Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Čili Pica

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Esame jaunų žmonių kompanija. Karts nuo karto apsilankome tokiose maisto tiekimo įstaigose.. Deja iš masinių šis nuvylė labiausiai. VILNIUS - PILIES G arba DIDŽIOJI.

1. Patys pasiėmėm meniu ir išsirinkom, kol po 15 min priėjo padavėjas.
2. Po užsakymo laukėme gėrimų dar 15min, nors po mūsų atėję rusakalbiai kleintai, tai gavo vos ne per minutę
3.Nuotaiką ir atmosfera taip pat pradėjo nepatoginti visiškos kontrolės nebuvimas. Kas iš miesto nori tas ir eina į WC iš gatvės.
4.Vėliau būtent mano maistas (apkepti kuldūnai su sūriu) buvo patys blogiausi per visus jų užsisakymus kiek turėjau kitur. Atrodo jog produktai, būtų patys pigiausi ir skonis lyg gumos. Kiti kolegos, taip pat nebuvo apsidžiaugę maistu.
5. Laukėme, kad susimokėtume dar 20 min
6. Grįžtant į praždią. Visų patiekalai ir sriubos buvo beveik skirtingi/os taigi maistą gavome taip pat tokiu principu. Aš su mergina baigiame valgyti sriubas, o mūsų draugams jas tik atneša.
7. Kuldūnų dubuo buvo toks karštas, kad neįmanoma prie jo prisiliesti.
8.Kaip minėjau maistas buvo neskanus, todėl sugalvojo draugai jo parsivežti, namo (gal išalks ten, juk pusę nepaliksi porcijos). Padavėjas net nesugebėjo įdėti maisto į dėžutę, atnešė ir padėjo ją ant stalo.......

Mėgstame vertinti vietas, kalbėti apie jas. 10 balų sistemoje, niekad 5 niekas nebuvo gavęs. Deja... Tik sultys buvo skanios (bet jos iš pakelio) Neįmanoma jau jų sugadinti. Rašome visi bendrai -1. Vilniaus centras, bet lietuvoje pati blogiausia vieta kiek esame buvę. Patys atrodėme reprezentatyviai, etiškai elgemės ir nekėlėme scenų. Tiesiog. Daugiau čia nesilankysime.
Labai Pasipiktine Klientai
2017-04-23 14:38:56 IP 84.15.190.92
Jau ne pirmą kartą tenka nusivilti PC "Europa" čili picoje dirbančiu tiek virtuvės tiek aptarnaujančiu personalu!
1. Neatneša meniu, tuo turime pasirūpinti patys...
2. Ilgai neprieina ir aplamai nekontaktuoja su klientais.
3. Priemus užsakymą, labai ilgai ruošia ir nęša patiekalus, beje atnešė visai ne tai ko prašiau! Ir negavau net gėrimo (prašiau šalto gerimo su mangais) negi taip sunku jį pagaminti ir tiesiog atnešti laiku?
4. Taip pat labai ilgai teko laukti ir sąskaitos!
Be to, patiekalus reikia klientams nešti vienu metu, o ne atskirai, ko dėja iš jūsų čili personalo nesulaukėme!
Maisto kiekis irgi būna labai juokingas (keli saloti lapukai ir vienas mažas pomidoriukas perpjautas pusiau), bei papuvusios keptos bulvės!
Virtuvės darbuotojai tūrėtų atidžiau atrinkti produktus, nes neįmanoma valgyti to ką jie pagamina.
Net kiaulės to nevalgo.
Jokios pagarbos klientams...
Po tokio "nuostabaus" aptarnavimo daugiau niekada nebegrįšime pas jus. Atmosfera bei darbuotojai labai nekompetetingi.
Prašome ko nors imtis. Personalas turi išmokti dirbti tinkamai visus savo darbus! Juolabiau jog PC "Europoj" niekada nebūna daug žmonių!
Vakar teko lankytis Cili pica, , SAVAS, , prekybos centre, labai nusivyleme, maisto teko laukti apie valanda o ir kokybe buvo tikrai prasta, uzsisakius salotas su kepta lasisa salotos buvo suvytusios ir tikrai nesviezios, tilapijos kepsnys buvo pasildytas ir garnyras prie jo buvo tikrai nesviezias, pomidorai net pabale nuo stovejimo, kalakutienos kepsnys buvo sausas ir taip pat patiektas su pastovejusiu garnyru, tikrai daugiau nesirinksime sios kavines.
Cili picerijoje daugiau niekados nesilankysiu ir niekam nerekomenduosiu ten valgyti. Kažkoks apsurdas. 2017.04.17 nuvykome į Klaipėdos akropolį cili picą. Užsisakėme vištienos užkepėle ir picą, cili sriubos ir kolos mažą ir už viska sumokėjau 16, 50. Vistienos užkepėlės skonio visiškai jokio nebuvo, o apie porcijos dydį geriau patylėsiu, suvalgiau ir net nepajutau.bulves slykscios vistiena irgi.Dar uzsisakem picos is akciju meniu top 10.Su mylimiausia kortele kaina 3, 99 už 30 cm pica, kadangi kortelė buvo nebegaliijanti nusprendėm vietoje isigyti draugų kortele ir besmegenis barmenas pareiške atswit nera. Ir negana to atnešė akcijine picą kuri buvo praktiškai be nieko už pilna kaina 7, 99 eurus. 30 cm plika akcijinė pica už 7, 99 eurus, neturiu net žodžių apsakyti. Čia tyčiojasi jie iš žmonių o tam padavėjuj taip ir norėjosi jo snukį sumurdyt į tą lėkštę po jo žodžių "ar buvo skanu".Kadangi buvau ne vienas atėjas, todėl nenorėjau gadinti nuotaikos savo žmonai, apmokėjau sąskaitą ir išėjau ir padėjau kryžių ant šitos vietos.Sumokėjau beveik 17 eurų už visišką š....., ir negana to iškepė akcijine plika picą už pilną kainą. Ant picos puse svogūno, desros nesimatė, ir blynas. Nors meniu visai gerai atrodė :-D O aptarnavimo kokybė tai kaip ir maisto:-D Aš įtariu barmenas pradžioje pamatė kad kortele arsiskaitysim todėl pagalvojo arbatos nebus tai ir rūkykit:-D
Juokus megstat ? Kosmosas ne kaina... bent jau maisto kokybe pagerintumet
Marijampolės Čili pica picerijoje užsisakiau pietus iš Verslo pietų meniu: sriubą ir cepelinus. Padavėjo paklausiau ar cepelinai bus su spirgučiais (prieš tai kai valgiau cepelinus, jie buvo be spirgučių), jis atsakė, kad sakantis iš verslo pietų padažas negali būti pasirinktas. Galvoju tiek to. Paprašiau, kad maistą paruoštų po pusės valandos. Kai atėjau pirma atnešė sriubą - vien vanduo ir kelios buvės, dar vienas kitas kopūsto gabalas plaukiojo. Vėliau atnešė cepelinus. Jie visiškai šalti, viduje sausi, akivaizdu - vakarykščiai, o padažas (ale sumaišyta grietinė su spirgučiais) padėjo galutinį tašką. Vietoj spirgučių, kaip išsivaizdavau, buvo kažkokios kremzlės, susmulkinta oda ar kažkas panašaus. Ačiū už skanius pietus.
Akropolio Čili užsisakėme su draugu burgerius, abiems bulvytės buvo nedakeptos ir šaltos. Paprašiau pašildyti, kad bent būtų galima valgyti. Sekantį kartą aptarnavo tas pats vaikinukas. Atėjome per dienos pietus, bet dienos pietų meniu jis pateikė tik tada kai paklausėme ar čia išvis yra toks dalykas. Visiškai nesinori lankytis tokioje vietoje.
Akropolio Cili picerija, turite puiku padaveja! Prieme ir mielai aptarnavo net pirmadienio vakaro paskutines darbo minutes. Net ne alkanai sugebejo isiulyt salotos, kurios nenuvyle, o sriubytes nuostabios! :)
Užsisakėme pica į namus ir pica atvežė šalta. Likome labai nusivylę ši karta.
Tragedija, vis labiau ir labiau nusivyliu šiuo restoranu.. Aptarnavimo
Kokybė tragiška, kalbu būtent apie kėdainių čili picerija. Restorano personalas įžūlus, nemandagus, padavėjos nepatenkintos, kalba nemandagiu tonu, nejaučia pagarbos klientui. Pati aptarnavimo trukmė nuo užsakymo iki maisto patiekimo trunka vos ne valandą ar daugiau laiko, tad maistas patiekiamas šaltas ir neatitinka savo kainos. Picos padas kaip guminis, čili sriuba sūris net nesilydo, kadangi sriuba visiškai atšalusi. Restorane reikia visada skubėti, nes atrodo kad tuoj pat išvys su visu maistu. Reziume, labai nusivyliau šiuo restoranu, todėl nenuostabu kad niekas čia nebenori sugrįžti.
Akropolis" "Makaronai su bolonijos padažu". siūlau meniu pakeisti pavadinima į "Riebalu sriuba su makaronais" Ačiū už skanius pietus....
Užsisakius maistą į namus, paskambino, atsiprašė, kad užlinko jų sistema, negavo mano užsakymo kai aš jį pateikiau ir kad maistą pristatys kaip įmanoma greičiau. TADA paskambino iš Marijampolės čili ir pasakė, kad nebepristatys, nes už pusės valandos užsidaro. Nebepirmas kartas taip.
PC EUROPOJE, VILNIUJE - APTARNAVIMAS TIESIOG TRAGEDIJA. Pranešė jog maisto išsinešimui reikės laukti 10/15min. Laukiau 40min, o kai atsiėmiau, neradau bulvyčių. Ir taip jau ne pirmą kartą. Arba tiesiog randu, tai kas ne mano. Galbūt ir būtų pagaminę užsakymą laiku, jeigu personalas ir virtuvė nevaikščiotu rūkyti kas 5 minutes. Įdomu, ar jiems patiktu toks "kaimietiškas" aptarnavimas. Daugiau čia nebevalgysiu ir kitiems nerekomenduosiu. Sėkmės.
Maisto i namus kokybe pasibaisetina, maistas pusiau iskepes nei is tolo nepanasus i reklamuojama nuotraukose. Absoliuti apgaule, pabandziau niekada nebebandysiu.
Siandien 2017.03.31 valgiau Panoramoje Cili picoje, teko labai nusivilti aptarnavimu. Padaveja Ana atejusi tiesiog numete menu ant stalo, nesugebejo nei zodzio pratarti. Paprasius saskaitos laukiau daugiau nei 15min, atnesus vel numete ant stalo. Pasakiau kad mokesiu kortele, ji nuejo nieko nepasakius, pagalvojau kad neisgirdo, pakartojau, tai ji uzreke kad girdi. Vien del tokio aptarnavimo dingo bet koks noras gristi valgyti i sita kavine. Tikiuosi bus padarytos isvados. Aciu.
Sveiki, Vilniuje pc BIG esančiame Čili pica restorane išgėrus šokoladinį pieno kokteilį vos sugebėjau grįžti namo dėl nežmoniškų pilvo skausmų, kokteilio skonis buvo "šlykštus" todėl jo išgėriau tik labai nedaug, bet to užteko. Būtų gerai jei patikrintumėt šio restorano kokybę šio gėrimo atveju. Ačiū.
Gavau Pica neiskepta apskritai, tesla dar slapia ir be ingredientu, iskyrus saliami :D Paskutinis kartas kai kazka i namus uzsakau
Užsisakėm maistą į namus, daugiau tokios klaidos niekada nekartosime, maistą atvežė ištaškytą, o maisto išvaizda ir kiekis iš vis trūksta žodžių!!!! Pinigai vis dėl to nemaži. Jokios pagarbos!!!
Ką tik papietavau Čili. Neturiu žodžių.... salotų sudėtis meniu aprašyta kaip: daržovės itt. su virta jautiena...o iš kur tą jautiena, o tai iš skardinės... mano galva nesuvokiama kaip galima naudoti skardinėse pirkta mėsa... čia jau net ne valgyklos lygis, o kažkokio.....nerandu žodžių....
tiesa, sriubos ten visada skanios//
Lankytojas, vo ka radau hamburgeryje, vos dantį nenuskėlė ir žandą prapjovė. Čili Klaipėda, BIGAS...
Savanoriu Čili Užsisakeme burgerius, uzsakymas skyresi vos 5min taciau visiems viska atnese atskiru laiku. Vienam reikejo laukti dar pusvalandi kol sulauke savo patiekalo. Nemalonu lankytis tokioje vietoje.
Siandien uzsisakem dvi picas is Utenos cilli picerijos. Tai vat nuotraukoje matosi, kad viena gerokai apdegus. Picas gavom po 1val30min, nors tinklapyje raso, kad turi pristatyti per 1val. Taip pat picos buvo saltos. Kita kart gerai pagalvosiu ar verta cia uzsisakinet.
Buvom Mandarino cili picoj 03.16d Patiekalus nese ilgai, ir sriubas atnese kartu su picom. Mus aptarnavi Administratore (kitos spalvos marskineliai) buvo labai nemaloni, nebuvo vardo kirteles prisisegus, kiti stalai nenurinkti buvo visa laika kol sedejom. Bet labiausiai sokiravo kai papraseme alaus, ji mum atreze, kad tikisi kai atnes mum alaus daugiau jo nenoresim. Kai atnese papraseme dar vieno, vel atreze, jus juokaujat.. mes visi nustebome tokiu bendravimu. Ji restorano veidas turi but, pvz kitom padavejom, o cia - viskas atvirksciai, tik atbaido klientus.
Užsisakėme suktinukus su vištiena, laukėme labai ilgai, nors žmonių mažai, atnešė ne tas bulvytes. Suktinukai beskoniai, be sūrio, neįmanoma valgyti. Nei viena padavėja nesugebejo prieiti ir nurinkti stalo, sėdėjome tarp lėkščių.
Nelabai suprantu sededamas cili picerijoje uzsisakes alaus, kodel negaliu uzsisakyti is menu isinesimui kodel as turiu moketi budamas picerijoje uz burgeri 4.5 o isinesti jis kainuoja 2.5 su bulvytem, ?
Man paaiskino kad cia cili picos politika... Kodel as turiu moketi daugiau ? Jai paimsiu burgery isinesti ir valgysiu ji picerijoje kas nuo to pasikeis ?

~ as pvz nenoriu moket ant 1.5eur daugiau kai jau alaus uzsisakes....

Paaiskinkite man savo politika arba kreipsiuos i vartotoju teises.
Valgėme pica ir mėsaini, bulvytės be skonio, druskos nei lašo, mėsainis be skonio, o kalbant apie įrankius ir stiklines trūksta tvarkos. Padavėjas puolė priimti iš mūsų užsakyma nespėjus net išsirinkti pasakėme kad ateitų vėliau, apsisukęs vėl grįžęs klausė, nespėjo nei minutė praeiti. Be to šaltibarščiai rūgštoki. Tikrai nebegrįšiu. Ačiū bent už gera nuolaida.
Vakar nusprendžiau pasiimti picą išsinešimui iš Ateities gatvės Čili. Visų pirma tai kainos ir picos dydžio bei kokybės santykis visiškai neadekvatus. Pica kainuoja 9.99 euro o dydis kaip mažoj keptuvėj kepto blyno. Plius išsinešimui padažo neduoda. Rimtai? Moki už labai varganą picą 10 eurų ir negauni net padažo? Kai iš kitos picerijos perki daug sotesnę picą už 6 eurus ir gauni padažą nemokamai. Ar jūs tokie skupūs? Naujai atsidariusios picerijos dalina tuos padažus nemokamai. Pica visiškai nesupjaustyta tai būnant darbe ir neturint peilio reikia, ją plėšyti kaip lazaniją. Galų gale viską kulminavo rastas prikepes juodas plaukas pade. TIKRAI TIKRAI NEREKOMENDUOJU. Picų atžvilgiu pati didžiausia klaida rinktis ČILI, nes nepavalgysi, o tik permokėsi.
Nuvykome į Panevėžyje Babilone esančią čili picą ir labai nusivylėme. Užsisakemė mesainio ir ledų. Visoje salėje buvo užimti 6 staliukai, virtuvės darbuotojai vaikščiojo taip tarsi užsakymų apskritai nebūtų buve, o mes savo užsakymo laukėmė pusantros valandos, o ir sulaukę užsakymo mesainį gavome visiškai šalta. Daugiau nebegrįšime.
Cia turejau omeni

Gedimino pr 5
Aptarnavimas puikus, maistas skanus.
Bet tualetas tragiskas nesutvarkytas šlykstu buvo eiti.idomu jai atvaziuotu higienos kontrole manau didele bauda gautumet, biski reikia tvarkos.
Šiaip ilgą laiką buvau vos ne pastovi Čili klientė (oi, atsiprašau, čia viena padavėja rašė, jog klientai tik maximoj, tai Čili esu svečias...:D :D), , bet pastaruoju metu jau tampa nebeįmanoma toleruoti Čili maisto kokybės ir kainos santykio ! ! Kainos kyla kaip ant mielių ! ! O kokybė ne gerėja, o tik prastėja ! ! Dienos pietūs kainavo 3.90, po kurio laiko pakėlė iki 4.19, dar po kurio laiko pakėlė iki 4.49, o šiandien gavau lengvą šoką, kai pamačiau, kad VĖL pakelta - 4.69 ! ! ! ! Na gerai, kainos kyla kaip ant mielių, o kur patiekalų kokybė ? ? ! ! Ogi patiekalų kokybės NĖRA ! ! ! ! Apie picas tai aš net nekalbu, nes jos pas jus jau seniai šlykščios... 8 Eur už tešlos gabalą su 3 mažučiais agurko griežinėliais ir 2 gabaliukais šoninės ? ? Ar tai pica ? ? Kažkoks pasityčiojimas iš žmonių ! ! Jūs gal nežinot, kiek konkurentų turit ? :) Ir konkurentai už jus DAAAAUG pranašesni :) Gaila iš tikrųjų, kad šitaip nevertinat savo ilgalaikių, lojalių klientų, ir taip lengvai perleidžiat juos savo konkurentams... Aš ilgą laiką valgiau pas jus, bet pastaruoju metu tai tampa jau nebeįmanoma... Nebėra nei sriubų skanių, nei antrų patiekalų normalių, o apie picas tai išvis net neverta kalbėt...
Anushka 2017-02-07 19:27:56
Sveiki visi!!! Kaip negraziai jus komentuojat! Ne gera pica, ne geras aptarnavimas!!! Ir dar nezinia kas!! O jus darbe tobuli??
Taip kartais mes ne begam sutikti svecio, o zinot kodel, nes yra zmoniu kurie reikalauja daug, sedi po 5 zmones prie vieno stalo, papraso visiems atskiras saskaitas kada istikruju "zavalas" kitu maistas sala, ir net ne padekoja, o apie "arbata" net nezino, kad reikia palikt. O kita karta sokineji valanda bandai itikti, o tau 10 centu paleka kai suniui, tai va....
O tap dauguma patenkinti, ir mes jau pamate tikrai gera zmogu (pastovu svecia)dar nespejus uzeit nesam jam kava, nes zinom ko jis atejo, is zvilgnio ir sypsenos.
Jus padirbkit musu darba, kada kojos iki krauju nutrinti, kada nespeji per 12 val pavalgyt, dirbi 4 diena is eiles nes kolega susirgo, pavargsti psichologiskai, ir fiziskai, va tada ir komentuokit gerbemeji.....
Ir dar, maximoj yra klientai, o pas mus sveciai, nors toki elementaru atsiminkyt gerbemeji...
O už ką tau reikia palikti 'arbatos' ? :) Už prastą aptarnavimą ? :)
Vasario 14 diena. Atejom tiesiog pavalgyti i Vilniuje, Zirmunu g. RIMI PC esancia picerija. Dar ne darbo pabaiga, todel laisvu staliuku pilna, padaveju irgi, greiciausiai ruosiasi vakaro antpludziui, bet...prie kurio stalo besestum, visi nenuvalyti. Tiek to, atsisedom, po 5 min tik sulaukem padavejos, kuri nuvale stala ir vel bet...SMIRDANCIU SUPUVUSIU JUODU SKUDURU. Nesusilaikiau ir pasakiau, kad SMIRDA. Tai padaveja tik perklause ironiskai, smirda? Ir nuejo savais keliais. Spekit, ar kas pervale stala?! NE! Nesuprantu, kas Lietuvoje vyksta su aptarnavimu, AR PER GERAI GYVENAT CILI?, kad Jums po...ar nemokate savo darbuotojams iskiepyti vertybiu?
"Cili" dienos pietus "Panromoje" nelyginemis savaitemis - tikras isbandymas virsikinimo sistemai, tris kartus skirtingomis savaitemis valgem idaryta vistienos kepsni su bulviu kose ir morku ir poru salotomis, tai visus kartus veliau teko gerti fermentu, o valgyt nesinorejo dar pora dienu. Neisivaizduoju, kaip imanoma bulviu kose padaryt taip, kad joje nesijaustu bulviu, o tik vanduo su beskone mase. Morkos taip pat beskones - tarsi vandeny pabuve ilga laika. Apie pacia vistiena jau nekalbu. Sriuba nelyginemis savaitemis taip pat beskonis sultinys su darzovemis. Nuo siol jeigu einame valgyti, tai tik lyginemis savaitemis.
Užsisakiau čili kaime Kauno Akropoli vištienos užkepėlę su voveraitėmis už 4, 70 euro, galiu pasakyt tik tiek, varganesnės užkepėlės nesu mates, vištienos buvo du kasniai, visoje užkepėlėje neradau neivienos voveraitės, patiekalas kainuoja beveik 5 eurus, o jį suvalgius net negali pasakyti, kad valgei.. žodžiu tragiška tikrai nerekomenduoju
Vasario 10d. lankiausi Kauno Akropolio Čili Picoje, cepelinai buvo nesvietiško skanumo :) Nebeatsimenu, kada paskutinį kartą tokius valgiau. Obuolių pyragą atnešė ką tik iškeptą, karštą ir drėgną. Nors picerijoje buvo daug žmonių, akivaizdu, jog virtuvės darbuotojai pasistengė dėl maisto kokybės, padavėja taip pat labai greitai ir mandagiai aptarnavo. Likau patenkinta ir tikrai dar ne kartą čia sugrįšiu ir dar draugus atsivesiu :)
Likau labai nepatenkinta, uzsisakiau pica telefonu, sake pagamins po 25 min, atvaziavau po tu 25 min, susimokejau ir dar teko palaukti plius minus apie 20 min, na bet cia dar nieko, daug zmoniu buvo.Atnese pica, jau tikrai atvesus buvo, grizau namo ir net ikast negalima buvo, nusivyliau ; (
katik atvežė pica. padave be tašės. paklausiau vairuotojo kur tašė nes pica šalta. sako mašinoje. ir dar jei norite ne picos o vien tešlos pavalgyti, uzsisakykite is čili picos. tikrai nebesisakysiu maisto is ten...
lankytoja 2016-11-01 17:33:45
Kad Čili yra skylė - visiems seniai aišku, nieko ypatingo ir nesitikėjau, bet kad nesugebės elementarios picos su grybais iškept?? Picą užsisakiau išsinešimui ir grįžus namo pamačiau, kad grybai žali. PC Mada Čili kepėją gal pamokyti picą kept bl?
Ponas jeigu ka ten negribai o pievagribiai ir jos galima valgyt zalius jai buvo biski nedakepe tai cia nieko baisaus bl :) virejas atsirado
Uzsisakem maisto i namus, skambindami, nes internetu neleido padaryti uzsakymo, dave numeri, rodos uzsisakem, viska pakartojo- ok, atveze, bulvytes ne su bbq padazu, o su paprastu keciupu, burgeris plesytos jautienos, ne vistienos, veiksmas Kedainiuose.
Zirmunu g.64 Ciili picerija Rimi prekybos centre. Padavejo vardas Gytis. Jis mus aptarnavo 24.01 apie 18 val. Esu priekabi kliente, bet likau labai maloniai nustebinta aptarnavimu. Viskas tikslu kaip laikrodis. Vertinkit ir saugokit si darbuotoja. Padovanokit pora laisvadieniu :)
2017-01-23 15:56 su drauge atvykome į Savanorių pr. 346 esančią Čili piceriją. Užsisakėme du suktinukus su vištiena išsinešimui. Nuolaidų kortelę padėjome šalia aparato į kurį padavėja vedė mūsų užsakymą. Tada ji pasakė sumą, mes pasiteiravome ar ji panaudojo nuolaidų kortelę. (Nes pateikta suma neatitiko tos, kurią mes matėme valgiaraštyje). Ji pabandė perbraukti kortelę tačiau jau buvo išmušusi mums čekį. Mes pasakėme kad šalia suktinukų norime gruzdintų bulvių lazdelių, nes meniu nurodyta pasirinkti kokio garnyro norėtume. Užsisakant mes nebuvome informuotos jog bulvytės užsisakant išsinešimui nepriklauso... Vartydamos meniu dėl prasto apšvietimo ir mažo šrifto valgiaraštyje nepamatėme, kad garnyras nepriklauso..
Apibendrinant ne tik negavome bulvyčių tačiau ir sumokėjome daugiau, nes padavėja net neaktyvavo jai paduotos kortelės, o kai tai įvyko ji net nepasivargino ištaisyti šios klaidos. Visi esame žmonės ir darome klaidų, tačiau viskas ko mes norėjome, kad padavėja mums suteiktų informaciją apie mūsų užsakymą... na truputį daugiau dėmesio klientui....
Reklaminiai vaizdai ir pasisakymai kertasi su realybe - tai, ką gauna klientas. Labai nusivylėme gavę "Mafijos" šeimyninę picą, kurią užsisakėme išsinešimui 2017.01.06 ~23.20h Fabijoniškių g. 2"Čili picoj". Mokėjome už šeimyninę, o gavome tarsi vidutinio dydžio picą su Didele sausos tešlos pluta
aplink, kuri padaro "šeimyninį dydį". Smalsu ar čia Jūsų tokia pardavimų taktika ar kepėjas itin šykštus dirbo:)
Uzsakeme pica sriuba cili ir koldunus. po pusvalandzio paskambino pasake kad atvez tik piza nes virtuve uzdaryta nors buvo tiktai 22.15m. Tai kaip suprasti?
Sveiki. Siandien su vaikinu nusprendeme pavalgyti PC Mole esanciame Cili picoje. Kaip tik paziurejom, kad mazai zmoniu ir apsidziaugem, nes ju buvo apie 8 tik. Uzsisakiau as sriubos ir kepsni, o vaikinas hamburgeri. Tai ka jus manot, po 55min prieina padaveja ir sako jau maciau i pabaiga jusu uzsakyti patiekalai. Nu galvoju nieko sau, zmoniu ner, o taip ilgai ruosia. Galiausiai atnese po 1val 15min saltus !!!!!!!!! Esu nemacius dar tokio baisaus nesiskaitymo su klientais!
Sveiki, esu nusivylusi aptarnavimu, 2017.01.08 vakaras, Savanoriu pr. Vilnius, Aptarnavo mokine Juste, labai nemandagi, pasiputusi padaveja, negana to, kad tai ka uzsakeme puse pamirso uzsakyti virtuveje, teko apie gera valanda laukti, taigi atsisakeme maisto, taip pat pamirso paklausti tarkim kokio dydzio picos noresite, ar turite nuolaidu kortele,.... nuejus paprasyti saskaitos ji tiesiog ja atnese ir nutrenke,....galu gale jei klientas bando aiskintis su darbuotoju, tai buk maloni nutylek arba tiesiog neatsikirsdinek ir neirodynek kaip visi zmones sako, daro, TU esi padaveja tai buk maloni savo pareigas ir atlik, juk nieks blogo zodzio nesake, bet tiesiog Justes atsikirtimai, veido israiska, cepsejimas kokia ji nepatenkinta ir pan. priverte rasyti toki atsiliepima!!!!! jei esi mokine tai manau ir stenkis, savo darba atlikti bent jau gerai.
Daznai lankomes Zirmunu g. 2 Cili picerija restorane, taciau iki "restorano" cia labai toli. Labiau panasu i valgykla, kurioje pats prieini prie darbuotoju, kad uzsisakyti maisto, pats prieini, kad atsiskaityti. Nesuprantu kam tiek padaveju, kai visi 7 darbuotojai tiesiog stovi ir kalba tarpusavy darbo metu...
Sveiki jau ne prima karta lankausi vilniuje, zirmunu 2, cili picerijoje pastoviai reikia laukti apie 10min kol kasnors prieis priimt uzsakimo. O atsiskaitit daznai pats prieinu prie darbotoju nes neprieina kad galeciau paprasyti atsiskaitity.
Sveiki, 02.01.2017 lankemes kedainiu cili picoje, pirmiausia noreciau pasakyti, kad esanant minimaliam uzimtumui padveja ne nosi krapstyt turetu, o nurinkt lekstes pavalgius, sedime jau valanda laiko, prieiti neprieina, burgeriai slyksciausi mano gyvenime valgyti, gal dar deserta butu drauge valgius, bet ir to nevalgysim, jei norit prarast klientus, toliau savo darbuotojus toleruokit!

UAB "Sūkuriškės"
Kaimo turizmo sodyba "Karpynė"

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...
Jogundė
Įmonių darbuotojų maitinimas

Adresas: Liepų g. 19, LT-92138 Klaipėda.
Veiklos sritys: kava, arbata; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; maisto produktai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
UAB JOGUNDĖ jau daugiau nei 20 metų teikia maitinimo paslaugas Vakarų Lietuvoje. Jos barų, kavinių ir maitinimo įstaigų tinklas specializuojasi greitojo, stacionaraus, išvežiojamojo ir pramonės įmonių bei įstaigų darbuotojų maitinimo srityse. Aukšta mūsų darbuotojų kvalifikacija, visuomet švieži ir kokybiški...

Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą
Plastiko profesionalai žengia į Lietuvą 04-23 14:32
UAB „Avisma" tiekia ir įrengia pažangiausias apšvietimo technologijas bei garsiausių pasaulio gamintojų „3M", „Mean Well", „Weiss", „General Electric"...
Tarp savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ir saldus laukimas
Tarp savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ir saldus laukimas 04-25 19:17
Tarp naujausių savaitės reklamų: linksmi "Tele2" pokštai ("Adell Taivas Ogilvy"), pernelyg saldi "Pergalė" ("McCann Vilnius"), akį viliojantys "Iki" vaizdai ("Adell Taivas Ogilvy") ir geriausias...
Virtualus turas po kultūros sostinę
Virtualus turas po kultūros sostinę 04-25 19:03
Nuo balandžio 24 d. po Klaipėdą galima pasivaikšioti ir virtualiai. Tinklalapyje "Klaipėda 360°" talpinami virtualūs maršrutai po miesto kultūrines erdves ir svarbiausius renginius.

Kiek grynųjų pinigų nešiojatės piniginėje?

UAB Baltic master

Hasbro 101,70 +5,90%