Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB

Atsiliepimai apie JOBCENTER LT, UAB

DARBMAN

Parašyk savo nuomonę apie JOBCENTER LT, UAB

ZMONES NEIKIT I TA AGENTURA!! a*******i!!! APGAVO MANE IR DAR DAUG ZMONIU!! REIKIA TA AGENTURA UZDARYTI!!!
Bukite atsargus nepatikima firma. Apgaudineja.
Si agentura yra s*****i zmones neapsigaukite. Siandien pati nuejau i darbo birza su kuriais jie ale bendradarbiauja tai is ten suzinojau, kad su jais nieks, net nedirba tiesiog eiliniai s*****i !!!
Labai apgaudinejami zmones meluojama del darbo ir neatsiunciami dokumentai uz kuriuos yra sumoketa nepatarciau susideti su tokiais zmonemis ;)
Augustinas Jankauskas
2017-06-27 04:57:33 IP 78.157.79.161
apgauta 2017-04-12 13:29:54
s*****i!!!!!!! a*******i!!!!!!! nekada per sia agentura nevaziokite i UK, nes apgaus!!!! pinigus ima nezinia uz ka, o uzdirbt nk neuzdirbsi...
Labas, galėtum parašyti man asmeninę žinutę į Facebook: Augustinas Jankauskas arba tiesiog prisijungti prie mano facebook grupės: Agentūroms sakome - Ne. Nes bandysiu kovoti su agentūromis kol užsidarys. Dėkoju. :)
Augustinas Jankauskas
2017-06-27 04:52:46 IP 78.157.79.161
Rasa 2017-02-13 21:53:16
Tik nevaziuokit per juos, a*******i ir v***s, pati apdegiau per juos ir daug zmoniu radau cia uk tokiu apgautu nuo ju, bekit kuo toliau
Labas, noriu lekt I norvegija per sia firma. Ka gero galit patart? Kokie atsiliepimai?
ziauriai atrodo kai komentarus paskaitai...... o is tikro DARBMAN tai viena is stipriausiu agenturu kurie darbina zmones skandinavijoj....
TIEMS KAS PIRMA KARTA VAZIUOJAT Y UZSIENY PADIRBET......
negalvokit kad jeigu atejot y agentura, sumokejot pinigus ir jau viskas, gavau darba, beliko nuvaziuot iki olandijos anglijos ar norvbegijos ir svarbiausia nepamirst pasiimt maiso pinigam susidet:) labai stipriai klystat jei sitaip mastydami vaziuojat.
AGENTURA, sutvarko dokumentus ir sudelioja jums kelia iki darbdavio. kas vyksta darbo vietoj tai agentura neturi jokios ytakos tam. darbo vietoje viskas priklauso nuo jusu paciu. nuo to momento kai jus pradedat dirbti jusu likimas jusu paciu rankose. viskas priklauso nuo to kaip sugebate yvertinti situacija, kaip mastote, koks poziuris y darba ir y save paty. labai daug pavyzdziu kai zmones y darba nueina tik viena diena ir jiems pasakoma kad jus nebereikalingas. cia tikrai ne agenturos kalte. jus patys kazka ne taip padaret darbe, gali buti ir taip kad per gerai dirbot......pavyzdziuj, stovi eile kroveju ir kazka krauna, nuo vienos paletes ima ir ant kitos deda, visi dirba panasiu tempu o tu bandai but geresnis uz visus kitus, visi sukrauna po viena palete o tu per ta laika sukrauni dvi tai daug sansu kad tau sita diena bus paskutine. gryzes po darbo namo isgirsi kad tau rytoij y darba nereikia ir krausies lagaminus nieko nesuprates o juk taip gerai dirbau. viskas labai paprasta, nipritapai prie kolektyvo ir tas susigyvenes kolektyvas tave ir suede. o kaltinsi agentura, prizadejo aukso kalnus o y darba nuejau tik viena diena ir dar taip gerai dirbau. agentura nieko deta kad pas paty proto nera!!!! cia ypac liecia tuos kas y olandija ruosiates vaziuoti. ysidemekit, olandija tai lenkynas, daug sansu kad papulsit gyvent su lenkais ir dirbt taip pat reikes lemkiskam kolektyve.jeigu vaziuoji dirbt y olandus mokedamas tik lietuviu kalba tai daug sansu kad y darba nueisi tik viena diena. labai mazai lietuviu kam pavyko be kalbos ysitvirtint lenkiskam kolektyve.ir cia taip pat ne agenturos kalte, jie padare viska ka jum zadejo, ne jie kalti kad patys neteisingai mastot.
APIE ANGLIJA.........
radau tokiu skundu kad DARBMAN anglijoje ne darbina o tik apvedzioja per angliskas agenturas ir viskas. todel jie sukcia aferista ir visokie kitokie....... pala pala.stop sitoj vietoij.... o ko jus norit? mano akim DARBMAN padare labai daug, atveze, apgyvendino, sutvrke popierius, atidare banko saskaita ir nenumete kur nors kokiam karavane vidury lauku kokioj geliu plantacijoj skint narcizu o apvedziojo per normalias angliskas agenturas del normalaus darbo.nesuprantu kas jums nepatinka!!! mes juk visi cia taip gyvenam ir dirbam. is agenturos nepaskambino, nepakviete y darba?!!!!!!! nepasakokit pasaku!!! nebuna taip kad nepaskambintu ir nepakviestu y darba!!!! jei nori gero atlyginimo tai taip, reikia pajieskoti rimciau o jeigu uz minimuma tai jo cia pilna ir agenturos net ygrysta skambinedamos!!!!!! o jeigu nepatinka DARBMAN tai nesikreipkit y juos. yra paprastesnis kelias, vaziuokit patys savarankiskai. susiraskit kur gyvent, susitvarkykit visus popierius, atsidarykit banko saskaita, susiraskit agenturas ir apeikit jas savarankiskai tada suprasit ka tai reiskia!!!!! mano akim tai DARBMAN per mazai paima uz visa ta darba kury padaro........ as cia is savo patirties sakau apie olandija ir anglija. 6 metai olandijoj ir jau 6 metai kaip anglijoj gyvenu ir dirbu, apie norvegija nieko negaliu pasakyt nes nesu ten buves. ieskau pats kelio kaip norvegijoj ysidarbint. pradejau dometis kas darbina ir radau DARBMAN, perskaiciau komentarus, plaukai pasisiause nuo jusu paistalu!!!!
dejas ant darbman!!!!! 2017-01-10 16:17:52
paskambinau i sita agentura, kazkokia ruse atsiliepe, nes girdejosi is skiemenu kad rusakalbe, ir ji labai bjauriai kalbejo, su tokiu ituziu lyg buciau uzlenkes jos mama.norejau pasiteiraut del darbo, tai ji man tp pareiske ko cia skambini, tai kokio b...l..t b..yy..b..io, idetas jos nr tam tinklapi kad zmones atbaidytu, ar kad daugiau zmoniu pritrauktu.smegenu visiskai neturi ta panke rusakalbe.pasiroditum tu man prie akiu patampyziau uz plauku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niekam nepatarciau cia kreiptis.ir jokio darbo jie neranda !!!!!! man jau tp visa menesi iesko ir suda mala.ta ruse tai isvis kausas kaskoks, smaukt tokia reikia degint ragana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teisybe jie yra bjaurybes, kad visi apgauti susivienitu ir pastatytu juos i vieta, kad daugiau nebeapgautu zmonit8
dejas ant darbman!!!!! 2017-01-10 16:28:09
AUDRENA darbina danijoje prie zemes ukio, as per ja vazeves ne karta, is visos pagarbos zmoniem kurie iesko darbo ir kurie nori patikimai isvykti rinkites Audrena, jie net uz idarbinima nepraso ir bustas nemokamas.viskas ko reikia, sedi ir saibas sau i kisene dediesi. gyvenimo salygos tikrai geros, viskas yra netas dusai ir visa kita.
galite kontaktus i maksim.trofimov89@gmail.com

Aciu
diana 2017-01-06 07:36:49
Sveiki gal zinot patikimu agenturu?
dejas ant darbman!!!!! 2017-01-10 16:28:09
hipis@yandex.ru placiau kontaktus numesk
Sveiki, ar kas nors vykote į Norvegiją per šią agentūrą? Jei galite suteikite informacijos kas ir kaip vyksta įdarbinimas el. paštu ivanauskaitekristina1989@gmail.com
dejas ant darbman!!!!!
2017-01-10 16:28:09 IP 86.38.94.77
dejas ant darbman!!!!!
2017-01-10 16:17:52 IP 86.38.94.77
Tadas 2014-08-19 23:50:28
Labai jums aciu uz tokia issamia informacija. As jau zadejau I juos kreiptis
Sveiki gal zinot patikimu agenturu?
Sveiki, ar galima pasitiketi šia firma? Noriu su drauge išvykti po naujų į užsienį, tai galvojam per kurią agentūrą vykti. Gal kas galit papasakoti apie šią agentūrą?
laurutee1994@gmail.com
sveiki,
mastau vykti i olandus arba UK, norvegus sausio-vasario menesi 2017m. vienam kaskaip nedrasu ieskau kas drauge kaska mastot?
lauksiu info
echo19830314@gmail.com
Sweiki. Galiu idarbinti zmones Anglijoje uz tam tikra mokesti. Pradziai reiketu tureti apie 500£ pirmoms 3saw isgyventi nes kaip zinote pirma alga gauni po 2 saw. Ir sawaites reiketu poperiams twarkyti. Randamas gyvenamas plotas uz kuri reiketu atvaziavus susimoketi padetau sutwarkyti wisus reikiamus dokumentus taip par ir bank account. De kainos sutartume. Pinigus sumoket reikia tik po 1men darbo. Pasirasytum sutarti del apmokejimo. Alga minimumas tai kiek val dirbsi tiek ir gausi. Pirmus men nereikia mokesciu moket tai pagal darbo valandas gausit ir alga. 55val per saw tai i rankas apie 340£. Gyvenu HULL. Jokiu apgauliu tiktai nusprendziau prisideti prie algos. Reikia daugiau info. Parasykit mariusa191@gmail.com arba skambykit 07413995554.
teko per situos veikejus isvykti i anglija, maniau busiu idarbintas bet pasiroda kad sitie gudragalviai NEIDARBINA o tik padeda rasti darba.Nuvikus pasitiko ju vietinis agentas kuris apvedzioja zmones po kitas vietines agenturas kurios paima tavo cv.ir viskas!jei paskambins dirbsi jei ne gali gristi i lietuva arba ieskotis darbo savarankiskai.Pasirasius vekseli teko sumoketi tai agenturai bet kuriuo atveju kad ir uz nesuteiktas paslaugas.V******s direktorius ilja malkin jau turejes reikalu su prokuratura bet brangios lietuveles istatimai leidzia sitam veikejui gudrauti. placiau:http://www.delfi.lt/news/daily/emigrants/lietuviskos-idarbinimo-agenturos-patikimu-nera.d?id=58724855 idarbinimo negarantuoja o pinigus ima ir uz nesuteiktas paslaugas
195 2016-02-24 14:14:52
Patarikite patikimu agenturu (kurios neima ydarbinimo moksecio) darbui svedijoj arba norvegijoje.
Išsiblaivyk, tokių Lietuvoje niekada nebuvo, nėra ir nebus.
Nustokite vieną kartą žmonės tikėti pasakomis.
NEPRASIDEKITEI!!!!!!!!
2016-02-15 18:47:34 IP 81.99.231.54
KAZKAS PANASAUS I TAI:
NEPRASIDEKITE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sveiki,
jei norite susimokėti už paslaugas, dokumentų vertimą ir nieko negauti, tai kreipkitės į šitą kompaniją. Kai tik gauna apmokėjimą malonus bendravimas baigiasi. Jie paima mokesti už žmogaus naivumą ir viltį.
Sveiki, tikrai galiu uztikrinti, kad "DARBMAN"-"JOBCENTER"yra patikima firma ir jeigu rinktis tai tikrai yra didele tikimybe isvykti, kadangi pati per sia firma vaziavau I Norvegija ir tikrai nesitikejau sulaukti ju skambucio, galvojau uz dokumentu vertima sumokejau pinigelius ir dingo, bet ne po 2 menesio paskambino I zuvies fabrika Norvegijoje Havaysund miestelyje, o ten sitiek daug lietuviu dirba ir jau po kelis metus ir visi isvyke sekmingai per sia firma, todel tikrai nezinau kaip jie atrenka zmogu, bet jei pakliusite tikrai neapsiriksite, kadangi sita firma ir idarbinimo mokescio neima kol nepradedate dirbti, as pati pavasari bandysiiu vel per sia firma vaziuoti, kadangi prasideda fabriku sezonas gal pavyks netycia greiciau, kadangi esu vaziavus ir tikrai galima sita firma pasitiketi ;-)
apsirikau 2015-07-23 10:54:09
Sveiki visi, šiuo sunkiu laikotarpiu, neturėdami gerų darbų ir uždarbių, mes tikime visais kurie moka kažką pasiūlyti ir tuo pačiu apgauti. Pavargau skaityti visus atsiliepimus, yra įvairių, bet susidaro vaizdas, kad blogų - daugiau. Kodėl? Todėl, kad mes tikime, o šitie žmonės tuo naudojasi. Kažkas gerai parašė, melodija ir tekstas visada tas pats. Ačiū, kad kreipėtės į mūsų agentūrą, jūsų kandidatūra tinka ir t.t. Na o po to prasideda gudrybės: mes rekomenduojame vertimų biurą, mes nieko neimame už įdarbinimą, jūs tik susimokėkite už vertimą ir t.t. Atvirai pasakius, ta jų pasakėlė ''užkabina'', norisi kažkada uždirbti daugiau, tai ir nejučia pradedi tikėti ir darai ką tau rašo! Taip taip rašo, nes pasikalbėti su jai labai sunku. Laiške parašo, kad susiskambinti lengviau antroje dienos pusėje, bet jei paskambini apie 15.30 tai girdi atsakymą: rytoj. Ryte, skambini 09.30 išgirsti kad po 10.00. Kuris iš Jūsų galite sau leisti dirbti nuo 10.00 iki 15.00 ??????? Nežinot???? Aš taip pat nežinau, tie kurie užsiima tokia veikla, gali sau leisti VISKĄ !!!!! Tiesa pasakius, skaičiau ir pasiteisinimus į visą neigiamą kritiką, skamba gražiai, bet kas iš to tam, kuris sumokėjo už vertimą ir vyrauja kapų tyla? Jei pabijosi paraginti, tai nieko nesulauksi, o kai pajudini - tai atsibunda ir atsiunčia sutartį su atsiprašymu kad vėluoja. Galėčiau rašyti visą dieną, bet tai jau emocijos, neverta. Sumokėjau vertimą ir kas toliau? Nieko, sako durną ir bažnyčioj muša. Peršasi išvada, kad jie įdarbina žmones, bet lyginant norinčiųjų kiekį su tais kuriuos įdarbino, manau 1 x 1000, o gal ir 1 x 2000, o gal dar didesnis santykis. Sumoki 55 eurus už vertimą, padaugini iš poros tūkstančių norinčiųjų ir ką? Gražus skaičius =110.000 eurų. Prie šitokių skaičių galima ir kažką nuveikti? Sumokėti 'draugui' už įmonės pavadinimą (kuri vertė), netgi gali turėti ofisą norinčiųjų priėmimui. UAB Emigrantų integracijos centras, skamba gražiai? Vienas darbuotojas, turbūt spėja versti visų norinčiųjų dokumentus? Ko čia nespėsi, gavai pavedimą ir dzin, nes kiek aš beprašyčiau mano dokumentų vertimo kopijų: mes nežadėjome, mes siunčiame darbdaviams ir visi kiti pasiteisinimai.Neduok dieve, jei dar atsiliepė moteris, kuri pirmiausia nepatenkinta dėl skambučio (skambinu nurodytu telefonu) pakeltu tonu aiškina, kad skambinti reikia į ofisą, žodžiu labai maloni bobelė. Yra dar vyriškis, kuriam atsiliepus, imi galvoti, kad jis valgo karštą bulvę ir t.t. Vienu žodžiu sakant: labai maloni firmelė.
Keista, už viską, už ką moki pinigus, turi pilną teisę pamatyti, bet pas juos ne taip. Esi durnas, susimokėjai ir viskas, ką čia dar žiūrėti. Manau jei būtų vertimas, tai būtų galimybė ir pamatyti. Kaip jau rašiau, galima rašyti ir rašyti, visą dieną, kartoju: NEVERTA! Kodėl vadinu mus visus durnais? Todėl, kad protingi mokosi iš kitų padarytų klaidų, o mes iš savo...... Nesupykite visi, išdūrė tai išdūrė, reikia mokėti ir pralaimėti. NEKIŠKITE PASKUTINIŲ PINIGĖLIŲ, DAUG NUKENTĖJUSIŲ, NEBANDYKITE PER SAVO KIŠENĘ.
O ČIA TAI ŠAUNIAI PARAŠĖT.... IR BRANGIOJ lIETUVOJ ŠŪŪŪDAS MALAMAS...
Juanas 2015-08-21 21:11:35
Visi gauna tokius pacius emailus, kad tinkate darbui ir t..t... Paskui kur norite dirbti, to pasekoi, uz vertima prasom susimoketi, ir veliau laukiat nesulauke kol pasiulys darbo, kurio niekad nebus, manau niekas nera isvaziaves per sia firma, nes ji tik uzsiima skaidriu reketavimu, o naivus uzkimba
Taip Juanai, naivumas gali pražudyti, o kartais gyvenime jis padeda. Jei skaitei mano komentarus, tai turbūt pastebėjai, aš bandžiau spėti kiek šitie "įdarbintojai" galėjo įdarbinti: 1x1000, gal 1x2000, o gal net vienas iš visų norinčiųjų. Kai pasikapstai, atrodo rašo ir teigiamus atsiliepimus, bet panašu, kad tai jų pačių darbas, o gal užsako už porą eurų, kad kas brūkštelėtų tai, kas padiktuota. Kaip liaudyje sakoma: tikslas pateisina priemones! Jei pats nepasisaugosi, niekas tavęs neapsaugos. Sėkmės visiem.
2014-08-25 2015-08-19 10:12:23
Sveiki, nurodžiau datą komentaro-atsiliepimo apie šituos įdarbintojus, ar skaitėte? Man visai nekeista, kad aš turiu gavęs tokį patį laišką, tokiu pačiu tekstu, bet jau 2015-06-17 d.

Gavome Jusu CV del darbo uzsienyje. Dekojame, kad pasirinkote musu
idarbinimo agentura.
Malonu Jums pranesti, kad Jusu kandidatura tinkama dabrui Norvegijoje,
Anglijoje bei Svedijoje. Be to, turime papildomu pasiulymu dirbti
Vokietijoje ir Graikijoje.

Jusu sekmingam idarbinimui, prasome atsiusti siu dokumentu kopijas:
1. Paso arba ID korteles kopija
2. Vairuotojo pazymejimo kopija (jeigu turite)
3. Kiti rekomenduojami dokumentai: diplomai, pazymejimai, sertifikatai
(jeigu turite)

Prasome nuskenuoti arba kokybiskai nufotografuoti dokumentus ir atsiusti
elektroniniu pastu (info@jobcenter.lt) arba nukopijuoti ir atsiusti faksu
(tuomet butina nurodyti elektronini pasta).
Jeigu Jus neturite tokios galimybes, galite atvykti i musu ofisa (BUTINA
IS ANKSTO SUSITARTI DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS +37052460580)
Jusu duomenys bus naudojami tik Jusu legaliam idarbinimui.

Norvegijoje turime patikimu partneriu, su kuriais tiesiogiai
bendradarbiaujame daugiau negu 6 metus. Siuo metu siulome Jums sias darbo
pozicijas Norvegijoje.

Nekvalifikuotas darbas:
• Zuvies fabrikai (Alta, Hammerfest, Tromse, Alesund)
• Auto - elektro pakrautuvu vairuotojai (Narvik, Florio, Trondheim,
Alesund, Bodo)
• Surio fabrikai (Namsos, Haugesund)
• Geliu, vaisiu, darzoviu fabrikai (Kristiansand, Grimstad, Drammen)
• Pramoniniai sandeliai (Bodo, Arendal, Oslo, Stavanger)
• Zemes ukio darbai: laukuose, siltnamiuose, gyvulininkystes sferoje
(pietine ir vakarine Norvegijos puse)
• Paslaugu sfera (Oslo, Bergen, Stavanger, Lillihammer)
Grupes isvyksta kas dvi savaites.

Kvalifikuotas darbas:
• Logistika: vairuotojams (C, CE kategorijos) (Kristiansand, Drammen,
Florio, Bodo)
• Automechanikai (Trondheim, Kristiansund)
• Statyboje: plataus profilio statybinikai, staliai, suvirintojai,
plyteliu klojejai, elektrikai, stogdengiai, betonuotojai ir kt. (Oslo,
Drammen, Bergen, Trondheim)
• Naftos pramone/ Laivu statyba (Vakaru ir Siaures pakrante)
• Inzinieriai/ IT specialistai (Oslo, Bergen, Stavanger)
Isvykimo data nustatys Jusu darbdavys.

Taip pat siulome Jums darba Anglijoje:
• Prekiu pakavimas, fasavimas, rusiavimas fabrikuose (geles, vaisiai,
uogos, darzoves, picos, sokoladas, gerimai)
• Darbai su prekemis sandeliuose (MARKS & SPENCER, TESCO, ZARA, ALDO,
Sainsbury’s, Home Base ir kt)
• Zemes ukio darbai (uogu, vaisiu, geliu skinimas ir sodinimas)
Siuos darbo vietos siulomos Londone, Bostone, Mancesteryje, Leeds,
Donkasteryje, Liverpulyje, Ragbyje. Grupes isvyksta kas penktadieni.

Pranesame Jums, kad kas savaite gauname naujausiu pasiulymu is Graikijos,
Svedios bei Vokietijos.

Informacija del Jusu atlyginimu:
Norvegija: nuo 157 nok/val iki 250 nok/val. (19-31 eur/h) (“ brutto”)
Anglija: nuo 6, 45 svaru/val iki 11 svaru/val (“brutto”)
Vokietija: nuo 11 iki 17 eur/val (“ brutto”)

Mes garantuojame Jusu legalu idarbinima tiesiogiai pas uzsienio darbdavi.
Jus isvyksite dirbti per 1-2 savaites nuo oficialaus darbo kontrakto gavimo.
Musu imone organizuoja kelione, pasitikima, apgyvendinima ir supazindina
Jus su visa reikalinga informacija isvykimui. Uzsienyje Jums bus suteiktos
visos socialines garantijos (medicina, draudimas) ir reikalingi leimai.
Taip pat bus atidaryta banko saskaita, i kuria Jusu darbdavys reguliariai
pervedines atlyginima (atlyginimai mokami be velavimu).

Musu imones islaidos, jeigu tokiu atsiranda ir ju neisipareigoja apmoketi
musu partneriai, mes kompensuojame po 2-3 menesiu Jusu darbo arba iskart
po Jusu darbo kontrakto gavimo.

Jiegu Jums bus reikalinga papildoma konsultacija BUTINA PASKAMBINTI IR
SUSITARTI IS ANKSTO DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS (Tel: +37052460580)

Visos paslaugos teikiamos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos, Norvegijos
ir kitų ES saliu istatymu numatyta tvarka.

DARBMAN /UAB JOBCENTER LT/
Laisves pr. 60 - 1203, Vilnius (Spaudos rumai)
Tel. 8 (5) 246 05 80
Fax. 8 (5)246 05 81
Mob. 8 604 28 567
Mob. 8 671 82 437

ATSILIEPKITE IR PARAŠYKITE, KAS GAVOTE KITOKIO TURINIO TEKSTĄ. DĖKOJU.

Gavome Jusu CV del darbo uzsienyje. Dekojame, kad pasirinkote musu
idarbinimo agentura.
Malonu Jums pranesti, kad Jusu kandidatura tinkama dabrui Norvegijoje,
Anglijoje bei Svedijoje. Be to, turime papildomu pasiulymu dirbti
Vokietijoje ir Graikijoje.

Jusu sekmingam idarbinimui, prasome atsiusti siu dokumentu kopijas:
1. Paso arba ID korteles kopija
2. Vairuotojo pazymejimo kopija (jeigu turite)
3. Kiti rekomenduojami dokumentai: diplomai, pazymejimai, sertifikatai
(jeigu turite)

Prasome nuskenuoti arba kokybiskai nufotografuoti dokumentus ir atsiusti
elektroniniu pastu (info@jobcenter.lt) arba nukopijuoti ir atsiusti faksu
(tuomet butina nurodyti elektronini pasta).
Jeigu Jus neturite tokios galimybes, galite atvykti i musu ofisa (BUTINA
IS ANKSTO SUSITARTI DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS +37052460580)
Jusu duomenys bus naudojami tik Jusu legaliam idarbinimui.

Norvegijoje turime patikimu partneriu, su kuriais tiesiogiai
bendradarbiaujame daugiau negu 6 metus. Siuo metu siulome Jums sias darbo
pozicijas Norvegijoje.

Nekvalifikuotas darbas:
• Zuvies fabrikai (Alta, Hammerfest, Tromse, Alesund)
• Auto - elektro pakrautuvu vairuotojai (Narvik, Florio, Trondheim,
Alesund, Bodo)
• Surio fabrikai (Namsos, Haugesund)
• Geliu, vaisiu, darzoviu fabrikai (Kristiansand, Grimstad, Drammen)
• Pramoniniai sandeliai (Bodo, Arendal, Oslo, Stavanger)
• Zemes ukio darbai: laukuose, siltnamiuose, gyvulininkystes sferoje
(pietine ir vakarine Norvegijos puse)
• Paslaugu sfera (Oslo, Bergen, Stavanger, Lillihammer)
Grupes isvyksta kas dvi savaites.

Kvalifikuotas darbas:
• Logistika: vairuotojams (C, CE kategorijos) (Kristiansand, Drammen,
Florio, Bodo)
• Automechanikai (Trondheim, Kristiansund)
• Statyboje: plataus profilio statybinikai, staliai, suvirintojai,
plyteliu klojejai, elektrikai, stogdengiai, betonuotojai ir kt. (Oslo,
Drammen, Bergen, Trondheim)
• Naftos pramone/ Laivu statyba (Vakaru ir Siaures pakrante)
• Inzinieriai/ IT specialistai (Oslo, Bergen, Stavanger)
Isvykimo data nustatys Jusu darbdavys.

Taip pat siulome Jums darba Anglijoje:
• Prekiu pakavimas, fasavimas, rusiavimas fabrikuose (geles, vaisiai,
uogos, darzoves, picos, sokoladas, gerimai)
• Darbai su prekemis sandeliuose (MARKS & SPENCER, TESCO, ZARA, ALDO,
Sainsbury’s, Home Base ir kt)
• Zemes ukio darbai (uogu, vaisiu, geliu skinimas ir sodinimas)
Siuos darbo vietos siulomos Londone, Bostone, Mancesteryje, Leeds,
Donkasteryje, Liverpulyje, Ragbyje. Grupes isvyksta kas penktadieni.

Pranesame Jums, kad kas savaite gauname naujausiu pasiulymu is Graikijos,
Svedios bei Vokietijos.

Informacija del Jusu atlyginimu:
Norvegija: nuo 157 nok/val iki 250 nok/val. (19-31 eur/h) (“ brutto”)
Anglija: nuo 6, 45 svaru/val iki 11 svaru/val (“brutto”)
Vokietija: nuo 11 iki 17 eur/val (“ brutto”)

Mes garantuojame Jusu legalu idarbinima tiesiogiai pas uzsienio darbdavi.
Jus isvyksite dirbti per 1-2 savaites nuo oficialaus darbo kontrakto gavimo.
Musu imone organizuoja kelione, pasitikima, apgyvendinima ir supazindina
Jus su visa reikalinga informacija isvykimui. Uzsienyje Jums bus suteiktos
visos socialines garantijos (medicina, draudimas) ir reikalingi leimai.
Taip pat bus atidaryta banko saskaita, i kuria Jusu darbdavys reguliariai
pervedines atlyginima (atlyginimai mokami be velavimu).

Musu imones islaidos, jeigu tokiu atsiranda ir ju neisipareigoja apmoketi
musu partneriai, mes kompensuojame po 2-3 menesiu Jusu darbo arba iskart
po Jusu darbo kontrakto gavimo.

Jiegu Jums bus reikalinga papildoma konsultacija BUTINA PASKAMBINTI IR
SUSITARTI IS ANKSTO DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS (Tel: +37052460580)

Visos paslaugos teikiamos, vadovaujantis Lietuvos Respublikos, Norvegijos
ir kitų ES saliu istatymu numatyta tvarka.

DARBMAN /UAB JOBCENTER LT/
Laisves pr. 60 - 1203, Vilnius (Spaudos rumai)
Tel. 8 (5) 246 05 80
Fax. 8 (5)246 05 81
Mob. 8 604 28 567
Mob. 8 671 82 437

ATSILIEPKITE IR PARAŠYKITE, KAS GAVOTE KITOKIO TURINIO TEKSTĄ. DĖKOJU.
Yra tiesos Juanai jūsų žodžiuose, bet tai tik Jūsų norai, kad žmonės pasikeistų. Sena tiesa, bet žmonių mes nepakeisime. Vieni gimė darbui, kiti vadovavimui, o šitie gimė sukčiavimui. Manau, ko bepaklaustumėte šitų 'įdarbintojų", jie turės atsakymus, vienokius ar kitokius. Žmonės ieško darbo ir uždarbio, o šitie siūlo darbą ir uždarbį. Viskas gerai, jie gi tik siūlo! Noriu, kad suprastumėte, jiems taip pat rūpi tik uždarbis, kaip ir mums visiems. Sumokėjau pinigus už vertimą, duodu 100%, kad pinigėliai pateko ten kur reikia, štai ir uždarbis, prašom sekantis. Tai irgi savotiškas verslas, ir kaip bebūtų keista, pelningas. Būkite budrūs, saugokite savo pinigėlius.
Bloga pasidare paziurejus i atsiliepimus apie jusu kontora, tokie kaip jus, kurie pinigus paimat, zadat, ir netesiat pazadu, kitos kartos juk ir tokios pat bus, keiskites zmones, duokit zmonems tikejimo, keiskit poziuri, padet savo seserims ir broliams, o ne pleskit is ju kiseniu paskutinius centukus, geda...Dekui bet apsigalvojau su vaziavimu.
Sveiki, kadangi sėdžiu be darbo, tai nutariau papildyti savo nuomonę. Pradėjau susirašinėti su šita firmele tai birželio 15 dieną, o kadangi gavau naujienų, kad Norvegai atostogauja tai manau, jog jau "ilgokai" ieško to darbo (jei ieško). Jei šiandien liepos 29 diena, tai jau šūdą mala pusantro mėnesio, aišku reik atmesti dokumentų "VERTIMO" laiką ir bus viskas gerai? Argi ne taip? Bet pridėkim laiką, kurį Norvegai atostogaus, tai gausis du su puse mėnesio? Kas čia tokio, pasakytų įdarbinimo įmonės vadovas, gerą darbą reikia visą gyvenimą ieškoti.
Pasikartosiu, kalti mes patys: patikėjom pasakom, sumokėjom už vertimą ir laisvi, kaip trusikų guma. Sutiktum žmogus už kokią 50 NOK į valandą vergauti žuvies ceche ir būtų ramybė.
Dabar galvoju, o kiek šita firmelė paprašytų už įdarbinimą pas žuvininkus? Kiek kainuotų kelionė? Kokio dydžio "vekselį" pakištų pasirašyti? Kažin Osle pasitiktų kas, ar tektų į Trondheimą pačiam kapstytis? O gal jie surastų kur apsistoti, išnuomotų trobelę, o gal šiaip įkištų į kempingvagoną (už nuomą kaip priklauso 3000 NOK per mėn)
ATSIPRAŠAU tų, kuriuos įdarbino, ATSIPRAŠAU tų, kurie šituo užsiima, ATSIPRAŠAU tų, kuriuos per vėlai perspėjau, bet dabar sakau: EIKIM KUO TOLIAU NUO a******ų, GALIMA PASITIKĖTI TIK ŽINOMU ŽMOGUMI, SAUGOKITE PASKUTINES SANTAUPAS, JAU NEKALBU APIE VEKSELIŲ PASIRAŠYMĄ, NETIKĖKITE PASAKOMIS, TAIP GALIMA PRARASTI VISKĄ.
Ar kas yra isvazeves per sita firma i Norvegija?su vyru noretumem ir mes vaziuot, bet galvojam ar verta rizikuoti!
Aš ir pasirašiau 130€ depozitas (jau sumokėtas) ir 270€ vekselis (man brangiau) į Londoną į kepyklą.
Žada darbą, išvykstu 14d. Žiūrėsiu, ir parašysiu vėliau kas kaip. Man prasčiau, aš anglų kalbos nemoku.
Sveiki, ka siulote daryti pasirasiau vekseli 250eu su sia agentura, ir isvaziavimas yra liepos 9 diena, i gamykla dirbti. Ar vykti ir bandyti rizikuoti ar atsaukti ir butu praradus 250eu?
Sveiki, kaip ir visus čia esančius taip ir mus su vyru šitą įmonė apgavo, depozito negrąžino, o vekseli tai reikia sumokėti, bet girdėjau Bostone iš vietinių žmonių, kurie tai pat važiavo per šią agentūrą (jie buvo taip pat apgauti), kad vekselio nemokėjo ir jiems nieko nebuvo. Pasidalinkit savo patirtimi. Lauksiu Jūsų nuomonių.
Ar jums jokių finansinių sunkumų? ar aš turiu svajonę
verslo / įmonės kartu nauja plėtra? tau reikia
apmokėti sąskaitas, paskolos, skolos konsolidavimas,
automobilių paskolos, būsto paskolos arba asmeninės paskolos? vertinant
Abu užtikrintos ir neužtikrintos paskolos su mažomis palūkanų normomis
Mano 3% iš mūsų dabar gauti daugiau informacijos
E-mail: Aš surewaysfinancialaid@gmail.com
Sveiki visi,

Tai yra pagrįsta ir sąžiningai surašyta nuomonė apie JOB CENTER. Visa, ką rašysiu toliau yra taikytina šiai įmonei.

Visų pirma įmonėms Lietuvoje imti mokestį už įdarbinimą užsienyje yra teisiškai draudžiama. Vien dėl to, kad jos nepaiso šio įstatymo, akivaizdžiai parodo jų suktumą. Maža to, jie dar ir sugalvojo kaip išsisukti nuo pretenzijų tų, kurie vis tik pasinaudoja jų paslaugomis. Jie sugalvojo siūlyti pasirašyti vekselį (Vekselis - vertybinis popierius, kuriuo jį išrašęs asmuo BE SĄLYGŲ ĮSIPAREIGOJA tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui pats arba įsako tai padaryti kitam). Pasirašę vekselį ir negavę paslaugų, jūs nieko negalėsite padaryti ir privalėsite pervesti įmonei pinigus, nes jei perskaitysite ankščiau copy-paste principu iš vikipedijos paimtą vekselio apibrėžimą, suprasite kodėl. Jokie priedai prie vekselio negalioja. Jei neaišku kodėl, skaitykite vekselio apibrėžimą (jie yra be sąlyginiai finansiniai įsipareigojimai).

Antra. Jei įmonė nėra sąžininga įstatymų atžvilgiu ir bando išvengti jūsų skundų "prašydami" pasirašyti vekselį, tai didelė tikimybė, kad joje dirba žmonės, kuriems rūpite ne jūs, o pinigai.
Taigi, jei vis tik sugalvosite pasinaudoti jos paslaugomis, nenustebkite, kad sumokėję pinigus arba būsite taip ir negavę darbo (kaip kai kurie komentatoriai skelbiasi buvę apmauti šios įmonės ir sumokėję pinigus negavo paslaugų) arba gausite labai nepatenkinamą darbą.

Trečia. Atkreipkite dėmesį į įmonės siunčiamus laiškus jums. Sakinio struktūra, gramatinės klaidos - jos dažnas reiškinys jų laiškuose. Manau apie įmonės profesionalumą tai pasako šį bei tą.

Ketvirta. Šioje įmonėje aš buvau apgautas, kai pervedžiau JOB CENTER siūlytam vertimų biurui UAB „Emigrantu integracijos centras pinigus“ už dokumentų vertimą, kurių taip ir negavau (praėjo 7mėnesiai ir šiuo metu parašiau prašymą vartotojų teisių tarnybai).

Penkta. Buvau įžeistas (pridėsiu susirašinėjimą pabaigoje).

Šešta. Įmonė per 2mėn. nesugebėjo pateikti nei vieno pasiūlymo išvykti į Norvegiją, kai tuo tarpu jų puslapyje buvo pilna, sakyčiau melagingų (skirtų suvilioti galimybėmis), variantų. Kurdamas savo CV atsižvelgiau į patarimus, kurie tenkintų užsienio darbdavius, todėl manau tai nebuvo variantų stokos priežastis.

Šiuo skundu noriu atkreipti dėmesį, jog jūs tikrai nebūsite patenkinti paslaugomis (kurios ir taip turėtų jums nieko nekainuoti) arba net gi apgauti jei darbinsitės apskritai per daugelį įmonių, kurios ima mokestį už tai. Tvarkingos įmonės ima iš darbdavių pinigus už darbuotojo įdarbinimą. Aš tokių neradau, bet galbūt jums pavyks rasti. Tik nebūkit desperatiški šiuo klausimu ir jau geriau nevykti į užsienį, nei vykti per tokias įmones kaip JOB CENTER. Sakiau rašysiu sąžiningai, todėl dar norėčiau pabrėžti tai, jog kai kuriem žmonėm pasiseka su kai kuriomis įmonėmis (taip yra ir su JOB CENTER), o taip yra nes jei įmonė vien sukčiautų, ji neišgyventų, nes vis tik didelis žmonių nepasitenkinimas ir masiški skundai sužadintų atitinkamas institucijas tikrinti įmonės veiklą, tačiau jie atsainiai viską vertina, taip kad nežinia, kuris apgautas iš jūsų bus.
Vitas 2013-05-08 21:38:41
Mane su draugais „Jobcenter LT“ kompanijoje priėmė labai gerai. Iškart paaiškino, kad išvažiuoja ne visi, papasakojo apie įvairias galimybes. Jau po savaitės gavau pasiūlymą dirbti Anglijoje. Važiuosime keliese šį penktadienį. Neturėtų būti problemų. Kelionę suplanavome tik po to, kai pakalbėjome telefonu su įdarbintais per UAB JOBCENTER LT klientais. Parašysiu iš ten.
Vitai, ir kaip gi Jums šiandien sekasi, ar dirbate pagal Jobcenter agentūrą?
VILMITA 2015-01-29 00:15:17

Kai klientas atlieka apmokejima is uzsienio:

SWIFT kodas : CBVILT2X
Centrine banko bustine Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius
Suma ir valiuta 150 Euro tai pat
galite ji atlikti nacionaline valiuta pagal tos dienos kursa.

PO APMOKEJIMO BUTINA ATSIUSTI BANKO KVITA ARBA PAVEDIMO KOPIJA
(info@jobcenter.lt)

.Tai 130 suma bus galutine, ar Jus reikalausite dar?

Mes nieko nereikalaujame - savo pagrindines islaidas kompensuojame po
3-ju men Jusu darbo.
Taigi.................. Avansas per keturis susirasymo el. pastu laiskus pakilo nuo 130 iki 150, o dar uz ka gi jie galvoja atskaityti po triju musu darbo menesiu ?????????????, visiskai neaisku!, bet.........kadangi mes pradejome ju perdaug! klausineti, tai jie mums parase slykstu ir zemo lygio izeidzianti laiska, aisku, neatsakydami i mums rupimus klausimus, kad esame, galbut, abejones verti, darbuotojai!, nes paklausta buvo, ten nuvykus kam dar ir uz ka reiks sumoketi.Rasau cituodama ju rasytus laiskus man, nes turiu visus.
Vilmita, ačiū už Jūsų atsiliepimą apie šią agentūrą. Gaila, kad taip su ta agentūrą.... dabar ir vėl teks galvoti galimus realius variantus.. Kaip Jums sekasi šiai dienai, ar jau dirbate kur? Gal galite parekomenduoti patikimą įdarbinimo agentūrą, nes taip pat esu darbo paieškose.
Avansa prasome moketi:

Kai klientas atlieka apmokejima is uzsienio:

SWIFT kodas : CBVILT2X
Centrine banko bustine Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius
Suma ir valiuta 150 Euro tai pat
galite ji atlikti nacionaline valiuta pagal tos dienos kursa.

PO APMOKEJIMO BUTINA ATSIUSTI BANKO KVITA ARBA PAVEDIMO KOPIJA
(info@jobcenter.lt)

.Tai 130 suma bus galutine, ar Jus reikalausite dar?

Mes nieko nereikalaujame - savo pagrindines islaidas kompensuojame po
3-ju men Jusu darbo.
LABA DIENA

Aciu uz atsakyma, bet, gal uztai ir keiciasi ta Jusu idarbinimo tvarka, PER TA ILGA MUSU KLAUSINEJIMA, Suprantame, kad perdaug klausinejame, todel ir pasikeite Jusu partneriu pasitikejimas ir abejojimas mumis.Bet, analogiskai, tada, CIA MUMS REIKTU ABEJOTI JUMIS, NES, NETURIME JOKIU GARANTIJU, MES JUK NEATSISAKOME MOKETI JUMS AVANSO, tiesiog, visalaik dirbome pas Anglus, kur buvome vertinami, IR, PIRMA KART BANDOME PASITIKETI LIETUVIAIS, IS ANKSTO JUSU NENUVERTINDAMI, NORIME TIK DIRBTI IR ISVYKTI UZ LONDONO RIBU, TOKS MUSU TIKSLAS.

Tai, visu pirma, netaktiska is Jusu puses mus taip nuvertinti, nes musu klausimai yra visiskai normalus, tuo labiau, kreipiantis del darbo i LT agenturas, mes juk tik norim daugiau informacijos, KUR MES VAZIUOSIME IR KAS MUSU TEN LAUKIA!- TAI NORMALU, mes neesame tie " ypatingi Lietuviai", kuriems nieks nesvarbu, svarbu tik isvykti ir tiek, o ten jau tada ir paaiskeja, kas yra kas, juk suprasite apie koki lygi rasau.
Atsiprasome Jusu uz parasyta tiesa, gal ir ne tokia grazia, bet, geriau atvirai ir teisingai, negu isvis nesusikalbeti!?

P.S. tai, visgi, ar galime Jumis pasitiketi, kad atsakysite i mums rupimus klausimus, paskutinius, ir, kaip domejomes, tu darbu, tokiu, kur siulote, tikrai yra, sulaukti is Jusu pagarbios pagalbos padeti ten isvykti ir, aisku, isidarbinti?

Is anksto dekojame uz atsakyma

Vilma ir Tautvydas

Ir, gal, visgi, atsakysite i klausimus, kuriu klausiame ?
---------- Persiųstas laiškas ----------
Nuo: Legalus idarbinimas Europoje <europa@jobcenter.lt>
Data: 2015 m. sausio 27 d. 11:22
Tema: Re: Vilma ir Tautvydas
Kam: Vilma stankeviciute <vilma.spain@gmail.com>

laba diena,

labai atsiprasome, per musu LABAI ILGA susirasinejima pasikeite visa
idarbinimo tvarka.
kaip ir minejome vietu Jums turejome salotu fabrike Bostone, deja musu
partneriai jau abejoja del Jusu kandidaturu. nera jokiu garantiju, kad
esate geri darbuotojai.

UAB JOBCENTER LT

TAIGI IR MES, PIRMA KARTA BESIKREIPDAMI, IR, BANDYDAMI PASITIKETI LIETUVOJE, TIESIOG KOKIA AGENTURA, O BUVOME PASIRINKE, BUTENT SIA, : JOBCENTER LT", LABAI PASIBAISEJOME JA!!!!!!!!!!!!!!!!1, TIKRI a*******i, NETAKTISKI SUNSNUKIAI, TURIME VISUS JU RASYTUS ELEKTR. LAISKUS MUMS, KAIP IRODYMUS!!!!!!!!!, IR, ZMONES, KURIE RASO APIE JA- YRA VISISKAI TEISUS 1000 %, KRAUPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Korumpuoti a*******i, sneka viena, daro kita, jokiu paslaugu nesuteike, viska ka jie sneka yra melas, pinigus nori gaut uz nieka, ir dar grasinancius pranesimus siuncia. Bukit atsargus ir jokiais budais nesikreipkit i sia imone, agenturos negali imti pinigu uz paslaugas, o sie s*****i gudriai dirba, bet deka gero advokato si karta pasiseke mums ir jokiu vekseliu moket neteks. Ne ten pataiket "gerb" jobcenter.
sveiki visi. Daug nerasysiu, tik noriu nuraminti visus besiblaskancius ir nebesiblaskyti. Si agentura naudoja psihologini smurta ir issiusrbs visus jusu pinigus. Nieko negausite, liksit su didziulem skolom, dar vekselius duoda pasirasyti. Nebukit kiauraus proto ir nedarykit klaidu.
Jo ta 2014-09-09 15:57:12
Vieninteles patikimos agenturos lietuvoje yra Magma consulting kuri yra vilniuje ir On off kuris yra kaune, nes sios dvi imones turi padalinius ir norvegijoje. paciai teko dirbti per Magma, ir nemazai zmoniu zinau kurie per ten iki siol dirba, taip pat zinau nemazai zmoniu kurie dirba per On Off :) Sekmes, o sitie job center tikrai s*****i
o tai kokios dar firmeles be magmos sakote geros ? :)
Kiek teko skaityti atsiliepimus apie šią įstaigą, tai visi panašaus pobūdžio. Mano istorija irgi tokia pat - pinigai paimti, praėjo daugiau nei 3 mėnesiai - nei vertimo, nei darbo pasiūlymų, nei jokios kitos informacijos... Žmonės, pasimokykite iš kitų klaidų ir "nepasimaukite" ant šių sukčių kabliuko!

Personalo konsultacijų grupė
Adresas: Jonavos g. 260, 4-as aukštas, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Personalo konsultacijų grupė - vadovų, specialistų ir IT sektoriaus darbuotojų paieškos, atrankos, vertinimo bei galvų medžioklės (tiesioginės paieškos) profesionalai. Teikiame paslaugas Lietuvoje ir pabaltijyje. Susisiekime: +370 614 86159 arba info@personalokonsultacijos.lt.
Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 5 aukštas, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
UAB Expertus LT – įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, tai - kvalifikuoto personalo atranka, personalo nuoma bei konsultacijos. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento poreikius. Mes žinome kandidatų lūkesčius ir sugebėjimus, todėl žmones atrenkame pagal kiekvienos kompanijos vidinę...
Ekloga
Competent

Adresas: Verkių g. 34B, LT-08221 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
EKLOGA/COMPETENT - personalo paieška, atranka, konsultacijos. Mūsų pagrindinės veiklos sritys: Profesionali vadovų, aukštos kvalifikacijos darbuotojų, specialistų IT specialistų paieška, atranka, vertinimas; Verslo konsultavimas personalo vadybos klausimais; Pagalba darbuotojams ieškant darbo, karjeros...
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 3, (2 aukštas), LT-09312 Vilnius.
Manpower Group yra pasaulinis lyderis personalo valdymo paslaugų versle, kuriantis ir teikiantis modernias ir išskirtinai kiekvienam poreikiui pritaikytas paslaugas. Manpower savo veiklos srityje žengia pirmas, nes suteikia galimybę savo Klientams konkuruoti ir laimėti greitai besikeičiančiame darbo pasaulyje. Savo...

Tarp brangiausių pasaulio ženklų – ir "Facebook"
Tarp brangiausių pasaulio ženklų – ir "Facebook" 09-25 19:19
Brangiausių pasaulio prekių ženklų dešimtuke – pusė technologijų įmonių. "Apple" ir "Google" čia pirmaujančiose pozicijose rikiuojasi penktus metus iš eilės. Pirmą kartą į dešimtuką pateko ir...
Ateities sąvartynai – be plastiko
Ateities sąvartynai – be plastiko 09-25 19:18
Europai, įskaitant ir Lietuvą, prognozuojamas ilgalaikis kasmetinis (iki 5%) plastikų pramonės augimas ir didesnis jos vaidmuo kuriant BVP. Europos plastikų pramonė kasmet pagamina produkcijos už...
Tyrimas: dažniausios lietuvių komandiruočių kryptys
Tyrimas: dažniausios lietuvių komandiruočių kryptys 09-25 19:17
Daugiau nei pusė – 60 % – į verslo keliones vykstančių Lietuvos įmonių darbuotojų darbo reikalais į užsienio šalis keliauja dažniau nei kartą per metus, rodo rugpjūčio mėnesį kelionių agentūros...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master