Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Iš daugiau nei 40 nukentėjusių žmonių, kiek žinau, į policiją kreipėsi vos vienas asmuo. Kai lietuviškas pasyvumas ima viršų, įmonė su klientais gali daryti ką tik nori. :-)
Pastovus Klientas 2014-10-23 12:46:00
Aš gavau savo siuntą pirmadienį. O suformavęs sąskaitą buvau Spalio 02d. Atsiunte per DPD į atsiėmimo punktą Kaune..O iš jų gavau trumpą žinutę per Skype, kad ''siuntos bus rytoj'' va toks bendravimas. Dar liko mano keletą siuntų pas juos už kokius 500lt...Bet jau didžiąją dalį atgavau, tai nors ne taip gruzas:) Susisiekti neįmanoma nei per kur... Kiek jau pareiškimų yra parašyta ant šitų eferistų? Galvoju ar man prisidėti prie dar vieno pareiškimo...
Jis galvoja kad UK tai niekas negręsia jam....
O kaip ten su saskaitu formavimu. Nes as uzregistravau siunta gavau koduka i pasta bet ivedus ju puslapi buyuk.lt pagal ta numerti siuntos neranda. Tikriausiai su svetaine jie nedirba kas neseniai siunta uzregistravo. Nes registravau siunta ir pirkau 2014.10.08. Kur ten rodo kad siunta LT ar Uk ju sistemoje
Jis galvoja kad UK tai niekas negręsia jam....
Sveiki. Buyde.lt nereaguoja. Pas juos 5strigo mano 200 EUR siunta iš Vokietijos. Gal žinote kas vyksta?
Skaiciu nepamenu, bet zinau, kad putinu g. cia nuo miesto pervaziavus 2 ziedus toliau posukis i kaire. Ten dideles patalpos matyt jie nuomavosi, nes yra ir daugiau zmoniu, kurie sandeliuoja prekes. Paklausus ukvedzio jis atsake, kad jau gal daugiau nei pora savaiciu cia jie neatvaziuoja.
Mantas 2014-10-21 09:32:31
Buvau vakar pas juos Alytuje. Viskas uzrakinta, nieko nera. Jauciu, kad tai geruoju nesibaigs. : (
O kokiu adresu buvote? Ar tuo kur pateikta puslapyje (tuo adresu jų jau senai nėra), ar kokiu kitu? Jei kas žinote, parašykite naują adresą
Sveiki, jei dar to nedarėte - susisiekite su mumis info@tarpink.lt, apšviesime žiniomis apie situaciją, bei galėsite prisijungti prie kreipimosi į teisėsaugą.
Tai kokiu yra naujienu del buyuk.lt. Kaip galima su jais susisiekti ar Alytuje kas nors yra gyvas?
BuyUK Klientas 2014-10-18 17:36:11
Sveiki, as gavau paskutines dvi savo siuntas is UK kuriu verte buvo 3500LT vakar.
Dar nesu gaves is vokietijos dvieju siuntu kuriu verte virs 1000LT, bet jau netikiu kad gausiu.
As kaip itariu kazkur dingo ju siuntos arba buvo arestuotos vokietijoj, gal kazkas is klientu kazkas nelegalaus siunte per juos... nebuvo kur dingt kaip tik uzsidaryt jiems... Paskutine ju zinute man i skaipa buvo tokia kad is UK siuntas gausiu ryt, o nuo lapkricio pirmos uzsidarome.. Bet aisku vis viliuosi kad dar gausiu tas siuntas ir vokietijos. Butu normalus zmones paaiskintu kokia pas juo situacija ar viesai ar privaciai klientams, , , Ignoruoti labai prastas pasirinkimas... maciau facebook paskyra buyuk jau nebeveikia, puslapis uzdarytas... Uzuojauta tiems kas negave vertingu siuntu... va ir pasitikek: Buyuk Patikimas Tarpininkas Mūsų vertybės - atsakingumas, profesionalumas, patikimumas ir komandinis darbas. :))))
O kaip tu vakar siuntas atsiemei? Atsiemei ju ofise ar kaip? Nes 2014.10.08 uzsiakiau siunta is UK ir nezinau ar ja gausiu ar man ja vaziuoti i Alytu atsiimti ar i policija eiti?
Dzūkas 2014-10-17 13:23:50
Buvau šiandien pas juos kontoroje Alytuje. Nieko nėra, jokio darbuotojo. Vaikinuko, kuris anksčiau atidavinėjo siuntas, telefonas išjungtas. Svetainė nebeveikia. Įmonės savininkas - Anglijoje, telefonas taipogi išjungtas. Man nugaravo pora siuntų. Gerai, kad nedidelės vertės, nes čia kai paskaičiau komentarų su toookiais skaičiais... Įmonei turbūt šakės, patariu kuo greičiau kreiptis į atitinkamas instancijas.
O iš kur žinai kad įmonės savininkas Anglijoje? Svetaine lyg tais atsigavo. O koks tikslus imones Alytuje atsiemimo adresas? Plius kaip matei jog nieko ofise nera?
Jie net su programuotojais neatsiskaito, ignoruoja jau turbūt 3 sav., meluoja, tempia laika. Viena žinutę kurią gavau vakar tai grąsinimas teismais. :) Venkite jų, o nukentėją kreipkitės į atitinkamas institucijas, geriausia tai daryti bendrai.
O ii kurios salies tau uz 4000 turejo atvezti. ? Plius kaip gavai informacija jog pirmadieni atves? Nes prisiskambinti neimanoma ir i pasta neatraso
Pastovus Klientas 2014-10-16 14:07:21
Dingo kaip į balą. Turėjo pirmadienį pristatyti man siuntas.Nuo pirmadienio neina susisiekti...Siuntų vertė apie 4000lt. Nei vienas telefonas neatsako.Ar kas buvo Alytuje? Reik jam padaryti Linčo teismą:)))
O kas dėl pristatymo pirmadienį, tai buvo tik mažytis melas, beveik nepastebimas, didelėje BUYUK veiklos strategijoje :)
Pastovus Klientas 2014-10-16 14:07:21
Tai pasirodo su kažkuo dar bendrauna pasakoriai.Aš tai įmerkiau apie 1800 lt., ir galvok ką tik nori, jokio ryšio.
Tai ar kam pavyksta sukontaktuoti su BuyUk gal kas i Alytu buvote nuvaziave?
Nesulaukiu siuntu uz 5000lt. Ju adrese trackingai rodo kad gauti siuntiniai. Bet lietuvoje negaunu. Ignoruoja bet kokius kontaktus

Krištoliniai vandenys (Vandens filtrai Aquafilter)
Adresas: Žeimenos g. 81, LT-50111 Kaunas.
Veiklos sritys: santechnika, vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.

Didžiausią rūpestį kelia geopolitinė rizika
Didžiausią rūpestį kelia geopolitinė rizika 10-24 10:26
Lietuvoje veikiančios finansų įstaigos pastaruosius dvejus metus didžiausia rizika laikiusios užsitęsusį mažų palūkanų laikotarpį, dabar labiausiai nerimauja dėl įtemptos geopolitinės padėties...
Cameronas atsisako ES sumokėti 2,1 mlrd. Eur iki gruodžio 1 d.
Cameronas atsisako ES sumokėti 2,1 mlrd. Eur iki gruodžio 1 d. 10-24 18:16
Premjeras Davidas Cameronas pabrėžia, kad Jungtinė Karalystė nemokės 2,1 mlrd. Eur, kurių iš jos reikalauja Europos Sąjunga, rašo BBC.
Estija ir Suomija vis dar nori SkGD terminalo
Estija ir Suomija vis dar nori SkGD terminalo 10-24 17:50
Nepaisydami nesekmės užsitikrinant finansnę ES paramą, Suomijos ir Estijos ministrai pirmininkai ketvirtadienį ES viršūnių susitikimo metu atskirai susitiko aptarti ir suskystintų gamtinių dujų...

Ar jau laikas atšaukti sankcijas Rusijai?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Caterpillar 99,27 +4,97%