Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Derinom del parvezimo daiktu, neparveze arba parsiveze greiciausei del saves, nuostolis koke 800 svaru. bandziau susisneketi graziuoju, ir visaip. ira net pokalbiu irasas kaip jie pripazysta kad tai ju kalte. nieko gero.
Jie dejo skersai ant jusu skundu, manau kad jus nieko nelaimesite. nebent griesciause bausme. maisas ant galvos ir tt. bet kas is to p*****s ir su maisu ant galvos p*****s nieko ce nepakeisi. o teisminiu keliu daugiau nervu kainuos nei naudos bus. Jai kas pagausite gyvus ismuskite dantis jiems uz 800 svaru apytiksliai ir uz mane - busiu dekingas.
ok, persikeliame su sia tema i Arno sukurta FB groupsa.
Sveiki, FB grupė jau senokai sukurta, dauguma narių dar iki pirmo sniego atsiėmė siuntas. Esant reikalui, visada galite prisijungti: www.facebook.com/groups/1535354110014826/
groupsa sukurti nesunku, tik ar butu nauda is jo ?
kalbejau su Alytaus policijos komisariato tyreju, paaiskinau situacija, bet nuo to ne kazkas pasikeis - ju pozicija tokia kad cia civiliniai yra santykiai ir jie turi buti nagrinejami teisme. nors kai kurie pareigunu logikos vingiai buvo nevisiskai perprantami, bet vargu ar be teismo kas pasikeis.
dar gerai, kad mano nuostoliai gana nedideli, ir kreiptis del tokiu pinigu i teisma neverta. nebent bandyti teikti grupini ieskini... jei aisku atsirastu norinciu ir turinciu teisiniu ziniu pagrinda.
mindaugas2 2015-02-03 17:28:34
jei dar kam idomu (?) galiu pasidalinti savo patirtimi, skundas visgi bus nagrinejamas, pateiksiu prasoma papildoma info, gal tuomet kazkas pajudes.
nezinau, raste policijai nurodziau sita linka, kaip argumentas yra cia pasireiskusiu zmoniu skundai/atsiliepimai apie negautas siuntas, butu idomu suzinoti kiek tokiu yra ir kokie galimai patirti nuostoliai butu jei nepavyktu nieko ispesti is BuyUk. taip pat ar jus gaunat kazkokius atsakymus (kas kreipetes) ?
gal Fb koki groupsa pakurti kad butu patogiau susirasineti ?
FB groupsas ar kažkas panašaus - būtų puiku. Man policija davė atsakyma, kad ikiteisminio proceso nekels, nes kaltinamieji aiškūs, rekomenduoja teisybės ieškoti teisme. Manau, kad byla būtų pilnesnė, jei surinktume daug žmonių ir iškeltume vieną bylą. Gal galima būtų kažką atsiteisti.
gal Fb koki groupsa pakurti kad butu patogiau susirasineti ?
Sveiki, matau, kad Rogulis ne tik mums skolingas. Uz nuoma nesumokejes dar nuo 2013 metu. Bandem per skolu isieskotojus issiiekoti, nieko gero, nei turto, nei pinigu. Gal kas zinot kaip jie uzsidare - bankrota paskelbe ar dar kazkaip. Nes reiketu tada dokumentus i teisma ruosti, kad skola priteistu sitam Roguliui.
2 Melitonas-->kol kas visi kovoja (ar dar tik masto kaip ta daryti) ir bando teisybės ieškoti individualiai.....
Dingo mano siuntiniai, kuriuos jie prieš porą mėnesių gavo pas save Anglijoje - rodo ju sistemoje, kad užregistruota. Kokiu būdu dabar su jais susisiekti/kovoti/atgauti siuntas? Gal jau vyksta teismai kokie nors? +37068422790
sveiki, gavau atsakyma is Alytaus policijos, panasu kaip ir saulius, kad apklause Sudvaju 22-13 buto savininka, tas atseit buta isnuomaves, o apie buyuk nieko nezino. ir dar parase kad Rogulis ju duomenimis gyvena UK
isvada tokia kad ikiteismini tyrima pradeti atsisako (kol kas!) bet as sita spprendima skusiu. laiko liko nedaug, reikia surasyti viska ir issiusti jiems atgal.
o siaip, rasykit visi, gal persvarstys is naujo ir imsis aktyvesniu veiksmu :)
sveiki, gavau atsakyma is policijos, kad susisiekti su direktorium nepavyksta, o ju veikloje nusikaltimo neizvelgia, nes oficialiai yra paskelbe kad uzsidaro nuo spalio men. Parasiau pareiskima ir anglijoje, is ten dar jokio atsakymo. Manau kad ragas musu siuntom : ((
Negaunu siuntos>2 mėn. Susisiekti nepavyksta, įvykį traktuoju, kaip vagystę ir sukčiavimą. Parašiau ir aš pareiškimą per epolicija.lt. Žiūrėsiu, kas bus toliau. Manau, kuo daugiau skundų iš nukentėjusių, tuo didesnė tikimybė iškelti bylą ir atsiteisti.
Kaip sekasi su siuntu atsiemu gal kaskam pavyko ismusti siunta ir gali pasidalinti patirtimi kaip tai pavyko?
išssiųstas pareiškimas į epolicija.lt, lauksiu atsakymo iš jų.
taip pat, jeigu kas nors turit naujos info ----> parašykite čia.
Nežinau kaip sekėsi parašiusiems pareiškimus, bet jei su buyuk ir toliau nepavyks susisiekti. Ko gero, vienintelis variantas - taip pat parašyti pareiškimą (dėl sukčiavimo arba vagystės). Ir tai reikėtų daryti Alytuje. Tegul ieško buyuk darbuotojų, pažįstamų, giminaičių. Mieste vos 50-60 000 gyventojų, tikrai ras.
lygiai ta pati situacija ir pas mane - bandziau sukontaktuoti keliais ju skelbtais nr, bet nieko.
kad savininkui kazkas atsitiko - nelabai tiketina, nes paskutiniu metu is ju atrasydavo (tiesa, nepasizymedavo mandagumu) vaikinukas prisistates Povilu, tad faktas kad ju yra ne vienas, ir net kazkokio ivykio atveju butu kitas zmogus. siuo atveju visi dingo kaip i bala, isjunge visus numerius ir turbut tikisi kad viskas ramiai nurims.
jei kazkas is ju atsirastu tai del pristatymo tai cia maziausiai problema, tiksliau problemos yra kazkur kitur.

p.s. tikriausiai kaip ir visi, pagooglinau tai Rogulio vardu imoniu buvo pristeigta keletas, is ko darau isvada kad vietiniams atkasti ji/juos neturetu buti sunku

vakare reiks pagalvoti ka ir kaip daryti toliau
mindaugas2 2014-12-18 14:06:06
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
Perkasęs internetą radau gerą žmogų, kuris pažįsta kitą gerą žmogų, kuris dirbo buyuk. Per juos gavau kitur neskalbiamą numerį Anglijoje. Bet tuo numeriu niekas neatsiliepia ir įsijungia balso paštas. Skambinau į 2 angliškus numerius, mažiausiai 3 lietuviškus, parašiau sms, laiškus į kelis paštus, facebook. linkedin, taip pat žinutes žmonėms, kurie yra negavusiųjų facebook grupėje. Kol kas tyla.

Tikiu kad galbūt siuntų prisikaupė daug, verslas nesusiklostė, liūdna ir t.t. Bet labai stebiuosi kaip galima palikti veikiantį puslapį su veikiančia registracija ir vos pastebimu pranešimu kad veikla nutraukiama. Taip pat nejaugi taip sunku pranešti kada galėtų išsiųsti. Tuo labiau mano atveju tereikia paskambinti į UPS, atvykus kurjeriui perrašyti atsiustą adresą į važtaraštį ir parašyti žinutę su sekimo numeriu.

Bręsta mintis kad buyuk savininkui kažkas nutiko, arba jis tiesiog džiaugiasi gautomis dovanomis (mūsų siuntomis) ir mano kad Anglijoje jo niekas nepasieks. Be reikalo. Nepatenkintų yra daug ir niekas nepamirš. Skaičiau kad jau yra parašiusių pareiškimus policijai. Stengiuosi išspręsti taikiai, bet pabendraučiau su kuo nors iš jų.

Šioje situacijoje reikėtų nors pranešti kad siuntos yra ir kada bus išsiųstos arba kad jas galima pasiimti patiems. Manau daugelis sutiktų patys organizuoti pristatymą arba susijungti ir organizuoti vieną bendrą. Mano numerį matote ankstesniuose komentaruose, visi suinteresuoti galite skambinti.
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
mindaugas2 2014-12-18 12:43:23
ooo, pasirodo ne as vienas laukiantis siuntos... pries dvi sav zadejo issiusti, dar paklause pasto terminalo adreso ir dingo kaip i vandeni......
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?
Taip, mano.
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?
saulius 2014-12-13 20:32:47
Sveiki, pradangino ir mano siunta. Parasiau pareiskima i policija, ziuresim kaip cia bus.
Galima su jumis susisiekti, turite kokių nors naujienų?
8 674 325 71
saulius 2014-12-13 20:32:47
aš bandau susisiekti visais įmanomais būdais ir prašau išsiųsti siuntą mano sąskaita per UPS. Kol kas jokio atsakymo negavau.
kaip su jumis galima susisiekti? 8 674 325 71
Sveiki, i mano meilus jie taip pat nieko neatraso jau kuris laikas, tai noreciau jungtis prie grupes rasanciu pareiskima. Laukiu nurodymu kur tureciau kreiptis. Aciu
s.tr 2014-11-07 08:20:05
nieko jie nedaro, pamirskit pas pasakas, siandien paskutine diena gauti siuntom, pirmadieni rasomas pareiskimas, yra 5 zmones nukenteje, rasykit dar kas jungiates prie bendro pareiskimo.
Sveiki, taip pat negaunu siuntinio is buyuk.lt noreciau prisijungti prie bendro pareiskimo. Kaip galeciau su jumis susisiekti?
Ar bandet kas vaziuoti jo ieskoti situo adresu?

Įmonės kodas 303051280
Vadovas Mantas Rogulis, direktorius
Adresas Sudvajų g. 22-13, LT-63100 Alytus
Kaip reikia prisijungti del bendro pareiskimo? Esu negaves vienos siuntos.
Tai jūs ponas geriau parašykit, kaip jums pavyko atsiimti siuntą ? Nes čia šimtai apgautų, laukiančių žmonių sėdi nežinomybėje, o jūs kažkaip stebuklingai atsiėmėt. Tai kaip gi ?
as kaip mokejau taip ir issigaudziau o tu tik sneket nesamones tesugebi ir vis buksuoji ant vietos. kalbi tipo tu ten ji gaudysi po metu ar kitu - nu pats pagalvok kaip juokingai skamba kai vienam komentare rasai kad gaudysi ten anglijoj ar kur o kitam kad jau pareiskimas priduotas. ar cia tu taip spaudima darai BuyUK ?
nevisi durni tikrai ne, bet tu tai mazu maziausiai truputi keistas.
cia mano paskutinis komentaras - daugiau i diskusijas su tavim nesileisiu, jei noresi atsikirst kalbek bent faktais o ne apie sparnus ir panasei, as ribos neperzengiu tai ir tu neperzenk.
blogis 2014-11-19 22:35:44
Nu as tikrai nesu ponas Rogulis ir siunta pasemiau be problemu. Turi mano varda pavarde email'e (i kuri beje tau sunku buvo atrasyt), tai jei nori gali ir man atvirute parasyt, nes matau megsti rasyt - jau dukart paminejei kad pareiskima parasei (tarsi kam butu idomu).
Tai dabar jau su sparnais, ane? Kai paciam dege uzpakalis, tai Roguli zadejau issigaudyt, o dabar, kai siunta atgavai, tai jau visi aplink durni pasidare. Paziureciau, kaip giedotum, jei tavo 2500 - 3000 Lt vertes siunta kabetu ant nezinomybes kabliuko. Turbut ne apie Kaledas ir sveikinimus mintys suktusi...
blogis 2014-11-18 13:08:59
jus kaledines atvirutes rasykit o ne pareiskimus. siunta atgavau ir be jokiu apsirasymu.
nu tu nerasinek nesamoniu, paprasti zmogeliai cia neuzklysta, niekas jokios info neiesko apie gerai dirbancias imones. Ar ne pats busi Rogulis? tada tikiu, kad prekes atsemei.
To s.tr 2014-11-18 00:08:08
Mazu maziausiai bauda, o siaip baudziamoji atsakomybe uz svetimo turto paisavinima gresia, as siandien jau su teisininkais perkalbejau, nes planuoju jungtis prie nukentejusiuju. Jeigu pats pirkai ir turi visus tai irodancius dokumentus ir/ar mokejimo patvirtinimus, daiktas/preke/siuntinys yra TAVO, o MB Buyuk, kuriai buvo sumoketa uz siuntinio pristatyma, taciau TAVO siuntinio TAU ji nepristate, yra VAGIS.
taip, cia yra prekes vagyste. O susirasinejimai emeilais taip pat yra irodymas, netrinkit jokiu susirasinejimu. Man jie pazadejo issiuti ir neissiunte, pripazysta, kad prekes turi. Ech, kaip as noreciau atsiimti pats, primokeciau uz tokia galimybe.
Mazu maziausiai bauda, o siaip baudziamoji atsakomybe uz svetimo turto paisavinima gresia, as siandien jau su teisininkais perkalbejau, nes planuoju jungtis prie nukentejusiuju. Jeigu pats pirkai ir turi visus tai irodancius dokumentus ir/ar mokejimo patvirtinimus, daiktas/preke/siuntinys yra TAVO, o MB Buyuk, kuriai buvo sumoketa uz siuntinio pristatyma, taciau TAVO siuntinio TAU ji nepristate, yra v***s.
Manes jie nebestebina, parase emeila, paprase adreso kad isiustu mano prekes, daviau, nors noreciau atsiimti pats. Dingo vel. Pareiskimas priduotas, jei kas norite, kad prijungtu jusu pareiskima, rasykite man i emeila, duosiu tyrejo kontaktus. Nebesitikiu is ju nieko atgauti, bet nors bauda gaus.
Mano siunta buvo issiusta per DHL is JAV ir pastrigo JK muitineje, reikalinga sumoketi muito mokescius is siuntejo puses. Jau daugiau nei savaite niekas nepajuda is vietos, nes panasu, kad Mantui Roguliui iki mano siuntos kaip iki "tu sviesuliu". Taigi, Mantai, kreipiuosi tiesiai i jus (panasu, kad kartais atsiverciat sita saita), nes per jusu nurodytus kontaktus susisiekti neimanoma - prasau sutvarkyti visus su mano siuntos pristatymu susijusius reikalus, nes apmokejima is mano puses su visais paskaiciuotais mokesciais esat gaves is anksto.
rogulio numeris anglijoje +447440385528
pareskimas parasytas, duosiu zinot i sita foruma kas kaip vyksta

Veiklos sritys: buities technika, remontas, interneto parduotuvės, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos, mažmeninė prekyba, ofisų įranga, prekybos įranga, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rodeta (HERRMANNS)
Adresas: Purienų g. 1, Šniūrų k., Alšėnų sen., LT-53303 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys, pašarai, gyvulinis maistas, veterinarija.
Greater Outdoors (HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS)
Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, didmeninė prekyba, drabužiai, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, pramogos ir poilsis, sporto, turizmo reikmenys, vaikų prekės.
Floravitas
Adresas: Jogailos g. 13/1, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai, daržininkystė, sodininkystė, gėlės ir dekoratyviniai augalai, interneto parduotuvės.
ODELITA (E-galanterija)
Adresas: Kalvarijų g. 168, LT-08206 Vilnius.
Veiklos sritys: galanterija, interneto parduotuvės, odos gaminiai.

Vienas sparčiausių internetų pasaulyje, bet tik ne viešbučiuose
Vienas sparčiausių internetų pasaulyje, bet tik ne viešbučiuose 08-02 23:49
Lietuva giriasi vienu sparčiausių internetu pasaulyje, tačiau čia apsilankantiems turistams tai tampa labiau mitas nei tikrovė.
Norėtų lankstesnių santykių, bet į šalis nesižvalgo
Norėtų lankstesnių santykių, bet į šalis nesižvalgo 08-02 19:23
Liberalesnių darbo santykių Lietuvoje tikisi ir SEB grupės paslaugų teikimo centras, sako Anna Maria Nyström, SEB grupės paslaugų teikimo centrų Vilniuje ir Rygoje vadovė, prisidėdama prie...
Parfumerinio įkvėpimo paieškos
Parfumerinio įkvėpimo paieškos 08-02 17:47
Nuo seniausių laikų, kai kvapniosios medžiagos buvo naudojamos tik ritualiniams tikslams ir pasiekiamos tik išrinktiesiems, žmonija ir parfumerija gerokai pasikeitė. Parfumerija dabar pripažįstama...

Kokią prekių kainą dažniausiai žiūrite?

UAB Baltic master

Western Union 20,24 +6,41%