Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB

Derinom del parvezimo daiktu, neparveze arba parsiveze greiciausei del saves, nuostolis koke 800 svaru. bandziau susisneketi graziuoju, ir visaip. ira net pokalbiu irasas kaip jie pripazysta kad tai ju kalte. nieko gero.
Jie dejo skersai ant jusu skundu, manau kad jus nieko nelaimesite. nebent griesciause bausme. maisas ant galvos ir tt. bet kas is to p*****s ir su maisu ant galvos p*****s nieko ce nepakeisi. o teisminiu keliu daugiau nervu kainuos nei naudos bus. Jai kas pagausite gyvus ismuskite dantis jiems uz 800 svaru apytiksliai ir uz mane - busiu dekingas.
ok, persikeliame su sia tema i Arno sukurta FB groupsa.
Sveiki, FB grupė jau senokai sukurta, dauguma narių dar iki pirmo sniego atsiėmė siuntas. Esant reikalui, visada galite prisijungti: www.facebook.com/groups/1535354110014826/
groupsa sukurti nesunku, tik ar butu nauda is jo ?
kalbejau su Alytaus policijos komisariato tyreju, paaiskinau situacija, bet nuo to ne kazkas pasikeis - ju pozicija tokia kad cia civiliniai yra santykiai ir jie turi buti nagrinejami teisme. nors kai kurie pareigunu logikos vingiai buvo nevisiskai perprantami, bet vargu ar be teismo kas pasikeis.
dar gerai, kad mano nuostoliai gana nedideli, ir kreiptis del tokiu pinigu i teisma neverta. nebent bandyti teikti grupini ieskini... jei aisku atsirastu norinciu ir turinciu teisiniu ziniu pagrinda.
mindaugas2 2015-02-03 17:28:34
jei dar kam idomu (?) galiu pasidalinti savo patirtimi, skundas visgi bus nagrinejamas, pateiksiu prasoma papildoma info, gal tuomet kazkas pajudes.
nezinau, raste policijai nurodziau sita linka, kaip argumentas yra cia pasireiskusiu zmoniu skundai/atsiliepimai apie negautas siuntas, butu idomu suzinoti kiek tokiu yra ir kokie galimai patirti nuostoliai butu jei nepavyktu nieko ispesti is BuyUk. taip pat ar jus gaunat kazkokius atsakymus (kas kreipetes) ?
gal Fb koki groupsa pakurti kad butu patogiau susirasineti ?
FB groupsas ar kažkas panašaus - būtų puiku. Man policija davė atsakyma, kad ikiteisminio proceso nekels, nes kaltinamieji aiškūs, rekomenduoja teisybės ieškoti teisme. Manau, kad byla būtų pilnesnė, jei surinktume daug žmonių ir iškeltume vieną bylą. Gal galima būtų kažką atsiteisti.
gal Fb koki groupsa pakurti kad butu patogiau susirasineti ?
Sveiki, matau, kad Rogulis ne tik mums skolingas. Uz nuoma nesumokejes dar nuo 2013 metu. Bandem per skolu isieskotojus issiiekoti, nieko gero, nei turto, nei pinigu. Gal kas zinot kaip jie uzsidare - bankrota paskelbe ar dar kazkaip. Nes reiketu tada dokumentus i teisma ruosti, kad skola priteistu sitam Roguliui.
2 Melitonas-->kol kas visi kovoja (ar dar tik masto kaip ta daryti) ir bando teisybės ieškoti individualiai.....
Dingo mano siuntiniai, kuriuos jie prieš porą mėnesių gavo pas save Anglijoje - rodo ju sistemoje, kad užregistruota. Kokiu būdu dabar su jais susisiekti/kovoti/atgauti siuntas? Gal jau vyksta teismai kokie nors? +37068422790
sveiki, gavau atsakyma is Alytaus policijos, panasu kaip ir saulius, kad apklause Sudvaju 22-13 buto savininka, tas atseit buta isnuomaves, o apie buyuk nieko nezino. ir dar parase kad Rogulis ju duomenimis gyvena UK
isvada tokia kad ikiteismini tyrima pradeti atsisako (kol kas!) bet as sita spprendima skusiu. laiko liko nedaug, reikia surasyti viska ir issiusti jiems atgal.
o siaip, rasykit visi, gal persvarstys is naujo ir imsis aktyvesniu veiksmu :)
sveiki, gavau atsakyma is policijos, kad susisiekti su direktorium nepavyksta, o ju veikloje nusikaltimo neizvelgia, nes oficialiai yra paskelbe kad uzsidaro nuo spalio men. Parasiau pareiskima ir anglijoje, is ten dar jokio atsakymo. Manau kad ragas musu siuntom : ((
Negaunu siuntos>2 mėn. Susisiekti nepavyksta, įvykį traktuoju, kaip vagystę ir sukčiavimą. Parašiau ir aš pareiškimą per epolicija.lt. Žiūrėsiu, kas bus toliau. Manau, kuo daugiau skundų iš nukentėjusių, tuo didesnė tikimybė iškelti bylą ir atsiteisti.
Kaip sekasi su siuntu atsiemu gal kaskam pavyko ismusti siunta ir gali pasidalinti patirtimi kaip tai pavyko?
išssiųstas pareiškimas į epolicija.lt, lauksiu atsakymo iš jų.
taip pat, jeigu kas nors turit naujos info ----> parašykite čia.
Nežinau kaip sekėsi parašiusiems pareiškimus, bet jei su buyuk ir toliau nepavyks susisiekti. Ko gero, vienintelis variantas - taip pat parašyti pareiškimą (dėl sukčiavimo arba vagystės). Ir tai reikėtų daryti Alytuje. Tegul ieško buyuk darbuotojų, pažįstamų, giminaičių. Mieste vos 50-60 000 gyventojų, tikrai ras.
lygiai ta pati situacija ir pas mane - bandziau sukontaktuoti keliais ju skelbtais nr, bet nieko.
kad savininkui kazkas atsitiko - nelabai tiketina, nes paskutiniu metu is ju atrasydavo (tiesa, nepasizymedavo mandagumu) vaikinukas prisistates Povilu, tad faktas kad ju yra ne vienas, ir net kazkokio ivykio atveju butu kitas zmogus. siuo atveju visi dingo kaip i bala, isjunge visus numerius ir turbut tikisi kad viskas ramiai nurims.
jei kazkas is ju atsirastu tai del pristatymo tai cia maziausiai problema, tiksliau problemos yra kazkur kitur.

p.s. tikriausiai kaip ir visi, pagooglinau tai Rogulio vardu imoniu buvo pristeigta keletas, is ko darau isvada kad vietiniams atkasti ji/juos neturetu buti sunku

vakare reiks pagalvoti ka ir kaip daryti toliau
mindaugas2 2014-12-18 14:06:06
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
Perkasęs internetą radau gerą žmogų, kuris pažįsta kitą gerą žmogų, kuris dirbo buyuk. Per juos gavau kitur neskalbiamą numerį Anglijoje. Bet tuo numeriu niekas neatsiliepia ir įsijungia balso paštas. Skambinau į 2 angliškus numerius, mažiausiai 3 lietuviškus, parašiau sms, laiškus į kelis paštus, facebook. linkedin, taip pat žinutes žmonėms, kurie yra negavusiųjų facebook grupėje. Kol kas tyla.

Tikiu kad galbūt siuntų prisikaupė daug, verslas nesusiklostė, liūdna ir t.t. Bet labai stebiuosi kaip galima palikti veikiantį puslapį su veikiančia registracija ir vos pastebimu pranešimu kad veikla nutraukiama. Taip pat nejaugi taip sunku pranešti kada galėtų išsiųsti. Tuo labiau mano atveju tereikia paskambinti į UPS, atvykus kurjeriui perrašyti atsiustą adresą į važtaraštį ir parašyti žinutę su sekimo numeriu.

Bręsta mintis kad buyuk savininkui kažkas nutiko, arba jis tiesiog džiaugiasi gautomis dovanomis (mūsų siuntomis) ir mano kad Anglijoje jo niekas nepasieks. Be reikalo. Nepatenkintų yra daug ir niekas nepamirš. Skaičiau kad jau yra parašiusių pareiškimus policijai. Stengiuosi išspręsti taikiai, bet pabendraučiau su kuo nors iš jų.

Šioje situacijoje reikėtų nors pranešti kad siuntos yra ir kada bus išsiųstos arba kad jas galima pasiimti patiems. Manau daugelis sutiktų patys organizuoti pristatymą arba susijungti ir organizuoti vieną bendrą. Mano numerį matote ankstesniuose komentaruose, visi suinteresuoti galite skambinti.
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
mindaugas2 2014-12-18 12:43:23
ooo, pasirodo ne as vienas laukiantis siuntos... pries dvi sav zadejo issiusti, dar paklause pasto terminalo adreso ir dingo kaip i vandeni......
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?
Taip, mano.
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?
saulius 2014-12-13 20:32:47
Sveiki, pradangino ir mano siunta. Parasiau pareiskima i policija, ziuresim kaip cia bus.
Galima su jumis susisiekti, turite kokių nors naujienų?
8 674 325 71
saulius 2014-12-13 20:32:47
aš bandau susisiekti visais įmanomais būdais ir prašau išsiųsti siuntą mano sąskaita per UPS. Kol kas jokio atsakymo negavau.
kaip su jumis galima susisiekti? 8 674 325 71
Sveiki, i mano meilus jie taip pat nieko neatraso jau kuris laikas, tai noreciau jungtis prie grupes rasanciu pareiskima. Laukiu nurodymu kur tureciau kreiptis. Aciu
s.tr 2014-11-07 08:20:05
nieko jie nedaro, pamirskit pas pasakas, siandien paskutine diena gauti siuntom, pirmadieni rasomas pareiskimas, yra 5 zmones nukenteje, rasykit dar kas jungiates prie bendro pareiskimo.
Sveiki, taip pat negaunu siuntinio is buyuk.lt noreciau prisijungti prie bendro pareiskimo. Kaip galeciau su jumis susisiekti?
Ar bandet kas vaziuoti jo ieskoti situo adresu?

Įmonės kodas 303051280
Vadovas Mantas Rogulis, direktorius
Adresas Sudvajų g. 22-13, LT-63100 Alytus
Kaip reikia prisijungti del bendro pareiskimo? Esu negaves vienos siuntos.
Tai jūs ponas geriau parašykit, kaip jums pavyko atsiimti siuntą ? Nes čia šimtai apgautų, laukiančių žmonių sėdi nežinomybėje, o jūs kažkaip stebuklingai atsiėmėt. Tai kaip gi ?
as kaip mokejau taip ir issigaudziau o tu tik sneket nesamones tesugebi ir vis buksuoji ant vietos. kalbi tipo tu ten ji gaudysi po metu ar kitu - nu pats pagalvok kaip juokingai skamba kai vienam komentare rasai kad gaudysi ten anglijoj ar kur o kitam kad jau pareiskimas priduotas. ar cia tu taip spaudima darai BuyUK ?
nevisi durni tikrai ne, bet tu tai mazu maziausiai truputi keistas.
cia mano paskutinis komentaras - daugiau i diskusijas su tavim nesileisiu, jei noresi atsikirst kalbek bent faktais o ne apie sparnus ir panasei, as ribos neperzengiu tai ir tu neperzenk.
blogis 2014-11-19 22:35:44
Nu as tikrai nesu ponas Rogulis ir siunta pasemiau be problemu. Turi mano varda pavarde email'e (i kuri beje tau sunku buvo atrasyt), tai jei nori gali ir man atvirute parasyt, nes matau megsti rasyt - jau dukart paminejei kad pareiskima parasei (tarsi kam butu idomu).
Tai dabar jau su sparnais, ane? Kai paciam dege uzpakalis, tai Roguli zadejau issigaudyt, o dabar, kai siunta atgavai, tai jau visi aplink durni pasidare. Paziureciau, kaip giedotum, jei tavo 2500 - 3000 Lt vertes siunta kabetu ant nezinomybes kabliuko. Turbut ne apie Kaledas ir sveikinimus mintys suktusi...
blogis 2014-11-18 13:08:59
jus kaledines atvirutes rasykit o ne pareiskimus. siunta atgavau ir be jokiu apsirasymu.
nu tu nerasinek nesamoniu, paprasti zmogeliai cia neuzklysta, niekas jokios info neiesko apie gerai dirbancias imones. Ar ne pats busi Rogulis? tada tikiu, kad prekes atsemei.
To s.tr 2014-11-18 00:08:08
Mazu maziausiai bauda, o siaip baudziamoji atsakomybe uz svetimo turto paisavinima gresia, as siandien jau su teisininkais perkalbejau, nes planuoju jungtis prie nukentejusiuju. Jeigu pats pirkai ir turi visus tai irodancius dokumentus ir/ar mokejimo patvirtinimus, daiktas/preke/siuntinys yra TAVO, o MB Buyuk, kuriai buvo sumoketa uz siuntinio pristatyma, taciau TAVO siuntinio TAU ji nepristate, yra v***s.
taip, cia yra prekes vagyste. O susirasinejimai emeilais taip pat yra irodymas, netrinkit jokiu susirasinejimu. Man jie pazadejo issiuti ir neissiunte, pripazysta, kad prekes turi. Ech, kaip as noreciau atsiimti pats, primokeciau uz tokia galimybe.
Manes jie nebestebina, parase emeila, paprase adreso kad isiustu mano prekes, daviau, nors noreciau atsiimti pats. Dingo vel. Pareiskimas priduotas, jei kas norite, kad prijungtu jusu pareiskima, rasykite man i emeila, duosiu tyrejo kontaktus. Nebesitikiu is ju nieko atgauti, bet nors bauda gaus.
Mano siunta buvo issiusta per DHL is JAV ir pastrigo JK muitineje, reikalinga sumoketi muito mokescius is siuntejo puses. Jau daugiau nei savaite niekas nepajuda is vietos, nes panasu, kad Mantui Roguliui iki mano siuntos kaip iki "tu sviesuliu". Taigi, Mantai, kreipiuosi tiesiai i jus (panasu, kad kartais atsiverciat sita saita), nes per jusu nurodytus kontaktus susisiekti neimanoma - prasau sutvarkyti visus su mano siuntos pristatymu susijusius reikalus, nes apmokejima is mano puses su visais paskaiciuotais mokesciais esat gaves is anksto.
rogulio numeris anglijoje +447440385528
pareskimas parasytas, duosiu zinot i sita foruma kas kaip vyksta
Modestas 2014-11-07 10:30:37
Buyuk.lt, mano viena siunta apmokėta prieš savaitę, bet sistemoje rašote, kad vis dar laukiate apmokėjimo. Emailu siunčiau mokėjimo patvirtinimą, jokio atsakymo negavau. Būčiau žinojęs, kad taip bus, nebūčiau siuntęs dar dviejų siuntų per jus, kurios turi jus pasiekti artimiausiu metu. Ar ir jas prarasiu? Nuostoliai bus tikrai nemaži. Laukiu atsakymo.
reikia tuo adresu kad kas nors is tavo pazystamu nuvaziuotu, ir perimtu is ten tiesiai, kazkas juk priima siuntas. Gal net pats Rogulis? paieskok ant greito kas galetu, ir jei kokios info butu, reikia skelbti ir padeti policijai.
BUYUK.LT 2014-11-04 07:19:52
Sveiki, visiems, kurie buvo suformavę sąskaitas ar susisiekę el. paštu siuntos iš naujojo adreso šiandien išsiųstos paskutinės siuntos. Iš senojo adreso bus penktadienį išsiųstos. Nes šoandieną iškeliavo iš UK. O Sauliau, kol nepradėsi bendrauti normaliai be gaidžių ir panašiai, tol su tavim nieks nebendraus ir tau nieks nieko nesiųs, nes gyvename ne zoologijos sode. Geros dienos. Jei dar ko kam trūksta, kreipkitės info@buyuk.lt
Buyuk, tai gal malonėsite atrašyti nors kartą? Kiek tik bandau susisiekti, jokio atsakymo.
asdf 2014-11-05 19:05:55
Ach, koks as naivus. Jau buvau net nudziuges is po cia pamatytos zinutes kad mane siuntos tikrai jau pasieks siandiena kadangi BUYUK pasisake kad visas nauju adresu gautas siuntas issiunte vakar... Zinoma kaip 3 savaites negavau jokios zinutes del siuntos is DPD siuntu tasko taip negavau ir siandiena... Beviltiska
kokie nuostoliai?
Ai jo pamirsau paminet... Sakot susisiekt per info@buyuk.lt, jus ji bent skaitot? 3 savaites vos ne kekviena diena po laiskeli parasau, nieko, na taip greiciausiai labai uzsieme)
Kad tie pažadai labai jau nerealųs.
o, atsibudo kazkas. Reiks padaryt "screen capture" kaip as parasau 12 emeilu ir sulaukiu 1 atsakymo, kuris nieko nereiskia, tik patvirtinimas kad prekes turite, ka as ir taip zinau. Poto kaip isvadinu tuo kuo abu esat tada sulaukiu atsakymo su sypsenele. Ir priekaistai, kad as kazkaip blogai bendrauju. 3menesiai neatsiimu siuntu. 3 M-E-N-E-S-I-A-I!!! Cia ta firmiukste, kuri savo aprasyme turi gera anekdota:

Pirkdami BuyUK.lt nerizikuosite savo prekėmis, išleistais pinigais bei sutaupysite nemažai laiko, kadangi BuyUK.lt vykdo savo įsipareigojimus ir paiso sutartų terminų. Prekės iš Anglijos pasieks Jus kaip tik galima greičiau, todėl nepajusite didelio skirtumo tarp Lietuvos ir Anglijos elektroninių parduotuvių.

Electronic Trade (BIGBOX.LT)
Veiklos sritys: biuro įranga, buitinė technika, didmeninė prekyba, interneto parduotuvės, kompiuteriai ir programinė įranga, mažmeninė prekyba, pardavimo automatai, prekybos įranga, telekomunikacijos, ryšio priemonės, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Kas yra elektronikos prekių parduotuvė BIGBOX.LT? BIGBOX.LT komandos tikslas – kurti geras emocijas BIGBOX.LT lankytojams ir pirkėjams. Siekiame KURTI GERAS EMOCIJAS kiekvienam mūsų svetainės lankytojui bei pirkėjui. Kurdami BIGBOX.LT...
Veiklos sritys: biuro įranga, buitinė technika, interneto parduotuvės, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos, mažmeninė prekyba, prekybos įranga, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę...
UAB "ELMO technologijos" (Šviestuvai | LED apšvietimas)
Adresas: Reg. adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, eksportas, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, projektavimas, šviesos sistemos, šviestuvai.
ELMO šviestuvų salonuose rasite išskirtinio dizaino itin gausų apšvietimo produktų asortimentą tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktų gausa patenkins, net išrankiausio kliento poreikius ieškančio neeilinio LED sprendimo biurui...
UAB "ŠALNOS PREKYBA" (Kondicionavimas, vėdinimas, šaldymas)
Adresas: Šilutės pl. 101A, LT-95112 Klaipėda.
Veiklos sritys: autoservisai, buities technika, remontas, didmeninė prekyba, eksportas, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, pramonės įrengimai, restoranų, kavinių, barų įranga, šaldymo įrenginiai, šildymas, įrenginiai, ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Šalnos prekyba“ tiekia šaldymo įrenginius, šaldymo technika, kondicionavimo įrenginius, bei mikroklimato prietaisus ne tik buičiai, pagrindinė mūsų darbo sfera – įrenginių projektavimas, montavimas ir priežiūra pramoniniuose...
Guze (Dviratis Plius)
Adresas: Sporto g. 11-29, Krekenava, LT-38309 Panevėžio r.
Veiklos sritys: avalynė, batai, didmeninė prekyba, drabužiai, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, motociklai ir dviračiai, sporto, turizmo reikmenys.
„Dviratis plius“ yra didžiausias ir vienas moderniausių specializuotų dviračių ir slidžių parduotuvių tinklų Lietuvoje. Šiuo metu visoje Lietuvoje yra 6 parduotuvės su „Dviratis plius" ženklu. Net dvi parduotuvės yra Kaune, o kitos...

UAB „Carttara" ėmė gaminti sudėtingų konstrukcijų gofrokartono dėžes ir pakuotę
UAB „Carttara" ėmė gaminti sudėtingų konstrukcijų gofrokartono dėžes ir pakuotę 09-23 14:42
Kauno UAB „Carttara" vienintelė Baltijos šalyse ėmė gaminti sudėtingų konstrukcijų dėžes (pakuotes) ne tik iš gofrokartono, bet ir gofroplasto. Ji pasižymi tokiomis pat...
Visagalis perskirstymas
Visagalis perskirstymas 10-01 11:58
Perskirstymo dydis Lietuvoje tapo atpirkimo ožiu. Perskirstymas tai – kuomet į šalies biudžetą surenkami mokesčiai yra skiriami įvairioms viešoms paslaugoms įvairioms sritims ir valdžios...
Lenkijoje mažinamas pajamų mokestis smulkiajam verslui
Lenkijoje mažinamas pajamų mokestis smulkiajam verslui 10-01 11:56
Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda pasirašė kaimynų ilgai lauktus mokestinių teisės aktų pakeitimus, numatančius, kad mažiesiems mokesčių mokėtojams ir jaunoms įmonėms pajamų mokestis mažinamas...

Ar turite santaupų?

UAB Baltic master