Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Čili Pica

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

PC "Savas" esancioje picerijoje Cili pica valgiau dienos pietus. Pasigailejau, nes visa nakti praleidau prie tualeto, pica lyg ir susivirskino, bet sriubyte isejo atgal labai nesmagiai. Nebevalgysiu gyvenime ten.
Esu labai nepatenkinta, netgi LABAI, aptarnavimo jokio, lankiausi Nordikos Cili picoje Vilniuje, laukem kol prieis 15 minuciu, niekas nepriejo kol nepakvietem, aptarnavo vadybininke pyktai, neuzsirase uzsakymo, teko dar karta pakartoti, sriuba buvo neskani, salta, bandele buvo be sviesto ir cesnako, indai atrode pasibaisetinai, koldunai pagaminti ryte ar net vakar, o uzsakyto deserto taip ir nesulaukem, prizadejau sau, kad ten daugiau nevalgysiu. Beja, skrandi skaudejo visa nakti.
Su drauge apsilankėm Akropolio CILI PIZZA, likom nustebusios nuo tokio aptarnavimo. Visų pirma, jokio sutikimo ir pasisveikinimo nesulaukėm, gėrimų meniu ant stalo nebuvo ir paprašius jį atnešti, padavėjas Mažvydas buvo itin nepatenkintas. Po užsakymo priemimo, padavėjas nepasiteiravo apie bendrą ar atskirą sąskaitą. Vėliau ant stalo pamates nuolaidų kortelę, griebė ir pasisiūlė paskaičiuoti savo iniciatyva. Tai normalu? Pasakiau, kad mokėsime kortelėmis, tačiau atnešė vieną sąskaitą ir įžūliai atsakė, kad jie neprivalo klausti kartu skaičiuoti ar atskirai, likau nepatenkinta tokiu aptarnavimu, nes kiek suprantu aptarnavimo standartai turėtų visur egzistuoti tokie patys :) o čia svečias jaučiasi greičiau išvaromas.
Užsisakėme picų užvakar, tai dar be to, kad tipo akcija buvo (mažom raidėm apačioj parašyta tik su kortele kažkokia, negali viršuj nupiešti kortelės ar kažką užrašyti), tai dar ir picos buvo neskanios, o teko sumokėti 10 eurų už picą. Tiesiog apgailėtina.
Vakar pietavome ČILI KAIMAS, Kauno Akropolyje. Likome labai nusivylę ir aptarnavimu ir maisto kokybe. Žmonių nebuvo labai daug, bet padavėjos nespėjo net stalų nuvalyti, nei meniu atnešti. Užsisakėme dvi porcijas keptu cepelinų ir du bokalus alaus.Tai padavėja ar neišgirdo, ar pamiršo, bet atnešė tik vieną porciją cepelinų, kai mes nustebome ir paklausėme, kodėl tik vieną, tai padavėja apsisuko ir nubėgo. Likome nesupratę, gausime mes dar antrą porciją, ar teks dalintis viena. Po kokių 15 minučių sulaukėme ir antros porcijos. Cepelinai buvo pusėtini, truputį perdaug apkepę, net apdegę, bet suvalgėme. O dabar apie alų. Mano užsisakytas "Baltas" buvo geras, bet vyro mėgstamasis " Grand select" buvo nenormalus, rūgštaus skonio, gal prarūgęs. Vyras jo net negėrė...Pasakėme padavėjai, bet vėl nulis dėmesio. Pasipiktinome, kad ČILI KAIMAS moka tik kainas didinti (nepasivargino net meniu naujo atspausdinti, ant senu kainu užklijuota juostelė su naujomis kainomis), bet nebesubeba normalaus personalo surinkti ir užtikrinti kokybės. Nuo šiol alaus gerti ir cepelinų valgyti eisime kitur.
Saule 2017-08-09 09:20:30
Sveiki skaitau Dianos pasisakimus ir manau kad tokius kad per daug isivaizduoja esantys kazkas.Visi mate kad pamainos vadybininke jusu neisvare tik paprase jusu nevalgyti savo maisto...o maisto buvo ne tik bulvytes.o visas stalas buvo nukrautas heso mesainiais coca colomis.Gal pries keldami tokias nesamones bet tiesa parasykit.Nes ne vieni bare buvot tad visi girdejo kaip jus iskelet skandala apsimesdami jog nezinojot jog savo maisto valgyti kavineje negalima....
Dėja, vadybininė patvirtino, jog nematė ką mes valgėme, ir jeigu apsiriko, tuomet atsiprašo, pavėluotai meluojate, mes esame jūsų klijentai, o ne kažkas, gėda meluoti, aš nežinau kur jūs ką matėt, bet su Lina klausimas uždarytas
Vakar teko apsilankyti Čili pica Kaune Molo prekybos centre. Buvom keturiese. Užsisakem dienos pietus ir makaronus su bolonezijos padažu. Pirmą kartą tai neskanei valgėm, jei galima pavadinti tai vslgymu. Dienos pietums buvom pasirinkę idarytą vištienos krutinėlę su pafažu. Visų pirma bulvių košė buvo visiškai šalta, prarūgusi, nes jautėsi rūgštumas. Padažas buvo toks skystimėlis kaip vanduo. Tikrai net nepanašejo i pafażą. Makaronai. Padaže mėsos beveik nerasta. Tomayas su vandeniu. Žoauru. Buvo svečiai iš ispanijos tai pasibaisėjo. Nors prieš savatę lankemes Megos Čili picoje. Tada jiems maistas labai patiko.
Esu labai pasipiktinusi dėl čili picos, kuri randasi Klaipėdoje PC BIG vadybininkės Linos grubaus elgesio, šiandiena apsilankę su dukra ir dviem mažamečiais anūkais minimoje picerijoje buvome visų lankytojų akivaizdoje išvaryti lauk, kadangi anūkas, kuriam šešeri metai, rankoje turėjo fry bulvytes, vadybininkė Lina tokiu tonu kalbėjo, jog visi aplink lankytojai akis išvertę žiūrėjo, jin rėkė, kad susirinktume maistą ir eitume laukan, o antram anūkėliui vos 2 mėnesiai, kūdikis net kruptelėjo, meniu mes nesulaukėm, buvome labai pažemintos, o kai paprašiau direktorės tel.nr., žinote kokį atsakymą gavau?jog jin laukiasi, blogai jaučiasi, todėl neleis mums jos jaudinti, ir tiesiog nedavė, todėl labai norėčiau zužinoti, kur galima skūstis tokiais atvejais.Va šitaip mes atšventėm būsimo pirmoko pasiruošimą mokyklai.
Uzsake vyras pica i namus. Labai skani jei padas nebutu perkepes. Tad linkime pasitaisyti.
Apsileido visiškai. Jei anksčiau savo broka dar maskavo, tai dabar viskas atvirai. Jei nenorite vemti viešai, tai pasirinkite kita "restorana".
Klaipedos akropolio cili, paskutiniu metu kavas darot tragiskas, jeigu klientas moka pinigus tai ir padarykit kaip priklauso, paskutiniu metu isvis pas jus ten tragedija tiek su maistu tiek su gerimais, viskas atnesa salta ir viskas atrodo kaip jovalas!!
Augustė Adomavičiūtė
2017-08-01 14:05:17 IP 195.14.186.134
kaunas mega:Tragedija, porcijos minetiurinės už kainą, kainos kosminės o pavalgyt sumokėjos 20e neimanoma, prastas aptarnavimas nemandagi padavėja.Užsisakiau vištienos apkepėlė padavėja net nepasakė jog lėkštė karšta ir nusideginau ranką.daugiau nesilankysiu
Sveiki noriu parasyti apie cili didziosios gatveje. Esame nusivyle personalu tikrai. Pirma karta kai uzsisakeme issinesimui padaveja buvo nepatenkinta kad mokesime atskirai, susirauke ir graza atnese vistiek atskaiciuota is vieno zmogaus pasake kad kitaip neturi (mes butume suprate jeigu ji butu zmogiskai paaiskinus jog netures grazos butume suprate). Kitas kartas kai atejome 11h vakaro ir pasake kad is maisto visiskai nieko negamina, hmm okey.bet paskambinus viena karta uzsisakyti issinesimui 10h vakaro pasake kad virtuve nebedirba o dirba tik picu zona.hmm as paklausiau ar iki 11 (kadangi praita karta nieko nebegamino nuo 11h), darbuotojas man atsake iki 12 picas gamina.tai kaip suprasti? Virtuve dirba pagal nuotaika? Ir galiausiai siandien paskambinus 21, 33 uzsisakyti pareiske kad virtuve nebedirba.as paklaysiau ar ne iki 10 turi dirbti.tada atsake nu gerai sakykit.tikrai tvarkykit personalo darbinguma :)
Nesąžininga ir savo įsipareigojimų nevykdanti įmonė. Meluojantys ir akiplėšos darbuotojai (keista, kaip jie tokie vieni kitus susiranda...) Jokiais būdais neduokite atidėjimų, tik išankstinis apmokėjimas. Bendrai patarimas - nedirbkime su Čili, leiskime jiems ramiai patiems bankrutuoti.
pries keleta dienu, teko apsilankyti Vilniaus Akropolyje esancioje kavineje Cili. Kadangi gyvenu ne lt, grizus is uzsienio visada nustebina labai prastas padaveju darbas ir neismanymas, bet ne si karta :).Didelis ACIu Evelinai, kuri buvo nuostabi. padejo issirinkti ne tik labai skanius patiekalus, bet ir desertus. Aciu uz silta ir malonu bendravima. turejome labai gera laika su draugemis. :)
2017.07.19 atėjau i Čili picą (Gedimino 5) išgerti kavos, mane labai maloniai pasitiko padavėjai. Mane aptarnavo padavėja Iveta. Atėjo su didelia šypsena ir labai maloniai bendravo, taip pat padarė labai skanią kavą. Kuo daugiau tokių darbuotojų kaip Iveta! Sėkmės darbe!
Daznai vazineju po skirtingus miestus komandiruotems. Ir neretai pietums renkuosi jusu restorana. Klaipedoje - jau nebeimanoma! Negana to kad dienos pietu laukiu valanda. Saltibarsciama kaa kart pateikiama vis maziau bulviu, viena diena gaunu 5 skilteles kita diena 3 skilteles ir normaliai. Paaiskinimas - tokia norma, o kokia tada ta norma!? Tai vakar 2017.07.18 diena valgydama netoli padaveju kompiuterio turejau klausytis ir visa lavima keiksmazodziu kurie byrejo pokalbio metu tarp padaveju. Keisciausia tai, kai didzioji ju dalis buvo is kitaip apsirengusios merginos. T.y visos padavejos ir padavejai geltoni, ji devejo baltus marskinius. Bet toks elgesys net is padavejo mazu maziausiai netoleruotinas. Valgydama ne tik nenoriu klausytis nepraustaburniu kalbos, apakritai klientu akiratyje jie isvis neturetu kalbetis apie asmeninius dalykus. Juo labiau garsiai apkalbineti klientes kuri valgo su mazu irzliu vaiku. Siandien 2017.07.19 uzsisakiau ne dienos meniu ir kavos. Apie kava zinoma buvo pamirsta, tas neproblema, pasitaiko, bet kai atnese stikline su karameline kava nesupratau net kaip ja gerti, nei saukstelio, nei siaudelio. Paprasiusi atnesti likau nuplikyta piktu zvilgsniu ir nepatenkintu veidu. Susitvarkykit su kolektyvu.
Sveiki. Uzsisakeme isainesimui maista is sojos esancios big prekybos centre. 3sriubos su koldunais. Skonis tikrai ne toks koks turi buti. Kose su nedavirtais kiausiniais ir krakmolo gabaliukais. Kiaulienos juosteles su darzovem tiesiog uzpiltos saukstu padazo ir tiek. O kiauliena sudziuvus ir balta balta nuo ktakmolo kaip nedakepta... vistiena su darzovem tokia pat kaip kiauliena su darzovems....
Kontroliuokite personalą
2017-07-15 18:25:04 IP 84.15.178.43
Klaipėdos BIG čili picerijoje didžioji dalis personalo elgiasi apgailėtinai ir piktinančiai. Negaliu to pasakyti apie visus, bet vos keletas elgiasi ir aptarnauja maloniai. Jei neklystu darbuotoja vardu Laura kolegės paprašyta picą išsinešimui įdėti į maišelį prie kliento atšovė '' pati ir įsidėk!''. Galiausiai paliko picą pusiaukelyje į maišelį ir pabaigti pakuoti paliko klientui. Taigi, sakau tiems, kurie atsakingi už tokių žmonių įdarbinimą: arba darykite griežtesnę atranką, arba pradėkite kontroliuoti tokius darbuotojus. Nuo to kenčia jūsų vardas. Ačiū.
Slaptas darbuotojas
2017-07-09 20:12:39 IP 78.63.4.250
As galiu pasakyti apie Cili picerija tik vien. Jie yra a*******i!!!! As esu buves jos darbuotojas. Algas nusukineja, apgaudineja, minusus prirasineja, elgiasi su tavimi kaip su vergu! Bet jiem taip ilgai nesites, viskas apie juos bus pranesta darbo ir mokesciu inspekcijai. Ir kur matyta kaz zmogui dirbanciam alga priklauso nuo suprekiavimo??? Absurdas kazkoks, dirbi puse etato, po 4 valandas (taip parasyta sutartyje) O iseina kad pradirbi po 50+valandu per savaite... Ir gauni daugiausiai 150eur i rankas... Pasibaisejau bedirbant ten.
Apsilankėme Čili picos picerijoje, topolių gatvė 1, Šventojoje. Įprastai nevaikštome į kavines, kurios turi tinklą, nes paprastai usiviliame viskuo: tiek kokybe, tiek aptarnavimu, tačiau užsukome ten pavalgyti todėl, nes iš keletos pažystamų, kurie atostogavo Šventojoje girdėjome labai gerų atsiliepimų. Taigi, galiu pasakyti, kad ši picerija - išskirtinė vieta ir en todėl, kad jos aplinka jauki, ir miela, o dar ir todėl, kad viskas joje man paliko nuostabius atostogų prisiminimus ir sukėlė be galo daug gerų emocijų. Visų pirmą - maistas. Su vyru valgėme picas ( (aš valgiau vištieos bbq, o mano vyras ferrara) ir gėrėme arbatą, vėliau valgėme desertus, o svarbiausia, jog viską rekomendavo padavėja vilkinti baltais marškiniais (jos vardo nepamenu, bet tikriausiai vyriausioji padavėja). Tai buvo toks aptarnavimas, kurio dažnai nesulaukiu net restoranuose. Todėl per visas savo atostogas niekur kitur ir nevalgėme ir tuo nė kiek nenusivylėme. Noriu padėkoti visam Čili picos Šventojoje personalui, už tai, kad mūsų atostogas padarėte dar labiau įsimintinomis, nei tikėjomės. Linkiu sėkmingo darbo.
Picerija, esanti Didžioji g. 5, 2017 07 02, popietė. Aptarnavimas tragiškas ir nemalonus. Atvykom šešiese, užsisakėm šeimyninę picą ir sulčių. Žmonių picerijoje mažai, užsakymo laukėm apie 45 min. Lėkštes atnešė tik jų paprašius, ir tos buvo purvinos ir skirtos ne valgymui, o mažesnio dydžio picų serviravimo lėkštės. Galiausiai bebaigiant valgyti, viena po kitos prieina kitos dvi staliuko neaptarnaujančios padavėjos ir ragina persėsti, vos ne varyte varo, pasakom, kad po 5 min. baigsim valgyti ir išeisim, bet pabaigus valgyti padavėjos dingusios ir neįmanoma paprašyti sąskaitos. Apie staliuką aptarnaujantį padavėją išvis trūksta žodžių, vos žodį pralemenantis, neišmanantis meniu, visko reikia prašyte ir klausti, pats nieko nepasiūlo. Gėda Čili picai, dar vieni prarasti klientai.
Atvykome i cili picerija, esancia Vilniuje pc big, kuri dirba iki 24h, virtuve dirba iki 23h o mums atvykus 22:25 pasake jog virtuve nebedirba... Hmmm, labai keista, juk privaloma yra dirbti iki darbo pabaigos, kaip ir priklauso
Apsilankeme Cili picerijoje Klaipedos Akropolije, uzsakyto maisto sulaukem praejus 50 minuciu, tikriausiai maistas musu lauke prie kasos, kadangi viskas buvo atsale.
Lankiausi vakar Cili picoje, taikos pr. Vetrungeje. Prasdesiu, kad aptarnavimas baisus, PADAVEJA GINTARE MICKUVIENE, tai asmuo kuris visiskai nemoka dirbti aptarnavimo sferoje, pradejo mus su drauge Tukinti, nors esame nepaaugles, grubiai kalbeti, reke per visa kavine, zmones ziuri, zodziu gedaaa uz jus kad toks personalas pas jus dirba, net atnese ne tuos patiekalus ir draske akis! negana to salotos su vistiena buvo baisios, jas matyt gamina studentai ten... foto prisegu, nes drasiai galejau jas nunesti i veterijarijos tarnyba!!!! sekmes
Labas vakaras. Dėkoju Čili Picos filialui Šventojoje, Topolių gatvėje. Padavėjos mandagios, gražios;) Tačiau svarbiausia maistas. Picos žiauriai skanios. Iki šiol nemėgau sriubų, tačiau daržovių sriuba su jautiena šiandien buvo nuostabi. Ačiū... Ir nenuvilkite rytoj;)
Valgėme Klaipėdos Akropolio čili picoje, užsimanėmė pasiimti picas išsinešimui, grįže namo pradėję valgyt pajauteme degesio skonį, pažiūrėję į picos padą pamatėme, jog jis sudegęs... Galėtumėte neduoti tokių picų žmonėms, vis dėl to už maistą mokami pinigai, ir norime gauti kokybiška maistą.
Visas skundas nuotraukoje. Tikiuosi jie pasitaisys. Kavine Žirmūnų g. 2
Noriu padėkoti Čili picerijai Gedimino pr.5, Personalas labai paslaugus ir dėmesingas. Aptarnavo mokinė, maloni mergina, kuri tikrai noriai mokinasi ir priima pastabas iš restorano vadovės, kuri stebėjo ir užtikrino sklandų aptarnavimo procesą. Papietavom tikrai skaniai, ačiū sugrįšim dar ir kitiem pasakysim:)
Noreciau pagirti padaveja Rita (Gedimino 23, Vilnius), uz profesionaluma (visada atnesa ko reikia, nereikia teirautis serveteliu ar pelenines), vykruma (viena aptarnauja visa eile staliuku lauke pietu metu, bei neprivercia niekad ilgai laukti, tai ispudinga !), malonu aptarnavima (visada nuosirdi sypsena veide), tikra saunuole. Tokia padaveja manau svajotu turet kiekvienas gero restorano savininkas, tik deja tai retenybe, tad Cili picerija turetu saugoti tokia neikainuojama bitute ! ! !
Tegul darbuotoja buna atsakinga uz tai ka uzsakinej uzsakiau viena atnese kita! Darbuotoja Gintare Cili Pica Mada virsuliskes. 2017-06-21 17:35 val.
Žmona su anūkėliais lankėsi Žirmūnų Hyper Rimi, po to (apie 16.00 val.) sugalvojo suvalgyti picą ir atsisėdo laukti, kol priims užsakymą. Tuo metu paskambino man ir pasakė, kad atvažiuočiau į piceriją ir prisijungčiau prie jų. Atvažiavau, atsisėdau ir laukiam visi kartu. Žmona sako, kad atsibodo laukti, aš sakau palaukiam. Taip sėdėjom, laukėm, o padavėjas ir neprieina, nors lankytojų buvo nedaug. Atsibodo laukti, pakilom nevalgę ir išėjom. Žmona dar sugrįžo ir nuėjo į picerijos vidų pasiaiškinti. Atėjusi pas mus pasakė, kad į jos priekaištus darbuotojas atsakė, kad tai „mūsų problemos“. Laukdami matėm, kaip darbuotojai lauke rūkė ar šiaip leido laiką lauke. Daugiau į šią įstaigą eiti nesinori.
Per savo pietų pertrauką užsisakiau blynelių su vištiena ir pievagrybiais. Atnešė blynelius su svogūnais, supjaustyta stambiai, blynelyje gulėjo mažas gabaliukas vištienos ir dvi pievagrybio skilteles. Pridedu nuotrauką, kurioje parodau, kiek iš vieno blynelio ištraukiau svogūnų. Ar patys tokius valgytumėte? Už sugadinta mano pietų pertrauką dėkoju Klaipėdos PC BIG virėjom.
Pirkom picas Marijampolėje V. Kudirkos g.3 2017 04 20, kadangi nemokėjo išrašyti sąskaitos, pasakė, kad gali atsiųsti į el.paštą, sutikome. Kaip negavome, taip negaunam. Skambinome ir atsakingam žmogui, kuris atsakingas už skundus, bet niekas nei susisiekė, nei atsiuntė. Suprastėjus visai ta čili, geriau sekantį kartą rinksiuosi CAN CAN, ten bent iškarto išrašo.
Sestadienio grazu ryta apsilankiau cili gedimino 23. Kadangi laika nebuvau cili restoranuose, pusryciu meniu ir kainu santykis tobulas. Aptarnavimu suzaveta. Jauna panele Gerda, tiesiog puikiai aptarnavo, aciu uz rytine sypsena ir puiku aptarnavima. Taip ir toliau. Sekmes ir geru klientu!
Sutvarkykit savo elektroninių užsakymų sistemą ! Kas per 'tvarka', kai užsakymas yra į namus, o kavinė gauna duomenis, jog klientas ateis pasiimti maisto pats ? ? ! !

Ir dar šis tas : Panevėžyje maistą į namus vežioja žiauriai prasmirdęs vairuotojas ! ! Kol atsiskaitau kortele (beje, klientui pačiam reikia apsitarnauti, vairuotojas nemoka naudotis kortelių skaitytuvu, tiesiog duoda aparatą į rankas ir reikia pačiam save apsitarnauti), tai vos ne žiaugčiot pradedu nuo siaubulingos vairuotojo smarvės ! ! Kaip taip įmanoma ? ? ! ! Atvažiuoja baisiai dvokiantis asmuo ! ! Gal susimąstykit, kokiems piliečiams leidžiate vežti maistą į namus ! ! Po tokio 'kontakto' su tokiu prasmirdėliu net valgyti po to nebesinori.
Maisto uzsakymo sistema neveikia. Uzsakyma padariau telefonine sistema kuri anot "cili" turi buti programele kuro taupo laika. Sostemoje rodo kiek laiko truks uzsakymui pagaminti ir koks uzsakymo statusas. Taip ir nesulaukiau pusvalandzio begyje jokio pranesimo, programle terodo kad uzskymas priimtas, patiekalas atejus buvo saltut saltutelis ir aptarnavimas tragiskas. Veiksmas vyko klaipedoje, pc. BIG. 2017-06-14. DEKUI CILI UZ SUGADINTA VAKRIENE IR NUOTAIKA.
Klaipėdos Akropolyje maistas skanus, tačiau pamačius kaip gaminamas... Tragiška! Virtuvė neuždara, todėl matosi viskas, kas vyksta viduje. Vaikinas, gaminantis picas, sugebėjo susikišęs ranką į kelnes pasikasyti savo genitalijas ir toliau lyg niekur nieko tom pačiom neplautom rankom imti ir produktus ir gaminti maistą, kurį vėliau valgo vaikai ir visi žmonės net neįsivaizduojantys ką suvalgo!
Laba diena. Jau nepirma karta lankausi cili pica kuri randasi Pc Nordika. Labai noreciau issakyti nuomone apie vaikinuka kuris dirba siandien. 2017.06.12. Jis pyktibiškai neprieina priimti užsakymo. Nors pro mane praėjo gal 5 kartus. Taip pat ana savaite mačiau kaip sedejas vaikinukas atsistojo ir isejo nesulaukes kol ji aptarnaus. Is susidariusios situacijos suprantu kad siu staliuko eile priklauso butent tam nemandagiam padavejui. Vietoj kurio mane antra karta aptarnauja panele kuria pasisaukiu kai ji eina pro sali. Padavejas - vaikinukas yra labai nemandagus. Aš suprantu kad per pietu pertraukas turite daug zmoniu. Bet ne iki tokio lygio. Labai noreciau padekoti Paulinai. Kuri aptarnauja puikiai, yra labai mandagi ir maloni panele. Aciu !
Gyvename Vilniuje, šalia "BIG" prekybos centro. Laiks nuo laiko apsilanko ne Čili picerijoje. 2017 metų birželio 02 diena greičiausiai buvo paskutinė kai lankėmės šioje maitinimo įstaigoje. Visų pirma gėrimų, kurių net nereikėjo gaminti, o tik įpilti, laukėme gal 15-20 min, paklausus kodėl taip ilgai, padavėja tik nervingai pareiškė, kad ne ji kalta jog barmenė ruošia gėrimus. Jau nekalbant apie tai, kad užsisakiau mėgstamą karštą aitrujį apelsinų gėrimą, kurio sudėtyje truko cinamono lazdelės, gvazdikėlių, gėrimas buvo su puta ir neaiškios spalvos. Paaiškinus, kad šitokio gėralo aš negeriu, sutiko padaryti iš naujo. Vėliau atnešė, atseit, kitą. Juokas oro asaras- tą patį! :-)) Nieko nebezysciau, nutylejau. Aitriosios paprikos buvo tokios kelintą kartą naudotos, kad net aitrumo nesijautė nei žaliosiose. Antras smūgis buvo kai atnešė picą. Gailuuosi, kad nenufotografavau, dar labiau gailiuosi, kad neatsistebiu ir neišėjau. Nes tokios sudegusios ir taip neestetiškai atrodančios picos nebuvau mačiusi, o tuo labiau valgius. Pažiūrėjus į šį maistą, atrodė jog priedai ant picos pado buvo subraukti ranka nuo stalo ir tai likučiai nuo kažkokių patiekalų. SIAUBAS!!!
Uzsisakiau siandien Vilniuje Kauno gatveje issinesimui 2 kebabus su vistiena. Atsinesiau namo, neimanoma prisiliesti karsti, kopustai pomidorai viskas perkepe, taip sildyta, kad gavosi ne sviezi kopustai, o isvire, ir viskas kas kebabe buvo.... Prieskoniu trukumas... Viskas slapia, tiesiog linksta, nesilaiko. Mindauginej Cili kiek pirkau viskas skanu buvo. Nepatariu.
Čili picerijoje mole labai ilgas aptarnavimas, padavėjos pasimetusios nežino ką kam nešti, paklausus kiek laiko dar reiks laukti nueina nieko nesakiusios.
Nepatarciau! Ramiam pasedejimui kai ledo ritulio zaidejai dauzo y stiklus!!! Avoid!!
Dabar esu Klaipėdos Čilė picerijoje, užsakiau vaikams pieno kokteilius pica ir mėsaini, bet vaikai persigalvojo, gerti kokteilius, kurių dar buvo net nepradėję daryti.
Padavėja atsisakė atšaukti kokteilių užsakymą ir pakvietė vadybininkę, kuri paaiškino, kad nėra galimybės atšaukti kokteilių užsakymą, nes kompiuterinė programa, taip sukūrta, kad užsakymą atšaukti neįmanomą.
Ir pridūrė, kad taip yra visose restoranuose.
Labai įdomi mintis, pirmą kartą girdžiu tokį dalyką. Matyt taip nusprendė picerijos protinga vadovybė. Toks įspūdis, kad kompiuteriai valdo mus, o ne mes juos.
Daugiau į tokį restoraną nenoriu grįžti, nes nelabai pasitikiu kompiuteriais, kurie valdo žmones, tai tik mašina be jausmų. Nuotaikos nesugadino, bet liko nemolunus poskonis.
Klaipėda, Liepų g. 2
Maistas skanus, bet labai ilgai reikia jo laukti, Cezario salotų laukėme valandą, nemanau kad jos taip ilgai ruošiamos. Pakartotinų gėrimų laukiame jau 15min, ir vargu ar kas įsidėmėjo kad mes juos užsisakėme. Ne vieną kartą teko matyti kad padavėjai maistą liečia rankomis ir vėliau neša klientams.Padavėjai didesnį kiekį skiria savo draugams sėdintiems gretimame staliuke nei paprastiems klientams.
Sveiki, kartais lankausi Cili picerijoje Zirmunu g. 2, prie IKI parduotuves, pagrinde pietu metu. Nusivyliau personalo darbu. Ateini, sedi ir lauki kol prieis, pvz. Siandien laukiau 15 min kol prieis kas nors priimti uzsakyma. Galiausiai prieini pats. Darbo buvo bet ne pilna sale, todel manau personalas i darba ziuri neatsakingai. Vadovybei siulyciau prakontroliuoti sios picerijos darbo kokybe. Maisto kokybei priekaistu neturiu. Kitose picerijos tinklo vietose kamsciu nepastebeta.
šiandien (05.10) apie 15:30 atvykome į restorana čili panoramoje, atsisėdome prie staliuko maždaug restorano viduryje kur mus turejo aptarnauti tamsiaplaukė padavėja ir maziausiai 10min laukėme kol ji prieis (buvo galimai išėjusi pavalgyti ir zonos neperdavė kolegai, nes ieškodavau akimis pas ka čia užsisakius tačiau visi praeidavo kaip pro siena)kai pagaliau ji priėjo bent priimti užsakymo ir užsisakėme čili sriubytę, ja atnešė visiškai tiršta, nei lašo vandens, todėl tiesiog norėjome, kad sriubytę praskiestu vandeniu, bet pasakius apie tai padavėjai ji tiesiog tai ignoravo, atšovė jog dirba jau 3metus su puse šiame restorane ir puikiai zino kaip turi atrodyt sriuba, vėliau tiesiog nuėjo net neketindama spręsti situacijos. kadangi pati dirbu tokio pobudzio darba, zinau, kad taip su klientais nesielgiama.tad patirtis labai nemaloni.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 12 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

Kalėdų roges ruošk vasarą
Kalėdų roges ruošk vasarą 08-17 15:35
Pagaliau teikėsi ateiti vasara, visi mėgaujasi saule, jūra, ežerais, piknikais ir mažiausiai apie ką galvoja tai apie... Kalėdas. Net visada skubantys, viską iš anksto planuojantys įmonių...
Po 27 metų pertraukos atidaroma siena tarp Irako ir Saudo Arabijos
Po 27 metų pertraukos atidaroma siena tarp Irako ir Saudo Arabijos 08-20 15:20
Saudo Arabija ir Irakas planuoja atidaryti Araro sienos perėjimo punktą prekybai pirmą kartą nuo 1990-ųjų, kai dar Saddamo Husseino valdomas Irakas įsiveržė į Kuveitą ir diplomatiniai santykiai...

Kuris vasaros mėnuo atostogauti Jums geriausias?

UAB Baltic master

Caterpillar 113,92 +0,69%