Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Centro Poliklinika, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Centro Poliklinika

Atsiliepimai apie Centro Poliklinika, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Centro Poliklinika, VŠĮ

Vizitas pas daktare 15.30 o dabar 16.35 dar sedim laukiam eileje.
Rugsėjo 28d. pas gyd. Birutė Stūlgienė užėjau pasakyt, kad pagal data kur užregistruota atvykti negalėsiu ir paklausiau gal daktarė galėtu jeigu kas ne atvyks priimti šia diena, mano užsirašamos buvo mokomas, tai iš slaugytojos išgirdau tokiu komentaru, nieks ne kaltas, kad Jūs ne galite ir ko čia atėjot ir galit eiti kur tik norėtum. Noriu paklausti ar darbo elgėsio taisyklės pasirašė darbuotojai ir Jūsų poliklinikoj ne reikalingi pinigai kuri mes mokam?Bandžiau priesiskambynti administracijai neks nekelia
Registraturoj dirba bobos nuo sovietmecio uzsilike ziurkes bendravimo kultura tragiskas atejus vos nerekia ant taves- viskas truko kantrybe persirasau i kita istaiga, o registracija telefonu tai isvis snuki ismalt tai ziurkei nes kalba kad gydytohas priims o atejys kalba priesingai zodziu bardakas totalus ir vienintelis nuostabus dalykas toj istaigoj tai seimos gydytoja V iktorija Andrejaveite, aciu jai uz profesionaluma o registraturos darbas apgailetinas
Labai esu pasipiktinus polikliniką, nes nesuprantu ką darbuotojai veikia, jei skambinti man reikia dvi valandas iš eiles ir niekas nesiteikia net ragelio pakelti.... Tikrai esu labai pasipiktinus darbuotojais, nes nedasiskambinus, visada turiu važiuoti iki poliklinikos užsirašyneti, nes niekas nesiteikia pakelt ragelio
Aš esu pasibaisėjusi Centro poliklinikos abejingumu savo pacientams. Laukiuosi jau tris mėnesius - patekti pirmai apžiūrai pas jokią ginekologę dar vis negaliu. Buvau pas šeimos gydytoją - ji atsisakė skirti net kraujo tyrimus, motyvuodama, kad tuo turi rūpintis nėščiąją prižiūrinti ginekologė. Buvau nuėjusi už pinigus į tą pačia centro polikliniką, kad bent echoskopu pažiūrėtų - pažiūrėjo, konstatavo nėštumą, užtruko lygiai 10 min. Atsisakė skirti bet kokius tolimesnius tyrimus ar konsultacijas, motyvuodama, kad tuo turi rūpintis "pirmo lygio" ginekologė. Pas "pirmo lygio" ginekologę laukiau eilės pusantro mėnesio, vizito išvakarėse gavau trumpąją sms žinutę, kad gydytoja susirgo ir manęs priimti negalės. Bandžiau skambinti gautuoju numeriu - jokio atsakymo. Paskambinau į registratųrą - liepė registruotis iš naujo ir laukti dar mėnesį. Aš turiu širdies ydą, kuri dėl nėštumo pradėjo kelti problemų, buvau nuėjusi privačiai konsultacijai pas kardiologą (nes poliklinikoje pasakė, kad teks palaukti tris mėnesius savo eilės), man būtinai reikia bent jau kraujo tyrimo, bet deja, panašu, kad net jo gauti pagal kas mėnesį mokamą sveikatos draudimą aš negaliu. Norėjau paklausti - ar su manim viena taip nežmoniškai elgiatės, ar su visomis besilaukiančiomis moterimis? Ar biurokratizmas jums tikrai yra aukščiau negu pacientų sveikata?
Vitalijus 2017-05-19 21:16:05
Norečiau pasiskųsti dėl daktarės G. Krochinienės dirbančios Kalinausko g. 4 (Naujiamiesčio filialas, Vilnius.) 308 kab. darbo. Žmogus visiškai abejingai atlieka savo funkcijas, kurias PRIVALO atlykti nuosekliai bei profesionaliai. Aprašysiu situaciją maksimaliai trumpai: Susirgus mūsų mažamečiui vaikui (virš 39 pakilo temp.) skubiai išsikvietėm GMP. pagalba. Jiems vėliau išvažiavus temp. vėl pakilo. Tada skubiai vakare nuvažiavome į budinčia poliklinika. Temp. numušė, pridavėme kraują tyrimams, paaiškėjo, kad kažkoks virusas. Daktaras dėl viso pikto išrašė siuntimą į Santariškes, bet pasakė, kad tai tik ekstra atveju ir ryte nuvažiuot į poliklinika pas savo daktarą. Kadangi mūsų daktaras atostogauja, mus ryte užrašė pas Krochinienę. Įėjus į kabineta iškart išgirdomė kam atvažiavome čia, o ne tiesiai į ligonine. Atsakėme, kad temp.nekylo taip smarkiai ir nebuvo reikalo važiuot. Parodėme išrašą su tyrimais ir kažkaip 'pavyko' susitart, kad pagaliau apžiūrėtu vaiką. Apžiūrėjo, jokių komplikacijų ar uždėgiminių procesų neįžvelgė ir su rekomendacijomis pagert skysčių išėjome. Atvykus namo, vėl sukilo temp., kosulis, vaikas sunkiai kvepuojo.Ačiu dievui pavyko surasti mūsų senai pažįstamą vaikų daktarę, kuri atvažiavusi iškart nustatė, kad jau yra uždėgimas, vien iš tyrimų rezultatų galima buvo nustatyt (kažkokie skaičiai buvo virš normų) be to jai kvėpavimas nepatiko irgi. Išrašė antibiotiką bei kitus reikiamus vaistus.
Kitą dieną vaikas iškart pagyvėjo, temp. normalizavosi ir po poros dienų vaikas pasveiko.
Tai kyla elementarus klausymas kodėl jinai budama aukštos klasės specialistu nesugebėjo to nustatyt ir išleido sergantį vaiką namo su delitantiškų pasiūlymu pagert skysčių... Kaip aplamai tokie 'veterinarai' gali dirbti su mažais vaikais?? ir aplamai dirbti gydymo įstaigose... Kompetencijos jokios, noro dirbt jokio. GĖDA prieš kitus specialistus... Be to pasirodo, kad žmogus buvo atleistas iš savo darbovietės dėl to, kad susimušė su savo senyvo amžiaus kolege. Ir toks žmogus dirba su vaikais???
Jo, sita daktare tai tikrai siaubas.Jokios pagalbos, visada greitai. Pas vaistininka daugiau patarimu gavau.
Pamastymui apie daktarę RŪTA BANEVIČIŪTĖ-DOMARKIENĖ. Nenoriu ilgai plėstis kaip ir dėl ko pas ją patekau. Pasakysiu tik tiek, prisiregistravau į Centro polikliniką, kaip į patikimą, turinčią gerą tyrimų bazę. Papuoliau pas gydytoją RŪTA BANEVIČIŪTĖ-DOMARKIENĖ. Dėl problemos, kuria skundžiausi išrašė siuntimą ir, kadangi labai seniai nebuvau užsukęs pas daktarus, padarė "techninę apžiūrą" :). Užkliuvo padidėjęs spaudimas. Išrašė vaistų ir liepė matuoti kelis kartus per dieną. Jokio poveikio. Po savaitės ekspermentų sugrįžtu atgal. Gaunu kitų vaistų receptą. "Po mėnesio pasirodykit, paziūrėsim kaip veikia" pasakė. Puiku. Vėl uoliai rytais geriu preparatus, matuoju spaudimą - nu kad ir vėl jokio poveikio. Prasiguglinu - taip, šis vaistų parinkimo procesas sudėtingas, gali užtrukti iki pusės metų. Užtruks tai užtruks, sveikata brangesnė... Aš vėl pas daktarę, sekančios dozės - "pavėlavot" juokiasi seselė. "Ji atostogose o po to dekrete, tad ilgai laukti teks". Matosi pralinksminau. Buvo dvi baltais chalatai ir abi smagiai pasijuokė. O man nejuokinga... Tai kai atėjau pas daktarę ji nežinojo, kad į dekretą po mėnesio išeina? Išrašinėjo vaistus, matė kad netinka irgi nežinodama? Tai sunku buvo pasakyti, kad eičiau pas kitą daktarą? Pasijutau žiauriai išdurtas, plikas nuogas prieš sistemą, kuriai "nusišvilpt" ir labai juokinga... Taip kad saugokitės šitos gydytojos, kai ji užauginus vaikutį norės jus vėl pagydyt. Švelniai tariant nepatikima atrodo...
Automatizuokite registracijos telefono liniją, kad paskambinus skambutis būtų pastatytas į eilę ir būtų galima sulaukti savo eilės. Žaisti valandomis loteriją ar kada nors pataikysi į neužimtą liniją ne kiekvienas turi laiko. Taupykime savo ir kitų laiką.
Labai sirdingai noriu padekoti Pylimo g. Kab 117 darbuotojai, kuri siandien 10 val. dare MRT tyrima. Tai puikus zmogus, stebuklingai maloniai bendraujantis, nuostabi Medicinos darbuotoja. Didziulis aciu jai uz pagalba ir kantruma!!!
atgyventa sovietu stiliaus instancija. pirmiausia turi atsinest kysi, o kalbeti tik rusiskai, nes mazai kas supranta lietuviskai. vienu zodziu-baisus lizdas ten.
Nuo ryto 8 iki 12 neprisiskambinu uzsiregistruot pas gydytoja, tragedija kazkokia, kada dyrbt prades idomu?
Poliklinikoje visiskas haosas su registracija, paskambinus neregistruoja, o sako vaziuoti ir registruotis poliklinikoje, su dydziausiu sprando skausmu turejau laukti 3.5 val eileje kuri nejuda visiskai, nes vis atbega mociutes kurioms reikia tik receptu, turbut uz teisingai israsyta recepta farmacininkai seimos daktarui numeta pinigelio. Esu pasibaisejas tokia tvarka, atrodo visi mokame sveikatos draudima, bet esant reikalui i metus 3 kart pasinauduoti tuom reikia kesti dydziausia pragara.
2017 06 06 15h20min gydytojas p. Zamkinas atsisake priimti pacienta su isnarinta koja, motyvuodamas tuo, kad jo darbo laikas pasibaiges ir personalo jau nera, nors jo darbo laikas iki 16h
Registravausi pas seimos gydytoja pries keleta geru savaiciu. vizitas turejo buti rytoj, dukrytes vizitas, kuriai vienas menesiukas, poryt. Skambina is CP ir neprisistaciusi moteris pasako, kad gydytoja susirgo, uzrase mane ir vaika pas kt gydytoja, pas kuri as buvau ir daugiau nebeeisiu. Paprasiau perregistruoti, ji liepe skambinti bendruoju numeriu. Paprasiau dar karta, nes ji gali tai padaryti, ji pasake, kad turi paskambinti simtams pacientu ir padejo rageli. Bandziau prisiskambinti tuo pat numeriu, neatsiliepe. Zinoma paskambinau bendruoju, kur pasake, kad man skambino slaugytoja Živile Tamasiuniene. esu nusivylusi tokia sios poliklinikoa darbuotoja. Jeigu nesugebi dirbti, nedirbk.
Sveiki, norėjau paklausti, kodėl reikia 20 kartų skambinti i registratūrą, o numeris vis tiek užimtas..
Kas per nesamone kiek galma laukti zmona nescia su temperatura ir reikia laukti eileja ??? kas nustatineja taisikles gydytojas??? ar kaip suprasti ?
Sveiki, 2017-04-20 nuo 8h ryto bandau prisiskambinti i poliklinikos numeri 852442244, deje telefonas yra nukeltas ir ner galimybes prisiskambinti. Galvojau gal, kad klaida kazkokia, tad paskambinau i 118, jie taip pat patikino, kad telefono ragelis yra nuimtas ir niekas nei as nei kitas zmogus negali prisiskambinti. Ar normali situacija kai bandai prisikambinti uzsiregistruot pas daktara kadangi esi su auksta temperatura ir negali to padaryt, nes greiciausiai poniutes sedi ir geria rytine kavute? Tai kam tada isvis poliklinikoms reikalingas tas telefonas kai darbo metu jis yra tiesiog specialiai nukeltas? Ne pirmas kartas, bet si karta truko kantrybe. Prasau pasakyt ir pakomentuot sita dalyka, kokia yra pas jus tavrka ? Ar tai yra normalu jusu atzvilgiu, kad zmogui reikiant pagalbos ji nesuteikiama.
Šiaip neesu iš tų žmonių kurie nuolat rašo skundus, bet matyt atėjo laikas kai reikia parašyti apie tai kas įvyko, nes kitaip nieko nepasikeis.
Buvau užregistruota lukiškių fil. pas gyd. Brazdelytę (336 kab.), nes mano gydytoja atostogauja. Mano pokalbis su gyd. truko iki 5 min. Viskas vyko taip... gyd. paklausė kas yra, aš pasakiau, atsinešiau su savimi kraujo tyrimus, kurie rodo bakterinę infekciją... gydytojos žodžiai buvo tokie "tai nieko nereiškia". Na gydytoja geriau žino kaip interpretuoti kraujo tyrimus... Diagnozavo man virusa, pasakė kuo mažiau šnekėti, gerti daug skysčių, vitaminą C, pakvepuoti garais..Svarbiausia tai, kad nebuvo apžiūros, t.y., nepaklausė plaučių, nepažiūrėjo gerklės, nepadarė to proceso, kurį visada atlikdavo mano gydytoja. Aš tikrai nenoriu aiškinti kaip turi dirbti gydytojai, bet aš turiu pavyzdį, savo gydytoją, kuri visalaik atlikdavo apžiūrą. Registratūroje paprašiau, kad užrašytų pas kitą gydytoją, tačiau nebuvo pas ką. Na nieko tokio nueisiu į privačią. Tačiau net registratūros darbuotoja nustebo, kad nebuvo atlikta apžiūra. Tai tiek.
Centro poliklinikoje apsilankiau š.m.kovo 30d. Esu dėkinga gyd.endokrinologei Živilei Bukelskienei už malonų ir dėmesingą priėmimą.Maloniai buvau nustebinta, kad yra tokia puiki ir miela daktarė, ačiū Jums.Norėtūsi, kad visos tokios puikios gydytojos mus gydytų.Su pagarba-Marija Vaitelis.
Labai esu nepatenkinta gydytoja odontologe V. Paciuk. Atejau savo laiku, buvau uzsiregistravus 10:30, o prieme tik 11:00 val, pralaukiau 30 min, su patinusiu skruostu ir skaudanciu dantim. Gydytoja nebendrauja lietuviu kalba. Apreke mane, kad ''ko as atejau ir ka jai su manimi daryti''? Tai kaip taip gali buti? juk atejau i gydymo istaiga, kur man ir turi buti suteikta pagalba. Visas jos bendravimas buvo labai grubus ir nemalonus. O kai pranesiau, jog esu nescia ir galbut man netinka kokie nors vaistai, ji buvo pasipiktinus dar labiau
Daktare Gintare Narusaite.Blogesnes dakteres dar nebuvau sutikus, butu vertinusi suaugusio zmogaus sveikata dar dar, bet taip neatsakyngai ziureti I vaika. Kaip neimanoma pamatyti sunku plauciu uzdegima, virusa ir larengita, jei sakoma kad vaiko bukle 4d. Bloga name, temperatura, dusuliai ir vemimai. Daktari viskas pasirode nieko baisau, po nepilnos paros po gydytoja atsiradome ligonine su ziauria diagnoze.Daktares gydymas ciulpiamos tables metu 7men. Vaikui, ir juru vanduo slogai kurios nebuvo.
Šiandien lankiausi pas gydytoją Jakutienę. Gydytoja maloni. Kiek papiktino faktas, kad atėjęs laiku, net kiek ir anksčiau, turi laukti ilgai eilėje, o prieš tave priima žmogų, kuris pavėlavo, ir manau ne porą minučių. Kai pagaliau patekau pas gydytoją, ji vienu kartu padarė daug darbo, už ką jai labai dėkinga, tad uztrūko kiek ilgiau su manimi. Bet med.sesutės elgesys šokiravo. Ji demonstratyviai pasižiūrėjo į laikrodį ir pareiškė: " įdomu ar jums padėkos už tai, kad tiek padarėte". Ar taip turėtų elgtis med.sesute ir abejoti gydytojos atsidavimu pacientui ar jos sprendimu vienu metu kuo daugiau padaryti darbo, jei mato tam reikalą?
Laura 2016-09-29 17:13:34
TATIANA NOVIKOVA - nekvalifikuota, bjauri, nesistengianti, nesigilinanti ir nemandagi. Mano ligos nustatymui skyre pora minuciu - kaip veliau paaiskejo pas kitus gydytojus, jog liga nustate blogai, paskyre paciu stipriausiu antibiotiku, kai jau buvau pries pora savaiciu 2 is eiles sugerusi ir be galo silpna. Butu buve katastrofa su mano sveikata, jei buciau juos sugerusi. O prie viso to dar nemaloni.
Siaubas, kad tokie gydytojai apskritai vadina save gydytojais ir yra laikomi ligoninese. Bloga nuo tokiu!
Kadangi tai ne pirmas kartas, daugiau niekada nekelsiu ten kojos.
Šiaip mano šeimos gydytoja Bagdonienė (Lukiškių filialas), tačiau ji atostogavo, tai nukreipė mane pas Novikova, atėjau tarpušvenčiu su temperatūra, tai nuo jos seselės gavau velnių, kad ką negaliu palaukti, kol grįš mano gydytoja iš atostogų, pasakiau, kad kiekvieną kartą kai ateinu, ji atostogauja, taip ir nepataikau, o su temperatūra būdama ir tokios savijautos aš nežadu laukti (išsiliejo ant manęs matyt todėl, nes įkišau galvą jų kavos pertraukėlės metu, kuris buvo MANO TALONO METU). Po to paklausė ar biuletenio reikia, sakau aš dabar atostogauju, tai man atšovė, matai, pati atostogauji, o ant gydytojos burbuliuoji, kad atostogauja. Tikiuos ir aš pas jas paskutinį kartą buvau.. :)
Lukiškių filialo vadovybėj net nepasistengus atsakyti į mano skundą apie vidaus ligų gyditoją Tatjaną Novikova, galiu pasakyti tik vieną dalyką, aš šitaip nepaliksiu. Visi pacientai kurie esa nukentėję nuo šios šundaktarės kviečiu su manim susisiekti el paštu miow1@mail.ru. Laikas pastayti šią neatsakingą gyditoją į vietą, kartu su poliklinika, kuriai nusispjauti ant pacientų sveikatos.
Esu nusivylusi Centro poliklinikos LOR gydytojomis. Susirgau ausies uždegimu, šeimos gydytoja nusiuntė į Centro polikliniką (Pylimo g.), kur apžiūrėjusi gydytoja išrašė vaistų ir paleido. Po kelių dienų uždegimui paūmėjus vėl kreipiausi į šeimos gydytoją, šį kartą buvau nusiųsta į Santariškių klinikas. Vizitas pas gydytoją buvo itin nemalonus: išklausiau priekaištų, kad tai tik paprastas uždegimas, kad gaištu jos laiką, kad procedūras, kurias ji atlieka, turėjo padaryti Centro poliklinikos gydytoja. Ką turėjau atsakyti į jos klausimą, kodėl ten jų nepadarė? Pasijaučiau kalta, kalta, kalta.... Atsakymų lape buvo rekomenduojama kreiptis po 3 dienų į Centro poliklinikos specialistą. Kreipiausi, bet nebuvau priimta, mat talonėlį gavau pas kitą gydytoją, kuri atsisakė mane apžiūrėti, kadangi prieš tai lankiausi pas kitą specialistę, tai pas ją turiu ir eiti, man buvo pasiūlytą jos laukti 3 val. ar atvykti kitą dieną. Pasijaučiau lyg šuo, varinėjamas nuo vienų vartų prie kitų. Man, sergančiai ausies uždegimu, jokio skirtumo, kuris gydytojas suteiks pagalbą, o gydytojai, matyt, skirtumas buvo. Vis galvoju, kas atsitinka su tais geriausiais, gabiausiais mokiniais (juk tik tokie įstoja į mediciną), kad tapę gydytojais jie tampa tokie arogantiški ir abejingi?
Nijolė Rutkauskienė
2016-10-19 14:48:34 IP 193.219.137.65
Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojai Danguolei Stepankevičienei už jos profesionalumą ir nuoširdų bendravimą. Apsilankiusi visada lieku parenkinta jos darbu ir dėmesiu. SĖkmės jums, gydytoja.

Nijolė Rutkauskienė
Kadangi tai ne pirmas kartas, daugiau niekada nekelsiu ten kojos.
Noriu padekoti seimos gydytojai Agnei Zakarkienei. LOR gyd. D. Maziliauskienei, uz ju nuosirduma, draugiska ir silta bendravima, o ju padejejoms- slaugytojoms, taip pat nuosirdus ACIU. Tai medikai - didziaja raide. Aciu mielosios uz Jusu geruma.Sekmes Jusu ketvertukui!
Du kartus per savaite nusivyliau centro poliklinikos paslaugomis. Vaikui reikia med pazymos pirmai klasei, tai pas okulista eile 4-5men, nebent mokama paslauga, bet irgi nezinia kiek laukti. Tai teko eiti i privacia ir moketi 15eur, pas kardio - 3 menesiai eile. Apgailetina.
Kita diena vaziavau pas odontologe. Uzsiregistravau internetu artimiausia laika, nes iskrito plomba ir atvii kanalai danty, vaziavau i kita filiala. Registracija sekminga - adresas, tel nr. Ok, telefono niekas nekelia, adresas neteisingas. Velavai 15 min, atvykes daktares neradau, nes isejo namo. Puiku.
Tai kokio velnio as tada moku dviguba PSD? Kodel negaliu gauti pagalbos, kada man to tikrai reikia? Kas per debiliska sistema?
Norim oficialiai pareikšti skundą Centro poliklinikai. Konkrečiai CP Lukiškių filialui.
Yra taip, kad gydytojai dirba iki 20 val. ir galima registruotis iki pat šio laiko, o štai poliklinikos kasa, kurioje reikia susimokėti už paslaugas arba užsidėti anstpaudą ant pažymos - leidžia sau dirbti iki 17 val.
Paaiškinkite, kaip taip gali būti? ir kas čia per išsidirbinėjimas bei pacientų vaikymas? Paaiškinsiu detaliau: prieš rugsėjį, kai visi eina pas gydytojus vaikams pažymų, tą galima padaryti iki pat vakaro (20 val.), t.y. gydytojas pažymą išrašo, o tada paaiškėja, kad ant pažymos būtinas atnspaudas ir jo reikia eiti į registratūrą - į kasos langelį, kuris gi dirba iki 17 val.., taigi, trim val. trumpiau.. Ir tada mes priversti ateiti į polikliniką kitą kartą užsidėti anstpaudo! Štai tokia civilizuota paslauga šioje CP, Lukiškų filiale, jau nekalbant apie tai, kad registratūroje dar esi aprėkiamas....
Ir lygiai tas pats su skiepais - galėtum pasiskiepyti ir vakare, nes skiepų kabinetas dirba, gydytojas siunčia, bet.. gi negali, nes skiepas mokamas, o susimokėti taip pat negali, nes - kasa dirba iki 17 val. :) (Tai reiškia, rašysies ir eisi dar kartą.
Na, kas čia per sistema... tragedija! Biurokratija 100% už mokesčių mokėtojų pinigus.
Juozas Steponas Stepšys
2016-08-09 16:07:08 IP 89.116.134.69
Dr. Gediminas Kazys Mockus. Seniai buvau lankęsis pas tokį pareigingą žmogiškai įdėmų gydytoją. Persikėlęs iš buv. spec. poliklinikos, kur turėjau laimės būti daktarių Danutės Bagdonienės, Elenos Mieželaitienės pacientu, dabar sutikau tikrą Hipokrato pasekėją. Tai, kad man jau 80, nė kiek neatsiliepė dr. Mockaus elgesiui su manimi kaip pacientu ir kaip žmogumi. Buvau nuosekliai ištirtas iki galutinių išvadų, kartu patyriau daug žmogiško dėmesio. Dėkoju Jam ir Centro poliklinikai!
Laiku niekada nepateksi. Uzsiregistruoji planuodamas laika, o atejes supranti kad laiku nepateksi, nes arba pazystamus riima, arba kava geria, arba iesko tavo korteles pries tai paklausdami gal turite ja...taip vezioju su savimi... Seimos daktarei amirsus nusiisti siuntima rengemui, rengenas skambina man ir sako kad negali priimti ir niekuo padeto, apsurdas. Neva patys tarpusavyje negali issiaiskinti kas ko neatsiunte, o varineja pacienta taisyti klaidu.
Šiandien apsilankiau pas gydytoją Ingrid Dovgal nėštumo priežiūrai, kadangi mano gydytoją atostogauja. Ingrid Dovgal man paliko blogą nuotaiką visai dienai..atėjau savo vizito laiku jokios apžiūros neatliko tik nusiuntė pas savo gydytoją kitam mėnėsiui. Mano vizito metu ji turėjo apžiūrėt nėštuma kaip jis vystosi, nes paskutinį kart apžiūra buvo 6 savaitę o dabsr 16. O kai paklausiau ar gali padaryti mažylio nuotraukyte ji pasakė kad nedarys ir grubiai apsisukus išėjo. Nežinau kodėl ji buvo tokia nemaloni ir šnekėjo kaip močiutė turguje. Nedavė jokių padarimų kai klausiau tik sakė kad klauščiaų savo gydytojos..TAIGI JEIGU NORITE BŪTIKE PRIŽIŪRĖTOS NĖŠTUMO METU IR IŠEITI SU GERA NUOTAIKA NESIREGISTRUKIT PAS GYDYTOJĄ INGRID DOVGAL. NEVELTUI PAS JĄ DAUGIAUSIAI LAISVŲ VIETŲ NIEKS NENORI PAS JĄ LANKYTIS
Pasityčiojimas, o ne poliklinika.
Lankiausi pas ginekologę Navickienę - nemaloni, grubi, nepatenkinta ir pikta moteris. Eilės vos ne po valandą, be to savivaliauja ir daro ką nori. Sako pasiskambint kai bus tyrimai vienu laiku, o paskui žiūrėk jau skambina iš kokio kabineto, kad manęs kabinete laukia jau koks gydytojas. Tris kartus buvo užrašiusi echoskopijoms bei konsultacijoms pas save, kurių man net nereikėjo.
Traumatologai irgi "nemirtingi". Šiandien kaip tik iš vieno grįžau. Sako, ko tu nori iš manęs - aš tave matau pirmą kartą gyvenime. O ėjau su KT rezultatais ir trijų mėnesių rankos skausmu, tai diagnozės nesužinojau, gydymo irgi jokio nepaskyrė.
O pas Šiatkų kai uždėjo langetę, tai gydytojo rekomendacijos buvo "kai nusibos-nusiimk". Ta pati rentgeno nuotrauka, o diagnozės visiškai skirtingos:)
Net graudu.
O apie seseles registratūroj ir kortelių tvarką iš vis tyliu...:I
Kazkoks pasityciojimas - dar niekada nera buve, kad patekciau pas gydytoja laiku, kuris nurodytas ant lapelio. Laukti reikia minimum pusvalandi, o dazniausiai dar ilgiau. Tai nera paprasta dirbanciam zmogui - reikia atsiprasyti is darbo nezinia kuriam laikui arba ta diena imti atostogas del penkiu minuciu trukmes vizito pas daktara.
kam isvis mokame sveikatos prieziurai jai supersta slapimo buteliuka reikia atskirai pirkti, blemba bananu valstybe, su uzssisedejusiais klipatom kurie save vadina daktarais, geda ir dar karta geda kai atejus i polikninika jautiesi kaip kazkokios malones cia prasydamas, maziau tik susireiksminkit ten!!!
atvykome pas zmonos seimos gydytoja, ausra urbotiene, nemaloni arogantiska moterele tik tiek galiu pasakyti, zmonos temperatura 39 su puse, vos paeina ir svaigsta galva, nei gydytoja paklause kaip ji jauciasi tiesiog eikit daryt tyrimus, vos ne ko cia atejot, slykstus gydytojai, norisi tokius dauzyt i siena, visiskas abejingumas, pralauke zmona daugiau nei valanda laukdama kol malines priimti gydytoja, jaigu isvis verta ta sundaktare tokio vardo
Šiandien po vizito pas gydytoją Giedrę Bagdonienę priėmiau sprendimą persirašyti į privačią polikliniką. Priežastys: 1. eilės ir vizito laukimas 2-3 sav., neesant galimybei laukti, naudojiesi mokamomis paslaugomis; 2. už specializuotus tyrimus dažnai vistiek reikia mokėti (kraujo, ginekologinių paslaugų).
Eilinį kartą (nors paskutinis kartas buvo prieš 3 metus) norėdama patekti pas gydytoją ir gauti siuntimą pas specialistą turėjau laukti 3 savaites, atėjus laikui sužinojau kad mano gydytoja serga, teko užsirašyti pas kitą gydytoją. Laukiau dar porą dienų. Šiandien apsilankiusi su trimis aiškiais klausimais buvau priversta pasijusti labai trukdanti, nes ir gydytojos, ir slaugės bendravimas buvo labai nemalonus ir manęs netenkino - kalba pakeltu tonu, neaiškiai, surašiusi kažkam reikalingą tekstą kortelėje gydytoja pasiuntė pas slaugę, kuri tuo metu išrašinėjo vaistus vaistų knygelėse ir vėl liepė (tikrai nepaprašė) manęs laukti. Luktelėjau, paklausu kiek laiko dar reikės laukti, atgal gavau emocijų pliūpsnį - kad "ar nematai kiek vaistų knygelių ant stalo" ir pan. Esu dirbanti, todėl laiko planavimas man yra labai svarbus. Negalėjau laukti ir išėjau. Skambinau telefonu norėdama užsirašyti pas gydytoją specialistą mokamai paslaugai - sužinojau, kad mane jau užrašė su manimi nesuderintu laiku!!! Neįtikėtina!! Nenoriu moralizuoti ir aiškinti kaip kas ką gyvenime turi daryti, mano mama medikė, žinau, kad tai tikrai sunkus ir labai atsakingas darbas, bet noriu paskatinti pagalvoti, jei darbas nemielas, o ateinantys žmonės nervina ir kelia neigiamas emocijas, gal reikėtų kažką gyvenime keisti.. Ir mano galva - tokios medicinos paslaugos yra nenormalu: (
Buvau uzrasyta penktadienio vakarui, bet ketvirtadieni gavau is poliklinikos sms, kad daktare GRAZINA KROCHINIENE laikinai nedirbs ir viskas. nei kas ja pavaduoja nei ka, atvykti turejau kt, diena, t.y. penktadieni. Tada uzsirasiau antradieniui, bet kai atvykau paaiskejo, kad mano gydytoja jau dirba ir yra kt.kabinete. Mano kortele t.p.yra pas ja. Nors mano priemimo laikas per ta laukima prie kt.kabineto duru jau praejo. mane nuramino, kad gydytoja priims tik man reikes dar siek tiek palaukti, nes tuo paciu laiku yra uzsirases dar kt. Tarp kitko tas kt buvo " su baltu chalatu". Siuntima i rengena gavau gruodzio 23 dienos vakarui i Lukiskiu filiala/Gedimino, 27/. Sesele paaiskino, kad Centro poliklinikoje aparatas sugedes. As meginau aiskinti, kad galiu ir kita diena, bet ji patikslino, kad tai kita poliklinika ir todel kompiuteryje matyti laisvos vietos tik iki naujuju metu. 21d. is lukiskiu poliklinikos gavau sms- priminima, kad turiu atvykti 23d., o 22d. man netgi is ten paskambino, kad pedu rengeno jie neatlieka. Tuomet paskambinau i savo poliklinikos registratura ir ten suzinojau, kad sesele apsiriko ir ne ten uzrase. dabar esu uzrasyta sausio men. tikiuosi, kad jau problemu neiskils. kol kas tiek. Galiu tik pasidziaugti, kad GRAZINA KROCHINIENE pavaduoja kt.gydytoja, kuri dabar yra dekrete.
Sveiki. Noriu paklausti-kokiu tiklsu rašomi lapeliai ir registruojami žmonės pas daktarus, jei atvykus niekada laiku nepatenki ir negalima susiplanuoti kažko kito po apsilankymo pas daktarą, nes reikia laukti mažiausiai pusę valandos? Daktarai į darbus vėluoja ir dėl to visą dieną visi pacientai negali laiku prieiti į kabinetus? Konkrečiai galiu paminėti Pugačiauskienės darbo kabinetą N501.
Pas daktarw uzsirasiau 17:00, taciau teko laukti dvi valandas. Pirma karta apsilankius daktare israse vaistu kurie nei kiek ne padejo, o tesiog reklamavo Flamoved ar kaip ten. Manau Lieruviai per daug moka uz sveikatos draudima kai i lygonius poziuris tragiskas, kaip ir aptarnavimas.
Pries pusantros savaites pasiskambinau telefonu ir uzsiregistravau pas urboniene seimos gydytoja. Praejus pusantros savaites laukiau su kuzu pilvo apacioje, kuris vis nesiliove skaudeti. Atejau uzregistruotu laiku ir pralaukus valanda laiko ir iejus i kabineta ant manes pradedama saukti, kad kortele iskelta, bet as atsaukiau registracija ir jau uzrasytas kitas zmogus. As nieko neatsaukiau, nes su nekantrumu laukiau kada issiaiskinsiu jas darosi ir del ko tiriu guza. Man pasiule laukti "gyvoje eileje" visa rekdama, nors zmoniu begale. Kita daktAre isejusu sako jog jai irgi taip buvo, kad kazkas registraturoje atsaukia ir uzraso kita zmogu. Tai ka siulo man su tuo guzu vaiksciot dar menesi kol priims? Kas per tvarka? O gal atsaukia kitu zmoniu, kad savus priimtu? Is darbo issiprasiau ir vel grizau su vis didejanciu guzu i darba. Geros kloties zmones.
gintas 2014-11-25 16:38:18
Sveiki esu nepatenkintas taloneliu isdavimu daktare paskyre eiti pas neurologa 16 val o 18/30 pas reabilitologa tai ka zmogui siulot veikti 2 valandas nei namo vaziuok nei ka tokiu metu visur kamsciai.
Ponas Gintai tai Jūsų reikalas ką veikiate tuo laiku, kai nesate gydytojo kabinete.
Esu pasipyktinus odontologes Levickienes ir jos seseles darbu..Nesciai moteriai liepta praleisti visus pacientus.t.y. palaukt keleta valandu, nes viena zmogu aptarnauja 30min.Nors gyd.buvo ispeta apie pavelavima.Pirma karta irgi teko laukt 1.5valandos nors ateita laiku, pirminybe tuo metu buvo suteikta papildomiems taloniukams.Pastebiu kuo labiau patirties gyd.turi tuo maziau pagarbos pacientams..Bukit geri laikyktes duoto Hepakrato pazado
Yra isduodami biletukai su laiku, bet kazkodel gydytojas Stanaitis kviecia kaip jam norisi. Klausimas. Kam tada yra die lapukai?
Evelina 2014-10-06 15:29:37
Ejau pas pakaitine daktare J. Šumeliene, mane velavo priimt pusvalandziu. Tai as nesuprantu kam tada is viso yra skirti laiko taloneliai. Pastebejau, kad daktare priima pacientus kokia tik nori tvarka. Likau labai nepatenkinta. Tikrai turetu valdzia sutvarkyti vizito eiliskuma ir laika.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
SYNLAB LIETUVA
Laboratoriniai tyrimai

Adresas: Kalvarijų g. 137A-15 ( LOFT TOWN ), LT-08210 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
„SYNLAB“ – didžiausia Europoje laboratorinių paslaugų tiekėja. Įmonių grupė veikia 35 šalyse, 4 kontinentuose, skirtingose laboratorijose dirba virš 13 000 darbuotojų. Įmonė siūlo aukštos kokybės ir plataus spektro laboratorinių tyrimų paslaugas, atlieka virš 5000 skirtingų medicinos, veterinarijos ir aplinkos...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicinos įstaigos, paslaugos.
Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras - modernus ir šiuolaikiškas centras, kuriame Dr. Sauliaus Vikšraičio tapyti paveikslai puošia interjerą, o po vienu stogu dirba geriausių specialistų komanda - plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojai, gydytojai loristai, gydytojai dermatologai...

Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai
Polistireninio putplasčio perdirbimo svarba ir R&R IDEAS dėmesys aplinkosaugai 10-17 11:39
Polistireninis putplastis (angl. Expanded Polystyrene, sutr. pavadinimas - EPS) - termoizoliacinė medžiaga, išgaunama lydant išpusto polistireno granules, kurių uždaros poros...
"Rokiškio sūris" siūlys priduoti akcijas
"Rokiškio sūris" siūlys priduoti akcijas 10-18 21:11
Vilniaus biržoje esanti pieno perdirbimo bendrovė ketina teikti oficialų siūlymą supirkti likusias bendrovės akcijas, sutartinai veikiančių asmenų akcijų daliai viršijus trečdalį.
Konkurencijos taryba leido "Rimi" įsigyti "Iki"
Konkurencijos taryba leido "Rimi" įsigyti "Iki" 10-18 17:58
Daugiau kaip keturis mėnesius tyrusi, kokios įtakos dviejų mažmeninės prekybos tinklų "Rimi" ir "Iki" sandoris gali turėti tiekėjams, taip pat – kaip keisis vartotojų padėtis, Konkurencijos taryba...

Kaip dažnai keičiate telefoną

UAB Baltic master