Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB DARBMAN

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JOBCENTER LT (DARBMAN)

Atsiliepimai apie JOBCENTER LT, UAB (DARBMAN)

Parašyk savo nuomonę apie JOBCENTER LT, UAB (DARBMAN)
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
neysisokit, aferistai, gal ir turi koky juoda darba bet nedaugiau. uzsiima duomenu rinkimu apie asmenis prisidengdami ydarbinimu ir pusdami migla apie "uzsienio partnerius", zodziu eilinis lietuviškas lochotronas
Sveiki

Ar jums reikia paskolos ar jums reikia paskolą banke, mes esame čia, kad padėtų jums finansiškai, viskas, ką turite padaryti dabar rašyti į mus su savo duomenimis į žemiau esančią formą ir grįžti į mus per
donaldpatrickloanheritage@gmail.com, gauti savo trumpąją kredito bet kuriuo metu bet kurioje vietoje sumos.

Vardas:
Telefonas:

Laukiame Jūsų atsakymo.

Donald patrick
Kodėl? 2014-07-10 17:09:04
Žmonės, nevažiuokite per lietuviškas agentūras ir nemokėkite niekam pinigų. ĮDARBINIMAS YRA NEMOKAMAS, už tai niekas negali imti pinigų. O tie, kurie sako, kad va dėl dokumentų pasirašymo taip pat netikėkite, dar nei viena agentūra užsienyje neima pinigų už lapų atspausdinimą ir parašo padėjimą. Būtų žymiai pigiau nusipirkti bilietą, susirasti būstą ir važiuoti tiesiai į šalį, kurią norite. Konkrečiau pasakysiu apie Angliją. Netikėkite agentūromis ir todėl nes legaliai dirbti ten reikalingas insurance numeris, be jo Jūs ten esate niekas, tik su juo, banko sąskaita galite dirbti (kai kur sutinka mokėti čekiais), tas reikalingas numeris padaromas nuo mėnesio iki pusantro, priklauso nuo eilių, be jos joks darbdavys ir dar TIESIOGIAI (kaip žada įdarbinimo agentūros lietuvoje jūsų nepriims be jo). Kartais anglijoje esanti agentūrą išduoda laikiną, bet tokių atveju mažai. Netikėkite pasakom apie aukso kalnus, netikėkite, ten kur alga parašyta savaitinė, visoje anglijoje alga eina valandinė, visur turi būti nurodytas valandinis tarifas (6.31 jei minimumas), negali būti vos 200sv į savaitę. Kitas dalykas, nuvažiavę ten praėję agentūras į darbą išeisite jau po dviejų dienų, kartais pasiseka ant rytojaus, bet tik tuo atveju jei visi dokumentai sutvarkyti. Ten jūs niekada jokiai agentūrai nemokate pinigų, nei už įdarbinimą, nei už prisėdimą ant jų fotelio, o tuo labiau už tai, kad jų spausdintuvas atspausdins jums 11 kontrakto su agentūrą lapų, NIEKAS PINIGŲ UŽ TOKIUS DALYKUS NEIMA. Nebūkite naivūs, netikėkite tais žadamais aukso kalnais... tikrai galima išvažiuoti į svečią šalį savo jėgom ir gausis tiek pat, kaip mokėti neaiškiai agentūrai už tai, kad tau leidžiama ten nuvažiuoti...
P.S. Žinau ką kalbu apie Angliją, nes pati ten gyvenu. Pati žinau daug žmonių, kurie nukentėjo nuo tokių neaiškių įmonių. Pati dirbau įdarbinimo agentūroje Anglijoje, žinau kokios tvarkos ir kad niekas pinigų neima, nes tai įstatymų pažeidimas. Jei nenorite patirti nevilties savo kailiu - nevažiuokite jei nežinote ar agentūra patikima ar ne.
Labai jums aciu uz tokia issamia informacija. As jau zadejau I juos kreiptis
Negaliu netgi atsiliepimus palikti, http://www.jobcenter.lt/atsiliepimai, apmokejau 185 lt, parase po 7 d gausiu isverstus mano dokumentus, laukiu jau 5 menesi. Parasiau kada gausiu, kol kas atsakyma nera. Iki rugsejo menesi palauksiu ir eisiu rasyti pareiskima, bus kaip sukciai ikiteismini byla.
as26 2014-08-07 13:43:30
tai jokio darbo ir nebus? nuvaziavus?
Ar jums reikia finansinės pagalbos pagalbos, pavyzdžiui, paskolos atsiperka sąskaitas, skolos, pradėti verslą, jei taip maloniai susisiekite su mumis dabar gauti bendrovei padėti jums elektroniniu paštu: ng.trustfundcompany@gmail.com
tai jokio darbo ir nebus? nuvaziavus?
norejau suzinot apie firma atrode patikima bet paskaicius bloga pasidaro... ka db daryt be darbo sedet nenoriu o i firma kreipiaus
Tautvydai, pakelk akis auksciau ir paskaityk atsiliepimus
Tautvydas 2014-07-02 13:19:03
Sveiki. Gal yra isvaziavusi su sia agentura ir dirbanciu ? Sprendziu galimybe iskeliauti, tai noreciau kazkiek susizoti :)
nevaziuok niekur per sia idarbinimo agentura neturi ji nieko bendro su idarbinimu teko laiskais susirasinet iskart perkandau kas per agencija ten yra
APGAVIKAI!!!!!!!! Nevažiuokit jokiais būdais. Pasiėmė 400lt užsatą, privertė pasirašyti 800lt vekselį ir išsiuntė į UK įmonę, kurioje žmonės nieko nežinojo, nes nebuvo nieko sutarta. Jei ne variruotojas, greitai suveikęs įdarbinimą, būtume atgal apgauti ir pažeminti galutinai namo grįžę. Asilų gauja, pikta, nėra žodžių. Neturėkit jokių reikalų su jais.
Lina 2014-05-26 14:04:08
Manau, kad konkurentai čia rašo daugiau, negu paprasti žmonės. Žinau įmonę „Jobcenter.lt“ labai gerai ir nieko negaliu pasakyti blogo. Įdarbina ji žmones, ir nemažai patenkintų yra, o kad visiems nepadėsi, tai normalu. Mano galva, jeigu ji įdarbina iš 10 žmonių nors pusę, tai jau rezultatas.
tikrai gera firma..sumoki 195lt tipo dokumentu tvarkymai, po to nekelia ragelio, kai parasai laiska is kito elektroninio, tai paaiskina, kad haliucinacijos, jus mums pinigu nemokejote...gera imone tikrai linute
Sveiki.Rasiau laiska siai agenturai su tiksliu prasymu kokio darbo man reikia, bet gavau tik keliu zodziu atsakyma, kad turiu paskambinti.Atsiprasau, bet kokia esate rimta imone jei nerandate laiko savo klientam?????
Sveiki visi. Gal yra norinčių važiuoti kartu į užsienį? Ieškau bendrakeleivių ir bendraminčių :) Galima bandyti važiuoti per įdarbinimo agentūrą. Man 26 metai. Jeigu kas nors irgi svarsto palikti kuriam laikui Lietuvą - brūkšteklite man į paštą: angelina83@micro.lt
Lina 2014-05-26 14:04:08
Visiskai nepritariu, kaip galima taip rasyt. Vadinasi pagal tavo logika 5 galima apgaut o 5 idarbint? Kosmaras kazkoks! Zmones ar jums tai normalu atrodo!?
tas kas zino 2014-05-26 14:00:08
beik bajerius "gegute" pagal ip matosi kad tu is idarbinimo agenturos kuri randuosi Svitriailos gatve.Jus patys tiek zmoniu apgavote ir dar cia rasote.kaip ne geda :)))))))))
Pagal ip matosi kad panevezio rajonas, tai neradau jokios imones panevezio rajone. Vaidenasi jau konkurentai jobcentrui man atrodo :))).
Tai gi "gegute" puikiai zinau Jusu imone.ir nereikia cia kalbeti apie kitus
gegute 2014-05-23 15:00:09
Imone JOBCENTER arba dar kitaip DARBMAN arba dar kitaip EURODARBAI arba dar BALTIC STAFF yra tu pacii asmenu ikurtos bendroves turincios po kelis pavadinimus.
Sitos imones yra MELGAGES IR APGAVIKES. Ima pinigus uz nieka o savo pazadu ir isipareigojimu nevykdo ! Siuncia i Bostom miesta. Visiems meluoja kad ten turi savo atstovybe. O is tikro nuvykusius zmones pasitinka toks neaiskus prasigeres tipas Olegas kuris is karto ima reikalauti pinigu uz idarbinima ir dokumentu sutvarkyma. Jei nesutinki moketi palieka likimo valiai ir net neapgyvendina. Zodziu lieki ant gatves. Jei vis del to sutinki sumoketi pinigus tam Olegui tai jis tiesiog pasako vietines idarbinimo agenturas ir sako eikit eigu norit darbo o pats tik paima pinigus or nieko nedaro. jei vietine agentura taves nepaims dipti tas Olegas pasakys eik i kita agentura ir man neidomu ka tau lietuvoj zadejo. zodziu baisu kas tam Bostone darosi. O su Olegu tai tikrai nerekomenduoju susipazinti

Expertus
Adresas: Laisvės pr. 60, 5 a., LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, konsultacijų paslaugos, mokymo kursai.

Lietuviško alaus patriotas
Lietuviško alaus patriotas 08-23 18:38
"Šiltuoju metų laiku alaus gamybos apimtis padidėja nuo pusantro iki trijų kartų. Vis dėlto vasara man yra pats ramiausias laikas, nes pagrindinius darbus turiu atlikti žiemą. Juk nauji produktai...
Merkel: taika galima tik kontroliuojant Ukrainos – Rusijos pasienį
Merkel: taika galima tik kontroliuojant Ukrainos – Rusijos pasienį 08-23 17:33
Angela Merkel, Vokietijos kanclerė, šaiendien apsilankė Kijeve ir susitiko su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka.
Patalpų paieškos: klaidos kainuoja daug
Patalpų paieškos: klaidos kainuoja daug 08-23 16:46
Bet kokiam verslui pradėti būtinas stogas virš galvos. Surasti patalpas – vienas sudėtingesnių uždavinių. Gerai, jei jos tarsi pačios nuomininkų lauktų, tačiau tokie atvejai – retenybė.

Ar pastaruoju metu pastebėjote maisto produktų kainų kilimą Lietuvoje?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master