Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DARBO VARTAI

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DARBO VARTAI

Atsiliepimai apie UAB "DARBO VARTAI"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "DARBO VARTAI"
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Sveiki.dauk zmoniu raso anglijoje neapsimoka dirbti melas.cia darbu yra pilna aisku ne melinanosem.cia pragivenimas tikrai geras. Dirbame patenkinti. Gauname normalei va ir dabar paimtu 2zmonius dazitojus jei yra norinciu padeciau isidarbinti. Nei uzgivenima moket nereike nei uz I darbinima padekime lietuvei vieni kitiems geriau nereiks firmom tada lupti pinigu. Tesiog zmones prarade pagarba vieni kitiems. Jei ka domina darbas rasykite padesiu dainkatt@gmail.com. svarbiause atliginimo nepaminejau prasideda nuo 350litu diena. Tiek tikrai gausite o poto kaip save parodisite. Ir baikim verkti sekmes visiems.
Alicija 2014-06-09 13:34:13
Sveiki zemieciai, rasau jums su dideliu prasymu, gal zinote BENT VIENA ne aferistu firma KAUNE????Kurie tikrai idarbintu ir neliktum it muse kandes, basas svetimoje salyje.Jei taip parasykite el.pastu alicija.xx@gmail.com BUCIAU DEKINGA :)
emigra, darbu pasaulis, 7day
susimokejau sitiems AFERISTAMS "DARBO VARTAI" uz grazias pasakas apie darba Danijoje. Darbo Danijoje taip ir negavau. Vietoi Danijos pasiule vykti i Anglija.. Kazkoks absurdas. Prie ko cia Anglija jei buvo zadeta Danija???!!! Pinigu sitie a*******i taip ir negrazino. Nelakliukit i situ sukciu pinkles !
Sveiki zemieciai, rasau jums su dideliu prasymu, gal zinote BENT VIENA ne a******u firma KAUNE????Kurie tikrai idarbintu ir neliktum it muse kandes, basas svetimoje salyje.Jei taip parasykite el.pastu alicija.xx@gmail.com BUCIAU DEKINGA :)

Renkame asmenų grupę, kurie grupiniu pareiškimu sutiktų kreiptis į prokuratūrą dėl galimai nusikalstamos UAB Darbo vartai ir atsakingų asmenų veiklos. Taip pat lygiagrečiai planuojame kreiptis į Vilniaus apygardos teismą dėl bankroto bylos šiai įmonei iškėlimo. Todėl visi, kurie turite pagrįstų pretenzijų UAB Darbo vartai, galite susisiekti su advokatų kontora el. pašto adresu info@prolaw.lt
Ernestas 2014-01-24 10:30:59
Kad kazkaip atvirksciai mano matymu, cia tie tipo nukenteje nervinasi, kad Darbo vartai nebijo pakovoti, o visa teisybe apie Petruline ir visus kitus parase, butent tai ir netinka nes linksmiau rekauti kai niekas netrukdo. Ir ne bereikalo Darbo vartai kovoja nes as pats dirbau pernai 6 menesius Danijoje ir zinau ir patvirtinsiu visur kur reikes. Tokiu zmoniu ir pats pazistu kurie dirbo, o firma manau ir neabejoju turi kontaktus su daugeliu savo klientu kurie vistik nusprende vaziuoti dirbti o ne atsisakyti pasiulymu.
Ernestas.
O as Norgeje dirbau kepykloje Oslo regione Dramene, ir dabar ten dirbu tik tiesiogiai ant fabriko.
Neberasinek nesamoniu. Neturi DARBO VARTAI jokiu darbu norvegijoje. Tik susirenka pinigus ar ate....
sveiki visi, ka galiu pasakyti tragiska padetis yra, parasiau kad galiu padeti isidarbinti ir pamaciau kad klaida padariau, norvegijoje darbu tikrai yra dauk normaliems statybinkams NORMALIEMS SAKAU O NE APSIMETELEMS. patirtis parode is 8 zmoniu atvikusiu liko dirbti 4tik, klausete kodel ATSAKAU PIRMADIENA ATVAZEVE PRISIGERE IR NEISEJO I DARBA..............SAKAU TIESA. KAIP MAN JAUSTIS KAI DAR UZTARIU TAIP SUGEBA LIETUVEI PASIELGTI. kiti apsimelave statibose suprocio neturi kaip gulciuka laikiti as tokiu zmoniu nesuprantu kam meluot vazuot nemokant dirbti vazuokite i fabrikus dirbti, ar tulpiu skinti. man dauk kas sako ko tu padedi galvos skausma turi gaila lietuviu galvoju man pasiseke tai ir jiems padesiu nes tikrai reike darbuotoju vidaus apdailai bet kaip taip elgesi nebesinori nieko bendro tureti. as net i darbinima neprasau o tik viskio litra ir desra kartu per iseigine sugert. juk zinau kiti skolinasi pinigus kad tik uzdirbti. ir dar pasakisiu nespankite pirmais meneseis uzdirbti po 15000litu to tikrai nebus pirmus menesius net gal metus. o relei galvokite gausite 7000iki 10000pirmus menesius, aisku nekainuoja niekas nei givenimas nei darba veziojimas. jei daugiau gauni tai prasideda paciam reik givenamu plotu pasirupinti, darba vazineti. ir gristi prie tu paciu litu. sekmes visiems. jai yra tikrai rimtu statibinku tik ne jaunimas, , , , , , , , pirkite fiskio ir vazuokite pas mane.40dainius@gmail.com
vaidai 2014-04-01 10:20:23
Matau ponia ar panele Vaida tu esmes cia nesupranti. Visa sumaistis cia vyksta del aferistu. Zmogus sumokejas pinigus uz darbo vieta norvegijoje (alga minimali norvegijoje yra apie 60litu i valanda) ar uz darbo vieta danijoje, svedijoje (sitose salyse minimali alga panasi kaip norvegijoje) jam staiga pakisa anglija, kurioje minimali alga 6.31svaro i valanda. Manau butum tikrai nepatenkinta jei nusipirkus per pvz. Interneta televizoriu samsunga, o tau i namus atsiustu lietuviska sileli. Ir pati pakliuvusi i tokia situacija tikrai nerekautum kad geriau jau silelis nei is vis nieko, nors sumokejai uz samsunga. Uz tai ir rasomi blogi atsiliepimai apie aferistines "darbo vartu" vykdomas veiklas lietuvoje. O vienintele "darbo vartu" veikla yra isvilioti is ieskancio darbo zmogaus pinigelius siulant jam isidarbinti norvegijoje ar danijoje. Kai zmogus sumoka tuos pinigelius darbo vartai stengiasi kuo greiciau juo atsikratyti pakisdami kazkoki darbeli anglijoje.Ir pabandyk man panele ar ponia vaida yrodyti kad cia yra ne aferistine firmele?! Geros dienos visiems beskaitantiems. Nepakliukite i aferistu pinkles.
Likau nesuprasta. Norvegijoje netik atlyginimai didesni, bet ir reikalavimai kalbai. As aprasiau ka matau, atvyksta is LT agenturu, buna idarbinti ir kiek pradirba. Svarbiausia turbut, kaip dirba. Nereikia jiems to darbo ir visada bando pratemt tas darbo valandas. Prarade darba iesko kazkokios tiesos. Dabar per agentura tikrai nevaziuociau, bet teko ta daryti ir ne karta. Buvau ir Norvegijoje ir pasakysiu, kad situacija nera tokia apie kokia svajojame. Tik vieno dalyko negaliu suprasti, kodel musu zmones nemasto ka daro. Jei esi nusprendes ir vykti i Norvegija, tai vaziuok zmogau. Vaziuok ir siek savo tikslo. Tam reikia pasiruosti finansiskai ir pasikliauti tik savimi. Jei UK yra didesne galimybe but idarbintam LT agenturu, kadangi cia tiesioginio idarbinimo nebera. O atsirado daug lietuvisku agenturu cia, na ir aisku anglu. Bet kiek tenka su tuo susidurt, istiesu juos atveza ir idarbina ir skaitau, kad yra gerai. Nes zmogui nereikia pora men. blaskytis ieskant darbo. Gal ir negerai, kad vietoje Norvegijos pasiulo Anglijos fabrikus, bet jusu teise atsisakyti vykti. Ir jei sutartyje yra numatyta Norvegija tai reikia kantriai laukti pasiulymo. As pasiulyma gavau po metu kreipimosi i agentura. Tiesa moketi nereikejo ir tas buvo iskarto pasakyta. Norvegijos darbuotoju (atvykstanciu)paklausa darbo rinkoje yra is tiesu palyginus lb maza. Pasidomekite teritorineje darbo birzoje, kiek per ketvirti issiunciama darbuotoju is LT. Tiesiog linkiu idemiai skaityti sutartis ir nebuti lengvatikiams. Visada padedu cia atvykusiems ir beveik visada nusiviliu, . Pries pusmeti daviau skelbima, kad padesiu isidarbint nemokamai, patekusiems i sunkia situacija. Praradau pasitikeja zmonemis, susigadinau nervus ir net turedama galimybe to nebedarau. Kazkodel manau, kad ir agenturu darbas nera lb malonus. Skolos spaudzia, kaip matosi ir didejimo tendencija yra. O kontingentas irgi manau nera baltas ir pukuotas. Nepkliukite i a******u pinkles, bet zinokite savo tikraja verte darbo rinkoje. Niekas ir uz jokius pinigus jusu neidarbins be noro dirbt, be kalbos, be gebejimo prisitaikyt ir tobuleti. Sekmes
Vaida 2014-03-31 20:18:02
Dirbu UK ir matau kokie zmones atvyksta is LT, LV ir kazka kaltint beviltiska. Isvykau ne per sia agentura ir jau pora metu dirbu. Uztenka ir darbo valandu ir siuo metu esancio 6.31£/h. Kas nori ir vaziuoja dirbt, tas ir dirba o kas tik pagert ir tinginiaut, tie iki pirmos algos vargsta. O poto kaltas visas pasaulis. Tie patys pajuode veideliai kaip Lietuvoje, taip ir cia trinasi.
Matau ponia ar panele Vaida tu esmes cia nesupranti. Visa sumaistis cia vyksta del a******u. Zmogus sumokejas pinigus uz darbo vieta norvegijoje (alga minimali norvegijoje yra apie 60litu i valanda) ar uz darbo vieta danijoje, svedijoje (sitose salyse minimali alga panasi kaip norvegijoje) jam staiga pakisa anglija, kurioje minimali alga 6.31svaro i valanda. Manau butum tikrai nepatenkinta jei nusipirkus per pvz. Interneta televizoriu samsunga, o tau i namus atsiustu lietuviska sileli. Ir pati pakliuvusi i tokia situacija tikrai nerekautum kad geriau jau silelis nei is vis nieko, nors sumokejai uz samsunga. Uz tai ir rasomi blogi atsiliepimai apie aferistines "darbo vartu" vykdomas veiklas lietuvoje. O vienintele "darbo vartu" veikla yra isvilioti is ieskancio darbo zmogaus pinigelius siulant jam isidarbinti norvegijoje ar danijoje. Kai zmogus sumoka tuos pinigelius darbo vartai stengiasi kuo greiciau juo atsikratyti pakisdami kazkoki darbeli anglijoje.Ir pabandyk man panele ar ponia vaida yrodyti kad cia yra ne aferistine firmele?! Geros dienos visiems beskaitantiems. Nepakliukite i a******u pinkles.
suda mala ir tiek.neturi jokiu jie ten darbu.paima litus ir visogero zmogau.sneka visokius vejius apie uzsieni kas reikalinga darbdavems.pirma syki girdziu kad is lt reikalinga sveikatos pazimejimas is policijos ar teistas ar ne, nors cia lt kas trecias teistas.buvau daug kur darbuose uzsieni, skirtingose salyse, bet kaip tie darbo vartai pasake kas reikalinga darbdaviui tai zvenkti pradejau:)))))))))))))))o ta ziurke kur sedi tipo vasdibininke, kokia ten vadibininke, valkata kaskokia pajimta nuo gatves.vienu zodziu nepasitikekite tais darbo vartais.as tai jiems siulisiau pakeisti pavadinima.ne darbo vartai, o kausu vartai.tai tiek.
Nutilo musu vartukai, uzsidare, bet planuoja atsidaryti kitur, taip kad bukite budrus, sekite
sveiki, nesupranto ko jus ce rasinejate, as ir buvau ce bet isvikome susiskambine 4 zmones patis, jau dirbam visi reike ce zmoniu statybose rasykite gmaila padesi isidarbinti be atligio osle. 40dainius@gmail.com
VISI NUKENTEJA VIENIKITES.Rasau koordinates moters kuri renka visus nukentejusius nuo darbo vartu, el.pastas:i.gumbiene@gmail.com tel.860325088, galite skambinti arba rašyti ir man 862177980 el.paštas regina.petruliene1@gmail.com

Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija kviečia vartotojus, nukentėjusius dėl įdarbinimo agentūrų neteisėtos veiklos, t. y., sumokėjusius mokesčius už konsultavimą įdarbinimo klausimais, dokumentų vertimą ir turinčius šiuos mokėjimus patvirtinančius dokumentus, pasirašytas sutartis, registruotis adresu - federacija@vartotojai.eu
Informacija - informacijai

Jeigu Biliukaitė, tai gal ne sūnus? Gal brolis ar šiaip giminė? Gal genealoginį šeimos medį Biliukaitei sudarinėjai?
Aš tik vieno nesuprantu. Jei jie taip apgaudinėja žmones, tai kodėl jie vis dar laisvėj?
Kitas dalykas: Jei jus apgavo, tai kodėl nesiteisiat iš jų atlyginti žalą?
Aš irgi skambinau jiems del darbo, viskas pasirodė labai įtartinai. Tai ir nebebendravau su jais.
Sveiki mes irgi norėjome važiuoti su žmona, pasiskambinom sakė darbas be problemų 1000lt reikia susimokėti ir laukti darbdavio rekvizitų. Bet gyvena žmonos sesuo Norvegijoj pasiteiravom pas ją tai sakė net tokių fabriku nėra, ačiū dievuj kad neikliuvom, ir ačiū Regina Petruliene už jos įkelta informacija. Buvom nemate tų laidų.
Atsakymas į "Pasiskaitykite", skirtą Brangiems Tautiečiams:

Kadangi Lietuvoje Konvencija dėl privačių įdarbinimo agentūrų buvo ratifikuota visa, kaip vientisas dokumentas, o ne atskirais straipsniais ar jų dalimis, būtų malonu, kad informatorius, vardu "Pasiskaitykite", kartu įdėtų to paties 7 straipsnio 2 ir 3 dalis, kuriose yra daugiau informacijos šiuo klausimu. O jei ta informacija neparanki, tai bent jau ištrinkite vienetą, nes kur yra vienetas, ten yra ir dvejetas, o gali būti ir daugiau punktų.

Antonas 2014-02-16 21:15:55
Na ka gerbemeji DV baigete issekti?Visi zmones jei pastebesite kad darbo DV ruosiasi keisti savo pavadinima butinai PRANESKITE, mes ir patis viska sekame.Reike sustabdyti visus situos aferistus.Su pagarba Antonas
UAB Darbo vartai nuo įmonės veiklos pradžios niekada nekeitė pavadinimo ir visuomet veikė kaip UAB Darbo vartai.

Administracija
Sąsajos tarp Rekruta, TopJob, Karjeros Biuras, Aulina. Yra ir daugiau sąsajų, tereikia pasikapstyti.
Verslo modelis aiškus - teikti "labai naudingas" paslaugas tol, kol įmonė pilnai suterš vardą. Tada kuriam naują įmonę ir užsiemam tuo pačiu bizneliu.

Plačiau:
Brangus Tautiečiai
Vykdami i pokalbius su įdarbinimo agentūrom įjungiat diktafonus, imat "visokius" su firmos darbuotoju parašais kvitus ir zinat, kad
Įgyvendinant 2006 m. gruodžio 12 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2006/123/EB dėl paslaugų vidaus rinkoje (OL 2006 L 376, p. 36), priimtas Lietuvos Respublikos darbo kodekso 87, 88 straipsnių pakeitimo ir 90 straipsnio pripažinimo netekusiu galios įstatymas (Žin., 2010, Nr. 1-4), kuriuo atsisakyta įdarbinimo užsienyje tarpininkavimo veiklos licencijavimo. Nuo 2010 m. sausio 5 d. Lietuvoje įdarbinimo užsienyje agentūros prilyginamos kitoms paslaugas teikiančioms įmonėms, todėl Socialinės apsaugos ir darbo ministerija nebeišduoda licencijų verstis šia veikla. Fiziniai ir juridiniai asmenys, teikiantys tarpininkavimo įdarbinant paslaugas, turi pateikti Lietuvos darbo biržai informacinį pranešimą apie savo statusą ir asmenims suteiktas paslaugas kaip nustatyta Informacijos apie tarpininkavimo įdarbinant paslaugų teikimą tvarkos apraše, patvirtintame 2010 m. sausio 6 d. Lietuvos darbo biržos direktoriaus įsakymu Nr. V-1 (Žin., 2010, Nr. 5-210).

7 straipsnis
1. Privačios įdarbinimo agentūros nei tiesiogiai, nei netiesiogiai nereikalauja, kad darbuotojai visiškai arba iš dalies sumokėtų bet kokius mokesčius ar padengtų bet kokias išlaidas.

Už tarpininkavimo įdarbinant paslaugų teikimo reikalavimų pažeidimą numatyta bauda (Administracinių teisės pažeidimų kodeksas, 173 (13) str.). Asmenys, pastebėję pažeidimų ar nukentėję nuo tarpininkavimo įdarbinant veiklą vykdančių fizinių ar juridinių asmenų, turėtų kreiptis į policiją.
blogai sekate, jei nepastebejote, kad vel atsirado "karjeros biuras".
pabuciuok i viena vieta
2014-02-12 16:49:06 IP 90.134.126.151
UAB Darbo vartai 2014-02-12 09:53:50
Gerb. "Saulei"

UAB Darbo vartai įvykdo visus savo sutartinius įsipareigojimus visiems įmonės klientams, nepažeisdami sutartyje nustatytų terminų.

Nuo 2012 m., nuo įmonės veiklos pradžios, niekada nebuvo nė vieno kliento nei Saulės, nei Mėnulio vardu.

Esame tikri, kad komentarą rašė klientai, kurie yra skolingi mūsų įmonei. Informuojame, kad skolą turite padengti ne vėliau, kaip iki 2014.02.28.

Negavę mokėjimo iki nustatyto termino, kreipsimės į antstolius dėl skolos išieškojimo.

Administracija
Darbo vartai gales pabuciuoti i viena vieta. Skaitantieji tikrai supras i kokia!!!!!!!!!!
zmones Norvegijoje budami po puse metu iesko aplamai visokio darbo, nelengva, daug emigrantu is graikijos, rumunijos, albanijos, o cia vos ne traukiniais veza.. idomu idomu DD
Gerb. "Saulei"

Regina Petruliene 2014-02-04 15:48:05

SVEIKI, NETIKEJOM BET PAPUOLEM. KATIK ISKEPTAI NAUJAI APGAUTI.. nETURI JIE JOKIU DARBU. STAI JUMS IR ISTORIJOS PABAIGA.
Regina Petruliene 2014-02-04 15:48:05

saras 2014-02-07 08:34:19
pasirasiau kontrakta kaune ir kazkur po 4 savaiciu isvykau i darba norveguose i bergen i kepykla prie padeklu pakrovimo i vezimelius. ant 5 menesiu gyvenom barake su dar 2 latviais, kas nesistenge buvo kad atleido kelis bet siaip neblogos salygos bendrai.
isvykau i subyne darbo vartu
birute 2014-02-04 10:24:23
sveiki, ir mudu su draugu patyrem ka reiskia bendradarbiavimas su DARBO VARTAIS........buvo zadeta i Danija surio fabrika, o pakiso Anglija nors kol pinigai nebuvo sumoketi garantavo kad tikrai gausim darba Danijoj.O kai sumokejom pinigelius pradejo aiskinti, kad gali musu ir nepasirinkti taip ir isvyko........jauciames apgauti ir nukenteja finansiskai nes tu pinigeliu manau kad neatgausim, nes mudu nesutikom vykti i Anglija........saugokites visi siu aferistu
p. Birute,
laukiame jūsų kontaktų šiuo adresu el.pastu: i.gumbiene@gmail.com
saras 2014-02-07 08:34:19
Dar vienas juokdarys atsirado. Nei ten vaziavai, nei ten dirbai, nei tu is vis egzistuoji, nes sis komentaras parasytas paciu "darbo vartu" darbuotoju. Nepakliukyte, zmones, i a******u rankas!
birute 2014-02-04 10:24:23
Tiek daug buvo rodyta, rasyta apie aferistine "Darbo Vartu" veikla lietuvoje, o keisciausia, kad zmones kaip muses vistiek lenda i ta s....! Aisku as jus uzjauciu, bet patys esate kalti. Nes kvaila ir baznycioje musa. Ner ko pykti dabar!

sveiki, ir mudu su draugu patyrem ka reiskia bendradarbiavimas su DARBO VARTAIS........buvo zadeta i Danija surio fabrika, o pakiso Anglija nors kol pinigai nebuvo sumoketi garantavo kad tikrai gausim darba Danijoj.O kai sumokejom pinigelius pradejo aiskinti, kad gali musu ir nepasirinkti taip ir isvyko........jauciames apgauti ir nukenteja finansiskai nes tu pinigeliu manau kad neatgausim, nes mudu nesutikom vykti i Anglija........saugokites visi siu a******u
Sveiki susimildami nevaziuokite per darbo vartus jie paskutiniai a*******i apgaudineja !!!
Mielas Domantai ;) visa informacija kaip jie apgauna, yra jau surinkta visa informacija, is visu surinktu nukentejusiuju. Visos vaizdo medziagos, balso irasai ir visur labai lengvai ir paprastai izvelgiama ju mahinacijos.;) jug visi daro klaidu, tik vienam klientui itodyt tai neimanoma, bet kai musu yra dbr lb daug, deka vieno organizatoriaus, mes laisvai laimesim ;) be abejo, kur priteis ieskini mum, jie jo gyvenime neatiduos, tik su musu laimeju, paskui kai vel pasirodys viena laida, "gryna tiesa" jiem gedos nepritruks ;) bet aisku kam tas rupi.. jeigu jie nejaucia jokios pagarbos, jokio supratimo ir gailescio net gi tiems, kurie del darbo i danija, norvegija paaukojo paskutinius pinigus, vieni i skolas ilindo,.kiti masinas parduoda.. yra zmoniu kuriem sveikata su streikavo del tokio apgailetino apmulkinimo.
Pasirasytos sutartys,
suteikta visa informacija,
pateikti darbo pasiulymai,
kaip suprantu pati Petruliene pradzioje patvirtino, kad vaziuos dirbti,
po to apsigalvojo nes nepatiko gyvenimo salygos,
pati atsisake darbo,
dabar pati garsiausiai rekia per visas tv ir spauda, kad tipo ja apgavo Darbo vartai,
TIK NIEKAP NESUPRANTU KUR CIA TA TIPO APGAVYSTE ??????
gal as ko nesuprantu ???
tai gal i teisma, o ne i tv ar spauda reikia kreiptis, ir viska issiaiskinti "tet a tet"?!
Kaip jau rasiau anksciau, esu dirbes per Darbo vartus ir NEPGAVO MANES !

Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 1220 kab., LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, mokymo kursai.
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 1A, LT-09312 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, konsultacijų paslaugos.

Ateina "Mezon": mobiliojo ryšio operatoriams gali tekti pasispausti
Ateina "Mezon": mobiliojo ryšio operatoriams gali tekti pasispausti 07-29 21:36
Mobiliaus ryšio operatoriai nerimauja, kad itin svarbių 900/1800 MHz radijo dažnių aukcionas dar nepradėtas. Įtariama, kad delsiama, nes aukcione šį kartą ruošiasi dalyvauti ir technologiją...
Britų automobilių pramonė klesti: vietos yra ir gamintiems rankomis
Britų automobilių pramonė klesti: vietos yra ir gamintiems rankomis 07-29 19:58
Automobilių pramonė Didžiojoje Britanijoje šiandien išgyvena pakilimo laikus. Automobilių gamyba čia – didžiausios apimties per paskutinius septynis metus, o šalies fabrikai kas minutę pagamina po...
Rusai Vakarų sankcijų poveikiu netiki
Rusai Vakarų sankcijų poveikiu netiki 07-29 18:29
Daugiau, nei pusė rusų mano, kad Vakarų šaliai pritaikytos sankcijos turėjo "nereikšmingą" poveikį šalies ekonomikai, arba nedaro jo visai, rašo dienraštis "Kommersant".

Kokią prekių kainą dažniausiai žiūrite?

UAB Baltic master

Western Union 19,04 +2,15%