Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Gavau siuntą, kuri į Alytų atkeliavo gal prieš mėnesį.
Tomas 2014-10-29 15:43:18
Ar kas nors ka nors gavo per pastarasias dienas? As jau du menesius laukiu savo siuntu...
Taip gavau siandien siunta. Ledai pajudejo siuntos atvyksta i Lietuva bent jau is UK. Uzsakinejau 2014.10.08. Siaip sauniai kolektyvas dirba gaila kad uzsidaro
Ponas, Dimitrijau, labai jau jus cia idomiai mane ivardijote- "bendrininke"? Idomu is ko tai nusprendziate? Tiesa pasakius, jau pora menesiu neturiu nieko bendro su buyuk, tuo labiau kas vyko ar vyksta Lietuvoje. Jusu siuntas as priimdavau ir atiduodavau uzsakytiems vairuotojams, tuo mano darbas pasibaigdavo, net neisivaizduoju kaip darbas vyko Lietuvoje, taip kad nereikia cia manes painioti, labai jau jus klystate del to bendrininkavimo, nes as is jusu suzinojau kas atsitiko.
Prasyciau manes neterorizuoti, nes as tiek pat zinau kiek jus!!!
jei kas zino kur rogulis, sumokeciau 100lt
Dmitrijus 2014-10-27 13:57:25
Pavyko prisiskambinti jo bendrininkei, kuri gauna siuntas Anglijoje, bet Manto telefono numerio jinai neduoda, dangsto ji. Stai jos nr.: +447562833972
Ir ką jinai paporino ?
keista, gavau labai idomu el. laiska is vokietijos. ten kazkas nori kad uzsiregistruociau kazkokioj svetaineje. To yra prasoma BuyUk vardu. Tipo M.Rogulis dave mano email ir sutikima del mano siuntu. Yra ir adresas siuntoms nurodytas Dresdner Str. 9 Zittau.

Gal kas zinot kur ta Roguly pasigaut ? miestas nesvarbu, kantrybes neturiu skambinet.
Iš daugiau nei 40 nukentėjusių žmonių, kiek žinau, į policiją kreipėsi vos vienas asmuo. Kai lietuviškas pasyvumas ima viršų, įmonė su klientais gali daryti ką tik nori. :-)
Pastovus Klientas 2014-10-23 12:46:00
Aš gavau savo siuntą pirmadienį. O suformavęs sąskaitą buvau Spalio 02d. Atsiunte per DPD į atsiėmimo punktą Kaune..O iš jų gavau trumpą žinutę per Skype, kad ''siuntos bus rytoj'' va toks bendravimas. Dar liko mano keletą siuntų pas juos už kokius 500lt...Bet jau didžiąją dalį atgavau, tai nors ne taip gruzas:) Susisiekti neįmanoma nei per kur... Kiek jau pareiškimų yra parašyta ant šitų eferistų? Galvoju ar man prisidėti prie dar vieno pareiškimo...
Jis galvoja kad UK tai niekas negręsia jam....
O kaip ten su saskaitu formavimu. Nes as uzregistravau siunta gavau koduka i pasta bet ivedus ju puslapi buyuk.lt pagal ta numerti siuntos neranda. Tikriausiai su svetaine jie nedirba kas neseniai siunta uzregistravo. Nes registravau siunta ir pirkau 2014.10.08. Kur ten rodo kad siunta LT ar Uk ju sistemoje
Jis galvoja kad UK tai niekas negręsia jam....
Sveiki. Buyde.lt nereaguoja. Pas juos 5strigo mano 200 EUR siunta iš Vokietijos. Gal žinote kas vyksta?
Skaiciu nepamenu, bet zinau, kad putinu g. cia nuo miesto pervaziavus 2 ziedus toliau posukis i kaire. Ten dideles patalpos matyt jie nuomavosi, nes yra ir daugiau zmoniu, kurie sandeliuoja prekes. Paklausus ukvedzio jis atsake, kad jau gal daugiau nei pora savaiciu cia jie neatvaziuoja.
Mantas 2014-10-21 09:32:31
Buvau vakar pas juos Alytuje. Viskas uzrakinta, nieko nera. Jauciu, kad tai geruoju nesibaigs. : (
O kokiu adresu buvote? Ar tuo kur pateikta puslapyje (tuo adresu jų jau senai nėra), ar kokiu kitu? Jei kas žinote, parašykite naują adresą
Sveiki, jei dar to nedarėte - susisiekite su mumis info@tarpink.lt, apšviesime žiniomis apie situaciją, bei galėsite prisijungti prie kreipimosi į teisėsaugą.
Tai kokiu yra naujienu del buyuk.lt. Kaip galima su jais susisiekti ar Alytuje kas nors yra gyvas?
BuyUK Klientas 2014-10-18 17:36:11
Sveiki, as gavau paskutines dvi savo siuntas is UK kuriu verte buvo 3500LT vakar.
Dar nesu gaves is vokietijos dvieju siuntu kuriu verte virs 1000LT, bet jau netikiu kad gausiu.
As kaip itariu kazkur dingo ju siuntos arba buvo arestuotos vokietijoj, gal kazkas is klientu kazkas nelegalaus siunte per juos... nebuvo kur dingt kaip tik uzsidaryt jiems... Paskutine ju zinute man i skaipa buvo tokia kad is UK siuntas gausiu ryt, o nuo lapkricio pirmos uzsidarome.. Bet aisku vis viliuosi kad dar gausiu tas siuntas ir vokietijos. Butu normalus zmones paaiskintu kokia pas juo situacija ar viesai ar privaciai klientams, , , Ignoruoti labai prastas pasirinkimas... maciau facebook paskyra buyuk jau nebeveikia, puslapis uzdarytas... Uzuojauta tiems kas negave vertingu siuntu... va ir pasitikek: Buyuk Patikimas Tarpininkas Mūsų vertybės - atsakingumas, profesionalumas, patikimumas ir komandinis darbas. :))))
O kaip tu vakar siuntas atsiemei? Atsiemei ju ofise ar kaip? Nes 2014.10.08 uzsiakiau siunta is UK ir nezinau ar ja gausiu ar man ja vaziuoti i Alytu atsiimti ar i policija eiti?
Dzūkas 2014-10-17 13:23:50
Buvau šiandien pas juos kontoroje Alytuje. Nieko nėra, jokio darbuotojo. Vaikinuko, kuris anksčiau atidavinėjo siuntas, telefonas išjungtas. Svetainė nebeveikia. Įmonės savininkas - Anglijoje, telefonas taipogi išjungtas. Man nugaravo pora siuntų. Gerai, kad nedidelės vertės, nes čia kai paskaičiau komentarų su toookiais skaičiais... Įmonei turbūt šakės, patariu kuo greičiau kreiptis į atitinkamas instancijas.
O iš kur žinai kad įmonės savininkas Anglijoje? Svetaine lyg tais atsigavo. O koks tikslus imones Alytuje atsiemimo adresas? Plius kaip matei jog nieko ofise nera?

Corpus A (PASTATŲ ŪKIO VALDYMAS/VALYMO PASLAUGOS)
Adresas: Gabijos g. 30, LT-06100 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, kita veikla, komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Ainava
Adresas: Laisvės pr. 121, LT-06120 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, popierius, jo gaminiai, švaros, valymo paslaugos.
Krištoliniai vandenys (Vandens filtrai Aquafilter)
Adresas: Žeimenos g. 81, LT-50111 Kaunas.
Veiklos sritys: santechnika, vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.

Turizmo įstatymo nuostatos sustiprins turistų apsaugą
Turizmo įstatymo nuostatos sustiprins turistų apsaugą 10-30 08:27
Ūkio ministerija informuoja, kad nuo š. m. lapkričio 1 d. įsigalioja Turizmo įstatymo pakeitimai, kurie sustiprins kelionių organizatorių priežiūrą, aiškiau nustatys jų atsakomybę...
Užteršto oro pasaulis
Užteršto oro pasaulis 10-30 18:40
Ketvirtadienio rytą vilniečiai išvydo saulėtą, bet neįprasto smogo nuklotą sostinę. Į darbus besirenkantys miestiečiai prabilo apie naujas laikinas langų ir balkonų varstymo taisykles, o...
Kauno aerodrome susikerta verslo, paveldosaugos ir politikos interesai
Kauno aerodrome susikerta verslo, paveldosaugos ir politikos interesai 10-30 16:40
Kitąmet 100 metų minėsiančiame paveldo objekte - Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome - sudaromos kliūtys naujam verslui vystyti, o į angarų pastatymą apie 1 mln. Lt investavę aviatoriai negali...

Ar tikitės mažesnių dujų kainų pastačius SDG terminalą?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

NASDAQ OMX 42,43 +1,46%