Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Sveiki, matau, kad Rogulis ne tik mums skolingas. Uz nuoma nesumokejes dar nuo 2013 metu. Bandem per skolu isieskotojus issiiekoti, nieko gero, nei turto, nei pinigu. Gal kas zinot kaip jie uzsidare - bankrota paskelbe ar dar kazkaip. Nes reiketu tada dokumentus i teisma ruosti, kad skola priteistu sitam Roguliui.
2 Melitonas-->kol kas visi kovoja (ar dar tik masto kaip ta daryti) ir bando teisybės ieškoti individualiai.....
Dingo mano siuntiniai, kuriuos jie prieš porą mėnesių gavo pas save Anglijoje - rodo ju sistemoje, kad užregistruota. Kokiu būdu dabar su jais susisiekti/kovoti/atgauti siuntas? Gal jau vyksta teismai kokie nors? +37068422790
sveiki, gavau atsakyma is Alytaus policijos, panasu kaip ir saulius, kad apklause Sudvaju 22-13 buto savininka, tas atseit buta isnuomaves, o apie buyuk nieko nezino. ir dar parase kad Rogulis ju duomenimis gyvena UK
isvada tokia kad ikiteismini tyrima pradeti atsisako (kol kas!) bet as sita spprendima skusiu. laiko liko nedaug, reikia surasyti viska ir issiusti jiems atgal.
o siaip, rasykit visi, gal persvarstys is naujo ir imsis aktyvesniu veiksmu :)
sveiki, gavau atsakyma is policijos, kad susisiekti su direktorium nepavyksta, o ju veikloje nusikaltimo neizvelgia, nes oficialiai yra paskelbe kad uzsidaro nuo spalio men. Parasiau pareiskima ir anglijoje, is ten dar jokio atsakymo. Manau kad ragas musu siuntom : ((
Negaunu siuntos>2 mėn. Susisiekti nepavyksta, įvykį traktuoju, kaip vagystę ir sukčiavimą. Parašiau ir aš pareiškimą per epolicija.lt. Žiūrėsiu, kas bus toliau. Manau, kuo daugiau skundų iš nukentėjusių, tuo didesnė tikimybė iškelti bylą ir atsiteisti.
Kaip sekasi su siuntu atsiemu gal kaskam pavyko ismusti siunta ir gali pasidalinti patirtimi kaip tai pavyko?
išssiųstas pareiškimas į epolicija.lt, lauksiu atsakymo iš jų.
taip pat, jeigu kas nors turit naujos info ----> parašykite čia.
Nežinau kaip sekėsi parašiusiems pareiškimus, bet jei su buyuk ir toliau nepavyks susisiekti. Ko gero, vienintelis variantas - taip pat parašyti pareiškimą (dėl sukčiavimo arba vagystės). Ir tai reikėtų daryti Alytuje. Tegul ieško buyuk darbuotojų, pažįstamų, giminaičių. Mieste vos 50-60 000 gyventojų, tikrai ras.
lygiai ta pati situacija ir pas mane - bandziau sukontaktuoti keliais ju skelbtais nr, bet nieko.
kad savininkui kazkas atsitiko - nelabai tiketina, nes paskutiniu metu is ju atrasydavo (tiesa, nepasizymedavo mandagumu) vaikinukas prisistates Povilu, tad faktas kad ju yra ne vienas, ir net kazkokio ivykio atveju butu kitas zmogus. siuo atveju visi dingo kaip i bala, isjunge visus numerius ir turbut tikisi kad viskas ramiai nurims.
jei kazkas is ju atsirastu tai del pristatymo tai cia maziausiai problema, tiksliau problemos yra kazkur kitur.

p.s. tikriausiai kaip ir visi, pagooglinau tai Rogulio vardu imoniu buvo pristeigta keletas, is ko darau isvada kad vietiniams atkasti ji/juos neturetu buti sunku

vakare reiks pagalvoti ka ir kaip daryti toliau
mindaugas2 2014-12-18 14:06:06
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
Perkasęs internetą radau gerą žmogų, kuris pažįsta kitą gerą žmogų, kuris dirbo buyuk. Per juos gavau kitur neskalbiamą numerį Anglijoje. Bet tuo numeriu niekas neatsiliepia ir įsijungia balso paštas. Skambinau į 2 angliškus numerius, mažiausiai 3 lietuviškus, parašiau sms, laiškus į kelis paštus, facebook. linkedin, taip pat žinutes žmonėms, kurie yra negavusiųjų facebook grupėje. Kol kas tyla.

Tikiu kad galbūt siuntų prisikaupė daug, verslas nesusiklostė, liūdna ir t.t. Bet labai stebiuosi kaip galima palikti veikiantį puslapį su veikiančia registracija ir vos pastebimu pranešimu kad veikla nutraukiama. Taip pat nejaugi taip sunku pranešti kada galėtų išsiųsti. Tuo labiau mano atveju tereikia paskambinti į UPS, atvykus kurjeriui perrašyti atsiustą adresą į važtaraštį ir parašyti žinutę su sekimo numeriu.

Bręsta mintis kad buyuk savininkui kažkas nutiko, arba jis tiesiog džiaugiasi gautomis dovanomis (mūsų siuntomis) ir mano kad Anglijoje jo niekas nepasieks. Be reikalo. Nepatenkintų yra daug ir niekas nepamirš. Skaičiau kad jau yra parašiusių pareiškimus policijai. Stengiuosi išspręsti taikiai, bet pabendraučiau su kuo nors iš jų.

Šioje situacijoje reikėtų nors pranešti kad siuntos yra ir kada bus išsiųstos arba kad jas galima pasiimti patiems. Manau daugelis sutiktų patys organizuoti pristatymą arba susijungti ir organizuoti vieną bendrą. Mano numerį matote ankstesniuose komentaruose, visi suinteresuoti galite skambinti.
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
mindaugas2 2014-12-18 12:43:23
ooo, pasirodo ne as vienas laukiantis siuntos... pries dvi sav zadejo issiusti, dar paklause pasto terminalo adreso ir dingo kaip i vandeni......
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?
Taip, mano.
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?
saulius 2014-12-13 20:32:47
Sveiki, pradangino ir mano siunta. Parasiau pareiskima i policija, ziuresim kaip cia bus.
Galima su jumis susisiekti, turite kokių nors naujienų?
8 674 325 71
saulius 2014-12-13 20:32:47
aš bandau susisiekti visais įmanomais būdais ir prašau išsiųsti siuntą mano sąskaita per UPS. Kol kas jokio atsakymo negavau.
kaip su jumis galima susisiekti? 8 674 325 71
Sveiki, i mano meilus jie taip pat nieko neatraso jau kuris laikas, tai noreciau jungtis prie grupes rasanciu pareiskima. Laukiu nurodymu kur tureciau kreiptis. Aciu
s.tr 2014-11-07 08:20:05
nieko jie nedaro, pamirskit pas pasakas, siandien paskutine diena gauti siuntom, pirmadieni rasomas pareiskimas, yra 5 zmones nukenteje, rasykit dar kas jungiates prie bendro pareiskimo.
Sveiki, taip pat negaunu siuntinio is buyuk.lt noreciau prisijungti prie bendro pareiskimo. Kaip galeciau su jumis susisiekti?

1A.LT (www.1a.lt)
Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Veiklos sritys: buities technika, remontas, interneto parduotuvės, kanceliarijos prekės, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos, ofisų įranga, prekybos įranga, sporto, turizmo reikmenys, šviesos sistemos, šviestuvai, vaikų prekės, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Veiklos sritys: buities technika, remontas, interneto parduotuvės, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos, mažmeninė prekyba, ofisų įranga, prekybos įranga, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Floravitas
Adresas: Jogailos g. 13/1, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai, daržininkystė, sodininkystė, gėlės ir dekoratyviniai augalai, interneto parduotuvės.
ODELITA (E-galanterija)
Adresas: Kalvarijų g. 168, LT-08206 Vilnius.
Veiklos sritys: galanterija, interneto parduotuvės, odos gaminiai.

Advokatų kontorų reitingai rūpi ne visiems
Advokatų kontorų reitingai rūpi ne visiems 01-31 14:45
Lietuvos verslininkai, spręsdami, su kuria teisinių paslaugų firma bendradarbiauti, dažnai vadovaujasi verslo partnerių ar tiesiog pažįstamų rekomendacijomis. O tarptautinės kompanijos pasitelkia...
Pasiekę kainų dugną žada greitą įkainių brangimą
Pasiekę kainų dugną žada greitą įkainių brangimą 01-31 14:09
2014 m. solidaus ne gyvybės draudimo rinkos augimo laukę draudikai pernai pavasarį pradėjo varžytuves dėl klientų ir metų pabaigoje skaičiavo kuklius rezultatus. Naujus metus pradedančių įmonių...
Kad sektųsi, tenka dirbti sunkiai, bet kad būtų smagu
Kad sektųsi, tenka dirbti sunkiai, bet kad būtų smagu 01-31 13:07
Broliai Saulius ir Aidas Dailidės, bene sėkmingiausiai veikiančios Lietuvos programinės įrangos kompanijos "Pixelmator Team" įkūrėjai, pernai išleidę paveikslėlių redaktoriaus "Pixelmator" versiją...

Kokį telefoną turite?

Teamgate
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Google 534,52 +4,67%