Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Čili Pica

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Noriu padėkoti Čili picerijai Gedimino pr.5, Personalas labai paslaugus ir dėmesingas. Aptarnavo mokinė, maloni mergina, kuri tikrai noriai mokinasi ir priima pastabas iš restorano vadovės, kuri stebėjo ir užtikrino sklandų aptarnavimo procesą. Papietavom tikrai skaniai, ačiū sugrįšim dar ir kitiem pasakysim:)
Noreciau pagirti padaveja Rita (Gedimino 23, Vilnius), uz profesionaluma (visada atnesa ko reikia, nereikia teirautis serveteliu ar pelenines), vykruma (viena aptarnauja visa eile staliuku lauke pietu metu, bei neprivercia niekad ilgai laukti, tai ispudinga !), malonu aptarnavima (visada nuosirdi sypsena veide), tikra saunuole. Tokia padaveja manau svajotu turet kiekvienas gero restorano savininkas, tik deja tai retenybe, tad Cili picerija turetu saugoti tokia neikainuojama bitute ! ! !
Tegul darbuotoja buna atsakinga uz tai ka uzsakinej uzsakiau viena atnese kita! Darbuotoja Gintare Cili Pica Mada virsuliskes. 2017-06-21 17:35 val.
Žmona su anūkėliais lankėsi Žirmūnų Hyper Rimi, po to (apie 16.00 val.) sugalvojo suvalgyti picą ir atsisėdo laukti, kol priims užsakymą. Tuo metu paskambino man ir pasakė, kad atvažiuočiau į piceriją ir prisijungčiau prie jų. Atvažiavau, atsisėdau ir laukiam visi kartu. Žmona sako, kad atsibodo laukti, aš sakau palaukiam. Taip sėdėjom, laukėm, o padavėjas ir neprieina, nors lankytojų buvo nedaug. Atsibodo laukti, pakilom nevalgę ir išėjom. Žmona dar sugrįžo ir nuėjo į picerijos vidų pasiaiškinti. Atėjusi pas mus pasakė, kad į jos priekaištus darbuotojas atsakė, kad tai „mūsų problemos“. Laukdami matėm, kaip darbuotojai lauke rūkė ar šiaip leido laiką lauke. Daugiau į šią įstaigą eiti nesinori.
Per savo pietų pertrauką užsisakiau blynelių su vištiena ir pievagrybiais. Atnešė blynelius su svogūnais, supjaustyta stambiai, blynelyje gulėjo mažas gabaliukas vištienos ir dvi pievagrybio skilteles. Pridedu nuotrauką, kurioje parodau, kiek iš vieno blynelio ištraukiau svogūnų. Ar patys tokius valgytumėte? Už sugadinta mano pietų pertrauką dėkoju Klaipėdos PC BIG virėjom.
Pirkom picas Marijampolėje V. Kudirkos g.3 2017 04 20, kadangi nemokėjo išrašyti sąskaitos, pasakė, kad gali atsiųsti į el.paštą, sutikome. Kaip negavome, taip negaunam. Skambinome ir atsakingam žmogui, kuris atsakingas už skundus, bet niekas nei susisiekė, nei atsiuntė. Suprastėjus visai ta čili, geriau sekantį kartą rinksiuosi CAN CAN, ten bent iškarto išrašo.
Sestadienio grazu ryta apsilankiau cili gedimino 23. Kadangi laika nebuvau cili restoranuose, pusryciu meniu ir kainu santykis tobulas. Aptarnavimu suzaveta. Jauna panele Gerda, tiesiog puikiai aptarnavo, aciu uz rytine sypsena ir puiku aptarnavima. Taip ir toliau. Sekmes ir geru klientu!
Sutvarkykit savo elektroninių užsakymų sistemą ! Kas per 'tvarka', kai užsakymas yra į namus, o kavinė gauna duomenis, jog klientas ateis pasiimti maisto pats ? ? ! !

Ir dar šis tas : Panevėžyje maistą į namus vežioja žiauriai prasmirdęs vairuotojas ! ! Kol atsiskaitau kortele (beje, klientui pačiam reikia apsitarnauti, vairuotojas nemoka naudotis kortelių skaitytuvu, tiesiog duoda aparatą į rankas ir reikia pačiam save apsitarnauti), tai vos ne žiaugčiot pradedu nuo siaubulingos vairuotojo smarvės ! ! Kaip taip įmanoma ? ? ! ! Atvažiuoja baisiai dvokiantis asmuo ! ! Gal susimąstykit, kokiems piliečiams leidžiate vežti maistą į namus ! ! Po tokio 'kontakto' su tokiu prasmirdėliu net valgyti po to nebesinori.
Maisto uzsakymo sistema neveikia. Uzsakyma padariau telefonine sistema kuri anot "cili" turi buti programele kuro taupo laika. Sostemoje rodo kiek laiko truks uzsakymui pagaminti ir koks uzsakymo statusas. Taip ir nesulaukiau pusvalandzio begyje jokio pranesimo, programle terodo kad uzskymas priimtas, patiekalas atejus buvo saltut saltutelis ir aptarnavimas tragiskas. Veiksmas vyko klaipedoje, pc. BIG. 2017-06-14. DEKUI CILI UZ SUGADINTA VAKRIENE IR NUOTAIKA.
Klaipėdos Akropolyje maistas skanus, tačiau pamačius kaip gaminamas... Tragiška! Virtuvė neuždara, todėl matosi viskas, kas vyksta viduje. Vaikinas, gaminantis picas, sugebėjo susikišęs ranką į kelnes pasikasyti savo genitalijas ir toliau lyg niekur nieko tom pačiom neplautom rankom imti ir produktus ir gaminti maistą, kurį vėliau valgo vaikai ir visi žmonės net neįsivaizduojantys ką suvalgo!
Laba diena. Jau nepirma karta lankausi cili pica kuri randasi Pc Nordika. Labai noreciau issakyti nuomone apie vaikinuka kuris dirba siandien. 2017.06.12. Jis pyktibiškai neprieina priimti užsakymo. Nors pro mane praėjo gal 5 kartus. Taip pat ana savaite mačiau kaip sedejas vaikinukas atsistojo ir isejo nesulaukes kol ji aptarnaus. Is susidariusios situacijos suprantu kad siu staliuko eile priklauso butent tam nemandagiam padavejui. Vietoj kurio mane antra karta aptarnauja panele kuria pasisaukiu kai ji eina pro sali. Padavejas - vaikinukas yra labai nemandagus. Aš suprantu kad per pietu pertraukas turite daug zmoniu. Bet ne iki tokio lygio. Labai noreciau padekoti Paulinai. Kuri aptarnauja puikiai, yra labai mandagi ir maloni panele. Aciu !
Gyvename Vilniuje, šalia "BIG" prekybos centro. Laiks nuo laiko apsilanko ne Čili picerijoje. 2017 metų birželio 02 diena greičiausiai buvo paskutinė kai lankėmės šioje maitinimo įstaigoje. Visų pirma gėrimų, kurių net nereikėjo gaminti, o tik įpilti, laukėme gal 15-20 min, paklausus kodėl taip ilgai, padavėja tik nervingai pareiškė, kad ne ji kalta jog barmenė ruošia gėrimus. Jau nekalbant apie tai, kad užsisakiau mėgstamą karštą aitrujį apelsinų gėrimą, kurio sudėtyje truko cinamono lazdelės, gvazdikėlių, gėrimas buvo su puta ir neaiškios spalvos. Paaiškinus, kad šitokio gėralo aš negeriu, sutiko padaryti iš naujo. Vėliau atnešė, atseit, kitą. Juokas oro asaras- tą patį! :-)) Nieko nebezysciau, nutylejau. Aitriosios paprikos buvo tokios kelintą kartą naudotos, kad net aitrumo nesijautė nei žaliosiose. Antras smūgis buvo kai atnešė picą. Gailuuosi, kad nenufotografavau, dar labiau gailiuosi, kad neatsistebiu ir neišėjau. Nes tokios sudegusios ir taip neestetiškai atrodančios picos nebuvau mačiusi, o tuo labiau valgius. Pažiūrėjus į šį maistą, atrodė jog priedai ant picos pado buvo subraukti ranka nuo stalo ir tai likučiai nuo kažkokių patiekalų. SIAUBAS!!!
Uzsisakiau siandien Vilniuje Kauno gatveje issinesimui 2 kebabus su vistiena. Atsinesiau namo, neimanoma prisiliesti karsti, kopustai pomidorai viskas perkepe, taip sildyta, kad gavosi ne sviezi kopustai, o isvire, ir viskas kas kebabe buvo.... Prieskoniu trukumas... Viskas slapia, tiesiog linksta, nesilaiko. Mindauginej Cili kiek pirkau viskas skanu buvo. Nepatariu.
Čili picerijoje mole labai ilgas aptarnavimas, padavėjos pasimetusios nežino ką kam nešti, paklausus kiek laiko dar reiks laukti nueina nieko nesakiusios.
Nepatarciau! Ramiam pasedejimui kai ledo ritulio zaidejai dauzo y stiklus!!! Avoid!!
Dabar esu Klaipėdos Čilė picerijoje, užsakiau vaikams pieno kokteilius pica ir mėsaini, bet vaikai persigalvojo, gerti kokteilius, kurių dar buvo net nepradėję daryti.
Padavėja atsisakė atšaukti kokteilių užsakymą ir pakvietė vadybininkę, kuri paaiškino, kad nėra galimybės atšaukti kokteilių užsakymą, nes kompiuterinė programa, taip sukūrta, kad užsakymą atšaukti neįmanomą.
Ir pridūrė, kad taip yra visose restoranuose.
Labai įdomi mintis, pirmą kartą girdžiu tokį dalyką. Matyt taip nusprendė picerijos protinga vadovybė. Toks įspūdis, kad kompiuteriai valdo mus, o ne mes juos.
Daugiau į tokį restoraną nenoriu grįžti, nes nelabai pasitikiu kompiuteriais, kurie valdo žmones, tai tik mašina be jausmų. Nuotaikos nesugadino, bet liko nemolunus poskonis.
Klaipėda, Liepų g. 2
Maistas skanus, bet labai ilgai reikia jo laukti, Cezario salotų laukėme valandą, nemanau kad jos taip ilgai ruošiamos. Pakartotinų gėrimų laukiame jau 15min, ir vargu ar kas įsidėmėjo kad mes juos užsisakėme. Ne vieną kartą teko matyti kad padavėjai maistą liečia rankomis ir vėliau neša klientams.Padavėjai didesnį kiekį skiria savo draugams sėdintiems gretimame staliuke nei paprastiems klientams.
Sveiki, kartais lankausi Cili picerijoje Zirmunu g. 2, prie IKI parduotuves, pagrinde pietu metu. Nusivyliau personalo darbu. Ateini, sedi ir lauki kol prieis, pvz. Siandien laukiau 15 min kol prieis kas nors priimti uzsakyma. Galiausiai prieini pats. Darbo buvo bet ne pilna sale, todel manau personalas i darba ziuri neatsakingai. Vadovybei siulyciau prakontroliuoti sios picerijos darbo kokybe. Maisto kokybei priekaistu neturiu. Kitose picerijos tinklo vietose kamsciu nepastebeta.
šiandien (05.10) apie 15:30 atvykome į restorana čili panoramoje, atsisėdome prie staliuko maždaug restorano viduryje kur mus turejo aptarnauti tamsiaplaukė padavėja ir maziausiai 10min laukėme kol ji prieis (buvo galimai išėjusi pavalgyti ir zonos neperdavė kolegai, nes ieškodavau akimis pas ka čia užsisakius tačiau visi praeidavo kaip pro siena)kai pagaliau ji priėjo bent priimti užsakymo ir užsisakėme čili sriubytę, ja atnešė visiškai tiršta, nei lašo vandens, todėl tiesiog norėjome, kad sriubytę praskiestu vandeniu, bet pasakius apie tai padavėjai ji tiesiog tai ignoravo, atšovė jog dirba jau 3metus su puse šiame restorane ir puikiai zino kaip turi atrodyt sriuba, vėliau tiesiog nuėjo net neketindama spręsti situacijos. kadangi pati dirbu tokio pobudzio darba, zinau, kad taip su klientais nesielgiama.tad patirtis labai nemaloni.
Negaliu suprasti vieno dalyko, kodėl čili picerijos įsikūrusios Gedimino pr. 23 darbo laikas rašomas darbo dienomis iki 03val. o atėjus puse 2 pabuciuoji į duris?
Šįvakar lankėmės Klaipėdos akropolio čili picije ir išties labai nusivylėme aptarnaujančiu personalu, valgydami picą iš jos pastebėjome kyšantį plamasės gabaliuką. Iškart apie tai pranešėme darbuotojams ir paprašėme sąskaitos, padavėja atėjusi pasiūlė perkepti picą išsinešimui, ko po tokio radinio tikrai atsisakėme. Atnešė sąskaitą su 10% nuolaida. Nors picos buvo suvalgyta tik keli gabaliukai ir likusi dalis atiduota su plasmasės gabalu, mums būtų reikėję mokėti vos keliais centais mažiau nei tikroji picos kaina (beveik 8€). Nei iš padavėjos, nei iš administratorės, nei iš pačio pickepio kuriam pirmam parodėme picą atsiprašymo nesulaukėme, o jei būtume nepastebėję ir suvalgę picą su tuo radiniu? Kas tada? Vėliau paprašėme administratorės nemokėti už patiekalą, jos atsakymas pakeltu įžūliu tonu: nu ir nemokekite. Tad kitą kartą rinkdamiesi kur pavalgyti, čili pica tikrai nebebus sąraše vietų, į kurias norėtume nueiti, nei man nei mano draugams.
2017.05.01 Lankėmės Čili picerijoje esančioje Basanavičiaus gatvėje Palangoje šalia tilto, labai nusivylėme aptarnavimo ir maisto kokybe, Atėjus į piceriją padavėjo su meniu nesulaukėme apie 15 min, kol neiškentę meniu pasiėmėme patys, net ir tada padavėjo laukėme dar gal 10min kol priėmė mūsų užsakymą. Užsakytos šeimyninės picos laukėme valandą, po valandos praeidamas padavėjas mums pareiškė jog matė, kad mūsų pica jau visai baigia kepti ir vos po poros minučių pasirodė nešinas mūsu pica, kuri buvo atnešta visiškai šalta. Neskaitant to, kad ji buvo visiškai šalta, ji buvo apgailėtinos kokybės, kadangi tai mūsų mėgiama pica, mes dažnai ją užsisakinėjame kitų miestų Čili picerijose, kokybė akivaizdžiai skirėsi. Kai padavėjui pareiškėme savo pratenzijas, jis tiesiog apsisuko ir nuėjo aptarnauti kito staliuko. Kuomet paprašėme, kad mums butų iškviestas administratorius, grįžo tas pats padavėjas nemandagiai kišdamas į akis, ant savo atlapo prisegtą kortelę ir aiškindamas, kad jis ir yra administratorius.Kai pradėjome jam vėl aiškinti, kad užsakymo laukėme valandą ir kad pica visiškai šalta jis mums pareiškė, jog esame tik mes kalti jog atsisėdome labai toli nuo virtuvės. Tas pats padavėjas atsiskaitant už maistą, negražino mums nuolaidų kortelės, pradžioje jis bandė mums įrodinėti jog ją gražino, po to pripažino jog galėjo ją pamesti nešdamas gražą. Tada buvo pasiūlyta mums tiesiog įsigyti naują kortelę, Labai gaila, kad Čili dirba toks neatsakingas vadovaujantis personalas, kuris visai nesiskaito su svečiais, baisu ir pagalvoti ko tada galima tikėtis iš eilinio padavėjo, jeigu taip elgesi administratorius. Jeigu dar kada atsistikų taip, kad užsuksime į Čili, kas jau tiesiog neįtikėtina, butinai pasiteirausime, ar toli nuo mūsų stalelio yra virtuvė, kad maistą gautume kokybišką.
Esame jaunų žmonių kompanija. Karts nuo karto apsilankome tokiose maisto tiekimo įstaigose.. Deja iš masinių šis nuvylė labiausiai. VILNIUS - PILIES G arba DIDŽIOJI.

1. Patys pasiėmėm meniu ir išsirinkom, kol po 15 min priėjo padavėjas.
2. Po užsakymo laukėme gėrimų dar 15min, nors po mūsų atėję rusakalbiai kleintai, tai gavo vos ne per minutę
3.Nuotaiką ir atmosfera taip pat pradėjo nepatoginti visiškos kontrolės nebuvimas. Kas iš miesto nori tas ir eina į WC iš gatvės.
4.Vėliau būtent mano maistas (apkepti kuldūnai su sūriu) buvo patys blogiausi per visus jų užsisakymus kiek turėjau kitur. Atrodo jog produktai, būtų patys pigiausi ir skonis lyg gumos. Kiti kolegos, taip pat nebuvo apsidžiaugę maistu.
5. Laukėme, kad susimokėtume dar 20 min
6. Grįžtant į praždią. Visų patiekalai ir sriubos buvo beveik skirtingi/os taigi maistą gavome taip pat tokiu principu. Aš su mergina baigiame valgyti sriubas, o mūsų draugams jas tik atneša.
7. Kuldūnų dubuo buvo toks karštas, kad neįmanoma prie jo prisiliesti.
8.Kaip minėjau maistas buvo neskanus, todėl sugalvojo draugai jo parsivežti, namo (gal išalks ten, juk pusę nepaliksi porcijos). Padavėjas net nesugebėjo įdėti maisto į dėžutę, atnešė ir padėjo ją ant stalo.......

Mėgstame vertinti vietas, kalbėti apie jas. 10 balų sistemoje, niekad 5 niekas nebuvo gavęs. Deja... Tik sultys buvo skanios (bet jos iš pakelio) Neįmanoma jau jų sugadinti. Rašome visi bendrai -1. Vilniaus centras, bet lietuvoje pati blogiausia vieta kiek esame buvę. Patys atrodėme reprezentatyviai, etiškai elgemės ir nekėlėme scenų. Tiesiog. Daugiau čia nesilankysime.
Labai Pasipiktine Klientai
2017-04-23 14:38:56 IP 84.15.190.92
Jau ne pirmą kartą tenka nusivilti PC "Europa" čili picoje dirbančiu tiek virtuvės tiek aptarnaujančiu personalu!
1. Neatneša meniu, tuo turime pasirūpinti patys...
2. Ilgai neprieina ir aplamai nekontaktuoja su klientais.
3. Priemus užsakymą, labai ilgai ruošia ir nęša patiekalus, beje atnešė visai ne tai ko prašiau! Ir negavau net gėrimo (prašiau šalto gerimo su mangais) negi taip sunku jį pagaminti ir tiesiog atnešti laiku?
4. Taip pat labai ilgai teko laukti ir sąskaitos!
Be to, patiekalus reikia klientams nešti vienu metu, o ne atskirai, ko dėja iš jūsų čili personalo nesulaukėme!
Maisto kiekis irgi būna labai juokingas (keli saloti lapukai ir vienas mažas pomidoriukas perpjautas pusiau), bei papuvusios keptos bulvės!
Virtuvės darbuotojai tūrėtų atidžiau atrinkti produktus, nes neįmanoma valgyti to ką jie pagamina.
Net kiaulės to nevalgo.
Jokios pagarbos klientams...
Po tokio "nuostabaus" aptarnavimo daugiau niekada nebegrįšime pas jus. Atmosfera bei darbuotojai labai nekompetetingi.
Prašome ko nors imtis. Personalas turi išmokti dirbti tinkamai visus savo darbus! Juolabiau jog PC "Europoj" niekada nebūna daug žmonių!
Vakar teko lankytis Cili pica, , SAVAS, , prekybos centre, labai nusivyleme, maisto teko laukti apie valanda o ir kokybe buvo tikrai prasta, uzsisakius salotas su kepta lasisa salotos buvo suvytusios ir tikrai nesviezios, tilapijos kepsnys buvo pasildytas ir garnyras prie jo buvo tikrai nesviezias, pomidorai net pabale nuo stovejimo, kalakutienos kepsnys buvo sausas ir taip pat patiektas su pastovejusiu garnyru, tikrai daugiau nesirinksime sios kavines.
Cili picerijoje daugiau niekados nesilankysiu ir niekam nerekomenduosiu ten valgyti. Kažkoks apsurdas. 2017.04.17 nuvykome į Klaipėdos akropolį cili picą. Užsisakėme vištienos užkepėle ir picą, cili sriubos ir kolos mažą ir už viska sumokėjau 16, 50. Vistienos užkepėlės skonio visiškai jokio nebuvo, o apie porcijos dydį geriau patylėsiu, suvalgiau ir net nepajutau.bulves slykscios vistiena irgi.Dar uzsisakem picos is akciju meniu top 10.Su mylimiausia kortele kaina 3, 99 už 30 cm pica, kadangi kortelė buvo nebegaliijanti nusprendėm vietoje isigyti draugų kortele ir besmegenis barmenas pareiške atswit nera. Ir negana to atnešė akcijine picą kuri buvo praktiškai be nieko už pilna kaina 7, 99 eurus. 30 cm plika akcijinė pica už 7, 99 eurus, neturiu net žodžių apsakyti. Čia tyčiojasi jie iš žmonių o tam padavėjuj taip ir norėjosi jo snukį sumurdyt į tą lėkštę po jo žodžių "ar buvo skanu".Kadangi buvau ne vienas atėjas, todėl nenorėjau gadinti nuotaikos savo žmonai, apmokėjau sąskaitą ir išėjau ir padėjau kryžių ant šitos vietos.Sumokėjau beveik 17 eurų už visišką š....., ir negana to iškepė akcijine plika picą už pilną kainą. Ant picos puse svogūno, desros nesimatė, ir blynas. Nors meniu visai gerai atrodė :-D O aptarnavimo kokybė tai kaip ir maisto:-D Aš įtariu barmenas pradžioje pamatė kad kortele arsiskaitysim todėl pagalvojo arbatos nebus tai ir rūkykit:-D
Juokus megstat ? Kosmosas ne kaina... bent jau maisto kokybe pagerintumet
Marijampolės Čili pica picerijoje užsisakiau pietus iš Verslo pietų meniu: sriubą ir cepelinus. Padavėjo paklausiau ar cepelinai bus su spirgučiais (prieš tai kai valgiau cepelinus, jie buvo be spirgučių), jis atsakė, kad sakantis iš verslo pietų padažas negali būti pasirinktas. Galvoju tiek to. Paprašiau, kad maistą paruoštų po pusės valandos. Kai atėjau pirma atnešė sriubą - vien vanduo ir kelios buvės, dar vienas kitas kopūsto gabalas plaukiojo. Vėliau atnešė cepelinus. Jie visiškai šalti, viduje sausi, akivaizdu - vakarykščiai, o padažas (ale sumaišyta grietinė su spirgučiais) padėjo galutinį tašką. Vietoj spirgučių, kaip išsivaizdavau, buvo kažkokios kremzlės, susmulkinta oda ar kažkas panašaus. Ačiū už skanius pietus.
Akropolio Čili užsisakėme su draugu burgerius, abiems bulvytės buvo nedakeptos ir šaltos. Paprašiau pašildyti, kad bent būtų galima valgyti. Sekantį kartą aptarnavo tas pats vaikinukas. Atėjome per dienos pietus, bet dienos pietų meniu jis pateikė tik tada kai paklausėme ar čia išvis yra toks dalykas. Visiškai nesinori lankytis tokioje vietoje.
Akropolio Cili picerija, turite puiku padaveja! Prieme ir mielai aptarnavo net pirmadienio vakaro paskutines darbo minutes. Net ne alkanai sugebejo isiulyt salotos, kurios nenuvyle, o sriubytes nuostabios! :)
Užsisakėme pica į namus ir pica atvežė šalta. Likome labai nusivylę ši karta.
Tragedija, vis labiau ir labiau nusivyliu šiuo restoranu.. Aptarnavimo
Kokybė tragiška, kalbu būtent apie kėdainių čili picerija. Restorano personalas įžūlus, nemandagus, padavėjos nepatenkintos, kalba nemandagiu tonu, nejaučia pagarbos klientui. Pati aptarnavimo trukmė nuo užsakymo iki maisto patiekimo trunka vos ne valandą ar daugiau laiko, tad maistas patiekiamas šaltas ir neatitinka savo kainos. Picos padas kaip guminis, čili sriuba sūris net nesilydo, kadangi sriuba visiškai atšalusi. Restorane reikia visada skubėti, nes atrodo kad tuoj pat išvys su visu maistu. Reziume, labai nusivyliau šiuo restoranu, todėl nenuostabu kad niekas čia nebenori sugrįžti.
Akropolis" "Makaronai su bolonijos padažu". siūlau meniu pakeisti pavadinima į "Riebalu sriuba su makaronais" Ačiū už skanius pietus....
Užsisakius maistą į namus, paskambino, atsiprašė, kad užlinko jų sistema, negavo mano užsakymo kai aš jį pateikiau ir kad maistą pristatys kaip įmanoma greičiau. TADA paskambino iš Marijampolės čili ir pasakė, kad nebepristatys, nes už pusės valandos užsidaro. Nebepirmas kartas taip.
PC EUROPOJE, VILNIUJE - APTARNAVIMAS TIESIOG TRAGEDIJA. Pranešė jog maisto išsinešimui reikės laukti 10/15min. Laukiau 40min, o kai atsiėmiau, neradau bulvyčių. Ir taip jau ne pirmą kartą. Arba tiesiog randu, tai kas ne mano. Galbūt ir būtų pagaminę užsakymą laiku, jeigu personalas ir virtuvė nevaikščiotu rūkyti kas 5 minutes. Įdomu, ar jiems patiktu toks "kaimietiškas" aptarnavimas. Daugiau čia nebevalgysiu ir kitiems nerekomenduosiu. Sėkmės.
Maisto i namus kokybe pasibaisetina, maistas pusiau iskepes nei is tolo nepanasus i reklamuojama nuotraukose. Absoliuti apgaule, pabandziau niekada nebebandysiu.
Siandien 2017.03.31 valgiau Panoramoje Cili picoje, teko labai nusivilti aptarnavimu. Padaveja Ana atejusi tiesiog numete menu ant stalo, nesugebejo nei zodzio pratarti. Paprasius saskaitos laukiau daugiau nei 15min, atnesus vel numete ant stalo. Pasakiau kad mokesiu kortele, ji nuejo nieko nepasakius, pagalvojau kad neisgirdo, pakartojau, tai ji uzreke kad girdi. Vien del tokio aptarnavimo dingo bet koks noras gristi valgyti i sita kavine. Tikiuosi bus padarytos isvados. Aciu.
Sveiki, Vilniuje pc BIG esančiame Čili pica restorane išgėrus šokoladinį pieno kokteilį vos sugebėjau grįžti namo dėl nežmoniškų pilvo skausmų, kokteilio skonis buvo "šlykštus" todėl jo išgėriau tik labai nedaug, bet to užteko. Būtų gerai jei patikrintumėt šio restorano kokybę šio gėrimo atveju. Ačiū.
Gavau Pica neiskepta apskritai, tesla dar slapia ir be ingredientu, iskyrus saliami :D Paskutinis kartas kai kazka i namus uzsakau
Užsisakėm maistą į namus, daugiau tokios klaidos niekada nekartosime, maistą atvežė ištaškytą, o maisto išvaizda ir kiekis iš vis trūksta žodžių!!!! Pinigai vis dėl to nemaži. Jokios pagarbos!!!
Ką tik papietavau Čili. Neturiu žodžių.... salotų sudėtis meniu aprašyta kaip: daržovės itt. su virta jautiena...o iš kur tą jautiena, o tai iš skardinės... mano galva nesuvokiama kaip galima naudoti skardinėse pirkta mėsa... čia jau net ne valgyklos lygis, o kažkokio.....nerandu žodžių....
tiesa, sriubos ten visada skanios//
Lankytojas, vo ka radau hamburgeryje, vos dantį nenuskėlė ir žandą prapjovė. Čili Klaipėda, BIGAS...
Savanoriu Čili Užsisakeme burgerius, uzsakymas skyresi vos 5min taciau visiems viska atnese atskiru laiku. Vienam reikejo laukti dar pusvalandi kol sulauke savo patiekalo. Nemalonu lankytis tokioje vietoje.
Siandien uzsisakem dvi picas is Utenos cilli picerijos. Tai vat nuotraukoje matosi, kad viena gerokai apdegus. Picas gavom po 1val30min, nors tinklapyje raso, kad turi pristatyti per 1val. Taip pat picos buvo saltos. Kita kart gerai pagalvosiu ar verta cia uzsisakinet.
Buvom Mandarino cili picoj 03.16d Patiekalus nese ilgai, ir sriubas atnese kartu su picom. Mus aptarnavi Administratore (kitos spalvos marskineliai) buvo labai nemaloni, nebuvo vardo kirteles prisisegus, kiti stalai nenurinkti buvo visa laika kol sedejom. Bet labiausiai sokiravo kai papraseme alaus, ji mum atreze, kad tikisi kai atnes mum alaus daugiau jo nenoresim. Kai atnese papraseme dar vieno, vel atreze, jus juokaujat.. mes visi nustebome tokiu bendravimu. Ji restorano veidas turi but, pvz kitom padavejom, o cia - viskas atvirksciai, tik atbaido klientus.
Užsisakėme suktinukus su vištiena, laukėme labai ilgai, nors žmonių mažai, atnešė ne tas bulvytes. Suktinukai beskoniai, be sūrio, neįmanoma valgyti. Nei viena padavėja nesugebejo prieiti ir nurinkti stalo, sėdėjome tarp lėkščių.
Nelabai suprantu sededamas cili picerijoje uzsisakes alaus, kodel negaliu uzsisakyti is menu isinesimui kodel as turiu moketi budamas picerijoje uz burgeri 4.5 o isinesti jis kainuoja 2.5 su bulvytem, ?
Man paaiskino kad cia cili picos politika... Kodel as turiu moketi daugiau ? Jai paimsiu burgery isinesti ir valgysiu ji picerijoje kas nuo to pasikeis ?

~ as pvz nenoriu moket ant 1.5eur daugiau kai jau alaus uzsisakes....

Paaiskinkite man savo politika arba kreipsiuos i vartotoju teises.
Valgėme pica ir mėsaini, bulvytės be skonio, druskos nei lašo, mėsainis be skonio, o kalbant apie įrankius ir stiklines trūksta tvarkos. Padavėjas puolė priimti iš mūsų užsakyma nespėjus net išsirinkti pasakėme kad ateitų vėliau, apsisukęs vėl grįžęs klausė, nespėjo nei minutė praeiti. Be to šaltibarščiai rūgštoki. Tikrai nebegrįšiu. Ačiū bent už gera nuolaida.
Vakar nusprendžiau pasiimti picą išsinešimui iš Ateities gatvės Čili. Visų pirma tai kainos ir picos dydžio bei kokybės santykis visiškai neadekvatus. Pica kainuoja 9.99 euro o dydis kaip mažoj keptuvėj kepto blyno. Plius išsinešimui padažo neduoda. Rimtai? Moki už labai varganą picą 10 eurų ir negauni net padažo? Kai iš kitos picerijos perki daug sotesnę picą už 6 eurus ir gauni padažą nemokamai. Ar jūs tokie skupūs? Naujai atsidariusios picerijos dalina tuos padažus nemokamai. Pica visiškai nesupjaustyta tai būnant darbe ir neturint peilio reikia, ją plėšyti kaip lazaniją. Galų gale viską kulminavo rastas prikepes juodas plaukas pade. TIKRAI TIKRAI NEREKOMENDUOJU. Picų atžvilgiu pati didžiausia klaida rinktis ČILI, nes nepavalgysi, o tik permokėsi.
Nuvykome į Panevėžyje Babilone esančią čili picą ir labai nusivylėme. Užsisakemė mesainio ir ledų. Visoje salėje buvo užimti 6 staliukai, virtuvės darbuotojai vaikščiojo taip tarsi užsakymų apskritai nebūtų buve, o mes savo užsakymo laukėmė pusantros valandos, o ir sulaukę užsakymo mesainį gavome visiškai šalta. Daugiau nebegrįšime.

UAB "Sūkuriškės"
Kaimo turizmo sodyba "Karpynė"

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 12 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

Bankrutuoja buvusi pirmoji pasaulio raketė Borisas Beckeris
Bankrutuoja buvusi pirmoji pasaulio raketė Borisas Beckeris 06-24 23:55
Buvusi teniso žvaigždė vokietis Borisas Beckeris negalėjo grąžinti skolų, todėl Jungtinės Karalystės teismo buvo pripažintas bankrutuojančiu.
Lietuviško vyno verslas: dabartis ir istorija
Lietuviško vyno verslas: dabartis ir istorija 06-24 23:44
Apie lietuviškus vynus dažno mūsų supratimas kategoriškas: tai namudiniai vaisvyniai, kurių entuziastai pasidaro savo reikmėms. Iš tiesų ne visai taip. Mažųjų Lietuvos vyndarių vaisių ir uogų vynų...
Pasiūlys virtualią apsipirkimų programėlę
Pasiūlys virtualią apsipirkimų programėlę 06-24 17:02
Švedų baldų gamybos grupė IKEA ir technologijų milžinė "Apple" šį rudenį planuoja pristatyti savo bendrą virtualios realybės apsipirkimų programėlę, kurią kompanijų specialistai šiuo metu kuria.

Kokį darbą dirbate?

UAB Baltic master