Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Derinom del parvezimo daiktu, neparveze arba parsiveze greiciausei del saves, nuostolis koke 800 svaru. bandziau susisneketi graziuoju, ir visaip. ira net pokalbiu irasas kaip jie pripazysta kad tai ju kalte. nieko gero.
Jie dejo skersai ant jusu skundu, manau kad jus nieko nelaimesite. nebent griesciause bausme. maisas ant galvos ir tt. bet kas is to p*****s ir su maisu ant galvos p*****s nieko ce nepakeisi. o teisminiu keliu daugiau nervu kainuos nei naudos bus. Jai kas pagausite gyvus ismuskite dantis jiems uz 800 svaru apytiksliai ir uz mane - busiu dekingas.
ok, persikeliame su sia tema i Arno sukurta FB groupsa.
Sveiki, FB grupė jau senokai sukurta, dauguma narių dar iki pirmo sniego atsiėmė siuntas. Esant reikalui, visada galite prisijungti: www.facebook.com/groups/1535354110014826/
groupsa sukurti nesunku, tik ar butu nauda is jo ?
kalbejau su Alytaus policijos komisariato tyreju, paaiskinau situacija, bet nuo to ne kazkas pasikeis - ju pozicija tokia kad cia civiliniai yra santykiai ir jie turi buti nagrinejami teisme. nors kai kurie pareigunu logikos vingiai buvo nevisiskai perprantami, bet vargu ar be teismo kas pasikeis.
dar gerai, kad mano nuostoliai gana nedideli, ir kreiptis del tokiu pinigu i teisma neverta. nebent bandyti teikti grupini ieskini... jei aisku atsirastu norinciu ir turinciu teisiniu ziniu pagrinda.
mindaugas2 2015-02-03 17:28:34
jei dar kam idomu (?) galiu pasidalinti savo patirtimi, skundas visgi bus nagrinejamas, pateiksiu prasoma papildoma info, gal tuomet kazkas pajudes.
nezinau, raste policijai nurodziau sita linka, kaip argumentas yra cia pasireiskusiu zmoniu skundai/atsiliepimai apie negautas siuntas, butu idomu suzinoti kiek tokiu yra ir kokie galimai patirti nuostoliai butu jei nepavyktu nieko ispesti is BuyUk. taip pat ar jus gaunat kazkokius atsakymus (kas kreipetes) ?
gal Fb koki groupsa pakurti kad butu patogiau susirasineti ?
FB groupsas ar kažkas panašaus - būtų puiku. Man policija davė atsakyma, kad ikiteisminio proceso nekels, nes kaltinamieji aiškūs, rekomenduoja teisybės ieškoti teisme. Manau, kad byla būtų pilnesnė, jei surinktume daug žmonių ir iškeltume vieną bylą. Gal galima būtų kažką atsiteisti.
gal Fb koki groupsa pakurti kad butu patogiau susirasineti ?
Sveiki, matau, kad Rogulis ne tik mums skolingas. Uz nuoma nesumokejes dar nuo 2013 metu. Bandem per skolu isieskotojus issiiekoti, nieko gero, nei turto, nei pinigu. Gal kas zinot kaip jie uzsidare - bankrota paskelbe ar dar kazkaip. Nes reiketu tada dokumentus i teisma ruosti, kad skola priteistu sitam Roguliui.
2 Melitonas-->kol kas visi kovoja (ar dar tik masto kaip ta daryti) ir bando teisybės ieškoti individualiai.....
Dingo mano siuntiniai, kuriuos jie prieš porą mėnesių gavo pas save Anglijoje - rodo ju sistemoje, kad užregistruota. Kokiu būdu dabar su jais susisiekti/kovoti/atgauti siuntas? Gal jau vyksta teismai kokie nors? +37068422790
sveiki, gavau atsakyma is Alytaus policijos, panasu kaip ir saulius, kad apklause Sudvaju 22-13 buto savininka, tas atseit buta isnuomaves, o apie buyuk nieko nezino. ir dar parase kad Rogulis ju duomenimis gyvena UK
isvada tokia kad ikiteismini tyrima pradeti atsisako (kol kas!) bet as sita spprendima skusiu. laiko liko nedaug, reikia surasyti viska ir issiusti jiems atgal.
o siaip, rasykit visi, gal persvarstys is naujo ir imsis aktyvesniu veiksmu :)
sveiki, gavau atsakyma is policijos, kad susisiekti su direktorium nepavyksta, o ju veikloje nusikaltimo neizvelgia, nes oficialiai yra paskelbe kad uzsidaro nuo spalio men. Parasiau pareiskima ir anglijoje, is ten dar jokio atsakymo. Manau kad ragas musu siuntom : ((
Negaunu siuntos>2 mėn. Susisiekti nepavyksta, įvykį traktuoju, kaip vagystę ir sukčiavimą. Parašiau ir aš pareiškimą per epolicija.lt. Žiūrėsiu, kas bus toliau. Manau, kuo daugiau skundų iš nukentėjusių, tuo didesnė tikimybė iškelti bylą ir atsiteisti.
Kaip sekasi su siuntu atsiemu gal kaskam pavyko ismusti siunta ir gali pasidalinti patirtimi kaip tai pavyko?
išssiųstas pareiškimas į epolicija.lt, lauksiu atsakymo iš jų.
taip pat, jeigu kas nors turit naujos info ----> parašykite čia.
Nežinau kaip sekėsi parašiusiems pareiškimus, bet jei su buyuk ir toliau nepavyks susisiekti. Ko gero, vienintelis variantas - taip pat parašyti pareiškimą (dėl sukčiavimo arba vagystės). Ir tai reikėtų daryti Alytuje. Tegul ieško buyuk darbuotojų, pažįstamų, giminaičių. Mieste vos 50-60 000 gyventojų, tikrai ras.
lygiai ta pati situacija ir pas mane - bandziau sukontaktuoti keliais ju skelbtais nr, bet nieko.
kad savininkui kazkas atsitiko - nelabai tiketina, nes paskutiniu metu is ju atrasydavo (tiesa, nepasizymedavo mandagumu) vaikinukas prisistates Povilu, tad faktas kad ju yra ne vienas, ir net kazkokio ivykio atveju butu kitas zmogus. siuo atveju visi dingo kaip i bala, isjunge visus numerius ir turbut tikisi kad viskas ramiai nurims.
jei kazkas is ju atsirastu tai del pristatymo tai cia maziausiai problema, tiksliau problemos yra kazkur kitur.

p.s. tikriausiai kaip ir visi, pagooglinau tai Rogulio vardu imoniu buvo pristeigta keletas, is ko darau isvada kad vietiniams atkasti ji/juos neturetu buti sunku

vakare reiks pagalvoti ka ir kaip daryti toliau
mindaugas2 2014-12-18 14:06:06
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
Perkasęs internetą radau gerą žmogų, kuris pažįsta kitą gerą žmogų, kuris dirbo buyuk. Per juos gavau kitur neskalbiamą numerį Anglijoje. Bet tuo numeriu niekas neatsiliepia ir įsijungia balso paštas. Skambinau į 2 angliškus numerius, mažiausiai 3 lietuviškus, parašiau sms, laiškus į kelis paštus, facebook. linkedin, taip pat žinutes žmonėms, kurie yra negavusiųjų facebook grupėje. Kol kas tyla.

Tikiu kad galbūt siuntų prisikaupė daug, verslas nesusiklostė, liūdna ir t.t. Bet labai stebiuosi kaip galima palikti veikiantį puslapį su veikiančia registracija ir vos pastebimu pranešimu kad veikla nutraukiama. Taip pat nejaugi taip sunku pranešti kada galėtų išsiųsti. Tuo labiau mano atveju tereikia paskambinti į UPS, atvykus kurjeriui perrašyti atsiustą adresą į važtaraštį ir parašyti žinutę su sekimo numeriu.

Bręsta mintis kad buyuk savininkui kažkas nutiko, arba jis tiesiog džiaugiasi gautomis dovanomis (mūsų siuntomis) ir mano kad Anglijoje jo niekas nepasieks. Be reikalo. Nepatenkintų yra daug ir niekas nepamirš. Skaičiau kad jau yra parašiusių pareiškimus policijai. Stengiuosi išspręsti taikiai, bet pabendraučiau su kuo nors iš jų.

Šioje situacijoje reikėtų nors pranešti kad siuntos yra ir kada bus išsiųstos arba kad jas galima pasiimti patiems. Manau daugelis sutiktų patys organizuoti pristatymą arba susijungti ir organizuoti vieną bendrą. Mano numerį matote ankstesniuose komentaruose, visi suinteresuoti galite skambinti.
to ppmtv --> aisku.

gal kas turite daugiau info arba naujienu kokiu?
idomiausia butu surasti vietiniu kokiu kurie asmeniskai pazysta Roguli
mindaugas2 2014-12-18 12:43:23
ooo, pasirodo ne as vienas laukiantis siuntos... pries dvi sav zadejo issiusti, dar paklause pasto terminalo adreso ir dingo kaip i vandeni......
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?
Taip, mano.
ppmtv --> 8 674 325 71 -- cia tavo numeris ?

Veiklos sritys: buities technika, remontas, interneto parduotuvės, kompiuteriai ir programinė įranga, kompiuterių remontas, it paslaugos, mažmeninė prekyba, ofisų įranga, prekybos įranga, video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rodeta (HERRMANNS)
Adresas: Purienų g. 1, Šniūrų k., Alšėnų sen., LT-53303 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys, pašarai, gyvulinis maistas, veterinarija.
Greater Outdoors (HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS)
Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, didmeninė prekyba, drabužiai, importas, interneto parduotuvės, mažmeninė prekyba, pramogos ir poilsis, sporto, turizmo reikmenys, vaikų prekės.
Floravitas
Adresas: Jogailos g. 13/1, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai, daržininkystė, sodininkystė, gėlės ir dekoratyviniai augalai, interneto parduotuvės.
ODELITA (E-galanterija)
Adresas: Kalvarijų g. 168, LT-08206 Vilnius.
Veiklos sritys: galanterija, interneto parduotuvės, odos gaminiai.

Ieško būdų, kaip surinkti daugiau mokesčių
Ieško būdų, kaip surinkti daugiau mokesčių 07-04 16:00
Chroniškai nuo plano atsiliekant PVM surinkimui Finansų ministerija (FM) padėtį tikisi pataisyti paankstindama avansinio PVM mokėjimo datą jau nuo 2016 m.
Putinas tikisi geresnių santykių su JAV
Putinas tikisi geresnių santykių su JAV 07-04 14:36
Vladimiras Putinas, Rusijos prezidentas, sveikindamas JAV su nepriklausomybės diena, išreiškė viltį, kad dvišaliai santykiai pagerės, ir sakė, jog dvi pasaulio galybės turi būti atsakingos ne tik...
Atvyko į Lietuvą, nes čia – vartai į Europos rinką
Atvyko į Lietuvą, nes čia – vartai į Europos rinką 07-04 13:54
Baltarusis Jurijus Braginas, konsultacijų ir rinkodaros įmonės "Apex" vadovas, Lietuvoje gamins atminčiai lavinti skirtą prietaisą.

Ką manote apie bankinių paslaugų įkainius?

UAB Baltic master

Intel 30,56 +1,26%