Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Nežinau kaip sekėsi parašiusiems pareiškimus, bet jei su buyuk ir toliau nepavyks susisiekti. Ko gero, vienintelis variantas - taip pat parašyti pareiškimą (dėl sukčiavimo arba vagystės). Ir tai reikėtų daryti Alytuje. Tegul ieško buyuk darbuotojų, pažįstamų, giminaičių. Mieste vos 50-60 000 gyventojų, tikrai ras.
lygiai ta pati situacija ir pas mane - bandziau sukontaktuoti keliais ju skelbtais nr, bet nieko.
kad savininkui kazkas atsitiko - nelabai tiketina, nes paskutiniu metu is ju atrasydavo (tiesa, nepasizymedavo mandagumu) vaikinukas prisistates Povilu, tad faktas kad ju yra ne vienas, ir net kazkokio ivykio atveju butu kitas zmogus. siuo atveju visi dingo kaip i bala, isjunge visus numerius ir turbut tikisi kad viskas ramiai nurims.
jei kazkas is ju atsirastu tai del pristatymo tai cia maziausiai problema, tiksliau problemos yra kazkur kitur.

p.s. tikriausiai kaip ir visi, pagooglinau tai Rogulio vardu imoniu buvo pristeigta keletas, is ko darau isvada kad vietiniams atkasti ji/juos neturetu buti sunku

vakare reiks pagalvoti ka ir kaip daryti toliau
mindaugas2 2014-12-18 14:06:06
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
Perkasęs internetą radau gerą žmogų, kuris pažįsta kitą gerą žmogų, kuris dirbo buyuk. Per juos gavau kitur neskalbiamą numerį Anglijoje. Bet tuo numeriu niekas neatsiliepia ir įsijungia balso paštas. Skambinau į 2 angliškus numerius, mažiausiai 3 lietuviškus, parašiau sms, laiškus į kelis paštus, facebook. linkedin, taip pat žinutes žmonėms, kurie yra negavusiųjų facebook grupėje. Kol kas tyla.

Tikiu kad galbūt siuntų prisikaupė daug, verslas nesusiklostė, liūdna ir t.t. Bet labai stebiuosi kaip galima palikti veikiantį puslapį su veikiančia registracija ir vos pastebimu pranešimu kad veikla nutraukiama. Taip pat nejaugi taip sunku pranešti kada galėtų išsiųsti. Tuo labiau mano atveju tereikia paskambinti į UPS, atvykus kurjeriui perrašyti atsiustą adresą į važtaraštį ir parašyti žinutę su sekimo numeriu.

Bręsta mintis kad buyuk savininkui kažkas nutiko, arba jis tiesiog džiaugiasi gautomis dovanomis (mūsų siuntomis) ir mano kad Anglijoje jo niekas nepasieks. Be reikalo. Nepatenkintų yra daug ir niekas nepamirš. Skaičiau kad jau yra parašiusių pareiškimus policijai. Stengiuosi išspręsti taikiai, bet pabendraučiau su kuo nors iš jų.

Šioje situacijoje reikėtų nors pranešti kad siuntos yra ir kada bus išsiųstos arba kad jas galima pasiimti patiems. Manau daugelis sutiktų patys organizuoti pristatymą arba susijungti ir organizuoti vieną bendrą. Mano numerį matote ankstesniuose komentaruose, visi suinteresuoti galite skambinti.
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
mindaugas2 2014-12-18 12:43:23
ooo, pasirodo ne as vienas laukiantis siuntos... pries dvi sav zadejo issiusti, dar paklause pasto terminalo adreso ir dingo kaip i vandeni......
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?
Taip, mano.
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?
saulius 2014-12-13 20:32:47
Sveiki, pradangino ir mano siunta. Parasiau pareiskima i policija, ziuresim kaip cia bus.
Galima su jumis susisiekti, turite kokių nors naujienų?
8 674 325 71
saulius 2014-12-13 20:32:47
aš bandau susisiekti visais įmanomais būdais ir prašau išsiųsti siuntą mano sąskaita per UPS. Kol kas jokio atsakymo negavau.
kaip su jumis galima susisiekti? 8 674 325 71
Sveiki, i mano meilus jie taip pat nieko neatraso jau kuris laikas, tai noreciau jungtis prie grupes rasanciu pareiskima. Laukiu nurodymu kur tureciau kreiptis. Aciu
s.tr 2014-11-07 08:20:05
nieko jie nedaro, pamirskit pas pasakas, siandien paskutine diena gauti siuntom, pirmadieni rasomas pareiskimas, yra 5 zmones nukenteje, rasykit dar kas jungiates prie bendro pareiskimo.
Sveiki, taip pat negaunu siuntinio is buyuk.lt noreciau prisijungti prie bendro pareiskimo. Kaip galeciau su jumis susisiekti?
Ar bandet kas vaziuoti jo ieskoti situo adresu?

Įmonės kodas 303051280
Vadovas Mantas Rogulis, direktorius
Adresas Sudvajų g. 22-13, LT-63100 Alytus
Kaip reikia prisijungti del bendro pareiskimo? Esu negaves vienos siuntos.
Tai jūs ponas geriau parašykit, kaip jums pavyko atsiimti siuntą ? Nes čia šimtai apgautų, laukiančių žmonių sėdi nežinomybėje, o jūs kažkaip stebuklingai atsiėmėt. Tai kaip gi ?
as kaip mokejau taip ir issigaudziau o tu tik sneket nesamones tesugebi ir vis buksuoji ant vietos. kalbi tipo tu ten ji gaudysi po metu ar kitu - nu pats pagalvok kaip juokingai skamba kai vienam komentare rasai kad gaudysi ten anglijoj ar kur o kitam kad jau pareiskimas priduotas. ar cia tu taip spaudima darai BuyUK ?
nevisi durni tikrai ne, bet tu tai mazu maziausiai truputi keistas.
cia mano paskutinis komentaras - daugiau i diskusijas su tavim nesileisiu, jei noresi atsikirst kalbek bent faktais o ne apie sparnus ir panasei, as ribos neperzengiu tai ir tu neperzenk.
blogis 2014-11-19 22:35:44
Nu as tikrai nesu ponas Rogulis ir siunta pasemiau be problemu. Turi mano varda pavarde email'e (i kuri beje tau sunku buvo atrasyt), tai jei nori gali ir man atvirute parasyt, nes matau megsti rasyt - jau dukart paminejei kad pareiskima parasei (tarsi kam butu idomu).
Tai dabar jau su sparnais, ane? Kai paciam dege uzpakalis, tai Roguli zadejau issigaudyt, o dabar, kai siunta atgavai, tai jau visi aplink durni pasidare. Paziureciau, kaip giedotum, jei tavo 2500 - 3000 Lt vertes siunta kabetu ant nezinomybes kabliuko. Turbut ne apie Kaledas ir sveikinimus mintys suktusi...
blogis 2014-11-18 13:08:59
jus kaledines atvirutes rasykit o ne pareiskimus. siunta atgavau ir be jokiu apsirasymu.
nu tu nerasinek nesamoniu, paprasti zmogeliai cia neuzklysta, niekas jokios info neiesko apie gerai dirbancias imones. Ar ne pats busi Rogulis? tada tikiu, kad prekes atsemei.
To s.tr 2014-11-18 00:08:08
Mazu maziausiai bauda, o siaip baudziamoji atsakomybe uz svetimo turto paisavinima gresia, as siandien jau su teisininkais perkalbejau, nes planuoju jungtis prie nukentejusiuju. Jeigu pats pirkai ir turi visus tai irodancius dokumentus ir/ar mokejimo patvirtinimus, daiktas/preke/siuntinys yra TAVO, o MB Buyuk, kuriai buvo sumoketa uz siuntinio pristatyma, taciau TAVO siuntinio TAU ji nepristate, yra VAGIS.
taip, cia yra prekes vagyste. O susirasinejimai emeilais taip pat yra irodymas, netrinkit jokiu susirasinejimu. Man jie pazadejo issiuti ir neissiunte, pripazysta, kad prekes turi. Ech, kaip as noreciau atsiimti pats, primokeciau uz tokia galimybe.

Veiklos sritys: buities technika, remontas, interneto parduotuvės, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos, ofisų įranga, prekybos įranga, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Floravitas
Adresas: Jogailos g. 13/1, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai, daržininkystė, sodininkystė, gėlės ir dekoratyviniai augalai, interneto parduotuvės.

Baltic Master Kalėdinis sveikinimas
Baltic Master Kalėdinis sveikinimas 12-15 09:10
Džiaugiasi kepyklos, džiaugiasi gamyklos, džiaugias restoranai ir pietų valgyklos. Ūžia šildytuvai, oro gaivintuvai.Skamba peiliai, burzgia šaldytuvai.Jei ne „Baltic Master"...
Išėjo, nes nepasijuto depolitizuotas
Išėjo, nes nepasijuto depolitizuotas 12-21 05:13
Nuo Arvydo Arnašiaus paskyrimo "Investuok Lietuvoje" vadovu iki jo atsistatydinimo praėjo vos du su puse mėnesio. Apie pasitraukimo priežastis p. Arnašius kalba neapibrėžtai – šis darbas esą...
Vakarų inovatoriams – besivystančio pasaulio iššūkis
Vakarų inovatoriams – besivystančio pasaulio iššūkis 12-20 18:18
Augančios rinkos pagal investicijas į inovacijas sparčiai mažina atsilikimą nuo Vakarų. Kinija jau 2019 m. į tyrimus ir plėtrą investuos daugiausia pasaulyje. Dabartinės tendencijos skatina...

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Red Hat 68,04 +10,63%