Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DARBO VARTAI

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DARBO VARTAI

Atsiliepimai apie UAB "DARBO VARTAI"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "DARBO VARTAI"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
sveiki visi, ka galiu pasakyti tragiska padetis yra, parasiau kad galiu padeti isidarbinti ir pamaciau kad klaida padariau, norvegijoje darbu tikrai yra dauk normaliems statybinkams NORMALIEMS SAKAU O NE APSIMETELEMS. patirtis parode is 8 zmoniu atvikusiu liko dirbti 4tik, klausete kodel ATSAKAU PIRMADIENA ATVAZEVE PRISIGERE IR NEISEJO I DARBA..............SAKAU TIESA. KAIP MAN JAUSTIS KAI DAR UZTARIU TAIP SUGEBA LIETUVEI PASIELGTI. kiti apsimelave statibose suprocio neturi kaip gulciuka laikiti as tokiu zmoniu nesuprantu kam meluot vazuot nemokant dirbti vazuokite i fabrikus dirbti, ar tulpiu skinti. man dauk kas sako ko tu padedi galvos skausma turi gaila lietuviu galvoju man pasiseke tai ir jiems padesiu nes tikrai reike darbuotoju vidaus apdailai bet kaip taip elgesi nebesinori nieko bendro tureti. as net i darbinima neprasau o tik viskio litra ir desra kartu per iseigine sugert. juk zinau kiti skolinasi pinigus kad tik uzdirbti. ir dar pasakisiu nespankite pirmais meneseis uzdirbti po 15000litu to tikrai nebus pirmus menesius net gal metus. o relei galvokite gausite 7000iki 10000pirmus menesius, aisku nekainuoja niekas nei givenimas nei darba veziojimas. jei daugiau gauni tai prasideda paciam reik givenamu plotu pasirupinti, darba vazineti. ir gristi prie tu paciu litu. sekmes visiems. jai yra tikrai rimtu statibinku tik ne jaunimas, , , , , , , , pirkite fiskio ir vazuokite pas mane.40dainius@gmail.com
vaidai 2014-04-01 10:20:23
Matau ponia ar panele Vaida tu esmes cia nesupranti. Visa sumaistis cia vyksta del aferistu. Zmogus sumokejas pinigus uz darbo vieta norvegijoje (alga minimali norvegijoje yra apie 60litu i valanda) ar uz darbo vieta danijoje, svedijoje (sitose salyse minimali alga panasi kaip norvegijoje) jam staiga pakisa anglija, kurioje minimali alga 6.31svaro i valanda. Manau butum tikrai nepatenkinta jei nusipirkus per pvz. Interneta televizoriu samsunga, o tau i namus atsiustu lietuviska sileli. Ir pati pakliuvusi i tokia situacija tikrai nerekautum kad geriau jau silelis nei is vis nieko, nors sumokejai uz samsunga. Uz tai ir rasomi blogi atsiliepimai apie aferistines "darbo vartu" vykdomas veiklas lietuvoje. O vienintele "darbo vartu" veikla yra isvilioti is ieskancio darbo zmogaus pinigelius siulant jam isidarbinti norvegijoje ar danijoje. Kai zmogus sumoka tuos pinigelius darbo vartai stengiasi kuo greiciau juo atsikratyti pakisdami kazkoki darbeli anglijoje.Ir pabandyk man panele ar ponia vaida yrodyti kad cia yra ne aferistine firmele?! Geros dienos visiems beskaitantiems. Nepakliukite i aferistu pinkles.
Likau nesuprasta. Norvegijoje netik atlyginimai didesni, bet ir reikalavimai kalbai. As aprasiau ka matau, atvyksta is LT agenturu, buna idarbinti ir kiek pradirba. Svarbiausia turbut, kaip dirba. Nereikia jiems to darbo ir visada bando pratemt tas darbo valandas. Prarade darba iesko kazkokios tiesos. Dabar per agentura tikrai nevaziuociau, bet teko ta daryti ir ne karta. Buvau ir Norvegijoje ir pasakysiu, kad situacija nera tokia apie kokia svajojame. Tik vieno dalyko negaliu suprasti, kodel musu zmones nemasto ka daro. Jei esi nusprendes ir vykti i Norvegija, tai vaziuok zmogau. Vaziuok ir siek savo tikslo. Tam reikia pasiruosti finansiskai ir pasikliauti tik savimi. Jei UK yra didesne galimybe but idarbintam LT agenturu, kadangi cia tiesioginio idarbinimo nebera. O atsirado daug lietuvisku agenturu cia, na ir aisku anglu. Bet kiek tenka su tuo susidurt, istiesu juos atveza ir idarbina ir skaitau, kad yra gerai. Nes zmogui nereikia pora men. blaskytis ieskant darbo. Gal ir negerai, kad vietoje Norvegijos pasiulo Anglijos fabrikus, bet jusu teise atsisakyti vykti. Ir jei sutartyje yra numatyta Norvegija tai reikia kantriai laukti pasiulymo. As pasiulyma gavau po metu kreipimosi i agentura. Tiesa moketi nereikejo ir tas buvo iskarto pasakyta. Norvegijos darbuotoju (atvykstanciu)paklausa darbo rinkoje yra is tiesu palyginus lb maza. Pasidomekite teritorineje darbo birzoje, kiek per ketvirti issiunciama darbuotoju is LT. Tiesiog linkiu idemiai skaityti sutartis ir nebuti lengvatikiams. Visada padedu cia atvykusiems ir beveik visada nusiviliu, . Pries pusmeti daviau skelbima, kad padesiu isidarbint nemokamai, patekusiems i sunkia situacija. Praradau pasitikeja zmonemis, susigadinau nervus ir net turedama galimybe to nebedarau. Kazkodel manau, kad ir agenturu darbas nera lb malonus. Skolos spaudzia, kaip matosi ir didejimo tendencija yra. O kontingentas irgi manau nera baltas ir pukuotas. Nepkliukite i aferistu pinkles, bet zinokite savo tikraja verte darbo rinkoje. Niekas ir uz jokius pinigus jusu neidarbins be noro dirbt, be kalbos, be gebejimo prisitaikyt ir tobuleti. Sekmes
Vaida 2014-03-31 20:18:02
Dirbu UK ir matau kokie zmones atvyksta is LT, LV ir kazka kaltint beviltiska. Isvykau ne per sia agentura ir jau pora metu dirbu. Uztenka ir darbo valandu ir siuo metu esancio 6.31£/h. Kas nori ir vaziuoja dirbt, tas ir dirba o kas tik pagert ir tinginiaut, tie iki pirmos algos vargsta. O poto kaltas visas pasaulis. Tie patys pajuode veideliai kaip Lietuvoje, taip ir cia trinasi.
suda mala ir tiek.neturi jokiu jie ten darbu.paima litus ir visogero zmogau.sneka visokius vejius apie uzsieni kas reikalinga darbdavems.pirma syki girdziu kad is lt reikalinga sveikatos pazimejimas is policijos ar teistas ar ne, nors cia lt kas trecias teistas.buvau daug kur darbuose uzsieni, skirtingose salyse, bet kaip tie darbo vartai pasake kas reikalinga darbdaviui tai zvenkti pradejau:)))))))))))))))o ta ziurke kur sedi tipo vasdibininke, kokia ten vadibininke, valkata kaskokia pajimta nuo gatves.vienu zodziu nepasitikekite tais darbo vartais.as tai jiems siulisiau pakeisti pavadinima.ne darbo vartai, o kausu vartai.tai tiek.
informacija 2014-02-19 11:40:38
Cia pateiksiu siokia tokia informacija skaitantiems atsiliepimus. Darbo vartuose dirba tokia Rita Biliukaite. Noriu dar pridurti, kad ji yra dar vienos aferistines firmos "Aulina" vadove. Klausimas kam dirbti paprasta darbuotoja vienoje firmoje, jei vadovauji kitoje? Protingi zmones supranta kad darbo vartu aferistine firmele yra jos nuosavybe tik vadovauja Ritos Biliukaites statytinis zmogus. Yra dar tokia firma "Karjeros biuras", uzsiimantis tuo paciu kuo ir "darbo vartai". O sios firmos vadovas yra Ritos Biliukaites sunus Audrius Biliukas. Jis taip pat dar vadovauja firmelei "Tavo turtas", kur apgauti zmones pervedineja pinigilesius uz neegzistuojancias darbo keliones i danija ir norvegija. Cia tikra aferistu seimyna, tik gaila dar laisveje (man del nesuvokiamu priezasciu).
Visiska teisybe raso zmogus. Va sarasas imoniu kurias buvo atidarius ir tiesiogiai bei netiesiogiai vadovavo R. Biliukaite ir A. Biliukas: AULINA, TOP JOB, SCANDI, EUROSTAFF, KARJEROS BIURAS, DARBO VARTAI, REKRUTA. Kam dar neaisku, kad cia AFERISTU AFERISTAI siulyciau nueiti pas galvos daktara... :)
Schema kaip dirba sie aferistai - reklamuoja darbus Norvegijoje, Danijoje arba Svedijoje, o kai sumokat sitiems sukciams pinigus tuomet stebuklingai "atmeta" jusu kandidatura ir tada pasiulo vietoj to vaziuoti i Anglija. Jei atsisakot - pinigu negrazina. DARBU NORVEGIJOJE, DANIJOJE AR SVEDIJOJE - PER LIETUVISKUS TARPININKUS NERA !!!
Nutilo musu vartukai, uzsidare, bet planuoja atsidaryti kitur, taip kad bukite budrus, sekite
sveiki, nesupranto ko jus ce rasinejate, as ir buvau ce bet isvikome susiskambine 4 zmones patis, jau dirbam visi reike ce zmoniu statybose rasykite gmaila padesi isidarbinti be atligio osle. 40dainius@gmail.com
UAB Darbo vartai 2014-02-19 14:04:49
Informacija - informacijai

Jeigu Biliukaitė, tai gal ne sūnus? Gal brolis ar šiaip giminė? Gal genealoginį šeimos medį Biliukaitei sudarinėjai?
a koks skirtumas. sunus ar brolis, vistiek AFERISTAI ESATE!!!!!!
VISI NUKENTEJA VIENIKITES.Rasau koordinates moters kuri renka visus nukentejusius nuo darbo vartu, el.pastas:i.gumbiene@gmail.com tel.860325088, galite skambinti arba rašyti ir man 862177980 el.paštas regina.petruliene1@gmail.com

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia vartotojus, nukentėjusius dėl įdarbinimo agentūrų neteisėtos veiklos, t. y., sumokėjusius mokesčius už konsultavimą įdarbinimo klausimais, dokumentų vertimą ir turinčius šiuos mokėjimus patvirtinančius dokumentus, pasirašytas sutartis, registruotis adresu - federacija@vartotojai.eu
Informacija - informacijai

Aš tik vieno nesuprantu. Jei jie taip apgaudinėja žmones, tai kodėl jie vis dar laisvėj?
Kitas dalykas: Jei jus apgavo, tai kodėl nesiteisiat iš jų atlyginti žalą?
Aš irgi skambinau jiems del darbo, viskas pasirodė labai įtartinai. Tai ir nebebendravau su jais.
Sveiki mes irgi norėjome važiuoti su žmona, pasiskambinom sakė darbas be problemų 1000lt reikia susimokėti ir laukti darbdavio rekvizitų. Bet gyvena žmonos sesuo Norvegijoj pasiteiravom pas ją tai sakė net tokių fabriku nėra, ačiū dievuj kad neikliuvom, ir ačiū Regina Petruliene už jos įkelta informacija. Buvom nemate tų laidų.
Atsakymas į "Pasiskaitykite", skirtą Brangiems Tautiečiams:

Kadangi Lietuvoje Konvencija dėl privačių įdarbinimo agentūrų buvo ratifikuota visa, kaip vientisas dokumentas, o ne atskirais straipsniais ar jų dalimis, būtų malonu, kad informatorius, vardu "Pasiskaitykite", kartu įdėtų to paties 7 straipsnio 2 ir 3 dalis, kuriose yra daugiau informacijos šiuo klausimu. O jei ta informacija neparanki, tai bent jau ištrinkite vienetą, nes kur yra vienetas, ten yra ir dvejetas, o gali būti ir daugiau punktų.

UAB Darbo vartai
Administracija
Antonas 2014-02-16 21:15:55
Na ka gerbemeji DV baigete issekti?Visi zmones jei pastebesite kad darbo DV ruosiasi keisti savo pavadinima butinai PRANESKITE, mes ir patis viska sekame.Reike sustabdyti visus situos aferistus.Su pagarba Antonas
UAB Darbo vartai nuo įmonės veiklos pradžios niekada nekeitė pavadinimo ir visuomet veikė kaip UAB Darbo vartai.

UAB Darbo vartai
Administracija
Sąsajos tarp Rekruta, TopJob, Karjeros Biuras, Aulina. Yra ir daugiau sąsajų, tereikia pasikapstyti.
Verslo modelis aiškus - teikti "labai naudingas" paslaugas tol, kol įmonė pilnai suterš vardą. Tada kuriam naują įmonę ir užsiemam tuo pačiu bizneliu.

Plačiau:
Brangus Tautiečiai
Vykdami i pokalbius su įdarbinimo agentūrom įjungiat diktafonus, imat "visokius" su firmos darbuotoju parašais kvitus ir zinat, kad
Įgyvendinant 2006 m. gruodžio 12 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2006/123/EB dėl paslaugų vidaus rinkoje (OL 2006 L 376, p. 36), priimtas Lietuvos Respublikos darbo kodekso 87, 88 straipsnių pakeitimo ir 90 straipsnio pripažinimo netekusiu galios įstatymas (Žin., 2010, Nr. 1-4), kuriuo atsisakyta įdarbinimo užsienyje tarpininkavimo veiklos licencijavimo. Nuo 2010 m. sausio 5 d. Lietuvoje įdarbinimo užsienyje agentūros prilyginamos kitoms paslaugas teikiančioms įmonėms, todėl Socialinės apsaugos ir darbo ministerija nebeišduoda licencijų verstis šia veikla. Fiziniai ir juridiniai asmenys, teikiantys tarpininkavimo įdarbinant paslaugas, turi pateikti Lietuvos darbo biržai informacinį pranešimą apie savo statusą ir asmenims suteiktas paslaugas kaip nustatyta Informacijos apie tarpininkavimo įdarbinant paslaugų teikimą tvarkos apraše, patvirtintame 2010 m. sausio 6 d. Lietuvos darbo biržos direktoriaus įsakymu Nr. V-1 (Žin., 2010, Nr. 5-210).

7 straipsnis
1. Privačios įdarbinimo agentūros nei tiesiogiai, nei netiesiogiai nereikalauja, kad darbuotojai visiškai arba iš dalies sumokėtų bet kokius mokesčius ar padengtų bet kokias išlaidas.

Už tarpininkavimo įdarbinant paslaugų teikimo reikalavimų pažeidimą numatyta bauda (Administracinių teisės pažeidimų kodeksas, 173 (13) str.). Asmenys, pastebėję pažeidimų ar nukentėję nuo tarpininkavimo įdarbinant veiklą vykdančių fizinių ar juridinių asmenų, turėtų kreiptis į policiją.
blogai sekate, jei nepastebejote, kad vel atsirado "karjeros biuras".

Seimas pritarė Euro įvedimo įstatymui
Seimas pritarė Euro įvedimo įstatymui 04-17 14:35
Seimas priėmė Euro įvedimo Lietuvoje įstatymui bei jį lydintiems teisės aktams. Pasak finansų ministro Rimanto Šadžiaus, tai yra kertinis dokumentas, kuris sureguliuos perėjimą nuo lito...
Ženevos susitarimas – separatistai sudeda ginklus
Ženevos susitarimas – separatistai sudeda ginklus 04-17 19:38
JAV, ES, Rusijos ir Ukrainos derybose Ženevoje pasiektas susitarimas – prorusiški aktyvistai turi nusiginkluoti, o Ukraina – suteikti jiems amnestiją.
Donecke – mitingas už Ukrainos teritorinį vientisumą
Donecke – mitingas už Ukrainos teritorinį vientisumą 04-17 19:14
Neramumų centre – Ukrainos pietryčių mieste Donecke ketvirtadienį vakare surengtas mitingas už vieningą Ukrainą, praneša "Euronews".

Ar pritariate valstybinio banko įkūrimui?

Yahoo! 36,35 +6,26%
Google 556,54 +3,75%