Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delano, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delano

Atsiliepimai apie Delano, UAB

CanCan Pizza

Parašyk savo nuomonę apie Delano, UAB

Veronika 2017-09-04 08:59:07
Vakar, po pietu nuejom i Can Can'a Vilniaus Akropolyje.
Pati dirbu nemazai laiko restorane, viska galiu suprasti: Padavejau nespeja, maistas veloja.. Bet kokius indus mums atnese - negaliu. Kas kas, o i tai ka nesi sveciui, reikia visalaik atkreipti demesi.
...
Vakar, po pietu nuejom i Can Can'a Vilniaus Akropolyje.
Šiandien buvom užsuke pavalgyt i can can kuris randasi Gedimino pr 26 ir likom ŽIAURIAI NEPATENKINTI! gėrimus atneše kartu su maistu nors turėjo greičiau atnešti, vistiek stovėjo prie baro ir šnekėjo.Kiti darbuotojai kurie baigė darba atsisėdo išgerti (Ilona ir Deividas) šnekėjo taip, kad visi galėjo girdėti, antras dalykas, kad su kitom padavėjom ir ADMINISTRATORE šnekėti apie darbą..Administratorė turėtu pasitikti klientus, o ne stovėti ir šnekėti apie savo asmeninius reikalus.. Išeidamas iš kavinės padavėjas Deividas garsiai kita pasiuntė N* tai buvo labai nemandagu viešoje vietoje.Bendrai aptarnavimas pakenčiamas, bet aplinka buvo nemaloni..
ZIAURUUUUUUUU!!!!! Uzsakymo laukem namo 2.30 valandos viskas atkeliavo salta neskanu, gabalais sumesta, nu nespejau pamatyti, kad is saldytuvo pica, paklausus kodel taip ilgai, pasake, kad vadyba susi.... nepaskaiciavo, tai kas per nekompetentingi zmones dirba, laukem maisto kaip ir i svente, o db viai pikti nepatenkinti burbuliuoja, aciu super svente, can canas kelia lygi ;)
Noriu paklausti ar taip yra daromas burgeris? Cancan yra Vilniuje Vcup parduotuveje.
Ateinu i can can kiekviena diena papietauti, bet pirma karta aptarnavo tokia nemaloni padaveja, deja neiziurejau jos vardo, pasakiau kad labai skubu ir paklausiau kiek laiko reikes laukti maisto, jinai man pasake gal jus norite nueiti i delano, po to norejosi atsistoti ir iseiti bet labai skubejau paemiau tik sriuba, apmaudu tikrai, daugiau cia neateisiu
Ar tai salta kava uz 2, 89€? Daugiau negu puse stiklines ledu. Labai nusivyles akropolio cancanu.
Esu labai patenkinta padavėjo - Luko, dirbančio š.m. 08-10 d. vakare, VCUP pc esančioje can can, aptarnavimu! Nors maisto teko laukti apie 40 min, bet aptarnavimas buvo nuostabus! Vaikinas puikiai išmanė savo darbą, puikiai bendravo! Ir net nuolaidą gavot! Ačiū tau, Lukai, už nuostabią atmosferą!!!
Kavinė esanti Megoje. Omletų teko palaukti 20min. Patiekalai buvo jau atvėsę. Ispaniško omleto bulvės buvo dar žalios. Kadangi padavėjas nepasidomėjo kaip papusryčiavome paliekam atsiliepimą čia.
Labai idomu kodel liepkalnio maximoje esanciame restorane CAN CAN, 20:00h vakaro administratore pareiskia kad lauko kavine nebedirba, buvome isvyti i vidu, nors kavine dirba iki 22:00h??
Sveiki. Esame dabar 17:47 delano padalinyje Klaipedoje. Valgeme bulves su voveraitem, kepsni su voveraitem, ir dar daugiau. Visas maistas buvo atveses.
Balandeliu nera (nors kaina su stovu padeta) salotu skyriuje taip pat nevisos lekstes su salotom. Buvo ir tusciu. Aptarnavimo lygis- nu zinokit ismokykit savo darbuotojus sypsotis. Atsako atsainiai ir susirauke. Niekad niekad nebeisim cia ir niekam nerekomenduosim.
Diana 2017-07-21 10:40:52
Vakar vakare užsisakiau 50cm Socioji picą ir karšta obuolių pyragą su ledais, picą atvežė išvis ne tą kažkodėl Sicilijos ir visiškai atšalusia, picą teko atiduoti šuniui nes mes tokios nemėgstam, o pyragas buvo neaiškaus skonio karčiai aštrus, ledų prie pyrago kažkodėl neatveže. Noriu parašyti skundą bet nežinau kur. Pinigus sumokėjau už nieką.
Prie to paties prisiesiu, gaila kad nepasižiūrėjau iškart kokia picą atvežė būčiau nemokėjus, o kai skambinau atsiliepė atsakyklis.
Cancan Lakunu g. labai letas aptarnavimas. Padavejos snekuciuojasi tarpusavy asmeninemis temomis, aptarnavimas nera malonus.
Šiandien valgiau Gedimino pr. Can can'e. Turiu pripažinti, kad aptarnavimas bei maisto kokybė maloniai nustebino. Rekomenduočiau kiekvienam, kuris nori greitai ir skaniai pavalgyti pietų metu.
Can Can'e nepatariu valgyti niekam. Jau ne vieną kartą teko negaluoti, pavalgius Can Can'e. Tiek Vilniuje, tiek Panevėžyje. Vieną kartą vėmiau nuo šaltibarščių, kitą kartą nuo balandėlių iš dienos pietų meniu. O dar kitą kartą nuo lazanijos buvo labai negerai su sveikata : (: (: (Ką jūs dedat į maistą ? ? ! ! Kodėl susargdinat žmones ? ? ! ! Apgailėtina picerija... O apie picų kokybę tai išvis patyliiu. Tešla su padažu...
Nesuprantu, skaitau atsiliepimus ir atrodo apie skirtingus įmones ir žmones kalbame. Šiaip tinklinių restoranų nesu megėja, tačiau CanCan renkuosi dažnai. Visuomet malonus personalas ir pataria, kas skanu, kas ne! Ačiū labai!
Užėjas į Ozo Cancan picerija labai nuliudau, nes stalai visi purvini nesutvarkyti, padavejos Martos reikejo lauktinilgai o šalia mano staliuko sedėjo metodininkė Beata visiškai nekreipė dėmesio į padavėjos darbą, kai tuo tarpu galėjo stebėti padavėjos darbą tai ji tuo metu visą laiką rūkė... Jei metodiste rodo tokį pavyzdį padavėjams tai nieko nuostabaus, jog bus daugybe skundu ir nepasitenkinimu apie padavėjus.
Butu neblogai jei maziau druskos detu i maista o ypac I sriubas. Beto vakar pirkau braskini kokteili tai buvo praruges
2017.05.18 dieną pirmą kartą apsilankiau Can Can ukmergės gatvėje 233. Buvau nemaloniai nustebinta, kol prie manęs prieis teko laukti net 20minučių. Pro mane vaikščiojo dažnai dvi padavėjos, bet jaučiausi restorane kaip nematomas žmogus, Neištvėriau ir pati pasiėmiau meniu ir toliau laukiau, kol pagaliau po 20 minučių priėjo padavėja. Salėje tikrai nebuvo daug žmonių, kiek pastebėjau merginos ir gėrimus pačios darėsi. Žinokite, pas jus trūksta personalo, jeigu dvi padavėjos nespėja, kai nėra didelis žmonių procentas salėje patarčiau susimastyti. Užsisakiau šviežiai spaustų morkų sulčių ir vandens. Padavėja atsiprašė, bet pranešė, kad nespaudžia padalinyje morkų sulčių. Tai aš nesuprantu kodėl jūs tai rašote savo meniu ir apgaudinėjate klientus? Paklausus saldžiosios mėtos arbatos sudėties ar ji saldinta ar ne padavėja nesugebėjo man atsakyti sakė yra viskas kas parašyta. Manau jūsų aptarnaujantis personalas turi žinoti tokius dalykus. Ne pirmą kartą tenka nusivilti jūsų restoranu, nors restoranu visai nepavadinčiau. Darykite išvadas :)
Mes visada ieškome tik picas pavalgyti ir kurį laiką buvome apleidę CanCan, bet pasirodo, kad visiškai niekas nepasikeitė, o tapo tik blogiau. Nežinau kaip su kitais maisto patiekalais dabar, bet picos jau tapo tokios skurdžios, kad turbūt ploniau nebeįmanoma supjaustiti ingredientus kuriuos galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų ir vien tešlas valgyti galima ir namie blyna išsikepti... Čia gal Euras kaltas. Deje, bet tenka visiškai išbraukti tokia ĮSTAIGĄ. Konkūrentai Jus lenkia visą galvą.

Šiaulių Tilžė
Uzsisakem pica i namus Šiauliu mieste. Labai skanu, dziaugiuosi, kad yra nors viena istaiga siauliuose, i kuria kreipiames kai norim skaniai pavalgyti, kuria pasitikiu ir rekomenduoju visiems.
Vakar pietavau cancan Vilniuje Mindaugo g. Kuo toliau, tuo blogiau. Lyg tais pietų metu turėtu būti greitas aptarnavimas, tačiau laukti teko ilgokai. Maisto kokybė suprastėjo, porcijos sumažėjo. Nusivyliau baisiausiai, ir neketinu daugiau valgyti cancan, nes tai ne pirmas nusivylimas ne tik šiuo, bet ir keliais kitais cancan Vilniuje : (((((
Eglė Čiudiškytė
2017-03-21 20:53:37 IP 178.16.45.27
Kovo 20d. Lankiausi cancane, Kauno Akropolyje. Esu labai nustebinta blogaja prasme. Jau senai svarsciau prie progos suvalgyti astria sriuba, noriu pabrezti, kad ja valgius tiek cancane, tiek namie ne pirma karta. Suvalgius ja pajutau, kad sriuba stovi skrandyje. Gryzus namo ja isvemiau. Jau antra diena kaip jauciuosi blogai, baisu kazka valgyti. Taigi, darau isvada, kad arba buvo blogi produktai kokie naudojami, arba darbuotojai sergantys virusu eina i darba ir perduoda virusa klientams. Taigi, tikiuosi, kad atkreipsit demesi i mano skunda, nes jeigu ne, tai greiciausiai reiktu, kad jus patikrintu aukstesnes instankcijos.
Siandien aplankem cancan, ozo PC. labai labai patiko! mus aptarnavo Jaroslav Kliacevic (pastebejome cekyje) Labai nuosirdus, malonus, bendraujantis tikrai 100% pavyzdis kitiems darbuotojams! Aciu!
Siandien uzsisakem is can can siauliai pica i namus, atveze labai skania. Visad rinksiuos can can, nesulyginsi su cili pica ar kitomis.
Gedimino pr. 26 esanciame restorane can can dirba labai prastai ir nemaloniai aptarnaujantis padavejas. Valgeme ten kovo 7 d. Sedejome prie staliuko esancio prie lango. Padavejas prieme uzsakyma labai greitai. Bet atnese letai. Kai norejome pasikviesti, kad uzsisakyti dar, visai nekreipe demesio, indus nurinko labai negreitai. Priimdamas uzsakyma kalbejo nemaloniai. Po to nurinko labai velai, saskaita paprasyti ir jos sulaukti taip pat ilgai uztruko. Tik pinigus paimti atejo greitai. Taip prasedejome apie tris valandas... Kavine buvo pustuste. Padavejas buvo su tatviruote ant rankos, zvaigzdes formos.
Su įmonės darbuotojais apsilankėme Can Can picerijoje adresu Ukmergės g. 282. Vinliuje. Noriu pareikšti didelį AČIŪ už puikų aptarnavimą, skanų maistą ir draugišką atmosferą ! Būtinai sugrįšime ir vėl ! Rekomenduosime kolegoms !
Šeštadienį 2017 02 11 iš ryto 10.05 val kaip įpratę nutarėme Cancan picerijoje Gedimino pr 26 Vilniuje išgerti juodos kavos. Išgėrus po puodelį kavos, padavėjai Valentinai padavėme nuolaidų kortelę ir gavome sąskaitą. Labai nustebome, nes nebuvo pritaikyta nuolaida pusrytinei kavai, nors meniu ji nurodyta.
Administratorius Deividas aiškino kad jau savaitė kaip pusrytinei kavai su kortele nuolaidos nėra.Jis aiškino įspėjęs vadovybe, bet meniu nepakeistas ir tai klaidina lankytojus.
Pirmadienį 02 13 susitikome su picerijos vadove Jolita. Ji ignoravo mūsų nuomonę, vis aiškino, kad kalta kažkokia programa, o ne meniu.
Galiausiai arogantiškai mus pamokė kirciuoti administratoriaus Deivido pavardę ir pasakė, kad mes esame labai žemo lygio.
Picerija atsikratė dar kelių nuolatinių klientų...
Kas kaltas dėl Cancan pasipinigavimo.???
Vincentas ir Aldona.
Noriu pareikšti skundą dėl administratorės Violetos VCUP Can can'e, Vilniuje. Ji labai šiurkštus ir nepagarbus žmogus, besikeikiantis ir ujantis padavėjus tiesiog klientų akivaizdoje. Gerai pagalvokite, ar padoru tokį asmenį laikyti kaip įmonės veidą sutinkant žmones.
Sveiki. Buvome su drauge Vilniuje Vcupie. Aptarnavimas blogas, laukiame 15 min kol atnešė mums meniu. Išsirinkome, priėmė užsakymą visa nepatenkinta mergina Dovilė. Atnešė patiekalus, nei skanaus, nei padažų picai nepadavė. Negano to, ilgai laukiame sąskaitos, nes mat jai užėjo noras pasikalbėti su kolegomis. Likome labai nusivylusios. Daugiau ten nebeisime...
Sausio 15 dieną, buvo padarytas užsakymas į namus 18:45. Savo maistą gavau 22h, nors užsakymą turi pristatyti per dvi valandas. (parašyta pas juos puslapyje) Kauno Can can'as katastrofa. Buvo užsakyta pica grand +2 nemokami padažai ir + du pepsi (akcija pepsi ir padažai nemokamai) ir cezario salotos. Pica net normaliai nesupjaustyta, šalta. Pepsi taip ir negavom, o salotas pabaigiau pati pjaustytis, nes vištienos įmestas vienas milžiniškas gabalas. Normalu?
Šiandien sugadino visą šventinę nuotaiką vaikams iš Klaipėdos. Vakar telefonu užsakome šiai dienai 13:00 val. 8 grand picos iš Cancan picerijos. Aš dar du kartus paklausiau, ar picos bus pristatytos, ar mes turėsime atsiimti? Manę įtikino, kad bus pristatytos laiku. Aš dar patikslinau, kad vėliausiai galite atvežti 13:30. Picų taip ir neatvežė. Pradžiai sakė, kad vairuotojas jau prie mūsų reikia palaukti 3 min. Paskui ignoravo skambučius. Ir galu gale pasakė, kad vairuotojo nėra ir kad picos jau senai padarytos ir laukia Akropolyje. Nors aš per tą laiką galėjau 2 kartus nuvažiuoti pirmin ir atgal ir atvežti picos. Kai norėjau išsiaiškinti kas atsakingas už tą, tai vienas nuo kito. Turėjau nuvažiuoti ir pasiimti užsakymą į Akropolį, o kadangi salė buvo užsakyta tik tam tikram laikui, tai turėjame papildomai sumokėti už papildomą laiką, kad suvalgyti picos. Daugiau nesikreipsime dėl paslaugų.
Klaipėdos akropolio can can picerijos padavėjai labai nekulturingi ir keikiasi darbo vietoje. Sėdėjome šalia jų kasos aparatų ir išgirdome tiek baisių pasisakymų apie klientus. Netgi buvau apmėtytas šiukšlėmis, nes jų šiukšlių kibitėlis buvo už mano nugaros. Neišgirdau net žodžio -atsiprašau, nes ta padavėja tiesiog pabėgo tai padariusi. Tikrai gailiuoso kad su šeima pasirinkau būtent šią piceriją, dėl tokio kolektyvo elgesio tikrai joje nebesilankysiu!
Užsisakiau pica su grybais, o man atvežė net nepavadinčiau pica. Padas apteptas kažkokiu padažu. Pikta labai. Įkeliu foto. Tikiuosi daugiau klaidų nebus.
yra tokie amžini, nekintantys dalykai kaip gyvenimas, mirtis, metų laikų kaita... ir delano cepelinų šūdinumas.
Vilniaus akropolio delano turiu tikrai oagirti daznai lankausi maistas tikrai puikus kokibiskas bei skanus nusivilti tikrai neteko.
Privatus Restoranu tikrintojas
2016-11-15 19:05:51 IP 78.57.222.48
Palangos Cancan restoranas esantis stotyje greit pagamina picas, prideda tikra kieki ingridientu, negali teslos picos padui.
Klaipedos Cancan restoranas esantis Akropolyje- plonas padas (maziau teslos), maziau ingridientu, mesos, ilgiau gaminama.
Moralas tame, kad vienur kokybe, o kitur kiekybe.
Pabandykite patys. Ta pati pica, du skirtingi skoniai...
2016.10.12 Viršuliškių "Can Can" susigadino patiekalų skonis, užsisakę keptus koldunūs, gavome koldūnus su žalia neprakepta mėsa, labai nusivyleme, bet yra pliusas padavėja Gustė buvo labai maloni, už koldūnus mums nepaskaičiavo bei labai maloniai aptarnavo!
Virtuvė labai nuvylė
Labadiena, norejau pasakyti kelias pastabeles. Sestadieni tai yra 10-08 uzsakinejom maista i namus adresu kalvariju g. 160.
Picos dvi seimynines kurias uzsakem buvo tiesiog pasibaisetinos. Jos buvo akivaizdziai per plonos, ir igridientu buvo aiskiai pagaileta labai. Tai vat noretusi ateiciai kad kepejas idetu siek tiek daugiau "meiles" darydamas picas. Aciu :)
Siandien lankiausi Cancan gedimino prospekte. Jus ziauriai man sugadinot nuotaika ir likau visiskai nepatenkinta, nes isejau net nepavalgius! Visu pirma, uzejus net niekas nepasitiko, nepasisveikino ir neatkreipe demesio, na ok nesusireiksminau ir net neatkreipiau i tai demesio (is pradziu, bent jau). Susiradau sau staliuka, sedziu, laukiu. 5min 10min 15min, pasijutau kaip nematoma, na okey galvoju, pietus, zavalas, pasikviesiu pati padaveja, gan garsiai pasakiau "Atsiprasau ar galetumet prieiti", padaveja tik zvilgtelejo i mane, nuejo prie kito kliento (uzsienecio, kuris uzejo veliau negu as) prieme uzsakyma ir nubego savo reikalais.. Nors galejo bent pasakyt "tuoj jus aptarnausiu". Sitoj vietoj mano kantrybe dar nenutruko, as gi mandagi, supratinga, na ok, laukiu toliau, dar apie 10min, PAGALIAU prieina vaikinukas-padavejas, sakau "na pagaliau as jusu sulaukiau" o jis rezia man "as galvojau jus saskaitos laukiat" As sakau, zinot as dar net meniu negavau. Tas toks aj tai tuoj atnesiu ir nubego kazkur. Palaukiau gal 3min ir isejau.
Rupinkites savo klientais, jei norit, kad jie pas jus sugriztu. Gal cia tik man pasitaike tokia situacija, bet Jus privalot rupintis ir pastebeti kiekviena savo klienta. As tikrai nesugrisiu pas Jus, siuo metu pietauju La crepe, sitoj vietoj visada lieku suzaveta aptarnavimu. Cia viskas vyksta greitai ir sklandziai.

Tobulekite! Sekmes!
Laba diena. Siandiena lankiausi jusu picerijoje isikurusioje kaune hyper maximoje. Likau be galo suzaveta, maistas labai skanus, greitas operatyvis aptarnavimas, padavejos malonios, visuomet sypsosi labai malonu apsilankyti tokiosio vietose. Aciu mielai administracijai kad pasirenkate tokius saunius darbuotojus!!!:)
Kaune (savanoriu maxima) labai patiko aptarnavimas, skanios, grazios picos, malonu!!! :)
Buvome Vilniaus Akropoli 2016-08-27 buvom maloniai nustebinti tokio aukšto lygio aptarnavimu.Mergaite vardu Gintarie žino savo darbą.po tokio aptarnavimo net nuotaika pakilo
Žmonių nėra, maisto laukiam valandą laiko. Įrankių dar nėra. Aptarnavimas baisus. Kaunas, Megos Can can.
Vakar, 2016 08 12, 11:30 pietavome Delano Kauno Akropolyje. Valgėme žuvį. Apsinuodijome visa šeima! Atsakomybės niekas neprisiima. Būkite budrūs!!!
Sian apie 14h buvom akropolio Delano... zmoniu milijonas, staliukai nesutvarkyti, dirbo tik 2kasos... pasiemem saltybarsciu vistienos salotu ir bulviniu blynu... nepraejus net 20min po suvalgyto maisto lekem iki wc... teks skustis del maisto kokybes VMVT...
Taigi, jus esate baisi parduotuve, Visu pirma neparaset kad reikia tureti kortele kad pasiimti antra didele pica jeigu perki 1 didele pica. Visu antra, jusu puslapyje yra parodyta tik DU picos dydziai, Grande ir normali, Taigi mes uzsisakem 2 dideles picas ir 1 MAZESNE, Tai jus mum davet MAZIAUSIA - 20cm - 4 gabaleliai. Tvarkykites savo nesamones. Viskas cia buvo paskutinis kartas kai mes pas jus pirkom picas. Vertinimas is 0-10 gaunate 0. Reiskia jus blogiausia parduote visam pasaulyje. Galite uzsidaryti.
Cancan ukmerges
2016.07.28 uzsakymo laikas 20.20
Uzsisakem grand pica italiska ir galite patys paziuret suris sudeges krastai pado kaip sudziuvusi duona ziauru kas gamina picas -10 balu uz gaminima, kebabas skaniau nei jusu picos.
2016 07 17 21:40 CANCAN gedimino pr. aukstas vaikinas blogai aptarnavo merginas. Pasiule isseiti i kita vieta. Reikalauja daug arbatos. Elgiasi su klientais nepagarbiai.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
„ATOSTOGŲ PARKAS“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 12 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose. Tai – strategiškai puikioje vietoje esantis gamtos prieglobstis, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo...
JAZZ HOTEL
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie viešbutį Konferencijų ir pokylių centras viešbutis Jazzhotel yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Viešbutyje rasite puikias sąlygas laikinai apgyvendinti iki 34 svečių. Naujai įrengti kambariai su vaizdu į ramų ežerą, du lux klasės kambariai. Viešbučio...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Taurakalnis
Renginių organizavimas, banketai, maisto gamyba

Adresas: Tauro g. 5-1, LT-03106 Vilnius.
Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos, tiekimas; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; renginių organizavimas.
TAURAKALNIS – maisto gamybos kompanija, kurioje dirba pusantro šimto aukščiausios kvalifikacijos specialistų. Daugiau nei 20 metų rengiame banketus, furšetus, įvairias šventes. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio Velso princo Čarlzo, Nyderlandų karalienės Beatričės vizitai, Lietuvos bei užsienio valstybių vadovų...

Kaip Rusijos trolių fabrikas reklamą "Facebook'e" pirko
Kaip Rusijos trolių fabrikas reklamą "Facebook'e" pirko 09-26 19:33
Rusijoje įsikūręs trolių fabrikas prieš JAV prezidento rinkimus aktyviai pirko reklamą socialiniame tinkle "Facebook" – tam išleido 100.000 USD. Dabar šis faktas keliasi į kitą lygmenį –...
Laursas ir Glodas investuoja į ūkininkų prekybos platformą
Laursas ir Glodas investuoja į ūkininkų prekybos platformą 09-26 18:55
Verslininkų Ilja Laurso ir Mindaugo Glodo valdomas rizikos kapitalo investicijų fondas "Nextury Ventures" kartu su žaliavų prekybos bendrove "Imlitex" investavo į ūkininkų prekybos platformą...

Ar turite skolų?

UAB Baltic master