Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB DARBMAN

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JOBCENTER LT (DARBMAN)

Atsiliepimai apie JOBCENTER LT, UAB (DARBMAN)

Parašyk savo nuomonę apie JOBCENTER LT, UAB (DARBMAN)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Gerbiami paskolų prašytojams.

Ar jums jokių finansinių sunkumų? Ar norite pradėti verslą arba sumokėti skolą? Ši paskola kompanija buvo įsteigtas Žmogaus teisė organizacijos visame pasaulyje su vieninteliu tikslu padėti vargšams ir žmones su finansiniais sunkumais gyvenime. Jei norite kreiptis dėl paskolos, grįžti į mus su žemiau detales pagal mūsų elektroninio pašto adresą: annayehowshuwa@gmail.com

Vardas:
Paskolos suma, reikalinga:
Paskolos trukmė:
Mobilusis Telefonas Numeris:

Ačiū ir God bless
Nuoširdžiausi linkėjimai
ponia Anna
Jo ta 2014-09-09 15:57:12
Vieninteles patikimos agenturos lietuvoje yra Magma consulting kuri yra vilniuje ir On off kuris yra kaune, nes sios dvi imones turi padalinius ir norvegijoje. paciai teko dirbti per Magma, ir nemazai zmoniu zinau kurie per ten iki siol dirba, taip pat zinau nemazai zmoniu kurie dirba per On Off :) Sekmes, o sitie job center tikrai sukciai
o tai kokios dar firmeles be magmos sakote geros ? :)
Kiek teko skaityti atsiliepimus apie šią įstaigą, tai visi panašaus pobūdžio. Mano istorija irgi tokia pat - pinigai paimti, praėjo daugiau nei 3 mėnesiai - nei vertimo, nei darbo pasiūlymų, nei jokios kitos informacijos... Žmonės, pasimokykite iš kitų klaidų ir "nepasimaukite" ant šių sukčių kabliuko!
Sios kontoros spamas skamba taip 2014-08-25 16:05:51 IP 2.96.251.198
Gavome Jusu CV del darbo uzsienyje. Dekojame, kad pasirinkote musuidarbinimo agentura.Malonu Jums pranesti, kad Jusu kandidatura tinkama dabrui Norvegijoje, Anglijoje bei Svedijoje. Be to, turime papildomu pasiulymu dirbtiVokietijoje ir Graikijoje.Jusu sekmingam idarbinimui, prasome atsiusti siu dokumentu kopijas:1. Paso arba ID korteles kopija2. Vairuotojo pazymejimo kopija (jeigu turite)3. Kiti rekomenduojami dokumentai: diplomai, pazymejimai, sertifikatai (jeigu turite)Prasome nuskenuoti arba kokybiskai nufotografuoti dokumentus ir atsiustielektroniniu pastu (info@jobcenter.lt) arba nukopijuoti ir atsiusti faksu (tuomet butina nurodyti elektronini pasta).Jeigu Jus neturite tokios galimybes, galite atvykti i musu ofisa (BUTINAIS ANKSTO SUSITARTI DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS +37052460580)Jusu duomenys bus naudojami tik Jusu legaliam idarbinimui.Norvegijoje turime patikimu partneriu, su kuriais tiesiogiaibendradarbiaujame daugiau negu 6 metus. Siuo metu siulome Jums sias darbopozicijas Norvegijoje.Nekvalifikuotas darbas:• Zuvies fabrikai (Alta, Hammerfest, Tromse, Alesund)• Auto - elektro pakrautuvu vairuotojai (Narvik, Florio, Trondheim, Alesund, Bodo)• Surio fabrikai (Namsos, Haugesund)• Geliu, vaisiu, darzoviu fabrikai (Kristiansand, Grimstad, Drammen)• Pramoniniai sandeliai (Bodo, Arendal, Oslo, Stavanger)• Zemes ukio darbai: laukuose, siltnamiuose, gyvulininkystes sferoje (pietine ir vakarine Norvegijos puse)• Paslaugu sfera (Oslo, Bergen, Stavanger, Lillihammer)Grupes isvyksta kas dvi savaites.Kvalifikuotas darbas:• Logistika: vairuotojams (C, CE kategorijos) (Kristiansand, Drammen, Florio, Bodo)• Automechanikai (Trondheim, Kristiansund)• Statyboje: plataus profilio statybinikai, staliai, suvirintojai, plyteliu klojejai, elektrikai, stogdengiai, betonuotojai ir kt. (Oslo, Drammen, Bergen, Trondheim)• Naftos pramone/ Laivu statyba (Vakaru ir Siaures pakrante)• Inzinieriai/ IT specialistai (Oslo, Bergen, Stavanger)Isvykimo data nustatys Jusu darbdavys.Taip pat siulome Jums darba Anglijoje:• Prekiu pakavimas, fasavimas, rusiavimas fabrikuose (geles, vaisiai, uogos, darzoves, picos, sokoladas, gerimai)• Darbai su prekemis sandeliuose (MARKS & SPENCER, TESCO, ZARA, ALDO, Sainsbury’s, Home Base ir kt)• Zemes ukio darbai (uogu, vaisiu, geliu skinimas ir sodinimas)Siuos darbo vietos siulomos Londone, Bostone, Mancesteryje, Leeds, Donkasteryje, Liverpulyje, Ragbyje. Grupes isvyksta kas penktadieni.Pranesame Jums, kad kas savaite gauname naujausiu pasiulymu is Graikijos, Svedios bei Vokietijos.Informacija del Jusu atlyginimu:Norvegija: nuo 157 nok/val iki 250 nok/val. (19-31 eur/h) (“ brutto”)Anglija: nuo 6, 45 svaru/val iki 11 svaru/val (“brutto”)Vokietija: nuo 11 iki 17 eur/val (“ brutto”)Mes garantuojame Jusu legalu idarbinima tiesiogiai pas uzsienio darbdavi.Jus isvyksite dirbti per 1-2 savaites nuo oficialaus darbo kontrakto gavimo.Musu imone organizuoja kelione, pasitikima, apgyvendinima ir supazindinaJus su visa reikalinga informacija isvykimui. Uzsienyje Jums bus suteiktosvisos socialines garantijos (medicina, draudimas) ir reikalingi leimai.Taip pat bus atidaryta banko saskaita, i kuria Jusu darbdavys reguliariaipervedines atlyginima (atlyginimai mokami be velavimu).Musu imones islaidos, jeigu tokiu atsiranda ir ju neisipareigoja apmoketimusu partneriai, mes kompensuojame po 2-3 menesiu Jusu darbo arba iskartpo Jusu darbo kontrakto gavimo.
neysisokit, aferistai, gal ir turi koky juoda darba bet nedaugiau. uzsiima duomenu rinkimu apie asmenis prisidengdami ydarbinimu ir pusdami migla apie "uzsienio partnerius", zodziu eilinis lietuviškas lochotronas
Kodėl? 2014-07-10 17:09:04
Žmonės, nevažiuokite per lietuviškas agentūras ir nemokėkite niekam pinigų. ĮDARBINIMAS YRA NEMOKAMAS, už tai niekas negali imti pinigų. O tie, kurie sako, kad va dėl dokumentų pasirašymo taip pat netikėkite, dar nei viena agentūra užsienyje neima pinigų už lapų atspausdinimą ir parašo padėjimą. Būtų žymiai pigiau nusipirkti bilietą, susirasti būstą ir važiuoti tiesiai į šalį, kurią norite. Konkrečiau pasakysiu apie Angliją. Netikėkite agentūromis ir todėl nes legaliai dirbti ten reikalingas insurance numeris, be jo Jūs ten esate niekas, tik su juo, banko sąskaita galite dirbti (kai kur sutinka mokėti čekiais), tas reikalingas numeris padaromas nuo mėnesio iki pusantro, priklauso nuo eilių, be jos joks darbdavys ir dar TIESIOGIAI (kaip žada įdarbinimo agentūros lietuvoje jūsų nepriims be jo). Kartais anglijoje esanti agentūrą išduoda laikiną, bet tokių atveju mažai. Netikėkite pasakom apie aukso kalnus, netikėkite, ten kur alga parašyta savaitinė, visoje anglijoje alga eina valandinė, visur turi būti nurodytas valandinis tarifas (6.31 jei minimumas), negali būti vos 200sv į savaitę. Kitas dalykas, nuvažiavę ten praėję agentūras į darbą išeisite jau po dviejų dienų, kartais pasiseka ant rytojaus, bet tik tuo atveju jei visi dokumentai sutvarkyti. Ten jūs niekada jokiai agentūrai nemokate pinigų, nei už įdarbinimą, nei už prisėdimą ant jų fotelio, o tuo labiau už tai, kad jų spausdintuvas atspausdins jums 11 kontrakto su agentūrą lapų, NIEKAS PINIGŲ UŽ TOKIUS DALYKUS NEIMA. Nebūkite naivūs, netikėkite tais žadamais aukso kalnais... tikrai galima išvažiuoti į svečią šalį savo jėgom ir gausis tiek pat, kaip mokėti neaiškiai agentūrai už tai, kad tau leidžiama ten nuvažiuoti...
P.S. Žinau ką kalbu apie Angliją, nes pati ten gyvenu. Pati žinau daug žmonių, kurie nukentėjo nuo tokių neaiškių įmonių. Pati dirbau įdarbinimo agentūroje Anglijoje, žinau kokios tvarkos ir kad niekas pinigų neima, nes tai įstatymų pažeidimas. Jei nenorite patirti nevilties savo kailiu - nevažiuokite jei nežinote ar agentūra patikima ar ne.
Labai jums aciu uz tokia issamia informacija. As jau zadejau I juos kreiptis
Negaliu netgi atsiliepimus palikti, http://www.jobcenter.lt/atsiliepimai, apmokejau 185 lt, parase po 7 d gausiu isverstus mano dokumentus, laukiu jau 5 menesi. Parasiau kada gausiu, kol kas atsakyma nera. Iki rugsejo menesi palauksiu ir eisiu rasyti pareiskima, bus kaip sukciai ikiteismini byla.
tai jokio darbo ir nebus? nuvaziavus?
norejau suzinot apie firma atrode patikima bet paskaicius bloga pasidaro... ka db daryt be darbo sedet nenoriu o i firma kreipiaus
Tautvydai, pakelk akis auksciau ir paskaityk atsiliepimus
Tautvydas 2014-07-02 13:19:03
Sveiki. Gal yra isvaziavusi su sia agentura ir dirbanciu ? Sprendziu galimybe iskeliauti, tai noreciau kazkiek susizoti :)
nevaziuok niekur per sia idarbinimo agentura neturi ji nieko bendro su idarbinimu teko laiskais susirasinet iskart perkandau kas per agencija ten yra
APGAVIKAI!!!!!!!! Nevažiuokit jokiais būdais. Pasiėmė 400lt užsatą, privertė pasirašyti 800lt vekselį ir išsiuntė į UK įmonę, kurioje žmonės nieko nežinojo, nes nebuvo nieko sutarta. Jei ne variruotojas, greitai suveikęs įdarbinimą, būtume atgal apgauti ir pažeminti galutinai namo grįžę. Asilų gauja, pikta, nėra žodžių. Neturėkit jokių reikalų su jais.
Lina 2014-05-26 14:04:08
Manau, kad konkurentai čia rašo daugiau, negu paprasti žmonės. Žinau įmonę „Jobcenter.lt“ labai gerai ir nieko negaliu pasakyti blogo. Įdarbina ji žmones, ir nemažai patenkintų yra, o kad visiems nepadėsi, tai normalu. Mano galva, jeigu ji įdarbina iš 10 žmonių nors pusę, tai jau rezultatas.
tikrai gera firma..sumoki 195lt tipo dokumentu tvarkymai, po to nekelia ragelio, kai parasai laiska is kito elektroninio, tai paaiskina, kad haliucinacijos, jus mums pinigu nemokejote...gera imone tikrai linute
Sveiki.Rasiau laiska siai agenturai su tiksliu prasymu kokio darbo man reikia, bet gavau tik keliu zodziu atsakyma, kad turiu paskambinti.Atsiprasau, bet kokia esate rimta imone jei nerandate laiko savo klientam?????
Sveiki visi. Gal yra norinčių važiuoti kartu į užsienį? Ieškau bendrakeleivių ir bendraminčių :) Galima bandyti važiuoti per įdarbinimo agentūrą. Man 26 metai. Jeigu kas nors irgi svarsto palikti kuriam laikui Lietuvą - brūkšteklite man į paštą: angelina83@micro.lt
Lina 2014-05-26 14:04:08
Visiskai nepritariu, kaip galima taip rasyt. Vadinasi pagal tavo logika 5 galima apgaut o 5 idarbint? Kosmaras kazkoks! Zmones ar jums tai normalu atrodo!?
tas kas zino 2014-05-26 14:00:08
beik bajerius "gegute" pagal ip matosi kad tu is idarbinimo agenturos kuri randuosi Svitriailos gatve.Jus patys tiek zmoniu apgavote ir dar cia rasote.kaip ne geda :)))))))))
Pagal ip matosi kad panevezio rajonas, tai neradau jokios imones panevezio rajone. Vaidenasi jau konkurentai jobcentrui man atrodo :))).

Expertus
Adresas: Laisvės pr. 60, 5 a., LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, konsultacijų paslaugos, mokymo kursai.

Trys būdai spręsti sankcijų problemas per Baltarusiją
Trys būdai spręsti sankcijų problemas per Baltarusiją 11-01 09:21
Baltarusija gali pagelbėti daliai Lietuvos gamintojų ir žaliavos tiekėjų, kurie nukentėjo nuo Rusijos embargo, tačiau banalus etikečių perklijavimas klastojant produkcijos kilmę gresia krovinio...
Iš Paryžiaus lietuvių įmonės grįžo su užsakymais
Iš Paryžiaus lietuvių įmonės grįžo su užsakymais 11-01 08:14
Aštuonios Lietuvos dizaino įmonės po VšĮ "Versli Lietuva" sparnu dalyvavo vienoje svarbiausių namų interjero ir gyvenimo būdo parodų "Maison & Object". Iš Paryžiuje vykusios parodos įmonės grįžo...
"Rūta" dairosi į Japoniją ir Kazachstaną
"Rūta" dairosi į Japoniją ir Kazachstaną 11-01 07:23
Šiaulių konditerijos UAB "Rūta" šįmet planuoja 16% didesnę apyvartą. Nors buvo tikėtasi proveržio užsienio rinkose, pajamų augimą lemia ne eksportas, bet išaugusi vidaus paklausa.

Ar tikitės mažesnių dujų kainų pastačius SDG terminalą?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Texas Instruments 49,66 +4,48%