai

Adresas: Verkių g. 30B, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
EKLOGA/COMPETENT - personalo paieška, atranka, konsultacijos, įdarbinimo paslaugos Mūsų pagrindinės veiklos sritys: Profesionali vadovų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų, specialistų IT specialistų paieška, atranka, vertinimas; Verslo konsultavimas personalo vadybos klausimais, tyrimai organizacijose,adaptacijos...
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 3, (2 aukštas), LT-09312 Vilnius.
Manpower Group yra pasaulinis lyderis personalo valdymo paslaugų versle, kuriantis ir teikiantis modernias ir išskirtinai kiekvienam poreikiui pritaikytas paslaugas. Manpower savo veiklos srityje žengia pirmas, nes suteikia galimybę savo Klientams konkuruoti ir laimėti greitai besikeičiančiame darbo pasaulyje. Savo...

Theresa May pažadėjo neišvaryti imigrantų iš ES
Theresa May pažadėjo neišvaryti imigrantų iš ES 06-22 23:14
Briuselyje vykstančiame Europos Sąjungos (ES) lyderių susitikime Bendriją paliksiančios Jungtinės Karalystės (JK) premjerė Theresa May pažadėjo neišsiųsti iš šalies ES piliečių, pragyvenusių JK...
Po Macrono komentarų Lenkija siūlosi diskutuoti dėl ES ateities
Po Macrono komentarų Lenkija siūlosi diskutuoti dėl ES ateities 06-22 18:29
Lenkija pareiškė esanti pasirengusi diskusijoms apie Europos Sąjungos ateitį su naujuoju Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu. Oficialūs Varšuvos komentarai paskelbti ketvirtadienį, po to...
"Litesko" ir "Vilniaus energijai" vietoje Samuolio vadovauja Husty
"Litesko" ir "Vilniaus energijai" vietoje Samuolio vadovauja Husty 06-22 18:22
Linas Samuolis nuo ketvirtadienio nebevadovauja "Vilniaus energijai" ir "Litesko". Jį nuo ketvirtadienio šiose pareigose pakeitė Alexanderis Husty.

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master