Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB

Atsiliepimai apie JOBCENTER LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie JOBCENTER LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Ar jums jokių finansinių sunkumų? ar aš turiu svajonę
verslo / įmonės kartu nauja plėtra? tau reikia
apmokėti sąskaitas, paskolos, skolos konsolidavimas,
automobilių paskolos, būsto paskolos arba asmeninės paskolos? vertinant
Abu užtikrintos ir neužtikrintos paskolos su mažomis palūkanų normomis
Mano 3% iš mūsų dabar gauti daugiau informacijos
E-mail: Aš surewaysfinancialaid@gmail.com
Sveiki visi,

Tai yra pagrįsta ir sąžiningai surašyta nuomonė apie JOB CENTER. Visa, ką rašysiu toliau yra taikytina šiai įmonei.

Visų pirma įmonėms Lietuvoje imti mokestį už įdarbinimą užsienyje yra teisiškai draudžiama. Vien dėl to, kad jos nepaiso šio įstatymo, akivaizdžiai parodo jų suktumą. Maža to, jie dar ir sugalvojo kaip išsisukti nuo pretenzijų tų, kurie vis tik pasinaudoja jų paslaugomis. Jie sugalvojo siūlyti pasirašyti vekselį (Vekselis - vertybinis popierius, kuriuo jį išrašęs asmuo BE SĄLYGŲ ĮSIPAREIGOJA tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui pats arba įsako tai padaryti kitam). Pasirašę vekselį ir negavę paslaugų, jūs nieko negalėsite padaryti ir privalėsite pervesti įmonei pinigus, nes jei perskaitysite ankščiau copy-paste principu iš vikipedijos paimtą vekselio apibrėžimą, suprasite kodėl. Jokie priedai prie vekselio negalioja. Jei neaišku kodėl, skaitykite vekselio apibrėžimą (jie yra be sąlyginiai finansiniai įsipareigojimai).

Antra. Jei įmonė nėra sąžininga įstatymų atžvilgiu ir bando išvengti jūsų skundų "prašydami" pasirašyti vekselį, tai didelė tikimybė, kad joje dirba žmonės, kuriems rūpite ne jūs, o pinigai.
Taigi, jei vis tik sugalvosite pasinaudoti jos paslaugomis, nenustebkite, kad sumokėję pinigus arba būsite taip ir negavę darbo (kaip kai kurie komentatoriai skelbiasi buvę apmauti šios įmonės ir sumokėję pinigus negavo paslaugų) arba gausite labai nepatenkinamą darbą.

Trečia. Atkreipkite dėmesį į įmonės siunčiamus laiškus jums. Sakinio struktūra, gramatinės klaidos - jos dažnas reiškinys jų laiškuose. Manau apie įmonės profesionalumą tai pasako šį bei tą.

Ketvirta. Šioje įmonėje aš buvau apgautas, kai pervedžiau JOB CENTER siūlytam vertimų biurui UAB „Emigrantu integracijos centras pinigus“ už dokumentų vertimą, kurių taip ir negavau (praėjo 7mėnesiai ir šiuo metu parašiau prašymą vartotojų teisių tarnybai).

Penkta. Buvau įžeistas (pridėsiu susirašinėjimą pabaigoje).

Šešta. Įmonė per 2mėn. nesugebėjo pateikti nei vieno pasiūlymo išvykti į Norvegiją, kai tuo tarpu jų puslapyje buvo pilna, sakyčiau melagingų (skirtų suvilioti galimybėmis), variantų. Kurdamas savo CV atsižvelgiau į patarimus, kurie tenkintų užsienio darbdavius, todėl manau tai nebuvo variantų stokos priežastis.

Šiuo skundu noriu atkreipti dėmesį, jog jūs tikrai nebūsite patenkinti paslaugomis (kurios ir taip turėtų jums nieko nekainuoti) arba net gi apgauti jei darbinsitės apskritai per daugelį įmonių, kurios ima mokestį už tai. Tvarkingos įmonės ima iš darbdavių pinigus už darbuotojo įdarbinimą. Aš tokių neradau, bet galbūt jums pavyks rasti. Tik nebūkit desperatiški šiuo klausimu ir jau geriau nevykti į užsienį, nei vykti per tokias įmones kaip JOB CENTER. Sakiau rašysiu sąžiningai, todėl dar norėčiau pabrėžti tai, jog kai kuriem žmonėm pasiseka su kai kuriomis įmonėmis (taip yra ir su JOB CENTER), o taip yra nes jei įmonė vien sukčiautų, ji neišgyventų, nes vis tik didelis žmonių nepasitenkinimas ir masiški skundai sužadintų atitinkamas institucijas tikrinti įmonės veiklą, tačiau jie atsainiai viską vertina, taip kad nežinia, kuris apgautas iš jūsų bus.
Prisegtas dokumentas:
Vitas 2013-05-08 21:38:41
Mane su draugais „Jobcenter LT“ kompanijoje priėmė labai gerai. Iškart paaiškino, kad išvažiuoja ne visi, papasakojo apie įvairias galimybes. Jau po savaitės gavau pasiūlymą dirbti Anglijoje. Važiuosime keliese šį penktadienį. Neturėtų būti problemų. Kelionę suplanavome tik po to, kai pakalbėjome telefonu su įdarbintais per UAB JOBCENTER LT klientais. Parašysiu iš ten.
Vitai, ir kaip gi Jums šiandien sekasi, ar dirbate pagal Jobcenter agentūrą?
VILMITA 2015-01-29 00:15:17

Kai klientas atlieka apmokejima is uzsienio:

SWIFT kodas : CBVILT2X
Centrine banko bustine Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius
Suma ir valiuta 150 Euro tai pat
galite ji atlikti nacionaline valiuta pagal tos dienos kursa.

PO APMOKEJIMO BUTINA ATSIUSTI BANKO KVITA ARBA PAVEDIMO KOPIJA
(info@jobcenter.lt)

.Tai 130 suma bus galutine, ar Jus reikalausite dar?

Mes nieko nereikalaujame - savo pagrindines islaidas kompensuojame po
3-ju men Jusu darbo.
Taigi.................. Avansas per keturis susirasymo el. pastu laiskus pakilo nuo 130 iki 150, o dar uz ka gi jie galvoja atskaityti po triju musu darbo menesiu ?????????????, visiskai neaisku!, bet.........kadangi mes pradejome ju perdaug! klausineti, tai jie mums parase slykstu ir zemo lygio izeidzianti laiska, aisku, neatsakydami i mums rupimus klausimus, kad esame, galbut, abejones verti, darbuotojai!, nes paklausta buvo, ten nuvykus kam dar ir uz ka reiks sumoketi.Rasau cituodama ju rasytus laiskus man, nes turiu visus.
Vilmita, ačiū už Jūsų atsiliepimą apie šią agentūrą. Gaila, kad taip su ta agentūrą.... dabar ir vėl teks galvoti galimus realius variantus.. Kaip Jums sekasi šiai dienai, ar jau dirbate kur? Gal galite parekomenduoti patikimą įdarbinimo agentūrą, nes taip pat esu darbo paieškose.
Avansa prasome moketi:

Kai klientas atlieka apmokejima is uzsienio:

SWIFT kodas : CBVILT2X
Centrine banko bustine Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius
Suma ir valiuta 150 Euro tai pat
galite ji atlikti nacionaline valiuta pagal tos dienos kursa.

PO APMOKEJIMO BUTINA ATSIUSTI BANKO KVITA ARBA PAVEDIMO KOPIJA
(info@jobcenter.lt)

.Tai 130 suma bus galutine, ar Jus reikalausite dar?

Mes nieko nereikalaujame - savo pagrindines islaidas kompensuojame po
3-ju men Jusu darbo.
LABA DIENA

Aciu uz atsakyma, bet, gal uztai ir keiciasi ta Jusu idarbinimo tvarka, PER TA ILGA MUSU KLAUSINEJIMA, Suprantame, kad perdaug klausinejame, todel ir pasikeite Jusu partneriu pasitikejimas ir abejojimas mumis.Bet, analogiskai, tada, CIA MUMS REIKTU ABEJOTI JUMIS, NES, NETURIME JOKIU GARANTIJU, MES JUK NEATSISAKOME MOKETI JUMS AVANSO, tiesiog, visalaik dirbome pas Anglus, kur buvome vertinami, IR, PIRMA KART BANDOME PASITIKETI LIETUVIAIS, IS ANKSTO JUSU NENUVERTINDAMI, NORIME TIK DIRBTI IR ISVYKTI UZ LONDONO RIBU, TOKS MUSU TIKSLAS.

Tai, visu pirma, netaktiska is Jusu puses mus taip nuvertinti, nes musu klausimai yra visiskai normalus, tuo labiau, kreipiantis del darbo i LT agenturas, mes juk tik norim daugiau informacijos, KUR MES VAZIUOSIME IR KAS MUSU TEN LAUKIA!- TAI NORMALU, mes neesame tie " ypatingi Lietuviai", kuriems nieks nesvarbu, svarbu tik isvykti ir tiek, o ten jau tada ir paaiskeja, kas yra kas, juk suprasite apie koki lygi rasau.
Atsiprasome Jusu uz parasyta tiesa, gal ir ne tokia grazia, bet, geriau atvirai ir teisingai, negu isvis nesusikalbeti!?

P.S. tai, visgi, ar galime Jumis pasitiketi, kad atsakysite i mums rupimus klausimus, paskutinius, ir, kaip domejomes, tu darbu, tokiu, kur siulote, tikrai yra, sulaukti is Jusu pagarbios pagalbos padeti ten isvykti ir, aisku, isidarbinti?

Is anksto dekojame uz atsakyma

Vilma ir Tautvydas

Ir, gal, visgi, atsakysite i klausimus, kuriu klausiame ?
---------- Persiųstas laiškas ----------
Nuo: Legalus idarbinimas Europoje <europa@jobcenter.lt>
Data: 2015 m. sausio 27 d. 11:22
Tema: Re: Vilma ir Tautvydas
Kam: Vilma stankeviciute <vilma.spain@gmail.com>

laba diena,

labai atsiprasome, per musu LABAI ILGA susirasinejima pasikeite visa
idarbinimo tvarka.
kaip ir minejome vietu Jums turejome salotu fabrike Bostone, deja musu
partneriai jau abejoja del Jusu kandidaturu. nera jokiu garantiju, kad
esate geri darbuotojai.

Statistikos ir analitikos skyrius
UAB JOBCENTER LT

TAIGI IR MES, PIRMA KARTA BESIKREIPDAMI, IR, BANDYDAMI PASITIKETI LIETUVOJE, TIESIOG KOKIA AGENTURA, O BUVOME PASIRINKE, BUTENT SIA, : JOBCENTER LT", LABAI PASIBAISEJOME JA!!!!!!!!!!!!!!!!1, TIKRI a*******i, NETAKTISKI SUNSNUKIAI, TURIME VISUS JU RASYTUS ELEKTR. LAISKUS MUMS, KAIP IRODYMUS!!!!!!!!!, IR, ZMONES, KURIE RASO APIE JA- YRA VISISKAI TEISUS 1000 %, KRAUPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prisegtas dokumentas:
Korumpuoti a*******i, sneka viena, daro kita, jokiu paslaugu nesuteike, viska ka jie sneka yra melas, pinigus nori gaut uz nieka, ir dar grasinancius pranesimus siuncia. Bukit atsargus ir jokiais budais nesikreipkit i sia imone, agenturos negali imti pinigu uz paslaugas, o sie s*****i gudriai dirba, bet deka gero advokato si karta pasiseke mums ir jokiu vekseliu moket neteks. Ne ten pataiket "gerb" jobcenter.
sveiki visi. Daug nerasysiu, tik noriu nuraminti visus besiblaskancius ir nebesiblaskyti. Si agentura naudoja psihologini smurta ir issiusrbs visus jusu pinigus. Nieko negausite, liksit su didziulem skolom, dar vekselius duoda pasirasyti. Nebukit kiauraus proto ir nedarykit klaidu.
Jo ta 2014-09-09 15:57:12
Vieninteles patikimos agenturos lietuvoje yra Magma consulting kuri yra vilniuje ir On off kuris yra kaune, nes sios dvi imones turi padalinius ir norvegijoje. paciai teko dirbti per Magma, ir nemazai zmoniu zinau kurie per ten iki siol dirba, taip pat zinau nemazai zmoniu kurie dirba per On Off :) Sekmes, o sitie job center tikrai sukciai
o tai kokios dar firmeles be magmos sakote geros ? :)
Kiek teko skaityti atsiliepimus apie šią įstaigą, tai visi panašaus pobūdžio. Mano istorija irgi tokia pat - pinigai paimti, praėjo daugiau nei 3 mėnesiai - nei vertimo, nei darbo pasiūlymų, nei jokios kitos informacijos... Žmonės, pasimokykite iš kitų klaidų ir "nepasimaukite" ant šių sukčių kabliuko!
Vieninteles patikimos agenturos lietuvoje yra Magma consulting kuri yra vilniuje ir On off kuris yra kaune, nes sios dvi imones turi padalinius ir norvegijoje. paciai teko dirbti per Magma, ir nemazai zmoniu zinau kurie per ten iki siol dirba, taip pat zinau nemazai zmoniu kurie dirba per On Off :) Sekmes, o sitie job center tikrai s*****i
Sios kontoros spamas skamba taip
2014-08-25 16:05:51 IP 2.96.251.198
Gavome Jusu CV del darbo uzsienyje. Dekojame, kad pasirinkote musuidarbinimo agentura.Malonu Jums pranesti, kad Jusu kandidatura tinkama dabrui Norvegijoje, Anglijoje bei Svedijoje. Be to, turime papildomu pasiulymu dirbtiVokietijoje ir Graikijoje.Jusu sekmingam idarbinimui, prasome atsiusti siu dokumentu kopijas:1. Paso arba ID korteles kopija2. Vairuotojo pazymejimo kopija (jeigu turite)3. Kiti rekomenduojami dokumentai: diplomai, pazymejimai, sertifikatai (jeigu turite)Prasome nuskenuoti arba kokybiskai nufotografuoti dokumentus ir atsiustielektroniniu pastu (info@jobcenter.lt) arba nukopijuoti ir atsiusti faksu (tuomet butina nurodyti elektronini pasta).Jeigu Jus neturite tokios galimybes, galite atvykti i musu ofisa (BUTINAIS ANKSTO SUSITARTI DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS +37052460580)Jusu duomenys bus naudojami tik Jusu legaliam idarbinimui.Norvegijoje turime patikimu partneriu, su kuriais tiesiogiaibendradarbiaujame daugiau negu 6 metus. Siuo metu siulome Jums sias darbopozicijas Norvegijoje.Nekvalifikuotas darbas:• Zuvies fabrikai (Alta, Hammerfest, Tromse, Alesund)• Auto - elektro pakrautuvu vairuotojai (Narvik, Florio, Trondheim, Alesund, Bodo)• Surio fabrikai (Namsos, Haugesund)• Geliu, vaisiu, darzoviu fabrikai (Kristiansand, Grimstad, Drammen)• Pramoniniai sandeliai (Bodo, Arendal, Oslo, Stavanger)• Zemes ukio darbai: laukuose, siltnamiuose, gyvulininkystes sferoje (pietine ir vakarine Norvegijos puse)• Paslaugu sfera (Oslo, Bergen, Stavanger, Lillihammer)Grupes isvyksta kas dvi savaites.Kvalifikuotas darbas:• Logistika: vairuotojams (C, CE kategorijos) (Kristiansand, Drammen, Florio, Bodo)• Automechanikai (Trondheim, Kristiansund)• Statyboje: plataus profilio statybinikai, staliai, suvirintojai, plyteliu klojejai, elektrikai, stogdengiai, betonuotojai ir kt. (Oslo, Drammen, Bergen, Trondheim)• Naftos pramone/ Laivu statyba (Vakaru ir Siaures pakrante)• Inzinieriai/ IT specialistai (Oslo, Bergen, Stavanger)Isvykimo data nustatys Jusu darbdavys.Taip pat siulome Jums darba Anglijoje:• Prekiu pakavimas, fasavimas, rusiavimas fabrikuose (geles, vaisiai, uogos, darzoves, picos, sokoladas, gerimai)• Darbai su prekemis sandeliuose (MARKS & SPENCER, TESCO, ZARA, ALDO, Sainsbury’s, Home Base ir kt)• Zemes ukio darbai (uogu, vaisiu, geliu skinimas ir sodinimas)Siuos darbo vietos siulomos Londone, Bostone, Mancesteryje, Leeds, Donkasteryje, Liverpulyje, Ragbyje. Grupes isvyksta kas penktadieni.Pranesame Jums, kad kas savaite gauname naujausiu pasiulymu is Graikijos, Svedios bei Vokietijos.Informacija del Jusu atlyginimu:Norvegija: nuo 157 nok/val iki 250 nok/val. (19-31 eur/h) (“ brutto”)Anglija: nuo 6, 45 svaru/val iki 11 svaru/val (“brutto”)Vokietija: nuo 11 iki 17 eur/val (“ brutto”)Mes garantuojame Jusu legalu idarbinima tiesiogiai pas uzsienio darbdavi.Jus isvyksite dirbti per 1-2 savaites nuo oficialaus darbo kontrakto gavimo.Musu imone organizuoja kelione, pasitikima, apgyvendinima ir supazindinaJus su visa reikalinga informacija isvykimui. Uzsienyje Jums bus suteiktosvisos socialines garantijos (medicina, draudimas) ir reikalingi leimai.Taip pat bus atidaryta banko saskaita, i kuria Jusu darbdavys reguliariaipervedines atlyginima (atlyginimai mokami be velavimu).Musu imones islaidos, jeigu tokiu atsiranda ir ju neisipareigoja apmoketimusu partneriai, mes kompensuojame po 2-3 menesiu Jusu darbo arba iskartpo Jusu darbo kontrakto gavimo.
neysisokit, a*******i, gal ir turi koky juoda darba bet nedaugiau. uzsiima duomenu rinkimu apie asmenis prisidengdami ydarbinimu ir pusdami migla apie "uzsienio partnerius", zodziu eilinis lietuviškas lochotronas
Kodėl? 2014-07-10 17:09:04
Žmonės, nevažiuokite per lietuviškas agentūras ir nemokėkite niekam pinigų. ĮDARBINIMAS YRA NEMOKAMAS, už tai niekas negali imti pinigų. O tie, kurie sako, kad va dėl dokumentų pasirašymo taip pat netikėkite, dar nei viena agentūra užsienyje neima pinigų už lapų atspausdinimą ir parašo padėjimą. Būtų žymiai pigiau nusipirkti bilietą, susirasti būstą ir važiuoti tiesiai į šalį, kurią norite. Konkrečiau pasakysiu apie Angliją. Netikėkite agentūromis ir todėl nes legaliai dirbti ten reikalingas insurance numeris, be jo Jūs ten esate niekas, tik su juo, banko sąskaita galite dirbti (kai kur sutinka mokėti čekiais), tas reikalingas numeris padaromas nuo mėnesio iki pusantro, priklauso nuo eilių, be jos joks darbdavys ir dar TIESIOGIAI (kaip žada įdarbinimo agentūros lietuvoje jūsų nepriims be jo). Kartais anglijoje esanti agentūrą išduoda laikiną, bet tokių atveju mažai. Netikėkite pasakom apie aukso kalnus, netikėkite, ten kur alga parašyta savaitinė, visoje anglijoje alga eina valandinė, visur turi būti nurodytas valandinis tarifas (6.31 jei minimumas), negali būti vos 200sv į savaitę. Kitas dalykas, nuvažiavę ten praėję agentūras į darbą išeisite jau po dviejų dienų, kartais pasiseka ant rytojaus, bet tik tuo atveju jei visi dokumentai sutvarkyti. Ten jūs niekada jokiai agentūrai nemokate pinigų, nei už įdarbinimą, nei už prisėdimą ant jų fotelio, o tuo labiau už tai, kad jų spausdintuvas atspausdins jums 11 kontrakto su agentūrą lapų, NIEKAS PINIGŲ UŽ TOKIUS DALYKUS NEIMA. Nebūkite naivūs, netikėkite tais žadamais aukso kalnais... tikrai galima išvažiuoti į svečią šalį savo jėgom ir gausis tiek pat, kaip mokėti neaiškiai agentūrai už tai, kad tau leidžiama ten nuvažiuoti...
P.S. Žinau ką kalbu apie Angliją, nes pati ten gyvenu. Pati žinau daug žmonių, kurie nukentėjo nuo tokių neaiškių įmonių. Pati dirbau įdarbinimo agentūroje Anglijoje, žinau kokios tvarkos ir kad niekas pinigų neima, nes tai įstatymų pažeidimas. Jei nenorite patirti nevilties savo kailiu - nevažiuokite jei nežinote ar agentūra patikima ar ne.
Labai jums aciu uz tokia issamia informacija. As jau zadejau I juos kreiptis
Negaliu netgi atsiliepimus palikti, http://www.jobcenter.lt/atsiliepimai, apmokejau 185 lt, parase po 7 d gausiu isverstus mano dokumentus, laukiu jau 5 menesi. Parasiau kada gausiu, kol kas atsakyma nera. Iki rugsejo menesi palauksiu ir eisiu rasyti pareiskima, bus kaip s*****i ikiteismini byla.
tai jokio darbo ir nebus? nuvaziavus?
norejau suzinot apie firma atrode patikima bet paskaicius bloga pasidaro... ka db daryt be darbo sedet nenoriu o i firma kreipiaus
Tautvydai, pakelk akis auksciau ir paskaityk atsiliepimus

Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 1220 kab., LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, mokymo kursai.
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 1A, LT-09312 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, konsultacijų paslaugos.

GOTAS statybos technikos ir įrankių nuoma - išmintingas sprendimas
GOTAS statybos technikos ir įrankių nuoma - išmintingas sprendimas 04-20 11:03
Įrankius nuomojasi net ir profesionalai Statybų įrangos nuomos pradininkės Lietuvoje UAB „Gotas" paslaugas vertina ne tik pavieniai statybininkai, bet ir didžiosios statybos...
"Sodros" tarifo mažinimas – optinė apgaulė
"Sodros" tarifo mažinimas – optinė apgaulė 04-26 18:18
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija viešai praneša: remiantis mokslininkų parengtu socialiniu modeliu, "Sodros" tarifas darbdaviui trečdaliu sumažės. Tačiau nutyli, kad darbo kaina darbdaviui...
Piechas paliko "Volkswagen"
Piechas paliko "Volkswagen" 04-26 17:30
Po daugiau nei 20 m., praleistų didžiausioje Europos automobilių gamintojoje "Volkswagen", iš visų užimamų pareigų pasitraukė Ferdinandas Piechas, anksčiau taip pat ėjęs kompanijos vadovo...

Su kuo dažniausiai naršote rekvizitai.lt?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Microsoft 47,87 +10,45%