Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JOBCENTER LT, UAB

Atsiliepimai apie JOBCENTER LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie JOBCENTER LT, UAB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Sveiki, kadangi sėdžiu be darbo, tai nutariau papildyti savo nuomonę. Pradėjau susirašinėti su šita firmele tai birželio 15 dieną, o kadangi gavau naujienų, kad Norvegai atostogauja tai manau, jog jau "ilgokai" ieško to darbo (jei ieško). Jei šiandien liepos 29 diena, tai jau šūdą mala pusantro mėnesio, aišku reik atmesti dokumentų "VERTIMO" laiką ir bus viskas gerai? Argi ne taip? Bet pridėkim laiką, kurį Norvegai atostogaus, tai gausis du su puse mėnesio? Kas čia tokio, pasakytų įdarbinimo įmonės vadovas, gerą darbą reikia visą gyvenimą ieškoti.
Pasikartosiu, kalti mes patys: patikėjom pasakom, sumokėjom už vertimą ir laisvi, kaip trusikų guma. Sutiktum žmogus už kokią 50 NOK į valandą vergauti žuvies ceche ir būtų ramybė.
Dabar galvoju, o kiek šita firmelė paprašytų už įdarbinimą pas žuvininkus? Kiek kainuotų kelionė? Kokio dydžio "vekselį" pakištų pasirašyti? Kažin Osle pasitiktų kas, ar tektų į Trondheimą pačiam kapstytis? O gal jie surastų kur apsistoti, išnuomotų trobelę, o gal šiaip įkištų į kempingvagoną (už nuomą kaip priklauso 3000 NOK per mėn)
ATSIPRAŠAU tų, kuriuos įdarbino, ATSIPRAŠAU tų, kurie šituo užsiima, ATSIPRAŠAU tų, kuriuos per vėlai perspėjau, bet dabar sakau: EIKIM KUO TOLIAU NUO a******ų, GALIMA PASITIKĖTI TIK ŽINOMU ŽMOGUMI, SAUGOKITE PASKUTINES SANTAUPAS, JAU NEKALBU APIE VEKSELIŲ PASIRAŠYMĄ, NETIKĖKITE PASAKOMIS, TAIP GALIMA PRARASTI VISKĄ.
Sveiki visi, šiuo sunkiu laikotarpiu, neturėdami gerų darbų ir uždarbių, mes tikime visais kurie moka kažką pasiūlyti ir tuo pačiu apgauti. Pavargau skaityti visus atsiliepimus, yra įvairių, bet susidaro vaizdas, kad blogų - daugiau. Kodėl? Todėl, kad mes tikime, o šitie žmonės tuo naudojasi. Kažkas gerai parašė, melodija ir tekstas visada tas pats. Ačiū, kad kreipėtės į mūsų agentūrą, jūsų kandidatūra tinka ir t.t. Na o po to prasideda gudrybės: mes rekomenduojame vertimų biurą, mes nieko neimame už įdarbinimą, jūs tik susimokėkite už vertimą ir t.t. Atvirai pasakius, ta jų pasakėlė ''užkabina'', norisi kažkada uždirbti daugiau, tai ir nejučia pradedi tikėti ir darai ką tau rašo! Taip taip rašo, nes pasikalbėti su jai labai sunku. Laiške parašo, kad susiskambinti lengviau antroje dienos pusėje, bet jei paskambini apie 15.30 tai girdi atsakymą: rytoj. Ryte, skambini 09.30 išgirsti kad po 10.00. Kuris iš Jūsų galite sau leisti dirbti nuo 10.00 iki 15.00 ??????? Nežinot???? Aš taip pat nežinau, tie kurie užsiima tokia veikla, gali sau leisti VISKĄ !!!!! Tiesa pasakius, skaičiau ir pasiteisinimus į visą neigiamą kritiką, skamba gražiai, bet kas iš to tam, kuris sumokėjo už vertimą ir vyrauja kapų tyla? Jei pabijosi paraginti, tai nieko nesulauksi, o kai pajudini - tai atsibunda ir atsiunčia sutartį su atsiprašymu kad vėluoja. Galėčiau rašyti visą dieną, bet tai jau emocijos, neverta. Sumokėjau vertimą ir kas toliau? Nieko, sako durną ir bažnyčioj muša. Peršasi išvada, kad jie įdarbina žmones, bet lyginant norinčiųjų kiekį su tais kuriuos įdarbino, manau 1 x 1000, o gal ir 1 x 2000, o gal dar didesnis santykis. Sumoki 55 eurus už vertimą, padaugini iš poros tūkstančių norinčiųjų ir ką? Gražus skaičius =110.000 eurų. Prie šitokių skaičių galima ir kažką nuveikti? Sumokėti 'draugui' už įmonės pavadinimą (kuri vertė), netgi gali turėti ofisą norinčiųjų priėmimui. UAB Emigrantų integracijos centras, skamba gražiai? Vienas darbuotojas, turbūt spėja versti visų norinčiųjų dokumentus? Ko čia nespėsi, gavai pavedimą ir dzin, nes kiek aš beprašyčiau mano dokumentų vertimo kopijų: mes nežadėjome, mes siunčiame darbdaviams ir visi kiti pasiteisinimai.Neduok dieve, jei dar atsiliepė moteris, kuri pirmiausia nepatenkinta dėl skambučio (skambinu nurodytu telefonu) pakeltu tonu aiškina, kad skambinti reikia į ofisą, žodžiu labai maloni bobelė. Yra dar vyriškis, kuriam atsiliepus, imi galvoti, kad jis valgo karštą bulvę ir t.t. Vienu žodžiu sakant: labai maloni firmelė.
Keista, už viską, už ką moki pinigus, turi pilną teisę pamatyti, bet pas juos ne taip. Esi durnas, susimokėjai ir viskas, ką čia dar žiūrėti. Manau jei būtų vertimas, tai būtų galimybė ir pamatyti. Kaip jau rašiau, galima rašyti ir rašyti, visą dieną, kartoju: NEVERTA! Kodėl vadinu mus visus durnais? Todėl, kad protingi mokosi iš kitų padarytų klaidų, o mes iš savo...... Nesupykite visi, išdūrė tai išdūrė, reikia mokėti ir pralaimėti. NEKIŠKITE PASKUTINIŲ PINIGĖLIŲ, DAUG NUKENTĖJUSIŲ, NEBANDYKITE PER SAVO KIŠENĘ.
Ar kas yra isvazeves per sita firma i Norvegija?su vyru noretumem ir mes vaziuot, bet galvojam ar verta rizikuoti!
Aš ir pasirašiau 130€ depozitas (jau sumokėtas) ir 270€ vekselis (man brangiau) į Londoną į kepyklą.
Žada darbą, išvykstu 14d. Žiūrėsiu, ir parašysiu vėliau kas kaip. Man prasčiau, aš anglų kalbos nemoku.
Sveiki, ka siulote daryti pasirasiau vekseli 250eu su sia agentura, ir isvaziavimas yra liepos 9 diena, i gamykla dirbti. Ar vykti ir bandyti rizikuoti ar atsaukti ir butu praradus 250eu?
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad mes suteikiame paskolas už pigus ir prieinamas palūkanų norma 4%, už 1 iki 50 metų laikotarpiui, o paskolos gali būti išreikštos eurais, doleriais arba svarų, priklausomai nuo skolininko pasirinkimu. Daugiau informacijos elektroniniu paštu: (zydrunasjasiinskas111@gmail.com)
Linkėjimai.
Žydrūnas Jasinskas.
Prisegtas dokumentas:
Sveiki, kaip ir visus čia esančius taip ir mus su vyru šitą įmonė apgavo, depozito negrąžino, o vekseli tai reikia sumokėti, bet girdėjau Bostone iš vietinių žmonių, kurie tai pat važiavo per šią agentūrą (jie buvo taip pat apgauti), kad vekselio nemokėjo ir jiems nieko nebuvo. Pasidalinkit savo patirtimi. Lauksiu Jūsų nuomonių.
Sveiki Am ponia Morgan Debra esu teisėtas ir patikimas paskolos skolintojas suteikia paskolas
nuo aiškiai ir suprantamai sąlygų 2% palūkanų norma. nuo
12.000 $ į $ 7.000.000 JAV dolerių, eurais ir svarais tik. Aš apdalinti verslo paskolos,
Asmeniniai Paskolos, Paskolos studentams, automobilių paskolos ir paskolos atsiskaityti sąskaitas. jei tu
reikia paskolos, ką turite padaryti, tai jums susisiekti su manimi tiesiogiai
adresu: morgandebra1986@gmail.com
Dievas Telaimina Tave.
Linkėjimai,
E. Morgan Debra
Paštas: morgandebra1986@gmail.com

Pastaba: Visi atsakymas turi būti nusiųsti į: morgandebra1986@gmail.com
Ar jums jokių finansinių sunkumų? ar aš turiu svajonę
verslo / įmonės kartu nauja plėtra? tau reikia
apmokėti sąskaitas, paskolos, skolos konsolidavimas,
automobilių paskolos, būsto paskolos arba asmeninės paskolos? vertinant
Abu užtikrintos ir neužtikrintos paskolos su mažomis palūkanų normomis
Mano 3% iš mūsų dabar gauti daugiau informacijos
E-mail: Aš surewaysfinancialaid@gmail.com
Sveiki visi,

Tai yra pagrįsta ir sąžiningai surašyta nuomonė apie JOB CENTER. Visa, ką rašysiu toliau yra taikytina šiai įmonei.

Visų pirma įmonėms Lietuvoje imti mokestį už įdarbinimą užsienyje yra teisiškai draudžiama. Vien dėl to, kad jos nepaiso šio įstatymo, akivaizdžiai parodo jų suktumą. Maža to, jie dar ir sugalvojo kaip išsisukti nuo pretenzijų tų, kurie vis tik pasinaudoja jų paslaugomis. Jie sugalvojo siūlyti pasirašyti vekselį (Vekselis - vertybinis popierius, kuriuo jį išrašęs asmuo BE SĄLYGŲ ĮSIPAREIGOJA tiesiogiai ar netiesiogiai sumokėti tam tikrą pinigų sumą vekselyje nurodytam asmeniui pats arba įsako tai padaryti kitam). Pasirašę vekselį ir negavę paslaugų, jūs nieko negalėsite padaryti ir privalėsite pervesti įmonei pinigus, nes jei perskaitysite ankščiau copy-paste principu iš vikipedijos paimtą vekselio apibrėžimą, suprasite kodėl. Jokie priedai prie vekselio negalioja. Jei neaišku kodėl, skaitykite vekselio apibrėžimą (jie yra be sąlyginiai finansiniai įsipareigojimai).

Antra. Jei įmonė nėra sąžininga įstatymų atžvilgiu ir bando išvengti jūsų skundų "prašydami" pasirašyti vekselį, tai didelė tikimybė, kad joje dirba žmonės, kuriems rūpite ne jūs, o pinigai.
Taigi, jei vis tik sugalvosite pasinaudoti jos paslaugomis, nenustebkite, kad sumokėję pinigus arba būsite taip ir negavę darbo (kaip kai kurie komentatoriai skelbiasi buvę apmauti šios įmonės ir sumokėję pinigus negavo paslaugų) arba gausite labai nepatenkinamą darbą.

Trečia. Atkreipkite dėmesį į įmonės siunčiamus laiškus jums. Sakinio struktūra, gramatinės klaidos - jos dažnas reiškinys jų laiškuose. Manau apie įmonės profesionalumą tai pasako šį bei tą.

Ketvirta. Šioje įmonėje aš buvau apgautas, kai pervedžiau JOB CENTER siūlytam vertimų biurui UAB „Emigrantu integracijos centras pinigus“ už dokumentų vertimą, kurių taip ir negavau (praėjo 7mėnesiai ir šiuo metu parašiau prašymą vartotojų teisių tarnybai).

Penkta. Buvau įžeistas (pridėsiu susirašinėjimą pabaigoje).

Šešta. Įmonė per 2mėn. nesugebėjo pateikti nei vieno pasiūlymo išvykti į Norvegiją, kai tuo tarpu jų puslapyje buvo pilna, sakyčiau melagingų (skirtų suvilioti galimybėmis), variantų. Kurdamas savo CV atsižvelgiau į patarimus, kurie tenkintų užsienio darbdavius, todėl manau tai nebuvo variantų stokos priežastis.

Šiuo skundu noriu atkreipti dėmesį, jog jūs tikrai nebūsite patenkinti paslaugomis (kurios ir taip turėtų jums nieko nekainuoti) arba net gi apgauti jei darbinsitės apskritai per daugelį įmonių, kurios ima mokestį už tai. Tvarkingos įmonės ima iš darbdavių pinigus už darbuotojo įdarbinimą. Aš tokių neradau, bet galbūt jums pavyks rasti. Tik nebūkit desperatiški šiuo klausimu ir jau geriau nevykti į užsienį, nei vykti per tokias įmones kaip JOB CENTER. Sakiau rašysiu sąžiningai, todėl dar norėčiau pabrėžti tai, jog kai kuriem žmonėm pasiseka su kai kuriomis įmonėmis (taip yra ir su JOB CENTER), o taip yra nes jei įmonė vien sukčiautų, ji neišgyventų, nes vis tik didelis žmonių nepasitenkinimas ir masiški skundai sužadintų atitinkamas institucijas tikrinti įmonės veiklą, tačiau jie atsainiai viską vertina, taip kad nežinia, kuris apgautas iš jūsų bus.
Vitas 2013-05-08 21:38:41
Mane su draugais „Jobcenter LT“ kompanijoje priėmė labai gerai. Iškart paaiškino, kad išvažiuoja ne visi, papasakojo apie įvairias galimybes. Jau po savaitės gavau pasiūlymą dirbti Anglijoje. Važiuosime keliese šį penktadienį. Neturėtų būti problemų. Kelionę suplanavome tik po to, kai pakalbėjome telefonu su įdarbintais per UAB JOBCENTER LT klientais. Parašysiu iš ten.
Vitai, ir kaip gi Jums šiandien sekasi, ar dirbate pagal Jobcenter agentūrą?
VILMITA 2015-01-29 00:15:17

Kai klientas atlieka apmokejima is uzsienio:

SWIFT kodas : CBVILT2X
Centrine banko bustine Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius
Suma ir valiuta 150 Euro tai pat
galite ji atlikti nacionaline valiuta pagal tos dienos kursa.

PO APMOKEJIMO BUTINA ATSIUSTI BANKO KVITA ARBA PAVEDIMO KOPIJA
(info@jobcenter.lt)

.Tai 130 suma bus galutine, ar Jus reikalausite dar?

Mes nieko nereikalaujame - savo pagrindines islaidas kompensuojame po
3-ju men Jusu darbo.
Taigi.................. Avansas per keturis susirasymo el. pastu laiskus pakilo nuo 130 iki 150, o dar uz ka gi jie galvoja atskaityti po triju musu darbo menesiu ?????????????, visiskai neaisku!, bet.........kadangi mes pradejome ju perdaug! klausineti, tai jie mums parase slykstu ir zemo lygio izeidzianti laiska, aisku, neatsakydami i mums rupimus klausimus, kad esame, galbut, abejones verti, darbuotojai!, nes paklausta buvo, ten nuvykus kam dar ir uz ka reiks sumoketi.Rasau cituodama ju rasytus laiskus man, nes turiu visus.
Vilmita, ačiū už Jūsų atsiliepimą apie šią agentūrą. Gaila, kad taip su ta agentūrą.... dabar ir vėl teks galvoti galimus realius variantus.. Kaip Jums sekasi šiai dienai, ar jau dirbate kur? Gal galite parekomenduoti patikimą įdarbinimo agentūrą, nes taip pat esu darbo paieškose.
Avansa prasome moketi:

Kai klientas atlieka apmokejima is uzsienio:

SWIFT kodas : CBVILT2X
Centrine banko bustine Gedimino pr. 12, LT-01103 Vilnius
Suma ir valiuta 150 Euro tai pat
galite ji atlikti nacionaline valiuta pagal tos dienos kursa.

PO APMOKEJIMO BUTINA ATSIUSTI BANKO KVITA ARBA PAVEDIMO KOPIJA
(info@jobcenter.lt)

.Tai 130 suma bus galutine, ar Jus reikalausite dar?

Mes nieko nereikalaujame - savo pagrindines islaidas kompensuojame po
3-ju men Jusu darbo.
LABA DIENA

Aciu uz atsakyma, bet, gal uztai ir keiciasi ta Jusu idarbinimo tvarka, PER TA ILGA MUSU KLAUSINEJIMA, Suprantame, kad perdaug klausinejame, todel ir pasikeite Jusu partneriu pasitikejimas ir abejojimas mumis.Bet, analogiskai, tada, CIA MUMS REIKTU ABEJOTI JUMIS, NES, NETURIME JOKIU GARANTIJU, MES JUK NEATSISAKOME MOKETI JUMS AVANSO, tiesiog, visalaik dirbome pas Anglus, kur buvome vertinami, IR, PIRMA KART BANDOME PASITIKETI LIETUVIAIS, IS ANKSTO JUSU NENUVERTINDAMI, NORIME TIK DIRBTI IR ISVYKTI UZ LONDONO RIBU, TOKS MUSU TIKSLAS.

Tai, visu pirma, netaktiska is Jusu puses mus taip nuvertinti, nes musu klausimai yra visiskai normalus, tuo labiau, kreipiantis del darbo i LT agenturas, mes juk tik norim daugiau informacijos, KUR MES VAZIUOSIME IR KAS MUSU TEN LAUKIA!- TAI NORMALU, mes neesame tie " ypatingi Lietuviai", kuriems nieks nesvarbu, svarbu tik isvykti ir tiek, o ten jau tada ir paaiskeja, kas yra kas, juk suprasite apie koki lygi rasau.
Atsiprasome Jusu uz parasyta tiesa, gal ir ne tokia grazia, bet, geriau atvirai ir teisingai, negu isvis nesusikalbeti!?

P.S. tai, visgi, ar galime Jumis pasitiketi, kad atsakysite i mums rupimus klausimus, paskutinius, ir, kaip domejomes, tu darbu, tokiu, kur siulote, tikrai yra, sulaukti is Jusu pagarbios pagalbos padeti ten isvykti ir, aisku, isidarbinti?

Is anksto dekojame uz atsakyma

Vilma ir Tautvydas

Ir, gal, visgi, atsakysite i klausimus, kuriu klausiame ?
---------- Persiųstas laiškas ----------
Nuo: Legalus idarbinimas Europoje <europa@jobcenter.lt>
Data: 2015 m. sausio 27 d. 11:22
Tema: Re: Vilma ir Tautvydas
Kam: Vilma stankeviciute <vilma.spain@gmail.com>

laba diena,

labai atsiprasome, per musu LABAI ILGA susirasinejima pasikeite visa
idarbinimo tvarka.
kaip ir minejome vietu Jums turejome salotu fabrike Bostone, deja musu
partneriai jau abejoja del Jusu kandidaturu. nera jokiu garantiju, kad
esate geri darbuotojai.

Statistikos ir analitikos skyrius
UAB JOBCENTER LT

TAIGI IR MES, PIRMA KARTA BESIKREIPDAMI, IR, BANDYDAMI PASITIKETI LIETUVOJE, TIESIOG KOKIA AGENTURA, O BUVOME PASIRINKE, BUTENT SIA, : JOBCENTER LT", LABAI PASIBAISEJOME JA!!!!!!!!!!!!!!!!1, TIKRI a*******i, NETAKTISKI SUNSNUKIAI, TURIME VISUS JU RASYTUS ELEKTR. LAISKUS MUMS, KAIP IRODYMUS!!!!!!!!!, IR, ZMONES, KURIE RASO APIE JA- YRA VISISKAI TEISUS 1000 %, KRAUPU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prisegtas dokumentas:
Korumpuoti a*******i, sneka viena, daro kita, jokiu paslaugu nesuteike, viska ka jie sneka yra melas, pinigus nori gaut uz nieka, ir dar grasinancius pranesimus siuncia. Bukit atsargus ir jokiais budais nesikreipkit i sia imone, agenturos negali imti pinigu uz paslaugas, o sie s*****i gudriai dirba, bet deka gero advokato si karta pasiseke mums ir jokiu vekseliu moket neteks. Ne ten pataiket "gerb" jobcenter.
sveiki visi. Daug nerasysiu, tik noriu nuraminti visus besiblaskancius ir nebesiblaskyti. Si agentura naudoja psihologini smurta ir issiusrbs visus jusu pinigus. Nieko negausite, liksit su didziulem skolom, dar vekselius duoda pasirasyti. Nebukit kiauraus proto ir nedarykit klaidu.
Jo ta 2014-09-09 15:57:12
Vieninteles patikimos agenturos lietuvoje yra Magma consulting kuri yra vilniuje ir On off kuris yra kaune, nes sios dvi imones turi padalinius ir norvegijoje. paciai teko dirbti per Magma, ir nemazai zmoniu zinau kurie per ten iki siol dirba, taip pat zinau nemazai zmoniu kurie dirba per On Off :) Sekmes, o sitie job center tikrai sukciai
o tai kokios dar firmeles be magmos sakote geros ? :)
Kiek teko skaityti atsiliepimus apie šią įstaigą, tai visi panašaus pobūdžio. Mano istorija irgi tokia pat - pinigai paimti, praėjo daugiau nei 3 mėnesiai - nei vertimo, nei darbo pasiūlymų, nei jokios kitos informacijos... Žmonės, pasimokykite iš kitų klaidų ir "nepasimaukite" ant šių sukčių kabliuko!
Vieninteles patikimos agenturos lietuvoje yra Magma consulting kuri yra vilniuje ir On off kuris yra kaune, nes sios dvi imones turi padalinius ir norvegijoje. paciai teko dirbti per Magma, ir nemazai zmoniu zinau kurie per ten iki siol dirba, taip pat zinau nemazai zmoniu kurie dirba per On Off :) Sekmes, o sitie job center tikrai s*****i
Sios kontoros spamas skamba taip
2014-08-25 16:05:51 IP 2.96.251.198
Gavome Jusu CV del darbo uzsienyje. Dekojame, kad pasirinkote musuidarbinimo agentura.Malonu Jums pranesti, kad Jusu kandidatura tinkama dabrui Norvegijoje, Anglijoje bei Svedijoje. Be to, turime papildomu pasiulymu dirbtiVokietijoje ir Graikijoje.Jusu sekmingam idarbinimui, prasome atsiusti siu dokumentu kopijas:1. Paso arba ID korteles kopija2. Vairuotojo pazymejimo kopija (jeigu turite)3. Kiti rekomenduojami dokumentai: diplomai, pazymejimai, sertifikatai (jeigu turite)Prasome nuskenuoti arba kokybiskai nufotografuoti dokumentus ir atsiustielektroniniu pastu (info@jobcenter.lt) arba nukopijuoti ir atsiusti faksu (tuomet butina nurodyti elektronini pasta).Jeigu Jus neturite tokios galimybes, galite atvykti i musu ofisa (BUTINAIS ANKSTO SUSITARTI DEL ATVYKIMO LAIKO IR DATOS +37052460580)Jusu duomenys bus naudojami tik Jusu legaliam idarbinimui.Norvegijoje turime patikimu partneriu, su kuriais tiesiogiaibendradarbiaujame daugiau negu 6 metus. Siuo metu siulome Jums sias darbopozicijas Norvegijoje.Nekvalifikuotas darbas:• Zuvies fabrikai (Alta, Hammerfest, Tromse, Alesund)• Auto - elektro pakrautuvu vairuotojai (Narvik, Florio, Trondheim, Alesund, Bodo)• Surio fabrikai (Namsos, Haugesund)• Geliu, vaisiu, darzoviu fabrikai (Kristiansand, Grimstad, Drammen)• Pramoniniai sandeliai (Bodo, Arendal, Oslo, Stavanger)• Zemes ukio darbai: laukuose, siltnamiuose, gyvulininkystes sferoje (pietine ir vakarine Norvegijos puse)• Paslaugu sfera (Oslo, Bergen, Stavanger, Lillihammer)Grupes isvyksta kas dvi savaites.Kvalifikuotas darbas:• Logistika: vairuotojams (C, CE kategorijos) (Kristiansand, Drammen, Florio, Bodo)• Automechanikai (Trondheim, Kristiansund)• Statyboje: plataus profilio statybinikai, staliai, suvirintojai, plyteliu klojejai, elektrikai, stogdengiai, betonuotojai ir kt. (Oslo, Drammen, Bergen, Trondheim)• Naftos pramone/ Laivu statyba (Vakaru ir Siaures pakrante)• Inzinieriai/ IT specialistai (Oslo, Bergen, Stavanger)Isvykimo data nustatys Jusu darbdavys.Taip pat siulome Jums darba Anglijoje:• Prekiu pakavimas, fasavimas, rusiavimas fabrikuose (geles, vaisiai, uogos, darzoves, picos, sokoladas, gerimai)• Darbai su prekemis sandeliuose (MARKS & SPENCER, TESCO, ZARA, ALDO, Sainsbury’s, Home Base ir kt)• Zemes ukio darbai (uogu, vaisiu, geliu skinimas ir sodinimas)Siuos darbo vietos siulomos Londone, Bostone, Mancesteryje, Leeds, Donkasteryje, Liverpulyje, Ragbyje. Grupes isvyksta kas penktadieni.Pranesame Jums, kad kas savaite gauname naujausiu pasiulymu is Graikijos, Svedios bei Vokietijos.Informacija del Jusu atlyginimu:Norvegija: nuo 157 nok/val iki 250 nok/val. (19-31 eur/h) (“ brutto”)Anglija: nuo 6, 45 svaru/val iki 11 svaru/val (“brutto”)Vokietija: nuo 11 iki 17 eur/val (“ brutto”)Mes garantuojame Jusu legalu idarbinima tiesiogiai pas uzsienio darbdavi.Jus isvyksite dirbti per 1-2 savaites nuo oficialaus darbo kontrakto gavimo.Musu imone organizuoja kelione, pasitikima, apgyvendinima ir supazindinaJus su visa reikalinga informacija isvykimui. Uzsienyje Jums bus suteiktosvisos socialines garantijos (medicina, draudimas) ir reikalingi leimai.Taip pat bus atidaryta banko saskaita, i kuria Jusu darbdavys reguliariaipervedines atlyginima (atlyginimai mokami be velavimu).Musu imones islaidos, jeigu tokiu atsiranda ir ju neisipareigoja apmoketimusu partneriai, mes kompensuojame po 2-3 menesiu Jusu darbo arba iskartpo Jusu darbo kontrakto gavimo.
neysisokit, a*******i, gal ir turi koky juoda darba bet nedaugiau. uzsiima duomenu rinkimu apie asmenis prisidengdami ydarbinimu ir pusdami migla apie "uzsienio partnerius", zodziu eilinis lietuviškas lochotronas
Kodėl? 2014-07-10 17:09:04
Žmonės, nevažiuokite per lietuviškas agentūras ir nemokėkite niekam pinigų. ĮDARBINIMAS YRA NEMOKAMAS, už tai niekas negali imti pinigų. O tie, kurie sako, kad va dėl dokumentų pasirašymo taip pat netikėkite, dar nei viena agentūra užsienyje neima pinigų už lapų atspausdinimą ir parašo padėjimą. Būtų žymiai pigiau nusipirkti bilietą, susirasti būstą ir važiuoti tiesiai į šalį, kurią norite. Konkrečiau pasakysiu apie Angliją. Netikėkite agentūromis ir todėl nes legaliai dirbti ten reikalingas insurance numeris, be jo Jūs ten esate niekas, tik su juo, banko sąskaita galite dirbti (kai kur sutinka mokėti čekiais), tas reikalingas numeris padaromas nuo mėnesio iki pusantro, priklauso nuo eilių, be jos joks darbdavys ir dar TIESIOGIAI (kaip žada įdarbinimo agentūros lietuvoje jūsų nepriims be jo). Kartais anglijoje esanti agentūrą išduoda laikiną, bet tokių atveju mažai. Netikėkite pasakom apie aukso kalnus, netikėkite, ten kur alga parašyta savaitinė, visoje anglijoje alga eina valandinė, visur turi būti nurodytas valandinis tarifas (6.31 jei minimumas), negali būti vos 200sv į savaitę. Kitas dalykas, nuvažiavę ten praėję agentūras į darbą išeisite jau po dviejų dienų, kartais pasiseka ant rytojaus, bet tik tuo atveju jei visi dokumentai sutvarkyti. Ten jūs niekada jokiai agentūrai nemokate pinigų, nei už įdarbinimą, nei už prisėdimą ant jų fotelio, o tuo labiau už tai, kad jų spausdintuvas atspausdins jums 11 kontrakto su agentūrą lapų, NIEKAS PINIGŲ UŽ TOKIUS DALYKUS NEIMA. Nebūkite naivūs, netikėkite tais žadamais aukso kalnais... tikrai galima išvažiuoti į svečią šalį savo jėgom ir gausis tiek pat, kaip mokėti neaiškiai agentūrai už tai, kad tau leidžiama ten nuvažiuoti...
P.S. Žinau ką kalbu apie Angliją, nes pati ten gyvenu. Pati žinau daug žmonių, kurie nukentėjo nuo tokių neaiškių įmonių. Pati dirbau įdarbinimo agentūroje Anglijoje, žinau kokios tvarkos ir kad niekas pinigų neima, nes tai įstatymų pažeidimas. Jei nenorite patirti nevilties savo kailiu - nevažiuokite jei nežinote ar agentūra patikima ar ne.
Labai jums aciu uz tokia issamia informacija. As jau zadejau I juos kreiptis
Negaliu netgi atsiliepimus palikti, http://www.jobcenter.lt/atsiliepimai, apmokejau 185 lt, parase po 7 d gausiu isverstus mano dokumentus, laukiu jau 5 menesi. Parasiau kada gausiu, kol kas atsakyma nera. Iki rugsejo menesi palauksiu ir eisiu rasyti pareiskima, bus kaip s*****i ikiteismini byla.
tai jokio darbo ir nebus? nuvaziavus?
norejau suzinot apie firma atrode patikima bet paskaicius bloga pasidaro... ka db daryt be darbo sedet nenoriu o i firma kreipiaus
Tautvydai, pakelk akis auksciau ir paskaityk atsiliepimus
Tautvydas 2014-07-02 13:19:03
Sveiki. Gal yra isvaziavusi su sia agentura ir dirbanciu ? Sprendziu galimybe iskeliauti, tai noreciau kazkiek susizoti :)
nevaziuok niekur per sia idarbinimo agentura neturi ji nieko bendro su idarbinimu teko laiskais susirasinet iskart perkandau kas per agencija ten yra
a*******i!!!!!!!! Nevažiuokit jokiais būdais. Pasiėmė 400lt užsatą, privertė pasirašyti 800lt vekselį ir išsiuntė į UK įmonę, kurioje žmonės nieko nežinojo, nes nebuvo nieko sutarta. Jei ne variruotojas, greitai suveikęs įdarbinimą, būtume atgal apgauti ir pažeminti galutinai namo grįžę. Asilų gauja, pikta, nėra žodžių. Neturėkit jokių reikalų su jais.
Lina 2014-05-26 14:04:08
Manau, kad konkurentai čia rašo daugiau, negu paprasti žmonės. Žinau įmonę „Jobcenter.lt“ labai gerai ir nieko negaliu pasakyti blogo. Įdarbina ji žmones, ir nemažai patenkintų yra, o kad visiems nepadėsi, tai normalu. Mano galva, jeigu ji įdarbina iš 10 žmonių nors pusę, tai jau rezultatas.
tikrai gera firma..sumoki 195lt tipo dokumentu tvarkymai, po to nekelia ragelio, kai parasai laiska is kito elektroninio, tai paaiskina, kad haliucinacijos, jus mums pinigu nemokejote...gera imone tikrai linute
Sveiki.Rasiau laiska siai agenturai su tiksliu prasymu kokio darbo man reikia, bet gavau tik keliu zodziu atsakyma, kad turiu paskambinti.Atsiprasau, bet kokia esate rimta imone jei nerandate laiko savo klientam?????
Sveiki visi. Gal yra norinčių važiuoti kartu į užsienį? Ieškau bendrakeleivių ir bendraminčių :) Galima bandyti važiuoti per įdarbinimo agentūrą. Man 26 metai. Jeigu kas nors irgi svarsto palikti kuriam laikui Lietuvą - brūkšteklite man į paštą: angelina83@micro.lt
Lina 2014-05-26 14:04:08
Visiskai nepritariu, kaip galima taip rasyt. Vadinasi pagal tavo logika 5 galima apgaut o 5 idarbint? Kosmaras kazkoks! Zmones ar jums tai normalu atrodo!?
tas kas zino 2014-05-26 14:00:08
beik bajerius "gegute" pagal ip matosi kad tu is idarbinimo agenturos kuri randuosi Svitriailos gatve.Jus patys tiek zmoniu apgavote ir dar cia rasote.kaip ne geda :)))))))))
Pagal ip matosi kad panevezio rajonas, tai neradau jokios imones panevezio rajone. Vaidenasi jau konkurentai jobcentrui man atrodo :))).
Tai gi "gegute" puikiai zinau Jusu imone.ir nereikia cia kalbeti apie kitus
gegute 2014-05-23 15:00:09
Imone JOBCENTER arba dar kitaip DARBMAN arba dar kitaip EURODARBAI arba dar BALTIC STAFF yra tu pacii asmenu ikurtos bendroves turincios po kelis pavadinimus.
Sitos imones yra MELGAGES IR APGAVIKES. Ima pinigus uz nieka o savo pazadu ir isipareigojimu nevykdo ! Siuncia i Bostom miesta. Visiems meluoja kad ten turi savo atstovybe. O is tikro nuvykusius zmones pasitinka toks neaiskus prasigeres tipas Olegas kuris is karto ima reikalauti pinigu uz idarbinima ir dokumentu sutvarkyma. Jei nesutinki moketi palieka likimo valiai ir net neapgyvendina. Zodziu lieki ant gatves. Jei vis del to sutinki sumoketi pinigus tam Olegui tai jis tiesiog pasako vietines idarbinimo agenturas ir sako eikit eigu norit darbo o pats tik paima pinigus or nieko nedaro. jei vietine agentura taves nepaims dipti tas Olegas pasakys eik i kita agentura ir man neidomu ka tau lietuvoj zadejo. zodziu baisu kas tam Bostone darosi. O su Olegu tai tikrai nerekomenduoju susipazinti
Esu vazeves per agentura ir buvau nudeges, dabar galiu pats padeti jums susirasti, issinomuoti nama, kambari ar studio flata, pasidaryti banko kortele ir insurance number, nukreipti i reikalingas ir patikimas darbo agenturas manchesterio mieste. Daugiau Emailu:
arvdsitk@gmail.com

Expertus LT
Adresas: Laisvės pr. 60, 1220 kab., LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, mokymo kursai.
Manpower Lit
Adresas: Šeimyniškių g. 1A, LT-09312 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas, konsultacijų paslaugos.

Vienas sparčiausių internetų pasaulyje, bet tik ne viešbučiuose
Vienas sparčiausių internetų pasaulyje, bet tik ne viešbučiuose 08-02 23:49
Lietuva giriasi vienu sparčiausių internetu pasaulyje, tačiau čia apsilankantiems turistams tai tampa labiau mitas nei tikrovė.
Norėtų lankstesnių santykių, bet į šalis nesižvalgo
Norėtų lankstesnių santykių, bet į šalis nesižvalgo 08-02 19:23
Liberalesnių darbo santykių Lietuvoje tikisi ir SEB grupės paslaugų teikimo centras, sako Anna Maria Nyström, SEB grupės paslaugų teikimo centrų Vilniuje ir Rygoje vadovė, prisidėdama prie...
Parfumerinio įkvėpimo paieškos
Parfumerinio įkvėpimo paieškos 08-02 17:47
Nuo seniausių laikų, kai kvapniosios medžiagos buvo naudojamos tik ritualiniams tikslams ir pasiekiamos tik išrinktiesiems, žmonija ir parfumerija gerokai pasikeitė. Parfumerija dabar pripažįstama...

Kokią prekių kainą dažniausiai žiūrite?

UAB Baltic master

Western Union 20,24 +6,41%