Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Henry 2014-07-03 11:46:13
Užsakinėjau iš Vokietijos per buyde.lt
jų sandėlys gavo DE, paprašė pervesti už transportą į Lietuvą,
po pavedimo bendravimas baigėsi, jau 2 mėnesius negaunu jokių žinių,
skambinu iš skirtingu telefonų, sako tuoj perskambins ir patikslins, bet antrą kartą nebekelia.
Sukčiai, šaraškino kontora.
Nuostolis 1000LT

NEPRASIDĖKIT NES APGAUS!
o išieškot vargu ar eis, nes jų statusas MB (mažoji bendrija), kuri neturi kuo atsakyti.
Tokie jau tie lietuviai aferiūgos...
ir mano panašiai du siuntiniai maždaug už 1000 Lt dingo, telefonu nebeatsiliepia. Gal reikėtų visiems kooperuotis ir bylinėtis su juo, o ne po vieną.
Užsakinėjau iš Vokietijos per buyde.lt
jų sandėlys gavo DE, paprašė pervesti už transportą į Lietuvą,
po pavedimo bendravimas baigėsi, jau 2 mėnesius negaunu jokių žinių,
Sukčiai, šaraškino kontora.
Nuostolis 1000LT

NEPRASIDĖKIT NES APGAUS!
Tokie jau tie lietuviai aferiūgos...
Juozas 2014-03-05 18:48:13
Nekelia ragelio, visad veluoja siuntos...
ragelio nekelia tai ne naujiena, paskambini is kito nr tai pakelia
Tomas 2014-02-28 12:02:37
!!!APGAVIKAI!!! Nepasitikekite.Nuostolis 2300Lt.Nekelia ragelio, issikalineja.Policija manau nepades.
Kita savaite vaziuos zmones atsimnti jei ne prekiu tai grynuju.
Rekomenduoju ju konkurentus pirkanglijoje.lt
apgavikai ne tas zodis, sukciu sukciai jie, nepasitikekite!!!
MB BUYUK vos gave pinigus ima ignoruoti klienta ir nebepristatineja siuntos. Greiciausiai be policijos niekas neissispres, nes ragelio nekelia, i el pasta nebeatsakineja. Kol nebuvo pervesti pinigai, bendravo graziai, taciau vos tik pervesta - eme ignoruoti (pervedziau ir tai keliolika litu daugiau tikedamasis malonesnio aptarnavimo)
Nekelia ragelio, visad veluoja siuntos...
Kita savaite vaziuos zmones atsimnti jei ne prekiu tai grynuju.
Rekomenduoju ju konkurentus pirkanglijoje.lt
Skolingi uz pervezimus, issisukineja, ragelio nekelia, o jei paskambinus is kito numerio pakelia tai pazada kad sumokes per kelias dienas. Kol neatsiskaitys uz pervezimus, tikrai pazadame "reklamuoti" tol kol bus atsiskaitya uz pervezimo paslaugas is Anglijos i Alytu. Ruosiami dokumentai teismui.
Audrius 2013-12-17 22:36:02
Nepatikimi ir visai nesiskaitantys su klientais. Naudojausi ilgą laiką kaip ir problemų nebūdavo. Bet paskutiniu metu visai suprastėjo, bendraut atsisako. Norėjo pabūt paslaugūs ir padėt grąžint siuntą per juos. O taip gavos, kad užtingėjo kaip reikiant, ir nesugebėjo per 3 savaitės jos išsiūst, per tą laiką aišku baigėsi iškeltos bylos ebay laikas ne mano naudai. Galiausiai sutariau su jais, kad išsiūs tikrai, ir vėl gi stovėjo savaitę pas juos vėl siunta, o pardavėjas visai prarado pasitikėjima manimi.Po visų buyuk ignoravimų ir prekės gražinimo atgal pardavėjui. Tesiu nuotykius toliau su buyuk. Šeip ne taip susiekiau su jais ir išprašiau, kad išsiūstu ir pagaliau sulaukiau 21 diena numetė trackingą ir sakė pirmadienį pas pardavėja bus. Aišku iš kart pradėjau derėtis su pardavėju, kad visdėlto man bent dalį pinigų gražintų, susitarėm kad palauks iki antradienio, bet vis stebėjau trackingą ir jis vis Awaiting collection. Pardavėjas aišku irgi mano pažadų neapsikentė ir pasakė, kad vėl jam buriu ir pareiškė, kad nebesiūst prekės jam aišku buyuk sugebėjo tik pirmadienio vakarą paduot prekę kurjeriam. O su pardavėju jau kaip ir baigta case uždarytas seniausiai, manim nebepasitiki. Tai gaunas taip, kad per buyuk paslaugumą turiu 300Lt nuostuolį neskaitant sugaišto laiko ir kantrybės. Pradėjus rašyt apie juos neigiamus atsiliepimus, sutarė, kad jie man padengs nuostuolį, bet vėlgi bandai kontaktuotis tiesiog ignoruoja mane. Taip kad tikrai nepatariu jų paslaugom naudotis, kol kokia bėda neištiks ar siunta nedings bus viskas gerai, bet poto tiesiog nusispjaus ant jūsų.
Nuostuolį padengė. Viskas susitvarkė.
mano patirtis tokia- siandien kreipiausi i policija su pareiskimu del baudziamosios bylos pradejimo del sukciavimo. Dar rugsejo menesi BYUK atstovui Mantui R. sumokejome pinigus uz baldu nupirkima Anglijoje ir ju pargabenima i Lietuva (pinigu suma tikrai didele). Pasitikejima jie buvo igije, nes pora prekiu (kaina apie 200Lt) parveze, nors su labai idomiomis peripetijomis. Perkant baldus ememes nemazai apsaugos elementu, taciau pasirodo to nepakako. Sumokejus pinigus komunikacija nuolat silpnejo, kol galu gale pasitvirtino jo elgesys tuo, kad paemes pinigus veliau tik tempe laika su ivairiausiais pazadais ir pasiteisinimais. Nors apie tai, kad jam gime vaikas spalio menesi- nemelavo. Jau menesis laiko nekelia telefono ragelio, Skype neatsako ir visiskai nepaaiskina tokiu elgesio motyvu. Pavyko issiaiskinti, kad musu issvajoti baldai net nebuvo uzsakyti (nors BYUK nuolat tvirtino kitaip, o prasomo atsiusti uzsakymo patvirtinimo iki siol taip ir negavom). BYUK laukite greito policijos vizito, o visiem besidomintiems sia kontora vienintelis patarimas- laikytis kuo toliau nuo tokiu Alytaus ***...
Prisidedu prie komentarų, užsakyta prekė esą atkeliavo, po to kažkokiu būdu nukeliavo į jų UK sandėlį, tada atseit grįžo, bet kažkur strigo, mat esą turėjo "sandėlio perkėlimo" problemų. Pradžioje atsakydavo telefonu, po to kartą į kelias savaites pavykdavo susisiekti tik skambinant iš kitų numerių, nei el. paštu nei skype neatsiliepia. Kaskart pavykus priskambinti, prižadėdavo greitai situaciją išspręsti, ir žinoma, sprendimo nebuvo. Taip jie gaišina ne tik klientų laiką, bet iš principo pasisavino svetimą nuosavybę. Kreipėmės į Vartotojų teisių gynimo asocicaciją, taip pat ruošiamės paduoti pranešimą policijai už svetimos nuosavybės grobstymą. Raginame ir kitus netylėti, kreiptis į atitinkamas institucijas, priversti prisiimti atsakomybę, ir apsaugoti kitus žmones nuo panašių problemų.
Truko ir man kanrtybe, uzsisakem per juos baldus, sumokejom pinigus ir dingo. 3 menesiai...pradzioje kabino makaronus, paskiui nekele ragelio, kreipemes i policija. SAUGOKITES sitos kontoros
Sveiki lankytojai, kadangi naudojuosi ju paslaugomis ilga laika tai noriu palikti savo atsiliepima. Kadangi ju puslapyje akivaizdu kad jie filtruoja visus atsiliepimus ir blogi tiesiog nepostinami :) Naudojuosi ju paslaugomis jau tikriausiai virs metu ir iki siandien kaip ir didesniu problemu neturejau. Bet visada buna pirmas kartas, tiesa? :)
Galiu tik pasakyti viena, kai pradejo siusti per post24 suprastejo ju darbas ir paslaugu kokybe, gal cia tik sutapimas, kai prekes atsiimti tekdavo ju taskuose paciam viskas buvo gan gerai. Kas mano situacijoje buvo blogai? :)
Pirmiausia zmogus atsakingas uz siuntinio issiuntima parase i el pasta, paprase tel numerio pastomato vieta i kur issiusti preke ir nurode sumoketi uz siuntini. Viska padariau, laukiau siuntinio bet taip ir nesulaukiau, teko skambinti paciam ir tik tada pasake kad issius siuntini ir pazadejo pristatyti kita diena. Trumpai tariant tiesiog pamirso. Negana to siuntinis nebuvo pristatytas ir kita diena, kalte suverte ant post24 ir net nenutuokia kur siuntinis randasi ir kada bus. Taip kad ju skambus pazadas pristatyti per 1-3 darbo dienas yra nieko vertas. Po viso pokalbio siuntu administratorius dar maloniai pasiule pasinaudoti konkurentu paslaugomis. Manau kad tai vienintelis protingas dalykas ka ju kompanijos atstovas galejo pasiulyti. BUYUK su savo pastoviais klientais elgiates apgailetinai ir jusu laukia prasta ateitis. Pats zadu migruoti i kita kompanija ir pasistengsiu daugiau nesinaudoti ju paslaugomis ;)
APGAVIKAI!! Prekiu nera jau ketvirtas menuo, telefono nekelia... NEPIRKITE IS JU ZMONES, tokius reikia policijai priduoti.
APGAVYKAI!!! Prekiu nepristato, o kai paprasai grazinti sumoketus pinigus tai tampa pazadukais. Ir teigia, kad buhaltere ne pastoviai dirba ir del to dvi savaites negali padaryti pavedimo!!!

Jakovo veterinarijos klinika: kompiuterinė tomografija jau atliekama ir gyvūnams 09-30 10:22
UAB "Jakovo veterinarijos centras" veterinarijos specialistai didžiuojasi, kad nuo 2014 m. spalio mėnesio pirmi Lietuvoje pradada taikyti kompiuterinės tomografijos ( KT ) tyrimus šunims ir...
SEB patirtis: centralizuoja, kad dirbtų efektyviau
SEB patirtis: centralizuoja, kad dirbtų efektyviau 10-02 18:16
Dviejuose, šiuo metu Rygoje ir Vilniuje veikiančiuose paslaugų centruose SEB grupė subūrė apie 800 darbuotojų. Didžiąja dalimi juose šiuo metu atliekamos bankų operacijos, tačiau pamažu telkiamos...
Energetikos ministerijoje – naujas viceministras
Energetikos ministerijoje – naujas viceministras 10-02 16:55
Ketvirtadienį energetikos viceministru paskirtas Aleksandras Spruogis. Į šį postą jį delegavo Lietuvos socialdemokratų partija. Energetikos viceministru p. Spruogis dirbo ir buvusio energetikos...

Kokio senumo automobilį vairuojate?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master