Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB DARBMAN

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JOBCENTER LT (DARBMAN)

Atsiliepimai apie JOBCENTER LT, UAB (DARBMAN)

Parašyk savo nuomonę apie JOBCENTER LT, UAB (DARBMAN)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Sveiki visi kurie nori isvaziuoti dirbti i Norvegija per sia agentura. Noriu pasakyti, jog visu pirma, jei jus atrinks jus tik tada suzinosit, kad jums reikes moketi dar apie 3000 litu... Jus galesit atiduoti ne is karto, po keliu menesiu darbo. Jei darbo bus daug tai pinigai nesijaus tikrai, jei darbo bus mazai tada reikes skaiciuoti. Vienu zodziu jei vaziuojat trumpam laikui, tai neapsimoka tikrai reikalauja labai daug islaidu, geriau buti visa sezona tada busit patenkinti dar priklauso jei isdirbsit, nes darbas nera lengvas. Jei gerai dirbsi ir neprisidirbsit kitais metais pakvies jus tiesiogiai. Daugiau neturiu ka pasakyti dirbi ir sedi namie, nes cia ramus gyvenimas, mazas miestelis. Kam patinka gamta ir zvejyba tada tures ka veikti ir po darbu. Gerai pagalvokit pries vaziuojant, kad nereiketu kaltinti kitu, nes jei nepatiks busit kalti tik jus patys :) :)
Sukciai paima pinigus uz dokumentu vertima o jokio darbo neduoda !!!! Beje nepakliukit i situ sukciu pinkles, nes jie ikure keleta skirtingu firmu, kad pridengtu savo juodus darbelius. O firmos yra sitos- JOBCENTER (DARBMAN) ir EURODARBAI (BALTICSTAFF). Sitom imonem vadovauja vyras ir zmona Ilja Malkinas ir Agneta Malkina. Taip kad bukit atsargus nes apgaus
Žmonės atsiminkit, kad JOBCENTER LT (DARBMAN) ir UAB Baltic Staff (EURODARBAI) yra vienas ir tas pats sukčių lizdas. Pirmoji atstovaujama Malkino, antroji Malkinienės, tik vadovas kitas užrašytas popieriuose. Prašo ir ten ir ten už įdarbinimą, kaip sakant dviem frontais. Neapsigaukit!
Paskaicius skelbima ir geriau pasinagrinejus jobcentro veikla pyktis ima: skelbime rasoma, kad cituoju:

"Esame pirmoji įdarbinimo agentūra Lietuvoje oficialiai užregistravusi savo atstovybę Anglijoje, kas leidžia mums numatyti vietų kiekį metams į priekį ir garantuoti mūsų klientams 100 procentinį įdarbinimą su tokiu pačiu atlyginimu, kokį gauna Anglijos piliečiai. " - kaip knisa prota jobcentras su savo nesamonem, kokia dar atstovybe???? nera jokios atstovybes ir nebuvo. Fantazija beribe. Kaip galima metam i prieki nustatyti darbo vietas, jie gal kokie ekstrasensai? visiskas briedas.

"Mes neimame juokiu pradinių mokescių.ir mokescių uz dokumentų tvarkymą!! " - cia dar vienas melas, ima ir dar kaip ima tuos 185 Lt, o paskui susimokejes negauni net cv isversto.

Melagiai ! Neverta net prasideti!
2014-02-17 dienos pradžioje VALSTYBINIO SOCIALINIO DRAUDIMO FONDO VALDYBAI (Sodrai) turėjo 4082.87 Lt skolą. Tai kur garantijios, kad firma nebankrutuoja? Kaip pasitiket? nemanau kad verta prasideti.
Supuve zmones ten, nes ima is zmoniu pinigus, kurie ir taip sunkiai vercias.Ir mane apmove, paeme 180lt.Ir tyla.
Zmones, neprasidekit su jais.
šitie žmonės garantuoju jus išveš į užsienį, tačiau darbą ten patys turesit susirasti.Sumokėsit jiem 200 litu už tai, kad jus nuvestų iki agentūros ir banke užpildytų anketą už jus.Jei jūs jau tokie beviltiški anglų kalboje tada jei negaila pinigų mokėkit.Bet jie ir jų kolegos ištrauks iš jūsų kiek gali pinigų.Nepasirašykit tų lapų, kad mokėsit tuos pinigus jiem po gryžimo...iš kur jūs žinot, kad gausit tą darbą...jie tik kalba kad jus įtikintų ir jūs viską pasirašę ramiai važiuotumete į darbą, kurio gali ir nebūti.Beje jų tarpininkas kuris būstą suranda paskutinis sukčius, vagia pinigus...Už nuomą paiima depozitą, kurį paskuituri grąžinti, tačiau net nepasirodo...;) va taip jie ir verčiasi.Kitas jų tarpininkas Olegas pastoviai vaikšto sumuštas, nes jo visi nekenčia....meluoja visa laiką....Jei neturit kur dėti pinigų važiuokit;) gal jum pasiseks (nes ne visiem pasiseka, kitus jei nepasiemei pakankamai pinigu į kelione ir negali duoti jiem jų reikalaujamų beveik 110 svaru tai jie jus paliks likimo valiai)
zvejis 2014-01-08 12:18:25
Na tikrai kurie raso klaunai.............ta zodzio prasme. vaziavome 4 asmenis draugai grizome 2 nes kiti nusigere per 2savaites ka zadejo ta gavom buvo sunkiau bet ok, po 2 savaiciu vel griztam. na draugelei piksta bet ko pikti patis kalti o geriause kaltinti kita. ce tikri lietuvei raso.............. gaila man ju tai jei tokie protingi ko einate i tas firmas seskite patis vaziuokite ir eisite peskute poto namo sekmes tranzuojant klaunai. o visiems sakau sekmes bet pirma tikslei jei vaziuojate supraskite kur vazuojate.
agirdi zvejis kur tu ten isvykes buvai nebent iki artimiausios balos pazvejot baik cia pudrint smegenis zmonem
Gryni idiotai.... Aš šnekėjau su tą berašte telefonu ir jį skiedę vėjus kažkokius būre...
1 laiškas
Laba diena, ponas Mariau

Gavome Jusu gyvenimo aprasyma (CV) del darbu uzsienyje.
Pranesame, kad Jusu anketa atitinka pagrindinius kriterijus, siuo metu
turimoms
darbo vietoms Norvegijoje.
Pagal Jusu anketos duomenis tai pat turime Jums pasiulymu dirbti Anglijoje
ir Vokietijoje, laukiame darbo vietu is Svedijos.

Jusu pilno dokumentu paketo iforminimui prasome atsiusti siu dokumentu
kopijas (siusti galima elektroniniu pastu arba faksu):

1. Paso arba asmens tapatybes (ID) korteles kopija.
2. Vairuotojo pazymejimo kopija (jei turite).
3. Kiti dokumentai:diplomai, kvalifikacijos pazymejimai (jei turite).
Galite nuskenuoti arba kokybiškai nufotografuoti minetus dokumentus ir
atsiusti mums el.pastu
i info@jobcenter.lt
Jeigu siunciate faksu butina nurodyti savo elektronini pasta.

Norvegijoje mes turime darbo partneriu, dirbanciu statybos srityje,
naftos-duju pramoneje, logistikoje (ivairiu kategoriju vairuotojai) bei
prie laivu statybos ir remonto, kurie pastoviai informuoja musu imone apie
turimus darbo pasiulymus. (Oslo, Drammenas, Bergenas)

Nemazai darbo vietu mes pastoviai gauname is fabriku ir sandeliu:
Bergenas, Stavangeris, Kristiansandas, Tromsas (naujas zuvies fabrikas),
Bodo (naujas sandelys) Hammerfestas, Trondheimas (naujas baldu fabrikas).

Tai pat turime sezoniniu pasiulymu dirbti zemes ukio sferoje. Tai yra
lauko darbai, siltnamiai bei gyvulininkyste (pietine ir vakaru Norvegijos
puse).

Papildoma informacija del darbu Anglijoje ir Vokietijoje.
Darbo vietos sandeliuose, fabrikuose ir zemes ukyje.
Grupes vaziuoja kas penktadieni! (Liverpoolis, Bostonas, Manchesterys,
Berlinas, Hanoveris, Kelnas).

Pazymetina, kad yra pastoviu darbo vietų zemes ūkyje Anglijoje (March)

Pvz. i Bostona kas savaite vyksta 12-15 zmoniu (i sandelius ir fabrikus
prie prekiu fasavimo, pakavimo).
Darbas nera sunkus, moterys klijuoja barkodus, vyrai delioja prekes pagal
barkoda ant
paleciu.Tai pat prekiu priemimas ir isdavimas, darbas siltnamiuose ir prie
konvejerio.

Siuo metu reikalingi ivairiu specialybiu darbuotojai:

Nekvalifikuoti darbininkai:

Darbas zuvies pramoneje - apie 29 vietu, kiti maisto pramones fabrikai -
apie 17 vietu,
pramoninese sandeliuose (Tesco ir kt.) - 8 vietos, zemes ukyje - 7 vietos,
aptarnavimo sferoje - 7 vietos.

Kvalifikuoti darbininkai:

Darbas statybose - 15 vietu, naftos-duju pramoneje – 12 vietu (tik
turintiems tarptautiniu sertifikatus), laivu statyklose – 13 vietu,
vairuotoju (C, E kategorijos) - 9 vietos, programuotoju - 3 vietos,
inzinieriai - 9 vietos.
Grupes vaziuoja kas savaite.
Nauju pasiulymu gauname du kartus i savaite.

Pagal Jusu anketa siuo metu jau turime Jums keleta darbo variantu.
Jus busite idarbinti pas uzsienio darbdavius, dirbsite imonese
tiesiogiai ir turesite visas socialines garantijas, banko saskaita ir
leidima dirbti!

Atlyginimas bus pervedamas i Jusu banko kortele, kas dvi savaites.
Atlyginimai Norvegiijoje: nuo 90 iki 160 NOK/val. (nuo 11 iki 19 EUR/val.),
„i rankas“
Atlyginimai Vokietijoje: nuo 8 iki 14 EURO/val. „i rankas“
Atlygimai Anglijoje nuo 6 iki 10 svaru/val
Darbo sutartys sudaroma nuo 2-3 menesiu su galimybe pratesti iki 2-3 metu.
Apgyvendinima darbdaviai Jums suteiks nemokamai.

Musu imones islaidas, jei tokiu atsiranda ir ju nekompensuoja musu
darbdaviai-partneriai, mes kompensuojame tik po to, kai, musu padedami,
Jus gausite tinkama darbo vieta. Galima atsiskaityti su mumis is pirmo ar
antro atlyginimo.

Mes idarbiname Jus iskart kai gauname is savo partneriu oficialu darbo
kontrakta Jusu vardu.
Isvaziuoti galesite 1-2 savaiciu begyje, po dokumentu sutvarkymo.

Sutvarkyti dokumentus del busimo darbo Jus galite keliais budais:
1.Atsiunte idarbinimui reikalingu dokumentu kopijas musu elektroninio
pasto adresu.
Galite nuskenuoti arba nufotografuoti dokumentus ir atsiusti mums i
elektronini pasta info@jobcenter.lt
2.Galite atsiusti dokumentu kopijas faksu i centrini ofisa +370-5 246
05 81
(butina nurodyti savo el.pasto adresa arba informuoti mus el.pastu)
3.Atvyke i musu ofisa (butina is anksto susitarti del laiko).

Musu imone uztikrina, kad gauti kliento dokumentai bus naudojami, tik
siekiant sekmingai Jusu isidarbinti.

Jeigu Jums yra reikalinga asmenine konsultacija, prasome paskambinti ir
susitarti del atvykimo laiko ir datos (+370 5 246 05 80 arba +370
604 28567)

Jums gavus darbdavio rastiska darbo pasiulyma, mes padedame
iforminti darbo sutarti, leidima banko saskaita, suderinti kelione ir
atvykima i darbo vieta, pasitikima bei uzsakome bilietus.

Visos paslaugos teikiamos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos, Norvegijos
ir kitų ES saliu istatymu numatyta tvarka.

Statistikos ir analitikos skyrius
UAB JOBCENTER LT

DARBMAN /UAB JOBCENTER LT/
Laisves pr. 60 - 1203, Vilnius (Spaudos rumai)
Tel. 8 (5) 246 05 80
Fax. 8 (5)246 05 81
Mob. 8 604 28 567
Mob. 8 671 82 437
uzpildžiau ir gavau antra
2laiškas

Gavome reikalingu dokumentu kopijas.

Pradedame ruosti pilna dokumentu paketa Jusu legaliam idarbinimui :
1. Sutvarkome Jusu anketa pagal darbdavio reikalavimus.
(specialios formos, tinkancios Norvegijos,
Anglijos, Vokietijos, Svedijos, imonems ir idarbinimo institucijoms).
2.Ruosiame motyvacija, rekomendacija, garantini rasta, dokumentu aprasyma
pagal darbdavio reikalavimus.
3. Siunciame vertimo biurui sutvarkyta anketa lietuviu kalba bei kitus
idarbinimui reikalingus dokumentus.
4. Vertimo biuras isvercia dokumentus i anglu ir norvegu/vokieciu,
kalba ir tvirtina juos parasu ir antspaudu.
5. Siunciame pilnai paruostus dokumentus tiesiogiai darbdaviams (siuo metu
pagal Jusu CV gavome pasiulymus is:
Norvegijos: Dramenas, Bergenas, Stavangeris, Hamerfestas ir kt.)
netrukus laukiame pasiūlymu is Kristiansando, Alto ir Tromso
Anglijos: Manchesteris, Bostonas (turime savo atstovybe), Londonas, Liverpulis.
Vokietijos: Berlinas, Hanoveris, Kelnas
6. Pagal atsiusta informcija darbdaviai ruosia Jums darbo kontrakta,
leidima dirbti bei derina darbo grafikus ir terminus.

Siuo metu grupes vaziuoja is musu du kartus per savaite.Yra galimybe
skristi lektuvu arba vaziuoti autobusu, taip pat galima vykti savo
transportu.

Apgyvendinimas: 1- 2 asmenys kambariuose.
Oficialus kontraktas nuo 2 iki 24 men.

Daug vietu turesime nekvalifikuotiems zmonems dirbti fabrikuose,
sandeliuose, auto- ir elektropakrautuvu vairuotojams; taip pat sezono metu
siulome darbus ukyje.
Kvalifikuotiems darbininkams siulome darba statybose, transporto imonese
(C ir E kategorijas turintys vairuotojai, autosaltkalviai), taip pat
turime pasiulymu suvirintojams, elektrikams, santechnikams ir inzineriams
bei IT specialistams.

Jusu dokumentu paketa vertimu biuras sutvarko per 7 darbo dienas.
Dokumentu vertimo mokestis – 185 Lt.
Jus galite sutvarkyti dokumentus ir patys bet kuriam vertimo biure, taciau
mes
siulome vertimo biura, kuris gali pasiulyti pigesnius ikainius.
I si mokesti iskaiciuota: pildomos verteju rekomendacijos, motyvacijos,
garantinio rasto, Jusu paredaguotos anketos ir kitu reikalingu legialiam
idarbinimui dokumentu vertimai i anglu, norvegu/ vokieciu kalbas bei visi
reikalingi patvirtinimai.
Taip pat iskaiciuotas Jusu “job offer” vertimas, kai tik mes ji gauname is
darbdavio.

Apmoketi galite pavedimu vertimo biurui.

UAB Emigrantu adaptacijos centras yra imone tvarkanti Jusu dokumentus,

Gavejo saskaita: LT 90 7044 0600 0789 4472

Suma ir valiuta : 185 Lt (Vienas simtas astuoniasdesimt litu) arba 54 Euro
(Penkiasdesimt keturi eurai)
Moketojas : Vardas Pavarde

Mokejimo paskirtis :„Uz dokumentu tvarkyma ir vertimus,
pagal sutarti DOC-PACK- 2013 su „JOBCENTER LT”.

Kai klientas atlieka apmokejima is uzsienio:

SWIFT kodas : CBVILT2X
Centrine banko bustine Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius
Suma ir valiuta 185 lt arba 54 Euro (Penkiasdesimt keturi eurai) tai pat
galite ji atlikti nacionaline valiuta pagal tos dienos kursa arba litais

Po apmokejimo prasome atsiusti apmokejima patvirtinanacia informacija (
banko kvita arba pavedimo kopija).

Jusu dokumentu paketas bus issiustas darbdaviams is karto po sutvarkymo.
Viena karta sutvarkius dokumentus mes panauduosime juos tiek kartu,
kiek reikes, siekiant Jus sekmingai idarbinti.

Per 7 darbo dienas po apmokejimo Jums bus atsiusta pasirasyta sutartis,
pagal kuria mes isipareigojame surasti tinkama darbo vieta, ir
kontroliuoti kad Jums butu isduoti dokumentai reikalingi legaliam darbui
uzsienyje (leidimas dirbti, draudimas, mokesciu moketojo kodas bei banko
kortele).

Jus turite pasirasyti sutarties kopija ir atsiusti ja mums elektroniniu
pastu info@jobcenter.lt, faksu (+370 5 246 05 81) arba atnesti i
centrini ofisa
Primename, kad galima nuskenuoti arba nufotografuoti pasirasytos sutarties
paskutini lapa ir atsiusti mums i elektronini pasta info@jobcenter.lt

Jus dirbsite ne per Lietuvos imones, o tiesiogiai pas darbdavius ir
turesite visas socialines garantijas.

Musu imones islaidas, jei tokiu atsiranda, mes kompensuojame tik po to,
kai, musu padedami, Jus gausite tinkama darbo vieta. Galima atsiskaityti
su mumis po 2 –ju menesiu Jusu sekmingo darbo.

Apgyvendinima darbdaviai suteikia nemokamai. (Jus mokate tik uz
komunalines paslaugas. tai yra apie 15-20 euru per savaite).

Gavus darbdavio rastiska darbo pasiulyma konkreciam darbui, padedame
iforminti visus legaliam idarbinimui reikalingus dokumantus, deriname
atvykimo data ir laika, pasitikima ir apgyvendinima bei uzsakome
bilietus.

Demesio! esant reikalui galim apmoketi bilieto kaina (arba jo dali) ir
atskaiciuoti sia suma is algos.

Musu klientams mes garantuojame idarbinima, nes neimame idarbinimo mokescio
ir musu veikla yra pilnai apdrausta
Suteikiame nemokamas konsultacijos.

Visos paslaugos teikiamos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos, Norvegijos
ir kitų ES saliu.

Kaip gali tvarkyt man jau dokumentus:DDD idiotai nežinau ar limpa kamnors bet man tai ne.....
Sveiki, noriu pranest KAD ZMONES NEVAZIUOKIT PER SIA AGENTURA IR ABSOLIUCIAI JOKIA ESANCIA LIETUVOJE !
SIOJE AGENTUROJE DIRBA TEVAS, DUKRA (KURI NEMOKA NET LIETUVISKAI NORMALIAI RASYT).
Jums jokio darbo jie nepasiulys, tik kaip uzpyldysit cv, jums pranes emailu kad jus atrinktas ir tt, o po to prasys uz cv vertima 180 Lt, ko pasekoje is ju puses po pinigu pervedimo bus tyla, gali pasiulyt nebent i uk "isvaaziuot" kur ju draugelis pasitiks ir jum ikis dokumenta "vekseli" kad padetumet parasa, o tai reiskia kad jus liekat jiem skolingi 1200 Lt, o darbo jokio neturesit tik gryze i Lietuva gausit is anstoliu, kad skolingi sitiem sukciam pinigu.Pasidomekit kiek jie skolingi valstybej, kiek teismu is zmoniu laukia, o jie keicia imoniu pavadinimus ir toliau dirba, tik man juokas ima, kaip jie gali pritraukt zmoniu, jeigu net rasyt nemoka lietuviskai, kazkokie berasciai sedi kabinete :))))) ZMONES NEVAZIUOKIT PER SITAS AGENTURAS, SUVESKIT GOOGLEJ PAMATYSIT KIEK TEISMU SIAI IMONEJ YRA!!!!
To Violeta ir Marijanas 2013-12-29 04:17:03 IP 82.140.181.180
Turbut cia kazkas is agenturos parase komentara? Kokia dar Violeta ir koks dar Marijanas? Palikit savo kontaktus, Facebook duomenis ir t.t. Tiesiog stilius grynai makaroninis to komentaro.
netikekit siais sukciais jobani aferistai
Mindaugas 2013-12-13 13:40:12
Sveiki, perskaiciau ivairiu komentaru apie sia agentura, nes pries mokant tuos 180 lt uz vertimus ir kitus popierius norjsi suzinot daugiau apie idarbinima Norvegijoje, gal kas esat isidarbine per sia imone Norvegijoje? Mielai laukciau jusu atsiliepimu: matagordalt@yahoo.es
denn dirbau norvegijoje ir zinau kokius dokumentus ten reikia tavakytys kad gautum leidima dirbti ir galetum banke saskaita atsidaryt turi asmeniskai pats vaikscioti po istancijas ir tvarkytis pats popierius ir dar turi tureti darbo sutarti ir adresa kur gyvensi be sito nieko nepasidarysi ka cia sikiedzia lietuviskos idarbinimo ystaigaos kad be jus sutvarko popierius visus bankines saskaita tai visiskas melas
as dar pats kad isitikinti parasiau i JOBCENTER tralialia trampampam makaronu prikabino siusk pinigelis 185LT padarysim vertimus sutvarkysim popierius ir darbas tavo nu as nusiunciau NORVEGISKA DARBO LEIDIMA ant kurio net uzrasyta NORGE jien net nezinojo kas tai per dokumentas ir toliau man skiedie kad jie man isims darbo leidima ir atidarys saskaita banke man paprasius pries daranta pavedima 185lt uz vertimus atsiusti sutrati kurioje jie kaska isipareigoja risys nutruko. ISVADAS DARYTI JUMS KAS TAI PER IMONE......
Gal jau du metai praejo, kaip sumokejau uz dokumentu vertima, bet nei dokumentu nei zadeto darbo, I skambucius jau neatsako, o paskambinus is kito nr i asm mobilu dar apsaukia, kad skambintume i ofisa...Sukciai!!!!
JOBCENTER yra skolinga valstybei virs 3000 Lt mokesciu. Va tau kokia "rimta" idarbinimo firma. Jeigu apgaudineja net valstybe tai patikekit kaip apgaudineja paprastus zmones... Arba kitas varijantas jog ruosiamasi sita firma uzbankrotinti ir liksit visi ant ledo bet kokiu atveju. Tai va mieliejo kokia situacija :)
Mantas 2013-12-04 11:50:05
Sveiki. Ketinu isidarbinti Norvegijoje ir turiu minciu bandyti laime per sia firma. Prasau atsiliepti tieks zmonems kam pavyko isidarbinti Norvegijoje per sia firma. Mano Email : manoplanas37@gmail.com Nuosirdus aciu visiems pasidalinusiems savo patirtimi.
Dar svarbu paminėti, kad pagal Tarptautinės darbo organizacijos Konvenciją, privačios įdarbinimu užsienyje užsiimančios agentūros negali imti nei tiesioginių, nei netiesioginių mokesčių už įdarbinimą iš darbo ieškančių asmenų (daugiau informacijos LDB). Pastebėjus bet kokius pažeidimus patys asmenys turi kreiptis į policiją. Tik taip visi, kurie ieško darbo užsienyje su įdarbinimo agentūrų pagalba, apsisaugos nuo lupikavimo ir išnaudojimo. Kai kurios įdarbinimo agentūros ar pavieniai asmenys, užsiimantys įdarbinimo paslaugomis, prašo sumokėti nuo kelių šimtų iki tūkstančių litų už jų paslaugas. Pigiau būtų porą mėnesių lankyti aktyvius užsienio kalbos kursus ir pačiam aktyviai gilinti kalbos žinias, o tada savarankiškai ieškoti darbo užsienyje skaitant darbo skelbimus ar kreipiantis į įdarbinimo agentūras užsienyje.

Prieš pasirašydami sutartį su įdarbinimo agentūra, būtinai ją perskaitykite. Įsitikinkite, kad viską joje suprantate. Reikalaukite sutarties ir su darbdaviu. Į užsienį neturite vykti bent be trumpalaikės darbo sutarties su savo darbdaviu. Būkite budrūs ir saugokite savo pinigus.
Sveiki. Noriu isvaziuoti i Norvegija per sia agentura, Jei yra zmoniu, kurie gavo darba isvaziave pasidalinkit kontaktais prasau. :)
Vertimu kopiju nuo sutvarkymo laukiu kaip koks menesis ir dar nepanasu, kad bus greit.... Darbo svetaineje darbo pavyzdziai neatitinka realybes..., telefonu galite suzinoti tik kaip pervesti pinigus, poto laukt, nk nezinom atsako ir bendraukite elpastu, zodziu ka zadejo pradzioje to negavom, gal ir istesi po pinigu pervedimo tuos variantus po minimalu atlygy, bet uzdirbti geriau be sansu (zmones kurie dirba per cia kalba).
Sveiki, Išvykome per šia agentūra į šiaurės norvegija dirbti žuvies fabrike. Sakykim mūsų pora buvo geriausiai informuota, iš mūsų grupės. Važiavom su savo auto, tikrai didelis pliusas kas turi galimybe. Nieko blogo pasakyti negaliu nes gryze i lietuva po sezono pabaigos po kelių savaičių gavome skembuti tesiogiai iš drbdavio dirbti tesiogiai jiems be tarpininku ir ilgesniam laikui. Svarbiausia gerai pasiruošti susižinokite kuo daugiau apie vieta kur važiuosite, domėkitės savarankiškai. Pasirupinkite maistu, nes buna taip kad darbas prasideda ne iš kart bet poto bumas. Gyvenimo sąlygos tikrai neblogos, darbas pakenčiamas, alga tikrai gera zinoma dar priklauso kokie kieno poreikiai bet uzsidirbti neblogus pinigus tikrai imanoma nesiųlome važiuoti jei turyte bėdu su sąnariais ir nugara. Darbas reikalauja daug fizinės ištvermės, bet jei žmonės gryžta po kelerius metus iš eilės reiškia nėra taip blogai kaip daugelis rašo. Svarbu niekam nelyst į akis ir nepasišiukšlint kaip dauguma. Tada jųs kaip ir mes turėsite galimybe gryžti be tarpininkų. Bet kiekvienam savo, jei mėgstate pramogas tai pamirškite, ten kur dirbom jų nėra pats miestelis labai ramus ir tylus, sakykim puikiai tinka šeimai.\r\n Tad didelis ačių Jobcenter kad davė galimybę prasimušti. (Violeta ir Marijanas)

Mažųjų bendrijų nariams nori drausti sudaryti paslaugų sutartis
Mažųjų bendrijų nariams nori drausti sudaryti paslaugų sutartis 04-24 19:29
Finansų ministerija siūlo uždrausti mažųjų bendrijų nariams sudaryti paslaugų sutartis su savo mažosiomis bendrijomis, kad tokiu būdu jie nepasiimtų pinigų iš bendrovės, tačiau ši verslo forma ir...
Išsvajotų atostogų – per Varšuvą
Išsvajotų atostogų – per Varšuvą 04-24 18:38
Atostogų kelionių rinkai skleidžiant sparnus, daugėja ir turistų, kurie į poilsines užsienio keliones renkasi vykti ne su Lietuvos, o su kaimynės Lenkijos kelionių organizatoriais. Rasti klientų...
Rusija tikrinasi investuotojų apetitą obligacijoms, skolintis nesiryžta
Rusija tikrinasi investuotojų apetitą obligacijoms, skolintis nesiryžta 04-24 17:02
Rusija antrąjį kartą per pastarąsias dvi savaites pabandė surengti vertybinių popierių platinimo aukcioną vien tam, kad pažiūrėtų, kiek finansų rinkos dalyviai pasiryžusios jai paskolinti.

Ar pritariate valstybinio banko įkūrimui?

Dr Pepper 54,48 +3,99%
Lexmark 42,09 +1,37%