Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB DARBO VARTAI

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę DARBO VARTAI

Atsiliepimai apie UAB "DARBO VARTAI"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "DARBO VARTAI"

Sveiki, mane si boba irgi apgavo baisiai, kur man kreiptis kas patars?
Di. 2017-01-18 23:07:04
Sveiki, mane irgi labai išdūrė šita firma norėčiau prisidėti, mshugo3@gmail.com Gediminai norėčiau kad praneštumėte kaip sekėsi su policija, nes kiek visur skaičiau vyko daug teismų ir kaip supratau nieks prieš ją nelaimėjo
Di, čia visiem, kurie parašo komentarą iš savo oficialaus pašto - pagrąsina, ir žmogus komentarą pašalina, Va, Saulė pašalino. Man pagrąsino, nepašalinau. Laukiu, gal pinigus grąžins. Man su policija nesisekė, bet yra kitos priemonės. Aš Klaipėdoje. Susisieksiu su jumis.
Vaidas
Saule, kreipkitės į policiją pagal savo gyvenamąją vietą. Aš taip dariau. Pareiškime nurodžiau, kad padėtų susisiekti nukentėjusiems ir veikti išvien.
Gediminas 2016-12-22 15:44:01
Atsiųskite savo duomenis- aš kaip tik šiuo metu laukiu atsakymo iš policijos dėl mano pareiškimo. Sujungtume į vieną bylą. Galite man paskambinti- aptarsime. Mano tel.867420808. Lauksiu žinių.
Vaidas 2016-12-17 19:34:43
Aldona, kreipkitės į policiją pagal savo gyvenamąją vietą. Aš taip dariau. Pareiškime nurodžiau, kad padėtų susisiekti nukentėjusiems ir veikti išvien.
tas pats Vaidas
Ačiu Vaidai, būtinai nueisiu.
Vaidas 2016-11-17 08:59:26
Jie atstovauja uab TAVO TURTAS, nieko negarantuoja, o gaunasi šitaip: http://rekvizitai.vz.lt/imone/uab_tavo_turtas/atsiliepimai/ (Žada puikiai apmokamą darbą kol gauna pinigus, tik reikia laukti skambučio, kad jau tave veža. Paskui ateina emailas, kad darbo neduoda.)

Personalo konsultacijų grupė
Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 21, LT-45256 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Personalo konsultacijų grupė - vadovų, specialistų ir IT sektoriaus darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo bei galvų medžioklės (tiesioginės paieškos) profesionalai. Teikiame paslaugas Lietuvoje ir pabaltijyje. Susisiekime: +370 626 06057 arba info@personalokonsultacijos.lt.
Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 5 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
UAB Expertus LT – įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, tai - kvalifikuoto personalo atranka, personalo nuoma bei konsultacijos. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Mes žinome kandidatų lūkesčius ir sugebėjimus, todėl žmones atrenkame pagal kiekvienos kompanijos vidinę...
Ekloga
Competent - personalo atranka, mokymai

Adresas: Verkių g. 30B, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
EKLOGA/COMPETENT - personalo paieška, atranka, konsultacijos, įdarbinimo paslaugos Mūsų pagrindinės veiklos sritys: Profesionali vadovų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų, specialistų IT specialistų paieška, atranka, vertinimas; Verslo konsultavimas personalo vadybos klausimais, tyrimai organizacijose,adaptacijos...
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 3, (2 aukštas), LT-09312 Vilnius.
Manpower Group yra pasaulinis lyderis personalo valdymo paslaugų versle, kuriantis ir teikiantis modernias ir išskirtinai kiekvienam poreikiui pritaikytas paslaugas. Manpower savo veiklos srityje žengia pirmas, nes suteikia galimybę savo Klientams konkuruoti ir laimėti greitai besikeičiančiame darbo pasaulyje. Savo...

Kai verslininkai nusimeta švarką: Reda Žabolienė ir Laurynas Truncė
Kai verslininkai nusimeta švarką: Reda Žabolienė ir Laurynas Truncė 04-23 10:02
Į VŽ klausimus apie mėgstamiausias vietas pavalgyti, pomėgius ir poilsį atsako Reda Žabolienė, advokatų kontoros "Metida" įkūrėja, ir Laurynas Truncė, įmonės "TOC sprendimai" vadovas.
VŽ rekomenduoja: naujos knygos
VŽ rekomenduoja: naujos knygos 04-23 08:57
Tuoj pradės trumpėti dienos, o pavasaris vis neateina. Viena paguoda – kai oras šitoks darganotas, lauko darbus ir pramogas galima perkelti ant sofkutės, prie kurios – krūvelė knygų.
Tikrovės Frankenšteinas – mirusiųjų kūnais italas leido elektros srovę
Tikrovės Frankenšteinas – mirusiųjų kūnais italas leido elektros srovę 04-22 18:46
Giovanni Aldini XIX a. liūdnai išgarsėjo, kai prijungė elektros srovę prie lavono. Jo keistų eksperimentų tikslas buvo įrodyti, kad elektra – gyvybės šaltinis, o elektros srovė gali prikelti mirusįjį.

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Microsoft 66,40 +1,37%