Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
blogis 2014-11-19 22:35:44
Nu as tikrai nesu ponas Rogulis ir siunta pasemiau be problemu. Turi mano varda pavarde email'e (i kuri beje tau sunku buvo atrasyt), tai jei nori gali ir man atvirute parasyt, nes matau megsti rasyt - jau dukart paminejei kad pareiskima parasei (tarsi kam butu idomu).
Tai dabar jau su sparnais, ane? Kai paciam dege uzpakalis, tai Roguli zadejau issigaudyt, o dabar, kai siunta atgavai, tai jau visi aplink durni pasidare. Paziureciau, kaip giedotum, jei tavo 2500 - 3000 Lt vertes siunta kabetu ant nezinomybes kabliuko. Turbut ne apie Kaledas ir sveikinimus mintys suktusi...
blogis 2014-11-18 13:08:59
jus kaledines atvirutes rasykit o ne pareiskimus. siunta atgavau ir be jokiu apsirasymu.
nu tu nerasinek nesamoniu, paprasti zmogeliai cia neuzklysta, niekas jokios info neiesko apie gerai dirbancias imones. Ar ne pats busi Rogulis? tada tikiu, kad prekes atsemei.
To s.tr 2014-11-18 00:08:08
Mazu maziausiai bauda, o siaip baudziamoji atsakomybe uz svetimo turto paisavinima gresia, as siandien jau su teisininkais perkalbejau, nes planuoju jungtis prie nukentejusiuju. Jeigu pats pirkai ir turi visus tai irodancius dokumentus ir/ar mokejimo patvirtinimus, daiktas/preke/siuntinys yra TAVO, o MB Buyuk, kuriai buvo sumoketa uz siuntinio pristatyma, taciau TAVO siuntinio TAU ji nepristate, yra VAGIS.
taip, cia yra prekes vagyste. O susirasinejimai emeilais taip pat yra irodymas, netrinkit jokiu susirasinejimu. Man jie pazadejo issiuti ir neissiunte, pripazysta, kad prekes turi. Ech, kaip as noreciau atsiimti pats, primokeciau uz tokia galimybe.
Manes jie nebestebina, parase emeila, paprase adreso kad isiustu mano prekes, daviau, nors noreciau atsiimti pats. Dingo vel. Pareiskimas priduotas, jei kas norite, kad prijungtu jusu pareiskima, rasykite man i emeila, duosiu tyrejo kontaktus. Nebesitikiu is ju nieko atgauti, bet nors bauda gaus.
Mano siunta buvo issiusta per DHL is JAV ir pastrigo JK muitineje, reikalinga sumoketi muito mokescius is siuntejo puses. Jau daugiau nei savaite niekas nepajuda is vietos, nes panasu, kad Mantui Roguliui iki mano siuntos kaip iki "tu sviesuliu". Taigi, Mantai, kreipiuosi tiesiai i jus (panasu, kad kartais atsiverciat sita saita), nes per jusu nurodytus kontaktus susisiekti neimanoma - prasau sutvarkyti visus su mano siuntos pristatymu susijusius reikalus, nes apmokejima is mano puses su visais paskaiciuotais mokesciais esat gaves is anksto.
rogulio numeris anglijoje +447440385528
pareskimas parasytas, duosiu zinot i sita foruma kas kaip vyksta
Modestas 2014-11-07 10:30:37
Buyuk.lt, mano viena siunta apmokėta prieš savaitę, bet sistemoje rašote, kad vis dar laukiate apmokėjimo. Emailu siunčiau mokėjimo patvirtinimą, jokio atsakymo negavau. Būčiau žinojęs, kad taip bus, nebūčiau siuntęs dar dviejų siuntų per jus, kurios turi jus pasiekti artimiausiu metu. Ar ir jas prarasiu? Nuostoliai bus tikrai nemaži. Laukiu atsakymo.
reikia tuo adresu kad kas nors is tavo pazystamu nuvaziuotu, ir perimtu is ten tiesiai, kazkas juk priima siuntas. Gal net pats Rogulis? paieskok ant greito kas galetu, ir jei kokios info butu, reikia skelbti ir padeti policijai.
BUYUK.LT 2014-11-04 07:19:52
Sveiki, visiems, kurie buvo suformavę sąskaitas ar susisiekę el. paštu siuntos iš naujojo adreso šiandien išsiųstos paskutinės siuntos. Iš senojo adreso bus penktadienį išsiųstos. Nes šoandieną iškeliavo iš UK. O Sauliau, kol nepradėsi bendrauti normaliai be gaidžių ir panašiai, tol su tavim nieks nebendraus ir tau nieks nieko nesiųs, nes gyvename ne zoologijos sode. Geros dienos. Jei dar ko kam trūksta, kreipkitės info@buyuk.lt
Buyuk, tai gal malonėsite atrašyti nors kartą? Kiek tik bandau susisiekti, jokio atsakymo.
asdf 2014-11-05 19:05:55
Ach, koks as naivus. Jau buvau net nudziuges is po cia pamatytos zinutes kad mane siuntos tikrai jau pasieks siandiena kadangi BUYUK pasisake kad visas nauju adresu gautas siuntas issiunte vakar... Zinoma kaip 3 savaites negavau jokios zinutes del siuntos is DPD siuntu tasko taip negavau ir siandiena... Beviltiska
kokie nuostoliai?
nieko jie nedaro, pamirskit pas pasakas, siandien paskutine diena gauti siuntom, pirmadieni rasomas pareiskimas, yra 5 zmones nukenteje, rasykit dar kas jungiates prie bendro pareiskimo.
Ai jo pamirsau paminet... Sakot susisiekt per info@buyuk.lt, jus ji bent skaitot? 3 savaites vos ne kekviena diena po laiskeli parasau, nieko, na taip greiciausiai labai uzsieme)
Kad tie pažadai labai jau nerealųs.
o, atsibudo kazkas. Reiks padaryt "screen capture" kaip as parasau 12 emeilu ir sulaukiu 1 atsakymo, kuris nieko nereiskia, tik patvirtinimas kad prekes turite, ka as ir taip zinau. Poto kaip isvadinu tuo kuo abu esat tada sulaukiu atsakymo su sypsenele. Ir priekaistai, kad as kazkaip blogai bendrauju. 3menesiai neatsiimu siuntu. 3 M-E-N-E-S-I-A-I!!! Cia ta firmiukste, kuri savo aprasyme turi gera anekdota:

Pirkdami BuyUK.lt nerizikuosite savo prekėmis, išleistais pinigais bei sutaupysite nemažai laiko, kadangi BuyUK.lt vykdo savo įsipareigojimus ir paiso sutartų terminų. Prekės iš Anglijos pasieks Jus kaip tik galima greičiau, todėl nepajusite didelio skirtumo tarp Lietuvos ir Anglijos elektroninių parduotuvių.
Aš ne Saulius, bet mano situacija panaši - O JŪS BENDRAUJANT PER info@buyuk.lt ? Man pasirodė, kad ne. Vengi atrašyt net į email. Kokį vardą sau lipini tokiu tave ir vadina.
O kaip dėl mano siuntos ? Sakei jau lietuvoje, apmokėjau persiuntimą, tada pradėjai prakaituoti, kad kažkoks MISTINIS kolega nepriskyrė mokėjimo todėl siuntos neišsiuntei, šiandien antradienis, o visa tai buvo penktadienį.... O gal visgi siunta dar tik pakeliui ?
Žinai nekeista, kad jūsų kontora užsidaro. Ten pas jus darbas niekada normaliai ir nevyko, per tiek metų apsimelavai irgi tikrai nemažai ir kokį rezultatą turi ? Jaučiu skauda vien nuo minties, kad gatvėj sutiksi kokį klientą ? Aš tai taikus žmogus linkiu tau sėkmės NAUJUOSE "viarsluosia", bet kiti kaip matau netoki draugiški.
Geros dienos

Corpus A (PASTATŲ ŪKIO VALDYMAS | VALYMO PASLAUGOS)
Adresas: Gabijos g. 30, LT-06100 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, kita veikla, komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Ainava
Adresas: Laisvės pr. 121, LT-06120 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, popierius, jo gaminiai, švaros, valymo paslaugos.
Krištoliniai vandenys (Vandens filtrai Aquafilter)
Adresas: Žeimenos g. 81, LT-50111 Kaunas.
Veiklos sritys: santechnika, vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.

JAV viceprezidentas pasmerkė Rusijos veiksmus
JAV viceprezidentas pasmerkė Rusijos veiksmus 11-21 19:13
JAV viceprezidentas Joe Bidenas penktadienį viešėdamas Kijeve pasmerkė Rusijos veiksmus Ukrainoje kaip nepriimtinus. Ponas Bidenas taip pat paragino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną laikytis...
Kinijos ir Draghio įsuktas ralis – be Baltijos biržų
Kinijos ir Draghio įsuktas ralis – be Baltijos biržų 11-21 17:19
Netikėtas Kinijos žingsnis ir Europos centrinio banko vadovo Mario Draghi komentarai penktadienį įsuko tikrą ralį Europos biržose. Deja, į vakarėlį neužsuko Baltijos biržos, tačiau makleriai...
Naujoji Ukrainos koalicija sutarė: NATO – svarbiausias šalies tikslas
Naujoji Ukrainos koalicija sutarė: NATO – svarbiausias šalies tikslas 11-21 15:43
Ukraina penkios proeuropietiškos partijos sutarė sudaryti koaliciją. Jos visos sutarė, kad svarbiausias Ukrainos tikslas – narystė NATO, skelbia "Radio Free Europe".

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Intel 35,95 +4,66%