Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Buvau vakar pas juos Alytuje. Viskas uzrakinta, nieko nera. Jauciu, kad tai geruoju nesibaigs. : (
Sveiki, jei dar to nedarėte - susisiekite su mumis info@tarpink.lt, apšviesime žiniomis apie situaciją, bei galėsite prisijungti prie kreipimosi į teisėsaugą.
Tai kokiu yra naujienu del buyuk.lt. Kaip galima su jais susisiekti ar Alytuje kas nors yra gyvas?
BuyUK Klientas 2014-10-18 17:36:11
Sveiki, as gavau paskutines dvi savo siuntas is UK kuriu verte buvo 3500LT vakar.
Dar nesu gaves is vokietijos dvieju siuntu kuriu verte virs 1000LT, bet jau netikiu kad gausiu.
As kaip itariu kazkur dingo ju siuntos arba buvo arestuotos vokietijoj, gal kazkas is klientu kazkas nelegalaus siunte per juos... nebuvo kur dingt kaip tik uzsidaryt jiems... Paskutine ju zinute man i skaipa buvo tokia kad is UK siuntas gausiu ryt, o nuo lapkricio pirmos uzsidarome.. Bet aisku vis viliuosi kad dar gausiu tas siuntas ir vokietijos. Butu normalus zmones paaiskintu kokia pas juo situacija ar viesai ar privaciai klientams, , , Ignoruoti labai prastas pasirinkimas... maciau facebook paskyra buyuk jau nebeveikia, puslapis uzdarytas... Uzuojauta tiems kas negave vertingu siuntu... va ir pasitikek: Buyuk Patikimas Tarpininkas Mūsų vertybės - atsakingumas, profesionalumas, patikimumas ir komandinis darbas. :))))
O kaip tu vakar siuntas atsiemei? Atsiemei ju ofise ar kaip? Nes 2014.10.08 uzsiakiau siunta is UK ir nezinau ar ja gausiu ar man ja vaziuoti i Alytu atsiimti ar i policija eiti?
Dzūkas 2014-10-17 13:23:50
Buvau šiandien pas juos kontoroje Alytuje. Nieko nėra, jokio darbuotojo. Vaikinuko, kuris anksčiau atidavinėjo siuntas, telefonas išjungtas. Svetainė nebeveikia. Įmonės savininkas - Anglijoje, telefonas taipogi išjungtas. Man nugaravo pora siuntų. Gerai, kad nedidelės vertės, nes čia kai paskaičiau komentarų su toookiais skaičiais... Įmonei turbūt šakės, patariu kuo greičiau kreiptis į atitinkamas instancijas.
O iš kur žinai kad įmonės savininkas Anglijoje? Svetaine lyg tais atsigavo. O koks tikslus imones Alytuje atsiemimo adresas? Plius kaip matei jog nieko ofise nera?
Jie net su programuotojais neatsiskaito, ignoruoja jau turbūt 3 sav., meluoja, tempia laika. Viena žinutę kurią gavau vakar tai grąsinimas teismais. :) Venkite jų, o nukentėją kreipkitės į atitinkamas institucijas, geriausia tai daryti bendrai.
O ii kurios salies tau uz 4000 turejo atvezti. ? Plius kaip gavai informacija jog pirmadieni atves? Nes prisiskambinti neimanoma ir i pasta neatraso
Pastovus Klientas 2014-10-16 14:07:21
Dingo kaip į balą. Turėjo pirmadienį pristatyti man siuntas.Nuo pirmadienio neina susisiekti...Siuntų vertė apie 4000lt. Nei vienas telefonas neatsako.Ar kas buvo Alytuje? Reik jam padaryti Linčo teismą:)))
O kas dėl pristatymo pirmadienį, tai buvo tik mažytis melas, beveik nepastebimas, didelėje BUYUK veiklos strategijoje :)
Pastovus Klientas 2014-10-16 14:07:21
Tai pasirodo su kažkuo dar bendrauna pasakoriai.Aš tai įmerkiau apie 1800 lt., ir galvok ką tik nori, jokio ryšio.
Tai ar kam pavyksta sukontaktuoti su BuyUk gal kas i Alytu buvote nuvaziave?
Nesulaukiu siuntu uz 5000lt. Ju adrese trackingai rodo kad gauti siuntiniai. Bet lietuvoje negaunu. Ignoruoja bet kokius kontaktus
Sveiki, pas Buyuk turime gausybę Vokietijoje užstrigusių siuntų. Jau ruošiame medžiagą kreipimuisi į policiją, siūlome tą patį padaryti visiems nukentėjusiems. Prireikus, su mumis galite susisiekti info@tarpink.lt
2 mėnesius negaunu siuntų, prekių vertė siekia beveik 7000lt! Neatsiliepia, neatrašo į emailą. Anksčiau rodos tokių problemų nebūdavo. Taip lengvai nepaliksiu, kreipsiuosi į teisininką.
Dingo siunta ~1500Lt vertes. Susisiekti neina.
Henry 2014-07-03 11:46:13
Užsakinėjau iš Vokietijos per buyde.lt
jų sandėlys gavo DE, paprašė pervesti už transportą į Lietuvą,
po pavedimo bendravimas baigėsi, jau 2 mėnesius negaunu jokių žinių,
skambinu iš skirtingu telefonų, sako tuoj perskambins ir patikslins, bet antrą kartą nebekelia.
Sukčiai, šaraškino kontora.
Nuostolis 1000LT

NEPRASIDĖKIT NES APGAUS!
o išieškot vargu ar eis, nes jų statusas MB (mažoji bendrija), kuri neturi kuo atsakyti.
Tokie jau tie lietuviai aferiūgos...
ir mano panašiai du siuntiniai maždaug už 1000 Lt dingo, telefonu nebeatsiliepia. Gal reikėtų visiems kooperuotis ir bylinėtis su juo, o ne po vieną.
Užsakinėjau iš Vokietijos per buyde.lt
jų sandėlys gavo DE, paprašė pervesti už transportą į Lietuvą,
po pavedimo bendravimas baigėsi, jau 2 mėnesius negaunu jokių žinių,
Sukčiai, šaraškino kontora.
Nuostolis 1000LT

NEPRASIDĖKIT NES APGAUS!
Tokie jau tie lietuviai aferiūgos...
Juozas 2014-03-05 18:48:13
Nekelia ragelio, visad veluoja siuntos...
ragelio nekelia tai ne naujiena, paskambini is kito nr tai pakelia

Siekis: spartusis internetas – kiekvienuose namuose
Siekis: spartusis internetas – kiekvienuose namuose 10-20 15:05
„Lietuva plačiajuosčio ryšio plėtros srityje demonstruoja ne tik dideles ambicijas, bet ir puikius rezultatus. Bazinis plačiajuostis internetas jau dengia 99 proc. šalies...
Maskvoje žuvo prancūzų naftos milžinės vadovas
Maskvoje žuvo prancūzų naftos milžinės vadovas 10-21 07:28
Naktį iš pirmadienio į antradienį Maskvoje žuvo Christophe’as de Margerie, Prancūzijos naftos kompanijos "Total" vadovas, rašo BBC.
Rusijos ir Ukrainos dujų sandorio gali užtekti žiemai
Rusijos ir Ukrainos dujų sandorio gali užtekti žiemai 10-21 07:04
385 USD už 1.000 kubinių metrų – tokia kaina pagal preliminarų susitarimą Ukraina pirks 5 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų iš Rusijos. Susitarimas turėtų būti patvirtintas antradienį Briuselyje...

Ar jau laikas atšaukti sankcijas Rusijai?

Eilinį kartą pametei reikiamą kontaktinę informaciją? Mes ją išsaugojome!
Sužinok daugiau!
UAB Baltic master