Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Čili Pica, UAB

Atsiliepimai apie Čili Pica, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Čili Pica, UAB

Buvusi čili darbuotoja
2017-10-17 11:30:14 IP 83.191.22.171
Dirbau čili picoje, niekam nepatariu eit ten darbintis, dirbau 0, 5 etatu išdirbau visą mėn čia gavosi 105 val sakė kad padavėjos alga 0, 5 etatu yra 320€ o aš gavau 99, 13€ tai man pasakykit čia yra normalu?? Visą mėn dirbi be išeiginių ir net negauni 100€. Čia yra pasityčiojimas iš žmonių!! Niekam nepatariu!!! a*******i... Jei kas planavot eit čia dirbt, tikrai neikit apgaus ir jus!
Pc Rimi Cili pica. (Zirmunai)
Uzsisakius blynelius su vistiena ir pievagrybiais bei cherry pomidorais gavau blynelius su voveraitem ir 2 skyltelem paprasto pomidoro. :) gal laikas pasikeist meniu ingredientus.... Uzsisakai viena gauni kita.
pietavome šiandien čilin picoje VIlniuje prie gel. stoties. Labai įdomi patirtis:). Ant pickos pieniškų dešrelių, pigiausio lydyto sūrio gabaliukai su odele (sudėtyje tokių ingredientų nenurodyta). Nesiskundžiu, bet tik d*****s už tokį jovalą gali mokėti 10 eur. Arbatpinigių nepalikau nebuvo tiesiog už ką..... Blogiau išleistų piniginių vienetų nepamenu:))
Šiandien apsilankeme Nordic Cili picoje, blogiausios vietos dar neteko matyti, prie musu atsistojo ir isejo maziausiai 5 staliukai, padavejos nezinojo kam paduoti maista, kam kvita, vieni prie staliuku maista gavo kiti lauke po pusvalandi ar net ilgiau, maistas labai blogas, picos be skonio, is musu uzsakytu graikiskos, mafijos ir kalifornijos nei viena nebuvo panasi i aprasyta meniu, atrode kaip blynas pripiltas padazo, kelis kartus reikejo pakartoti ka uzsisakeme, picas nesupjauste, nustebo kaip papraseme, visas surinko ir po 5 min vel atnese nesupjaustytas, apie alu geriau nieko nei blogai.. skiestas... blogiausia, kad neatsizvelge i su vaikais laukiancias seimas... neiskentem, paprasem pakviesti administratore, atejo mergaite su kortele MOKINE ir aiskino kad ji administratore tik nepakeite korteles, o kaip paklauseme kodel picos tokios, tai pareiske kad ji butent siu picu neragavo ir nieko apie jas nezino... kas gerbia save ir kazkiek savo skrandi siulome nesilankyti, o administratorei gieda, kad isiunte mergaite vietoj saves ir net nedriso ateiti ir pripazinti savo klaidas, tikra zuvis puna nuo galvos...
Esu labai patenkinta, jūsų darbuotojo darbu, t.y. Naujai atidarytoje picerijoje jeruzalėje. Visada atsiimant picą palinki gero vakaro bei skanaus, nežinome jo vardo (apkunus) vaikinukas labai greitai gauname užsakytus gaminius nors užsakymų visada būna daug. Manau tokius darbuotojus reikia gerbti ir saugoti. Ačiū jums už puikų kolektyvą.
Pagarbiai: Svetlana
Sveiki kaune megoje čili pica restorane dirba nuostabi padavėja Kornelija. Aptarnavimas šios darbuotojos superinis.
Visada veluoja algos, kaip zmonem imanoma isgiventi kaip algos veloja kai zmogus dirba is algos iki algos...
Nepatenkinti 2017-09-17 16:41:04
Žirmūnų cili uzsisakeme dvi picas išsinešimui. Pasake, kad bus iškepta po 20min, atėjus po 20min laukėme dar valanda. Po valandos laukimo paklausus sužinojome, kad net nepradejo kept. Vėliau atėjusiems klientams picas kažkodėl iškepė greiciau nei mūsiškes. Ir neaišku ar čia specialiai toks elgesys ar kaip... Paprašėme gražinti pinigus tai buvo baisiai nepatenkinti ir nenorėjo atiduoti. Daugiau nesiruošiu lankytis cili, o juolabiau Žirmūnų cili.
30/09 apsilankem konstitucijos pr europos prekybos centre esancioje cili picoje
Laukeme 15 min po kol paeme is musu uzsakyma, padavejo prijuoste visa miltuota, tai kas tada ten dedasi ant jo ranku jei
jas sluosto i prijuoste
Po 10 min atnese kava, cukru pamirso, kava salta
Veliau atnese sriuba grybu, lekstes krastai aptaskyti sriuba
Vaikui buvau uzsakes ledu kokteili ir ciau ciau pica, bet jos nesulaukem kol as isgeriau kava ir suvalgiau sriuba, vaikas sedejo nusimines ir kam man tas jusu atsiprasom
Pamirsau pamineti, stala sutvitinkit, kad jis nelinksetu i visas puses nuo priselitimo prie jo
Kojos daugiau nebus mano siam pi.... tinkle
Nuvejom i pica Jazz ir viska gavom greit ir maloniai
Nu dar tokioj kavinrj kaip yra cili pica pilies gatveje neteko but. Ir gink dieve da kada netycia tektu uzeit. Kosmaras. Atejom su trim vaikais ganetinai alkani ir ka staliuku daug laisvu bet visi murzini nenurinktais indais. Na radom viena apysvari pastumem indus i sona tikejomes jog kas prieis greit ir nuims, nuvalys sala. Po kavine nuolat lakste padavejos pirmyn atgal. Kaip vistos be galvos. Zmoniu vos vienas kitas buvo. Prasedejus puse valandos prie staliuko taip niekas net nepriejo nurinkt indu net ir nuo kitu staliuku indai nebuvo nurenkami. Atsistojom ir isejom. Nei laba diena nei viso gero. Vyras buvo pakraupes. Vyriausias vaikas sake geriau varom namo nereiks ilgai laukt o irstalas bent svarus bus. Kas per tvartas jusu kavine tai truksta zodziu tiek padavejos vistos
Užsisakėme 2 picas išsinešimui Klaipėdoje BIG.Atėję po 40min, kaip liepė, pasakė kad yra viena pica, o kita susimaišė ir iškepė kitokią. Buvo pasiūlyta laukti ir iškepti dar 1 picą, kurios norėjome, bet tik tada kai grįš kepėjas po PARŪKYMO. Pasakėme kad kol lauksim mums atšals pirmoji pica, kuri jau iškepta, atsakymas : kepėjas dabar RŪKO, reikės laukti.
AČIŪ, daugiau Čili NESILANKYSIME.
Su tokiu požiūriu į darbą toli nenueisite. Žmonės gauna ne dykai, kad laukti ir tenkintis pagal sąlygas tokių kokių nori KEPĖJAS.
P.S. pasiimta pica jau buvo ATŠĄLUSI.
Tragiškas aptarnavimas gedimino prospekto cilli picoje. Meniu laukėm daugiau nei puse valandos kol pačios nenuėjom paprašyti. Teko prašyti ir kad prisistatytų priimti užsakymo. Pica pristatyta šalta o įrankių valgyti net nesugalvojo atnešti. Sulaukėm pasiteisinimo kad lauke tamsu ir nematė mūsų. 2017-09-12
Virsuliskiu kavineje dirba tokia padaveja vardu Viktorija, aptarnavimas nerealus, matosi kad zmogus myli savo darba ir imone, jei kada kam kils kazkokia problema tai zinokite visada pades, labai rekomenduoju virsuliskiu cilipica ;)) stebiuosi tokiais darbuotojais
Lankemes Klaipedos akropolio cili picoje. Laukeme apie 40 minuciu kol pagaliau priejo padaveja piktu veidu ir nieko nesakius padave meniu. Pasakeme, kad is karto norim uzsisakyti, o ji atsake tuoj prieisiu ir tada laukeme dar 30 minuciu, viska apsitarnauti turejome patys, vos ne uzsakyma patys daryti. Is jos nesulaukeme nei zodzio, ka jau kalbeti apie atsiprasyma. Apgailetinas aptarnavimo personalas..
Buvau su drauge čili picerijoje, Vėtrungės pasaže, Klaipėdoje. Padavėja labai lėta, nekultūringa. Užsisakėme sriubos ir šeimyninę picà. Atnešus sriuba, jai skirti irankiai atnešti nebuvo, todėl teko prašyti. Dar nebaigus valgyti sriubos, ji atnešė pica, ant stalo nebuvo tiek vietos, o iš jos išgirdome "nu nežinau..", teko pačioms viska talpinti ir pasidėti pica, taip pat padažu reikėjo paprašyti. Baigus valgyti, paprašėme dėžutės likusiai picai susidėti, bet pamačiusios jos veido išraiška pasigailėjome.
Sveiki. Šiandien lankėmės Kaune, PC "Savas" esančioje Čili pica picerijoje. Ir buvom labai nusivylusios. Atvykome 9.20 ir užsisakėme iš pusryčių meniu pusryčiams sumuštinius su gėrimais. Pirmiausiai atnešė gėrimus. Kadangi laiko turėjome tik iki 10h tai galvojome tikrai spėsime. 9.50 paklausėm tai kada gi pagaliau atneš sumuštinius. Patvirtino, lad tuoj. Iškart paprašėme sąskaitos, sakė atneš, neatnešė. Jau 10h vėl kviečiam padavėja, kur gi tie du sumuštiniai beveik valandą laiko daromi.. O ji mums sako tik dabar užsakymą padaviau!!!! Aišku iškart atsisakėm, nes nebebuvo laiko. Padavėjos vardo neįsiminėm, bet buvo žema, blondiniškais plaukais, pudros tona ir vos kalbėjo. Atsiprašymo neusulaukėm tik piktus žvilgsnius. O kas įdomiausia, kad kartu tuo pat metu netoli mūsų atsisėdo moteris užsisakė kavą ir obuolių pyragą. Kavą iškart atnešė, ji ją išgėrė, o pyrago nesulaukus palikus pinigus išėjo. Jai išėjus pyragas buvo atneštas po 10min, jis taip ten ir liko stovėti....
Sveiki mieli Cili pica lankytojai. Laikai keičiasi, žmonės irgi. Tai būkite malonūs KAVINĖS ir interneto lankytojai - gerbkite dirbantį persnoalą, nes kitaip jūs visada būsite nepatenkintas, blogai aptarnautas bei maistas bus ne aukščiausios kokybės. Nerašykite keistų skundų, jeigu į kavinę ateinatę be nuotaikos. - Kaip kavinės svečias elgiasi su kavinės personalu (darbuotojais) taip ir PERSONALAS elgiasi su svečiais.
Nusivyliau Vilniaus Akropolio Čili Pica elgesiu su darbuotojais, bei pačiais darbuotojais. Pradėjus darba ir pradirbus keleta dienų, padavėjai bei virtuvės personalas pradėjo priekabiauti žodžiais. Nemanau, kad darbo vietoje kuris nors norėtumėte išgirsti "duok už papo" ir tiesiamos rankos į jus. Kita savaitę padavėjas suvalgęs mano gaminta mėsainį priėjo ir tarė "o tu irgi tokia pat skani?". Pirmasis atvejis buvo praneštas direktorei bet viskas pasikartojo nepaisant perspėjimų. Taippat paprašius paduoti ingridientus maistui man atsake "o man duosi šiandien?". Siulyčiau apeiti šią darbovietę jei nesate pratę, nenorite klausytis tokiu žodžių bei dirbti tokiam personale.
Uzsakem internatu pica sicilieciu. (Atsiimti Vilniuje Cili pica BIGe) Atvezem namo, vien grybai, pora gabaliuku vystienos, ankstpipiriu nei kvapo. Paskambinom. Patiems vaziuoti pakeisti. Jie suklido o mums vazineti pirmin atgal
Kauno Akropolio Čili picerijoje dienos pietų įdarytoje vištienoje rastas radinys. Kadangi nepasiūlyta net nuolaida, pasidomėsime maisto ir veterinarijos tarnyba.
Šeštadienį atėjome su draugu į Palangoje esančią čili picą pavalgyti pietų, kaip tik turėjome kuponų, kuriuose buvo kijevo kotletai. Jų bandėmė užsisakyti. Priėjęs padavėjas mums paaiškino, kad kuponai savitgaliais negalioja. Tada aš jam atsakiau, kad kupone tai nenurodyta, tada padavėjas pakeitė nuomonę ir atsakė, kad Palangoje kuponai išvis negalioja ir tai parašyta čili picos puslapye. Tada aš atsakiau, kad ant kupono parašyta aiškiai "kuponas galioja visoje Lietuvoje", padavėjas pasakė, kad pritaikys nuolaidą esančią kupone. Taip ir likom nesupratę ir spėliojom, kaip negaliojo jeigu galiausiai pritaikė, be to čili picos puslapyje nėra nieko parašyta, nei apie tai, kad savitgaliais jie negalioja arba, kad Palangoje negalioja, o pritaikyta nuolaida sukėlė įtarimų. Galėjome susimokėti ir pilną kainą, bet principo reikalas buvo išsiaiškinti kaip te iš tikrųjų yra. Faktas, kad darbuotojai įžūliai apgaudinėja klientus. Gal jiems moka priedus prie apyvartos? Plius, dar vienas pastebėjimas - kadangi sėdėjome kavinės viduje, šalia tos vietos, kur sudeda virtuvė maistą jau pagamintą padavėjams pastebėjom, kad jie imant duoną tiesiog ima savo neplautom rankom.
Praeitą savaitę su drauge buvome užsukę pietauti į Čili Pica, esančią Utenoje Aušros g. Užsisakėme meksikietiškas sriubas, paplotėliai prie jų seni, neįmanoma įkąsti. Negana to, nebaigus valgyti sriubų, atnešė desertus.Suvalgius desertus ilgai nesulaukėm kavos. Kažkaip jaučiuosi nusivylusi Čili Pica, suprastėjo kokybė ir aptarnavimas.
PC "Savas" esancioje picerijoje Cili pica valgiau dienos pietus. Pasigailejau, nes visa nakti praleidau prie tualeto, pica lyg ir susivirskino, bet sriubyte isejo atgal labai nesmagiai. Nebevalgysiu gyvenime ten.
Esu labai nepatenkinta, netgi LABAI, aptarnavimo jokio, lankiausi Nordikos Cili picoje Vilniuje, laukem kol prieis 15 minuciu, niekas nepriejo kol nepakvietem, aptarnavo vadybininke pyktai, neuzsirase uzsakymo, teko dar karta pakartoti, sriuba buvo neskani, salta, bandele buvo be sviesto ir cesnako, indai atrode pasibaisetinai, koldunai pagaminti ryte ar net vakar, o uzsakyto deserto taip ir nesulaukem, prizadejau sau, kad ten daugiau nevalgysiu. Beja, skrandi skaudejo visa nakti.
Su drauge apsilankėm Akropolio CILI PIZZA, likom nustebusios nuo tokio aptarnavimo. Visų pirma, jokio sutikimo ir pasisveikinimo nesulaukėm, gėrimų meniu ant stalo nebuvo ir paprašius jį atnešti, padavėjas Mažvydas buvo itin nepatenkintas. Po užsakymo priemimo, padavėjas nepasiteiravo apie bendrą ar atskirą sąskaitą. Vėliau ant stalo pamates nuolaidų kortelę, griebė ir pasisiūlė paskaičiuoti savo iniciatyva. Tai normalu? Pasakiau, kad mokėsime kortelėmis, tačiau atnešė vieną sąskaitą ir įžūliai atsakė, kad jie neprivalo klausti kartu skaičiuoti ar atskirai, likau nepatenkinta tokiu aptarnavimu, nes kiek suprantu aptarnavimo standartai turėtų visur egzistuoti tokie patys :) o čia svečias jaučiasi greičiau išvaromas.
Užsisakėme picų užvakar, tai dar be to, kad tipo akcija buvo (mažom raidėm apačioj parašyta tik su kortele kažkokia, negali viršuj nupiešti kortelės ar kažką užrašyti), tai dar ir picos buvo neskanios, o teko sumokėti 10 eurų už picą. Tiesiog apgailėtina.
Vakar pietavome ČILI KAIMAS, Kauno Akropolyje. Likome labai nusivylę ir aptarnavimu ir maisto kokybe. Žmonių nebuvo labai daug, bet padavėjos nespėjo net stalų nuvalyti, nei meniu atnešti. Užsisakėme dvi porcijas keptu cepelinų ir du bokalus alaus.Tai padavėja ar neišgirdo, ar pamiršo, bet atnešė tik vieną porciją cepelinų, kai mes nustebome ir paklausėme, kodėl tik vieną, tai padavėja apsisuko ir nubėgo. Likome nesupratę, gausime mes dar antrą porciją, ar teks dalintis viena. Po kokių 15 minučių sulaukėme ir antros porcijos. Cepelinai buvo pusėtini, truputį perdaug apkepę, net apdegę, bet suvalgėme. O dabar apie alų. Mano užsisakytas "Baltas" buvo geras, bet vyro mėgstamasis " Grand select" buvo nenormalus, rūgštaus skonio, gal prarūgęs. Vyras jo net negėrė...Pasakėme padavėjai, bet vėl nulis dėmesio. Pasipiktinome, kad ČILI KAIMAS moka tik kainas didinti (nepasivargino net meniu naujo atspausdinti, ant senu kainu užklijuota juostelė su naujomis kainomis), bet nebesubeba normalaus personalo surinkti ir užtikrinti kokybės. Nuo šiol alaus gerti ir cepelinų valgyti eisime kitur.
Saule 2017-08-09 09:20:30
Sveiki skaitau Dianos pasisakimus ir manau kad tokius kad per daug isivaizduoja esantys kazkas.Visi mate kad pamainos vadybininke jusu neisvare tik paprase jusu nevalgyti savo maisto...o maisto buvo ne tik bulvytes.o visas stalas buvo nukrautas heso mesainiais coca colomis.Gal pries keldami tokias nesamones bet tiesa parasykit.Nes ne vieni bare buvot tad visi girdejo kaip jus iskelet skandala apsimesdami jog nezinojot jog savo maisto valgyti kavineje negalima....
Dėja, vadybininė patvirtino, jog nematė ką mes valgėme, ir jeigu apsiriko, tuomet atsiprašo, pavėluotai meluojate, mes esame jūsų klijentai, o ne kažkas, gėda meluoti, aš nežinau kur jūs ką matėt, bet su Lina klausimas uždarytas
Vakar teko apsilankyti Čili pica Kaune Molo prekybos centre. Buvom keturiese. Užsisakem dienos pietus ir makaronus su bolonezijos padažu. Pirmą kartą tai neskanei valgėm, jei galima pavadinti tai vslgymu. Dienos pietums buvom pasirinkę idarytą vištienos krutinėlę su pafažu. Visų pirma bulvių košė buvo visiškai šalta, prarūgusi, nes jautėsi rūgštumas. Padažas buvo toks skystimėlis kaip vanduo. Tikrai net nepanašejo i pafażą. Makaronai. Padaže mėsos beveik nerasta. Tomayas su vandeniu. Žoauru. Buvo svečiai iš ispanijos tai pasibaisėjo. Nors prieš savatę lankemes Megos Čili picoje. Tada jiems maistas labai patiko.
Esu labai pasipiktinusi dėl čili picos, kuri randasi Klaipėdoje PC BIG vadybininkės Linos grubaus elgesio, šiandiena apsilankę su dukra ir dviem mažamečiais anūkais minimoje picerijoje buvome visų lankytojų akivaizdoje išvaryti lauk, kadangi anūkas, kuriam šešeri metai, rankoje turėjo fry bulvytes, vadybininkė Lina tokiu tonu kalbėjo, jog visi aplink lankytojai akis išvertę žiūrėjo, jin rėkė, kad susirinktume maistą ir eitume laukan, o antram anūkėliui vos 2 mėnesiai, kūdikis net kruptelėjo, meniu mes nesulaukėm, buvome labai pažemintos, o kai paprašiau direktorės tel.nr., žinote kokį atsakymą gavau?jog jin laukiasi, blogai jaučiasi, todėl neleis mums jos jaudinti, ir tiesiog nedavė, todėl labai norėčiau zužinoti, kur galima skūstis tokiais atvejais.Va šitaip mes atšventėm būsimo pirmoko pasiruošimą mokyklai.
Uzsake vyras pica i namus. Labai skani jei padas nebutu perkepes. Tad linkime pasitaisyti.
Apsileido visiškai. Jei anksčiau savo broka dar maskavo, tai dabar viskas atvirai. Jei nenorite vemti viešai, tai pasirinkite kita "restorana".
Klaipedos akropolio cili, paskutiniu metu kavas darot tragiskas, jeigu klientas moka pinigus tai ir padarykit kaip priklauso, paskutiniu metu isvis pas jus ten tragedija tiek su maistu tiek su gerimais, viskas atnesa salta ir viskas atrodo kaip jovalas!!
Augustė Adomavičiūtė
2017-08-01 14:05:17 IP 195.14.186.134
kaunas mega:Tragedija, porcijos minetiurinės už kainą, kainos kosminės o pavalgyt sumokėjos 20e neimanoma, prastas aptarnavimas nemandagi padavėja.Užsisakiau vištienos apkepėlė padavėja net nepasakė jog lėkštė karšta ir nusideginau ranką.daugiau nesilankysiu
Sveiki noriu parasyti apie cili didziosios gatveje. Esame nusivyle personalu tikrai. Pirma karta kai uzsisakeme issinesimui padaveja buvo nepatenkinta kad mokesime atskirai, susirauke ir graza atnese vistiek atskaiciuota is vieno zmogaus pasake kad kitaip neturi (mes butume suprate jeigu ji butu zmogiskai paaiskinus jog netures grazos butume suprate). Kitas kartas kai atejome 11h vakaro ir pasake kad is maisto visiskai nieko negamina, hmm okey.bet paskambinus viena karta uzsisakyti issinesimui 10h vakaro pasake kad virtuve nebedirba o dirba tik picu zona.hmm as paklausiau ar iki 11 (kadangi praita karta nieko nebegamino nuo 11h), darbuotojas man atsake iki 12 picas gamina.tai kaip suprasti? Virtuve dirba pagal nuotaika? Ir galiausiai siandien paskambinus 21, 33 uzsisakyti pareiske kad virtuve nebedirba.as paklaysiau ar ne iki 10 turi dirbti.tada atsake nu gerai sakykit.tikrai tvarkykit personalo darbinguma :)
Nesąžininga ir savo įsipareigojimų nevykdanti įmonė. Meluojantys ir akiplėšos darbuotojai (keista, kaip jie tokie vieni kitus susiranda...) Jokiais būdais neduokite atidėjimų, tik išankstinis apmokėjimas. Bendrai patarimas - nedirbkime su Čili, leiskime jiems ramiai patiems bankrutuoti.
pries keleta dienu, teko apsilankyti Vilniaus Akropolyje esancioje kavineje Cili. Kadangi gyvenu ne lt, grizus is uzsienio visada nustebina labai prastas padaveju darbas ir neismanymas, bet ne si karta :).Didelis ACIu Evelinai, kuri buvo nuostabi. padejo issirinkti ne tik labai skanius patiekalus, bet ir desertus. Aciu uz silta ir malonu bendravima. turejome labai gera laika su draugemis. :)
2017.07.19 atėjau i Čili picą (Gedimino 5) išgerti kavos, mane labai maloniai pasitiko padavėjai. Mane aptarnavo padavėja Iveta. Atėjo su didelia šypsena ir labai maloniai bendravo, taip pat padarė labai skanią kavą. Kuo daugiau tokių darbuotojų kaip Iveta! Sėkmės darbe!
Daznai vazineju po skirtingus miestus komandiruotems. Ir neretai pietums renkuosi jusu restorana. Klaipedoje - jau nebeimanoma! Negana to kad dienos pietu laukiu valanda. Saltibarsciama kaa kart pateikiama vis maziau bulviu, viena diena gaunu 5 skilteles kita diena 3 skilteles ir normaliai. Paaiskinimas - tokia norma, o kokia tada ta norma!? Tai vakar 2017.07.18 diena valgydama netoli padaveju kompiuterio turejau klausytis ir visa lavima keiksmazodziu kurie byrejo pokalbio metu tarp padaveju. Keisciausia tai, kai didzioji ju dalis buvo is kitaip apsirengusios merginos. T.y visos padavejos ir padavejai geltoni, ji devejo baltus marskinius. Bet toks elgesys net is padavejo mazu maziausiai netoleruotinas. Valgydama ne tik nenoriu klausytis nepraustaburniu kalbos, apakritai klientu akiratyje jie isvis neturetu kalbetis apie asmeninius dalykus. Juo labiau garsiai apkalbineti klientes kuri valgo su mazu irzliu vaiku. Siandien 2017.07.19 uzsisakiau ne dienos meniu ir kavos. Apie kava zinoma buvo pamirsta, tas neproblema, pasitaiko, bet kai atnese stikline su karameline kava nesupratau net kaip ja gerti, nei saukstelio, nei siaudelio. Paprasiusi atnesti likau nuplikyta piktu zvilgsniu ir nepatenkintu veidu. Susitvarkykit su kolektyvu.
Sveiki. Uzsisakeme isainesimui maista is sojos esancios big prekybos centre. 3sriubos su koldunais. Skonis tikrai ne toks koks turi buti. Kose su nedavirtais kiausiniais ir krakmolo gabaliukais. Kiaulienos juosteles su darzovem tiesiog uzpiltos saukstu padazo ir tiek. O kiauliena sudziuvus ir balta balta nuo ktakmolo kaip nedakepta... vistiena su darzovem tokia pat kaip kiauliena su darzovems....
Kontroliuokite personalą
2017-07-15 18:25:04 IP 84.15.178.43
Klaipėdos BIG čili picerijoje didžioji dalis personalo elgiasi apgailėtinai ir piktinančiai. Negaliu to pasakyti apie visus, bet vos keletas elgiasi ir aptarnauja maloniai. Jei neklystu darbuotoja vardu Laura kolegės paprašyta picą išsinešimui įdėti į maišelį prie kliento atšovė '' pati ir įsidėk!''. Galiausiai paliko picą pusiaukelyje į maišelį ir pabaigti pakuoti paliko klientui. Taigi, sakau tiems, kurie atsakingi už tokių žmonių įdarbinimą: arba darykite griežtesnę atranką, arba pradėkite kontroliuoti tokius darbuotojus. Nuo to kenčia jūsų vardas. Ačiū.
Slaptas darbuotojas
2017-07-09 20:12:39 IP 78.63.4.250
As galiu pasakyti apie Cili picerija tik vien. Jie yra a*******i!!!! As esu buves jos darbuotojas. Algas nusukineja, apgaudineja, minusus prirasineja, elgiasi su tavimi kaip su vergu! Bet jiem taip ilgai nesites, viskas apie juos bus pranesta darbo ir mokesciu inspekcijai. Ir kur matyta kaz zmogui dirbanciam alga priklauso nuo suprekiavimo??? Absurdas kazkoks, dirbi puse etato, po 4 valandas (taip parasyta sutartyje) O iseina kad pradirbi po 50+valandu per savaite... Ir gauni daugiausiai 150eur i rankas... Pasibaisejau bedirbant ten.
Apsilankėme Čili picos picerijoje, topolių gatvė 1, Šventojoje. Įprastai nevaikštome į kavines, kurios turi tinklą, nes paprastai usiviliame viskuo: tiek kokybe, tiek aptarnavimu, tačiau užsukome ten pavalgyti todėl, nes iš keletos pažystamų, kurie atostogavo Šventojoje girdėjome labai gerų atsiliepimų. Taigi, galiu pasakyti, kad ši picerija - išskirtinė vieta ir en todėl, kad jos aplinka jauki, ir miela, o dar ir todėl, kad viskas joje man paliko nuostabius atostogų prisiminimus ir sukėlė be galo daug gerų emocijų. Visų pirmą - maistas. Su vyru valgėme picas ( (aš valgiau vištieos bbq, o mano vyras ferrara) ir gėrėme arbatą, vėliau valgėme desertus, o svarbiausia, jog viską rekomendavo padavėja vilkinti baltais marškiniais (jos vardo nepamenu, bet tikriausiai vyriausioji padavėja). Tai buvo toks aptarnavimas, kurio dažnai nesulaukiu net restoranuose. Todėl per visas savo atostogas niekur kitur ir nevalgėme ir tuo nė kiek nenusivylėme. Noriu padėkoti visam Čili picos Šventojoje personalui, už tai, kad mūsų atostogas padarėte dar labiau įsimintinomis, nei tikėjomės. Linkiu sėkmingo darbo.
Picerija, esanti Didžioji g. 5, 2017 07 02, popietė. Aptarnavimas tragiškas ir nemalonus. Atvykom šešiese, užsisakėm šeimyninę picą ir sulčių. Žmonių picerijoje mažai, užsakymo laukėm apie 45 min. Lėkštes atnešė tik jų paprašius, ir tos buvo purvinos ir skirtos ne valgymui, o mažesnio dydžio picų serviravimo lėkštės. Galiausiai bebaigiant valgyti, viena po kitos prieina kitos dvi staliuko neaptarnaujančios padavėjos ir ragina persėsti, vos ne varyte varo, pasakom, kad po 5 min. baigsim valgyti ir išeisim, bet pabaigus valgyti padavėjos dingusios ir neįmanoma paprašyti sąskaitos. Apie staliuką aptarnaujantį padavėją išvis trūksta žodžių, vos žodį pralemenantis, neišmanantis meniu, visko reikia prašyte ir klausti, pats nieko nepasiūlo. Gėda Čili picai, dar vieni prarasti klientai.
Atvykome i cili picerija, esancia Vilniuje pc big, kuri dirba iki 24h, virtuve dirba iki 23h o mums atvykus 22:25 pasake jog virtuve nebedirba... Hmmm, labai keista, juk privaloma yra dirbti iki darbo pabaigos, kaip ir priklauso
Apsilankeme Cili picerijoje Klaipedos Akropolije, uzsakyto maisto sulaukem praejus 50 minuciu, tikriausiai maistas musu lauke prie kasos, kadangi viskas buvo atsale.
Lankiausi vakar Cili picoje, taikos pr. Vetrungeje. Prasdesiu, kad aptarnavimas baisus, PADAVEJA GINTARE MICKUVIENE, tai asmuo kuris visiskai nemoka dirbti aptarnavimo sferoje, pradejo mus su drauge Tukinti, nors esame nepaaugles, grubiai kalbeti, reke per visa kavine, zmones ziuri, zodziu gedaaa uz jus kad toks personalas pas jus dirba, net atnese ne tuos patiekalus ir draske akis! negana to salotos su vistiena buvo baisios, jas matyt gamina studentai ten... foto prisegu, nes drasiai galejau jas nunesti i veterijarijos tarnyba!!!! sekmes

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 12 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai
Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai 10-17 11:39
Polistireninis putplastis (angl. Expanded Polystyrene, sutr. pavadinimas - EPS) - termoizoliacinė medžiaga, išgaunama lydant išpusto polistireno granules, kurių uždaros poros...
Palankios tendencijos brėžia naujas aukštumas
Palankios tendencijos brėžia naujas aukštumas 10-17 20:25
Auganti Lietuvos ir kur kas sparčiau, nei tikėtasi, atsigaunanti pasaulio ekonomika teikia optimistinių vilčių 2018 m. – Tarptautinis valiutos fondas palankių tendencijų įžvelgia visuose...
Tarp savaitės reklamų – dainuojanti "Telia"
Tarp savaitės reklamų – dainuojanti "Telia" 10-17 20:01
Tarp naujausių savaitės reklamų šviesi "Telia" kampanija (reklamos agentūra "Milk") ir nemenkos kritikos sulaukęs Lietuvos įvaizdinis klipas.

Ar Jūs rūkote?

UAB Baltic master