Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Buyuk, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Buyuk

Atsiliepimai apie Buyuk, MB

Parašyk savo nuomonę apie Buyuk, MB
Prašome palaukti kol užsikraus duomenys...

Įveskite šį kodą
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti.
Kaip reikia prisijungti del bendro pareiskimo? Esu negaves vienos siuntos.
Tai jūs ponas geriau parašykit, kaip jums pavyko atsiimti siuntą ? Nes čia šimtai apgautų, laukiančių žmonių sėdi nežinomybėje, o jūs kažkaip stebuklingai atsiėmėt. Tai kaip gi ?
as kaip mokejau taip ir issigaudziau o tu tik sneket nesamones tesugebi ir vis buksuoji ant vietos. kalbi tipo tu ten ji gaudysi po metu ar kitu - nu pats pagalvok kaip juokingai skamba kai vienam komentare rasai kad gaudysi ten anglijoj ar kur o kitam kad jau pareiskimas priduotas. ar cia tu taip spaudima darai BuyUK ?
nevisi durni tikrai ne, bet tu tai mazu maziausiai truputi keistas.
cia mano paskutinis komentaras - daugiau i diskusijas su tavim nesileisiu, jei noresi atsikirst kalbek bent faktais o ne apie sparnus ir panasei, as ribos neperzengiu tai ir tu neperzenk.
blogis 2014-11-19 22:35:44
Nu as tikrai nesu ponas Rogulis ir siunta pasemiau be problemu. Turi mano varda pavarde email'e (i kuri beje tau sunku buvo atrasyt), tai jei nori gali ir man atvirute parasyt, nes matau megsti rasyt - jau dukart paminejei kad pareiskima parasei (tarsi kam butu idomu).
Tai dabar jau su sparnais, ane? Kai paciam dege uzpakalis, tai Roguli zadejau issigaudyt, o dabar, kai siunta atgavai, tai jau visi aplink durni pasidare. Paziureciau, kaip giedotum, jei tavo 2500 - 3000 Lt vertes siunta kabetu ant nezinomybes kabliuko. Turbut ne apie Kaledas ir sveikinimus mintys suktusi...
blogis 2014-11-18 13:08:59
jus kaledines atvirutes rasykit o ne pareiskimus. siunta atgavau ir be jokiu apsirasymu.
nu tu nerasinek nesamoniu, paprasti zmogeliai cia neuzklysta, niekas jokios info neiesko apie gerai dirbancias imones. Ar ne pats busi Rogulis? tada tikiu, kad prekes atsemei.
To s.tr 2014-11-18 00:08:08
Mazu maziausiai bauda, o siaip baudziamoji atsakomybe uz svetimo turto paisavinima gresia, as siandien jau su teisininkais perkalbejau, nes planuoju jungtis prie nukentejusiuju. Jeigu pats pirkai ir turi visus tai irodancius dokumentus ir/ar mokejimo patvirtinimus, daiktas/preke/siuntinys yra TAVO, o MB Buyuk, kuriai buvo sumoketa uz siuntinio pristatyma, taciau TAVO siuntinio TAU ji nepristate, yra VAGIS.
taip, cia yra prekes vagyste. O susirasinejimai emeilais taip pat yra irodymas, netrinkit jokiu susirasinejimu. Man jie pazadejo issiuti ir neissiunte, pripazysta, kad prekes turi. Ech, kaip as noreciau atsiimti pats, primokeciau uz tokia galimybe.
Mazu maziausiai bauda, o siaip baudziamoji atsakomybe uz svetimo turto paisavinima gresia, as siandien jau su teisininkais perkalbejau, nes planuoju jungtis prie nukentejusiuju. Jeigu pats pirkai ir turi visus tai irodancius dokumentus ir/ar mokejimo patvirtinimus, daiktas/preke/siuntinys yra TAVO, o MB Buyuk, kuriai buvo sumoketa uz siuntinio pristatyma, taciau TAVO siuntinio TAU ji nepristate, yra v***s.
Manes jie nebestebina, parase emeila, paprase adreso kad isiustu mano prekes, daviau, nors noreciau atsiimti pats. Dingo vel. Pareiskimas priduotas, jei kas norite, kad prijungtu jusu pareiskima, rasykite man i emeila, duosiu tyrejo kontaktus. Nebesitikiu is ju nieko atgauti, bet nors bauda gaus.
Mano siunta buvo issiusta per DHL is JAV ir pastrigo JK muitineje, reikalinga sumoketi muito mokescius is siuntejo puses. Jau daugiau nei savaite niekas nepajuda is vietos, nes panasu, kad Mantui Roguliui iki mano siuntos kaip iki "tu sviesuliu". Taigi, Mantai, kreipiuosi tiesiai i jus (panasu, kad kartais atsiverciat sita saita), nes per jusu nurodytus kontaktus susisiekti neimanoma - prasau sutvarkyti visus su mano siuntos pristatymu susijusius reikalus, nes apmokejima is mano puses su visais paskaiciuotais mokesciais esat gaves is anksto.
rogulio numeris anglijoje +447440385528
pareskimas parasytas, duosiu zinot i sita foruma kas kaip vyksta
Modestas 2014-11-07 10:30:37
Buyuk.lt, mano viena siunta apmokėta prieš savaitę, bet sistemoje rašote, kad vis dar laukiate apmokėjimo. Emailu siunčiau mokėjimo patvirtinimą, jokio atsakymo negavau. Būčiau žinojęs, kad taip bus, nebūčiau siuntęs dar dviejų siuntų per jus, kurios turi jus pasiekti artimiausiu metu. Ar ir jas prarasiu? Nuostoliai bus tikrai nemaži. Laukiu atsakymo.
reikia tuo adresu kad kas nors is tavo pazystamu nuvaziuotu, ir perimtu is ten tiesiai, kazkas juk priima siuntas. Gal net pats Rogulis? paieskok ant greito kas galetu, ir jei kokios info butu, reikia skelbti ir padeti policijai.
BUYUK.LT 2014-11-04 07:19:52
Sveiki, visiems, kurie buvo suformavę sąskaitas ar susisiekę el. paštu siuntos iš naujojo adreso šiandien išsiųstos paskutinės siuntos. Iš senojo adreso bus penktadienį išsiųstos. Nes šoandieną iškeliavo iš UK. O Sauliau, kol nepradėsi bendrauti normaliai be gaidžių ir panašiai, tol su tavim nieks nebendraus ir tau nieks nieko nesiųs, nes gyvename ne zoologijos sode. Geros dienos. Jei dar ko kam trūksta, kreipkitės info@buyuk.lt
Buyuk, tai gal malonėsite atrašyti nors kartą? Kiek tik bandau susisiekti, jokio atsakymo.
asdf 2014-11-05 19:05:55
Ach, koks as naivus. Jau buvau net nudziuges is po cia pamatytos zinutes kad mane siuntos tikrai jau pasieks siandiena kadangi BUYUK pasisake kad visas nauju adresu gautas siuntas issiunte vakar... Zinoma kaip 3 savaites negavau jokios zinutes del siuntos is DPD siuntu tasko taip negavau ir siandiena... Beviltiska
kokie nuostoliai?
nieko jie nedaro, pamirskit pas pasakas, siandien paskutine diena gauti siuntom, pirmadieni rasomas pareiskimas, yra 5 zmones nukenteje, rasykit dar kas jungiates prie bendro pareiskimo.
Ai jo pamirsau paminet... Sakot susisiekt per info@buyuk.lt, jus ji bent skaitot? 3 savaites vos ne kekviena diena po laiskeli parasau, nieko, na taip greiciausiai labai uzsieme)

Corpus A (PASTATŲ ŪKIO VALDYMAS | VALYMO PASLAUGOS)
Adresas: Gabijos g. 30, LT-06100 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, kita veikla, komunalinės paslaugos, švaros, valymo paslaugos.
Ainava (Valymo paslaugos)
Adresas: Laisvės pr. 121, LT-06120 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas, buities paslaugos, higienos reikmenys, komunalinės paslaugos, popierius, jo gaminiai, švaros, valymo paslaugos.
Krištoliniai vandenys (Vandens filtrai Aquafilter)
Adresas: Žeimenos g. 81, LT-50111 Kaunas.
Veiklos sritys: santechnika, vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.

Siūlomos mokesčių lengvatos savarankiškai dirbantiesiems
Siūlomos mokesčių lengvatos savarankiškai dirbantiesiems 11-27 11:41
Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pasiūlė, o Vyriausybė pritarė, kad savarankiškai dirbantieji vienerius metus nuo pirmosios veiklos pradžios „Sodrai"...
Draudimo rinka: plėtra, augimas ir rekordinis pelnas
Draudimo rinka: plėtra, augimas ir rekordinis pelnas 11-26 18:00
Šiemet per tris ketvirčius draudimo rinka pagal pasirašytas įmokas padidėjo 6,3 % ir sudarė beveik 1,5 mlrd. Lt. Tokį augimą lėmė sparti gyvybės draudimo sektoriaus plėtra. Ne...
TEO akcijų raketa pakeitė trajektoriją
TEO akcijų raketa pakeitė trajektoriją 11-27 17:30
Vakarų Europos biržose ketvirtadienį tvyrant pakilioms nuotaikoms, Baltijos biržų pagrindinis indeksas susitraukė, o kalčiausios dėl to buvo Šiaulių banko ir TEO LT akcijos. Pastarojoje pozicijoje...

Ką galėtumėte pasakyti apie 2014-uosius?

Synergy cloud
Sparčiausiai augantis pardavimų CRM.
UAB Baltic master

Texas Instruments 54,33 +3,60%