Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB DARBMAN

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JOBCENTER LT (DARBMAN)

Atsiliepimai apie JOBCENTER LT, UAB (DARBMAN)

Parašyk savo nuomonę apie JOBCENTER LT, UAB (DARBMAN)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Tautvydai, pakelk akis auksciau ir paskaityk atsiliepimus
Žmonės, nevažiuokite per lietuviškas agentūras ir nemokėkite niekam pinigų. ĮDARBINIMAS YRA NEMOKAMAS, už tai niekas negali imti pinigų. O tie, kurie sako, kad va dėl dokumentų pasirašymo taip pat netikėkite, dar nei viena agentūra užsienyje neima pinigų už lapų atspausdinimą ir parašo padėjimą. Būtų žymiai pigiau nusipirkti bilietą, susirasti būstą ir važiuoti tiesiai į šalį, kurią norite. Konkrečiau pasakysiu apie Angliją. Netikėkite agentūromis ir todėl nes legaliai dirbti ten reikalingas insurance numeris, be jo Jūs ten esate niekas, tik su juo, banko sąskaita galite dirbti (kai kur sutinka mokėti čekiais), tas reikalingas numeris padaromas nuo mėnesio iki pusantro, priklauso nuo eilių, be jos joks darbdavys ir dar TIESIOGIAI (kaip žada įdarbinimo agentūros lietuvoje jūsų nepriims be jo). Kartais anglijoje esanti agentūrą išduoda laikiną, bet tokių atveju mažai. Netikėkite pasakom apie aukso kalnus, netikėkite, ten kur alga parašyta savaitinė, visoje anglijoje alga eina valandinė, visur turi būti nurodytas valandinis tarifas (6.31 jei minimumas), negali būti vos 200sv į savaitę. Kitas dalykas, nuvažiavę ten praėję agentūras į darbą išeisite jau po dviejų dienų, kartais pasiseka ant rytojaus, bet tik tuo atveju jei visi dokumentai sutvarkyti. Ten jūs niekada jokiai agentūrai nemokate pinigų, nei už įdarbinimą, nei už prisėdimą ant jų fotelio, o tuo labiau už tai, kad jų spausdintuvas atspausdins jums 11 kontrakto su agentūrą lapų, NIEKAS PINIGŲ UŽ TOKIUS DALYKUS NEIMA. Nebūkite naivūs, netikėkite tais žadamais aukso kalnais... tikrai galima išvažiuoti į svečią šalį savo jėgom ir gausis tiek pat, kaip mokėti neaiškiai agentūrai už tai, kad tau leidžiama ten nuvažiuoti...
P.S. Žinau ką kalbu apie Angliją, nes pati ten gyvenu. Pati žinau daug žmonių, kurie nukentėjo nuo tokių neaiškių įmonių. Pati dirbau įdarbinimo agentūroje Anglijoje, žinau kokios tvarkos ir kad niekas pinigų neima, nes tai įstatymų pažeidimas. Jei nenorite patirti nevilties savo kailiu - nevažiuokite jei nežinote ar agentūra patikima ar ne.
Tautvydas 2014-07-02 13:19:03
Sveiki. Gal yra isvaziavusi su sia agentura ir dirbanciu ? Sprendziu galimybe iskeliauti, tai noreciau kazkiek susizoti :)
nevaziuok niekur per sia idarbinimo agentura neturi ji nieko bendro su idarbinimu teko laiskais susirasinet iskart perkandau kas per agencija ten yra
APGAVIKAI!!!!!!!! Nevažiuokit jokiais būdais. Pasiėmė 400lt užsatą, privertė pasirašyti 800lt vekselį ir išsiuntė į UK įmonę, kurioje žmonės nieko nežinojo, nes nebuvo nieko sutarta. Jei ne variruotojas, greitai suveikęs įdarbinimą, būtume atgal apgauti ir pažeminti galutinai namo grįžę. Asilų gauja, pikta, nėra žodžių. Neturėkit jokių reikalų su jais.
Lina 2014-05-26 14:04:08
Manau, kad konkurentai čia rašo daugiau, negu paprasti žmonės. Žinau įmonę „Jobcenter.lt“ labai gerai ir nieko negaliu pasakyti blogo. Įdarbina ji žmones, ir nemažai patenkintų yra, o kad visiems nepadėsi, tai normalu. Mano galva, jeigu ji įdarbina iš 10 žmonių nors pusę, tai jau rezultatas.
tikrai gera firma..sumoki 195lt tipo dokumentu tvarkymai, po to nekelia ragelio, kai parasai laiska is kito elektroninio, tai paaiskina, kad haliucinacijos, jus mums pinigu nemokejote...gera imone tikrai linute
Sveiki.Rasiau laiska siai agenturai su tiksliu prasymu kokio darbo man reikia, bet gavau tik keliu zodziu atsakyma, kad turiu paskambinti.Atsiprasau, bet kokia esate rimta imone jei nerandate laiko savo klientam?????
Sveiki visi. Gal yra norinčių važiuoti kartu į užsienį? Ieškau bendrakeleivių ir bendraminčių :) Galima bandyti važiuoti per įdarbinimo agentūrą. Man 26 metai. Jeigu kas nors irgi svarsto palikti kuriam laikui Lietuvą - brūkšteklite man į paštą: angelina83@micro.lt
Lina 2014-05-26 14:04:08
Visiskai nepritariu, kaip galima taip rasyt. Vadinasi pagal tavo logika 5 galima apgaut o 5 idarbint? Kosmaras kazkoks! Zmones ar jums tai normalu atrodo!?
tas kas zino 2014-05-26 14:00:08
beik bajerius "gegute" pagal ip matosi kad tu is idarbinimo agenturos kuri randuosi Svitriailos gatve.Jus patys tiek zmoniu apgavote ir dar cia rasote.kaip ne geda :)))))))))
Pagal ip matosi kad panevezio rajonas, tai neradau jokios imones panevezio rajone. Vaidenasi jau konkurentai jobcentrui man atrodo :))).
Tai gi "gegute" puikiai zinau Jusu imone.ir nereikia cia kalbeti apie kitus
gegute 2014-05-23 15:00:09
Imone JOBCENTER arba dar kitaip DARBMAN arba dar kitaip EURODARBAI arba dar BALTIC STAFF yra tu pacii asmenu ikurtos bendroves turincios po kelis pavadinimus.
Sitos imones yra MELGAGES IR APGAVIKES. Ima pinigus uz nieka o savo pazadu ir isipareigojimu nevykdo ! Siuncia i Bostom miesta. Visiems meluoja kad ten turi savo atstovybe. O is tikro nuvykusius zmones pasitinka toks neaiskus prasigeres tipas Olegas kuris is karto ima reikalauti pinigu uz idarbinima ir dokumentu sutvarkyma. Jei nesutinki moketi palieka likimo valiai ir net neapgyvendina. Zodziu lieki ant gatves. Jei vis del to sutinki sumoketi pinigus tam Olegui tai jis tiesiog pasako vietines idarbinimo agenturas ir sako eikit eigu norit darbo o pats tik paima pinigus or nieko nedaro. jei vietine agentura taves nepaims dipti tas Olegas pasakys eik i kita agentura ir man neidomu ka tau lietuvoj zadejo. zodziu baisu kas tam Bostone darosi. O su Olegu tai tikrai nerekomenduoju susipazinti
Esu vazeves per agentura ir buvau nudeges, dabar galiu pats padeti jums susirasti, issinomuoti nama, kambari ar studio flata, pasidaryti banko kortele ir insurance number, nukreipti i reikalingas ir patikimas darbo agenturas manchesterio mieste. Daugiau Emailu:
arvdsitk@gmail.com
Sveiki visi kurie nori isvaziuoti dirbti i Norvegija per sia agentura. Noriu pasakyti, jog visu pirma, jei jus atrinks jus tik tada suzinosit, kad jums reikes moketi dar apie 3000 litu... Jus galesit atiduoti ne is karto, po keliu menesiu darbo. Jei darbo bus daug tai pinigai nesijaus tikrai, jei darbo bus mazai tada reikes skaiciuoti. Vienu zodziu jei vaziuojat trumpam laikui, tai neapsimoka tikrai reikalauja labai daug islaidu, geriau buti visa sezona tada busit patenkinti dar priklauso jei isdirbsit, nes darbas nera lengvas. Jei gerai dirbsi ir neprisidirbsit kitais metais pakvies jus tiesiogiai. Daugiau neturiu ka pasakyti dirbi ir sedi namie, nes cia ramus gyvenimas, mazas miestelis. Kam patinka gamta ir zvejyba tada tures ka veikti ir po darbu. Gerai pagalvokit pries vaziuojant, kad nereiketu kaltinti kitu, nes jei nepatiks busit kalti tik jus patys :) :)
Žmonės atsiminkit, kad JOBCENTER LT (DARBMAN) ir UAB Baltic Staff (EURODARBAI) yra vienas ir tas pats sukčių lizdas. Pirmoji atstovaujama Malkino, antroji Malkinienės, tik vadovas kitas užrašytas popieriuose. Prašo ir ten ir ten už įdarbinimą, kaip sakant dviem frontais. Neapsigaukit!
Supuve zmones ten, nes ima is zmoniu pinigus, kurie ir taip sunkiai vercias.Ir mane apmove, paeme 180lt.Ir tyla.
Zmones, neprasidekit su jais.
šitie žmonės garantuoju jus išveš į užsienį, tačiau darbą ten patys turesit susirasti.Sumokėsit jiem 200 litu už tai, kad jus nuvestų iki agentūros ir banke užpildytų anketą už jus.Jei jūs jau tokie beviltiški anglų kalboje tada jei negaila pinigų mokėkit.Bet jie ir jų kolegos ištrauks iš jūsų kiek gali pinigų.Nepasirašykit tų lapų, kad mokėsit tuos pinigus jiem po gryžimo...iš kur jūs žinot, kad gausit tą darbą...jie tik kalba kad jus įtikintų ir jūs viską pasirašę ramiai važiuotumete į darbą, kurio gali ir nebūti.Beje jų tarpininkas kuris būstą suranda paskutinis sukčius, vagia pinigus...Už nuomą paiima depozitą, kurį paskuituri grąžinti, tačiau net nepasirodo...;) va taip jie ir verčiasi.Kitas jų tarpininkas Olegas pastoviai vaikšto sumuštas, nes jo visi nekenčia....meluoja visa laiką....Jei neturit kur dėti pinigų važiuokit;) gal jum pasiseks (nes ne visiem pasiseka, kitus jei nepasiemei pakankamai pinigu į kelione ir negali duoti jiem jų reikalaujamų beveik 110 svaru tai jie jus paliks likimo valiai)
zvejis 2014-01-08 12:18:25
Na tikrai kurie raso klaunai.............ta zodzio prasme. vaziavome 4 asmenis draugai grizome 2 nes kiti nusigere per 2savaites ka zadejo ta gavom buvo sunkiau bet ok, po 2 savaiciu vel griztam. na draugelei piksta bet ko pikti patis kalti o geriause kaltinti kita. ce tikri lietuvei raso.............. gaila man ju tai jei tokie protingi ko einate i tas firmas seskite patis vaziuokite ir eisite peskute poto namo sekmes tranzuojant klaunai. o visiems sakau sekmes bet pirma tikslei jei vaziuojate supraskite kur vazuojate.
agirdi zvejis kur tu ten isvykes buvai nebent iki artimiausios balos pazvejot baik cia pudrint smegenis zmonem
Gryni idiotai.... Aš šnekėjau su tą berašte telefonu ir jį skiedę vėjus kažkokius būre...
1 laiškas
Laba diena, ponas Mariau

Gavome Jusu gyvenimo aprasyma (CV) del darbu uzsienyje.
Pranesame, kad Jusu anketa atitinka pagrindinius kriterijus, siuo metu
turimoms
darbo vietoms Norvegijoje.
Pagal Jusu anketos duomenis tai pat turime Jums pasiulymu dirbti Anglijoje
ir Vokietijoje, laukiame darbo vietu is Svedijos.

Jusu pilno dokumentu paketo iforminimui prasome atsiusti siu dokumentu
kopijas (siusti galima elektroniniu pastu arba faksu):

1. Paso arba asmens tapatybes (ID) korteles kopija.
2. Vairuotojo pazymejimo kopija (jei turite).
3. Kiti dokumentai:diplomai, kvalifikacijos pazymejimai (jei turite).
Galite nuskenuoti arba kokybiškai nufotografuoti minetus dokumentus ir
atsiusti mums el.pastu
i info@jobcenter.lt
Jeigu siunciate faksu butina nurodyti savo elektronini pasta.

Norvegijoje mes turime darbo partneriu, dirbanciu statybos srityje,
naftos-duju pramoneje, logistikoje (ivairiu kategoriju vairuotojai) bei
prie laivu statybos ir remonto, kurie pastoviai informuoja musu imone apie
turimus darbo pasiulymus. (Oslo, Drammenas, Bergenas)

Nemazai darbo vietu mes pastoviai gauname is fabriku ir sandeliu:
Bergenas, Stavangeris, Kristiansandas, Tromsas (naujas zuvies fabrikas),
Bodo (naujas sandelys) Hammerfestas, Trondheimas (naujas baldu fabrikas).

Tai pat turime sezoniniu pasiulymu dirbti zemes ukio sferoje. Tai yra
lauko darbai, siltnamiai bei gyvulininkyste (pietine ir vakaru Norvegijos
puse).

Papildoma informacija del darbu Anglijoje ir Vokietijoje.
Darbo vietos sandeliuose, fabrikuose ir zemes ukyje.
Grupes vaziuoja kas penktadieni! (Liverpoolis, Bostonas, Manchesterys,
Berlinas, Hanoveris, Kelnas).

Pazymetina, kad yra pastoviu darbo vietų zemes ūkyje Anglijoje (March)

Pvz. i Bostona kas savaite vyksta 12-15 zmoniu (i sandelius ir fabrikus
prie prekiu fasavimo, pakavimo).
Darbas nera sunkus, moterys klijuoja barkodus, vyrai delioja prekes pagal
barkoda ant
paleciu.Tai pat prekiu priemimas ir isdavimas, darbas siltnamiuose ir prie
konvejerio.

Siuo metu reikalingi ivairiu specialybiu darbuotojai:

Nekvalifikuoti darbininkai:

Darbas zuvies pramoneje - apie 29 vietu, kiti maisto pramones fabrikai -
apie 17 vietu,
pramoninese sandeliuose (Tesco ir kt.) - 8 vietos, zemes ukyje - 7 vietos,
aptarnavimo sferoje - 7 vietos.

Kvalifikuoti darbininkai:

Darbas statybose - 15 vietu, naftos-duju pramoneje – 12 vietu (tik
turintiems tarptautiniu sertifikatus), laivu statyklose – 13 vietu,
vairuotoju (C, E kategorijos) - 9 vietos, programuotoju - 3 vietos,
inzinieriai - 9 vietos.
Grupes vaziuoja kas savaite.
Nauju pasiulymu gauname du kartus i savaite.

Pagal Jusu anketa siuo metu jau turime Jums keleta darbo variantu.
Jus busite idarbinti pas uzsienio darbdavius, dirbsite imonese
tiesiogiai ir turesite visas socialines garantijas, banko saskaita ir
leidima dirbti!

Atlyginimas bus pervedamas i Jusu banko kortele, kas dvi savaites.
Atlyginimai Norvegiijoje: nuo 90 iki 160 NOK/val. (nuo 11 iki 19 EUR/val.),
„i rankas“
Atlyginimai Vokietijoje: nuo 8 iki 14 EURO/val. „i rankas“
Atlygimai Anglijoje nuo 6 iki 10 svaru/val
Darbo sutartys sudaroma nuo 2-3 menesiu su galimybe pratesti iki 2-3 metu.
Apgyvendinima darbdaviai Jums suteiks nemokamai.

Musu imones islaidas, jei tokiu atsiranda ir ju nekompensuoja musu
darbdaviai-partneriai, mes kompensuojame tik po to, kai, musu padedami,
Jus gausite tinkama darbo vieta. Galima atsiskaityti su mumis is pirmo ar
antro atlyginimo.

Mes idarbiname Jus iskart kai gauname is savo partneriu oficialu darbo
kontrakta Jusu vardu.
Isvaziuoti galesite 1-2 savaiciu begyje, po dokumentu sutvarkymo.

Sutvarkyti dokumentus del busimo darbo Jus galite keliais budais:
1.Atsiunte idarbinimui reikalingu dokumentu kopijas musu elektroninio
pasto adresu.
Galite nuskenuoti arba nufotografuoti dokumentus ir atsiusti mums i
elektronini pasta info@jobcenter.lt
2.Galite atsiusti dokumentu kopijas faksu i centrini ofisa +370-5 246
05 81
(butina nurodyti savo el.pasto adresa arba informuoti mus el.pastu)
3.Atvyke i musu ofisa (butina is anksto susitarti del laiko).

Musu imone uztikrina, kad gauti kliento dokumentai bus naudojami, tik
siekiant sekmingai Jusu isidarbinti.

Jeigu Jums yra reikalinga asmenine konsultacija, prasome paskambinti ir
susitarti del atvykimo laiko ir datos (+370 5 246 05 80 arba +370
604 28567)

Jums gavus darbdavio rastiska darbo pasiulyma, mes padedame
iforminti darbo sutarti, leidima banko saskaita, suderinti kelione ir
atvykima i darbo vieta, pasitikima bei uzsakome bilietus.

Visos paslaugos teikiamos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos, Norvegijos
ir kitų ES saliu istatymu numatyta tvarka.

Statistikos ir analitikos skyrius
UAB JOBCENTER LT

DARBMAN /UAB JOBCENTER LT/
Laisves pr. 60 - 1203, Vilnius (Spaudos rumai)
Tel. 8 (5) 246 05 80
Fax. 8 (5)246 05 81
Mob. 8 604 28 567
Mob. 8 671 82 437
uzpildžiau ir gavau antra
2laiškas

Gavome reikalingu dokumentu kopijas.

Pradedame ruosti pilna dokumentu paketa Jusu legaliam idarbinimui :
1. Sutvarkome Jusu anketa pagal darbdavio reikalavimus.
(specialios formos, tinkancios Norvegijos,
Anglijos, Vokietijos, Svedijos, imonems ir idarbinimo institucijoms).
2.Ruosiame motyvacija, rekomendacija, garantini rasta, dokumentu aprasyma
pagal darbdavio reikalavimus.
3. Siunciame vertimo biurui sutvarkyta anketa lietuviu kalba bei kitus
idarbinimui reikalingus dokumentus.
4. Vertimo biuras isvercia dokumentus i anglu ir norvegu/vokieciu,
kalba ir tvirtina juos parasu ir antspaudu.
5. Siunciame pilnai paruostus dokumentus tiesiogiai darbdaviams (siuo metu
pagal Jusu CV gavome pasiulymus is:
Norvegijos: Dramenas, Bergenas, Stavangeris, Hamerfestas ir kt.)
netrukus laukiame pasiūlymu is Kristiansando, Alto ir Tromso
Anglijos: Manchesteris, Bostonas (turime savo atstovybe), Londonas, Liverpulis.
Vokietijos: Berlinas, Hanoveris, Kelnas
6. Pagal atsiusta informcija darbdaviai ruosia Jums darbo kontrakta,
leidima dirbti bei derina darbo grafikus ir terminus.

Siuo metu grupes vaziuoja is musu du kartus per savaite.Yra galimybe
skristi lektuvu arba vaziuoti autobusu, taip pat galima vykti savo
transportu.

Apgyvendinimas: 1- 2 asmenys kambariuose.
Oficialus kontraktas nuo 2 iki 24 men.

Daug vietu turesime nekvalifikuotiems zmonems dirbti fabrikuose,
sandeliuose, auto- ir elektropakrautuvu vairuotojams; taip pat sezono metu
siulome darbus ukyje.
Kvalifikuotiems darbininkams siulome darba statybose, transporto imonese
(C ir E kategorijas turintys vairuotojai, autosaltkalviai), taip pat
turime pasiulymu suvirintojams, elektrikams, santechnikams ir inzineriams
bei IT specialistams.

Jusu dokumentu paketa vertimu biuras sutvarko per 7 darbo dienas.
Dokumentu vertimo mokestis – 185 Lt.
Jus galite sutvarkyti dokumentus ir patys bet kuriam vertimo biure, taciau
mes
siulome vertimo biura, kuris gali pasiulyti pigesnius ikainius.
I si mokesti iskaiciuota: pildomos verteju rekomendacijos, motyvacijos,
garantinio rasto, Jusu paredaguotos anketos ir kitu reikalingu legialiam
idarbinimui dokumentu vertimai i anglu, norvegu/ vokieciu kalbas bei visi
reikalingi patvirtinimai.
Taip pat iskaiciuotas Jusu “job offer” vertimas, kai tik mes ji gauname is
darbdavio.

Apmoketi galite pavedimu vertimo biurui.

UAB Emigrantu adaptacijos centras yra imone tvarkanti Jusu dokumentus,

Gavejo saskaita: LT 90 7044 0600 0789 4472

Suma ir valiuta : 185 Lt (Vienas simtas astuoniasdesimt litu) arba 54 Euro
(Penkiasdesimt keturi eurai)
Moketojas : Vardas Pavarde

Mokejimo paskirtis :„Uz dokumentu tvarkyma ir vertimus,
pagal sutarti DOC-PACK- 2013 su „JOBCENTER LT”.

Kai klientas atlieka apmokejima is uzsienio:

SWIFT kodas : CBVILT2X
Centrine banko bustine Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius
Suma ir valiuta 185 lt arba 54 Euro (Penkiasdesimt keturi eurai) tai pat
galite ji atlikti nacionaline valiuta pagal tos dienos kursa arba litais

Po apmokejimo prasome atsiusti apmokejima patvirtinanacia informacija (
banko kvita arba pavedimo kopija).

Jusu dokumentu paketas bus issiustas darbdaviams is karto po sutvarkymo.
Viena karta sutvarkius dokumentus mes panauduosime juos tiek kartu,
kiek reikes, siekiant Jus sekmingai idarbinti.

Per 7 darbo dienas po apmokejimo Jums bus atsiusta pasirasyta sutartis,
pagal kuria mes isipareigojame surasti tinkama darbo vieta, ir
kontroliuoti kad Jums butu isduoti dokumentai reikalingi legaliam darbui
uzsienyje (leidimas dirbti, draudimas, mokesciu moketojo kodas bei banko
kortele).

Jus turite pasirasyti sutarties kopija ir atsiusti ja mums elektroniniu
pastu info@jobcenter.lt, faksu (+370 5 246 05 81) arba atnesti i
centrini ofisa
Primename, kad galima nuskenuoti arba nufotografuoti pasirasytos sutarties
paskutini lapa ir atsiusti mums i elektronini pasta info@jobcenter.lt

Jus dirbsite ne per Lietuvos imones, o tiesiogiai pas darbdavius ir
turesite visas socialines garantijas.

Musu imones islaidas, jei tokiu atsiranda, mes kompensuojame tik po to,
kai, musu padedami, Jus gausite tinkama darbo vieta. Galima atsiskaityti
su mumis po 2 –ju menesiu Jusu sekmingo darbo.

Apgyvendinima darbdaviai suteikia nemokamai. (Jus mokate tik uz
komunalines paslaugas. tai yra apie 15-20 euru per savaite).

Gavus darbdavio rastiska darbo pasiulyma konkreciam darbui, padedame
iforminti visus legaliam idarbinimui reikalingus dokumantus, deriname
atvykimo data ir laika, pasitikima ir apgyvendinima bei uzsakome
bilietus.

Demesio! esant reikalui galim apmoketi bilieto kaina (arba jo dali) ir
atskaiciuoti sia suma is algos.

Musu klientams mes garantuojame idarbinima, nes neimame idarbinimo mokescio
ir musu veikla yra pilnai apdrausta
Suteikiame nemokamas konsultacijos.

Visos paslaugos teikiamos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos, Norvegijos
ir kitų ES saliu.

Kaip gali tvarkyt man jau dokumentus:DDD idiotai nežinau ar limpa kamnors bet man tai ne.....

Daugėja elektroninių valdžios vartų lankytojų
Daugėja elektroninių valdžios vartų lankytojų 07-28 12:01
Vis daugiau gyventojų lankosi Elektroninių valdžios vartų portale www.epaslaugos.lt – per pastaruosius 12 mėn. juose teigia apsilankę 13 proc. gyventojų (palyginimui, 2013 m. – 7...
Bankininkystė "Ikea" stiliumi
Bankininkystė "Ikea" stiliumi 07-28 18:06
"Ikea" savininkas Ingvaras Kapradas susikrovė turtus padėdamas pasauliui taupyti perkant pigius namų apyvokos daiktus. Dabar tas pats modelis taikomas ir jo banke, kur vartotojai atlyginami už...
Rusijos maisto kare pralaimės Ukrainos ekonomika
Rusijos maisto kare pralaimės Ukrainos ekonomika 07-28 16:53
Rusijos ir Ukrainos konfliktas šiandien persikelia ir į parduotuvių lentynas. Kylant įtampai tarp šalių, Rusijos veterinarijos tarnybos "Rospotrebnadzor" ir "Rosselchoznadzor" uždraudė iš Ukrainos...

Ar euro įvedimas pareikalaus iš Jūsų papildomų išlaidų?

Dr Pepper 61,56 +0,95%
Humana 128,55 -3,27%