Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Busturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Busturas

Atsiliepimai apie Busturas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Busturas, UAB

Vilma 2017-09-06 11:18:37
Kreipiuosi dėl maršruto Šiauliai-Kairiai.
Nuo rugsėjo mėn. pradžios autobusas nestoja miesto stotelėse. Maršrutas pakeistas - važiuoja Dubijos ir Serbentų gatvėmis. Paprašius išleisti vairuotojas informuoja, kad jam nebepriklauso ir teks važinėti nuo arba iki Šiaulių autobusų stoties.
Įvertinant tai, kad pakeisti grafikai sukelia didžiulių nepatogumų miesto mokyklas lankantiems vaikams, įmonė neatsižvelgdama į keleivių skundus įmonė užsibrėžia pakeisti maršrutą, taip aplenkiant sustojimus mieste. Informacijos internete, stotelėse ar autobuse NĖRA. Pradinukai vaikai vežiojami pagal vairuotojo nuotaiką. Nes pasitaikius geranoriškam vairuotojui jis atsižvelgia į vaikų prašymus išleisti vienoje ar kitoje vietoje.
Laba diena, informuojame Jus, kad UAB Busturas neaptarnauja priemiestinio maršruto Šiauliai-Kairiai. Prašome kreiptis į Šiaulių rajono savivaldybės administraciją. Geros dienos
Kreipiuosi dėl maršruto Šiauliai-Kairiai.
UAB Busturas 2017-08-08 08:30:03
Labas rytas. Dėkojame už informaciją. Medžiagą galite atsiųsti el. paštu busturas@busturas.lt

gražios dienos

sekretorė Dalia
dėkojame už žinutę. Filmuotą medžiagą įmonė turi, todėl netikėti Jūsų faktais negalime. Paėmus paaiškinimą iš vairuotojo jis neneigė, kad su transporto priemone turėjo techninių problemų vykdant maršrutą. Bandant išspręsti jas kelyje, autobusas vėlavo mažiausiai 10 min. Vairuotojas pasirinko sprendimą tęsti maršrutą iki Medelyno žiedo nuvežant jau autobuse buvusius keleivius. Nuvykus į Medelyno žiedą autobuso techninės problemos buvo išspręstos. Atlikus autobuso patikrą įmonėje, jokių techninių gedimų nebuvo nustatyta. Kalbant apie vairuotojo bendravimo kultūrą su klientais, nors ir esant stresinėje situacijoje, negalėjo kalbėti nepagarbiai, dėl šios priežasties buvo pakartotinai pravestas pokalbis dėl bendravimo su klientais.
Atsiprašome už netinkamai suteiktą paslaugą.
Jolanta 2017-08-02 21:07:00
Šiandien, apie 19 val. su mažamečiu vaiku parko stotelėje sulaukėm ilgai vėlavusio 4autobuso. Pasklido baisi smarvė, vairuotojo paprašius atidaryti stoglangį, atkirto, kad neveikia, orlaidžių jokių nebuvo. Vairuotojas toliau vežė keleivius, sėkmingai už „kokybišką ” paslaugą imdamas pinigus. Kito autobuso vairuotojas neiškvietė, grubiai atkirto, kad jei nepatinka, lipkit lauk. O gali patikti? Akis griaužė nuo dūmų ir klaikios smarvės. Ar busturas gali ir tokiais autobusais vežti žmones??? Turiu nufilmavusi dūmuose skendintį autobusą, bet per didelė imtis medžiagos, neleidžia patalpinti. Kaip ją galima atsiųsti?

gražios dienos

sekretorė Dalia
Noreciau paklausti busturo? Ar vairuotojei neprivalo vaziuodami is siauliu I kairius ar atgal sustoti kiekvienoje stotelele ypac is miesto link kairiu nes jei stovi stoteleje ir nekeli rankos vairuotojei tipo neprivalo sustoti.Mano nuomone cia ne mikriukai kad tureciau stabdyti nes jau ne viena karta simses stoteleje pravaziavo net nestaptelejes.Dar turiu klausima ar neprivalo busturas perspeti del besikeicianciu tvarkarasciu o ne kai ateini I stotele tiktai suzinai kad tvarkarastis pasikeites net internete grafiko nera informacijos jokios daro ka nori vaziuoja ne pagal tvarkarasti vairuotojei nekulturingi.
Žinot, nuoširdžiai palinkėsiu, Jūsų, vairuotojams kultūros !! Kadangi ėjau link 3 (JOR 674 autobuso numeris) autobuso stotelės (Grinkevičiaus) pažiūrėjau į laikrodį, kad pavėlavau (nes autobusas tūrėjo būti 15:27) pradėjau lėtinti žingsnį, bet staiga matau atrieda 3 autobusas nuo (Dariaus ir Girėno stotelės 15:35) pradėjau didintį žingsnį... apsidairiau ar nėra mašinų plius, bėgau ne per perėja ir max užtrukau 3 sek nuo įlipusio kito keleivio. Įlipus į autobusą buvau apšaukta vairuotojo, kad jis ir taip vėluoja jeigu noriu kalbėt telefonu tai galiu kalbėt arba reikia greičiau bėgti, nes jis matai vėluoja. Atsakiau, kad po kelio operacijos sunku ir taip greitu žingsniu eiti, burbuliavo vis tiek tai pareiškiau, jog gali sustoti ir išlipti galiu jeigu jam kas nepatinka. Ir manyčiau, reikėtų laikytis grafiko važiavimo, kaltas ne keleivis, o vairuotojas, kad stotelei laiku nebūna. Tikiuosi, kad vairuotojui šitam, niekad neteks turėti kelio skausmų.
Laba diena, važinėju autobusu į Kairius. Balandžio mėn. keitėsi važiavimo grafikas. Informacijos apie tai internete neradau. Mokyklos stotelėje (iš kurios važinėju) taip pat nėra informacijos apie naują grafiką. Pasiskambinus į autobusų stoties informaciją, negalėjo pasakyti, kodėl internete nėra naujos informacijos. Gerai, kad dar nors išvykimo laiką žinojo, nors jo užsirašyti stovint stotelėje neturėjau galimybių.
Autobuso laukiau ne aš viena. Gaišome laiką, kiti puolė skambinti kaimynams, kad pavežtų, kiti vėlavo pas gydytoją.
Gaila, kad nemylite ir nebranginate savo keleivių.Nes be mūsų nebūtų ir Jūsų.
pikti vairuotojai 2017-02-23 13:05:02
Esame pasibaisėję Šiaulių miesto autobusų važiavimo ypatumais ir nesiskaitymu su kitais eismo dalyviais. Štai pvz. situacija vakar, 2017-02-22 d. apie 9.40-9.50 val. Prie Saulės miesto "prieš nosį" užlenda iš stotelės pajudėjęs 21 autobusas. Velkasi 35-40 km/h greičiu. Aplenkti skubant į darbą toje atkarpoje nėra kaip, nes tik viena juosta. Vienintelė viltis aplenkti stabdantį eismą autobusą sekanti stotelė prie SEB banko. Deja... Autobusų stotelė pilna kitų autobusų, tad 21 maršruto autobusas sustoja nepilnai įvažiavęs į stotelę, jo galas lieka važiuojamojoje dalyje, vos ne ant perėjos, ir užtveria kelią kitiems automobiliams važiuojantiems iš paskos. Bet vairuotojui tai nė motais - jis pradeda išleidinėti keleivius. Mes stovintys iš autobuso galo negalime jo aplenkti, kadangi priešpriešinėje eismo juostoje intensyviai vyksta eismas, o savojoje eismo juostoje stovi autobusas! Ir negalėdami pajudėti, turėjome laukti kol jis išleis ir susisodins kitus keleivius! O tada lyg niekur nieko parodęs posūkį užlenda vėl, kadangi jam pirmenybė! Taip jam pirmenybė, bet vairuotojo kultūra - nulinė! Bent jau būtų praleidęs kantriai už jo laukusius skubančius automobilius. Bet ne, jis naglai išjuda ir vėl velkasi ant 35-40 km/h iki pat smėlio stotelės! Košmaras! Būtume turėję vaizdo registratorių tikrai priduotume policijai!
Ir išvis situacija su autobusais toje atkarpoje nuo Saulės miesto iki Smėlio stotelės yra tragiška. Jei jau ten priešais tave išvažiuoja autobusas tenka apsišarvuoti kantrybe, nes važiuosi lėtai, vėluosi ir dar rizikuoji lenkdamas stotelėje stovintį autobusą gauti į šoną, nes jie išjudėdami nežiūri, kad jau jį kažkas lenkia, kai jis posūkio dar nerodė!
tiesa, 21 autobuso valst. numeris FSK 852
Laba diena manau reiketu netik keleivius bet ir 4a autobusu vairuotoja tikrinti kuris man isdave bilietuka nuo vairo stoteles nors as ilipau vcentre. Kai pasakiau kadnoriu normalaus pasake man neidomu.. ar taipturi elgtis vairuotojas ? Negana to velavo apie 5 minutes...
Laba diena, norejau paklausti elementariausia dalyka, ar dar musu autobuso vairuotojai yra pagarbus savo keleiviams?As nepasakyciau apie 1 ir 7autobuso vairuotuojus, Tenka daznai vazineti sio marsrutu iki galo Savanoriu ziedo, ir niekaip nesutariam kur turetu buti islaipinami keleviai?Prasideda uzgauliojimai, kaip yra zinoma cia Pakruojo41 randasi laikini nakvynes namai, bet tai dar nereiskia, kad cia gyvena vien valkatos, nusikalteliai ir dar visuokio plauko asmenis, visu pirma vairuotojas turi atvezti prie esancio sustojimo, o ne paleisti viduri sankryzos!Labai prasyciau issiaiskinti visa sita dalyka?As nesakau, kad kad visi nemandagus, bet dauguma.Su pagarba Rimalda
Mano vaikas velai gryzo is treniruotes nes turejo salti stoteleje su kitais vaikais nes 4 marsruto autobusas spec projuos pravaz nors vaijai mojavo.Kai vaikai susirgs kas vaistus puirks ar ne tas vairuotojas.Sakau ar numeri paziurejot autobuso tai aisku vaikai nepaziurejo tik sake baltas o kadangi 4 marsrutasvretai vaziuoja tai ilgai sale laukdami kito....
Siaubas.. Įlipau su sesute į 3 autobusą gegužių žiedo link ryte, atsiprašiau, pasakiusi, kad turiu tik 10 eur bilietams (gruodžio 1, negalim taip iš ryto pasipildyti bilieto) tai vairuotojas šlykščiai atrėžė, kad neturi grąžos ir jam nerūpi, kad mes neturim smulkių. Sakau tuomet turėsim zuikiu pavažiuoti, nes neturime kaip. Jis taip ŠLYKŠČIAI atsakė kontrolė kitoj stotelėj, net nemoku apsakyt, kaip šlykščiai.. turėjom skolintis IŠ KITŲ MOKINIŲ, O KONTROLĖS NET NEBUVO, PLIUS TIKRAI VAIRUOTOJAS TURĖJO GRĄŽOS. TIKIUOSI SU MANIMI SUSISIEKS BUSTURAS IR PAAIŠKINS, KAS ČIA PER NESĄMONĖ, KAD NETURI GRĄŽOS IŠ 10 EUR VAIRUOTOJAI.. Ačiū.
Autobusų stoties kasininkės tiesiog nemokšos... Siuntėme vaiką nusipirkti mėnesinį bilietą 4, 90€, vaikas pasiėmė 5€ ir nepardavė! Nes reikia pirkti už 5, 60€ visą savaitę, o mes norime tik darbo dienomis 4, 90€. Vienu žodžiu vaiką nuvarė nuo langelio ir teko važiuoti mamai ir aiškintis. Gėda koks neprofesionalumas.
Laba diena. Rašo Jums prekybos centro Akropolis darbuotojos.Pasikeitus autobusų grafikui, problematiška grįžti į namus, kadangi prekybos centras dirba iki 21 val. o autobusas Nr. 21 pravažiuoja 20.56 val.Esant galimybei prašome pakeisti maršruto Nr. 21 grafiką.Nuo Gytarių žiedo Tilžės sustojimas.Darbo dienomis galetu važiuoti 21, 09 min.Ačiū.
Bronislava Janušaitė
2016-05-31 14:07:54 IP 193.219.167.15
Noriu padėkoti 05-29 maršrutu Vilnius-Šiauliai 13.00 val. vykusiam vairuotojui ir jo padėjėjai Sandrai už aukštą aptarnavimo kultūrą ir saugią kelionę.

keleivė Bronislava
Kam yra sudaromi vaziavimo grafikai, jei vairuotojai ju visiskai nesilaiko!!jau ne karta skambinau, pasakojau, kad vairuotojai nesilaiko nustatytu laiku!bet man buvo atsakyta, kad tai neimanoma!tai pasakykit, ar as kvaila, ar laikrodzio nepazystu?cia kalba eina apie 3marsruta!jis pastoviai vaziuoja anksciau!siandien2016-05-06d turejo buti muziejaus stoteleje is petinio puses 22, 13h, o nuvaziavo palei pat nosi 22, 09h!malonekit imtis kazkokiu veiksmu, nes po darbu nesinori dar peskom eit namo!
BUSTURE dirba patys įžūliausi vairuotojai, jau ne pirmą dieną važiuoju automobiliu, man dega jau koki 10 s žalias o dar sugalvoja sukti per raudona koks ožys vairuotojas ir ne gana to ne su tuo mažu autobusu o su tais ilgais kur ohoho kol pasisuka. tai nafik išvis suktis jei kitiems trukdai eismą, gali sukelti avariją, ir plius kitų žmonių laiką gaišini?
Sveiki, nezinau is kur tokiu vairuotoju pririnke, bet baisu...vakar08.09, is "PUMPORO"sodu, bandziau dasigaut namo, prie Aukstabalio stoteles sustot nesugebejo, paklausiau, gal su stabdziais bedos, atsake reikia stovet prie duru, nors pakilau po elektros tinklu stoteles, man 50metru iki namu, kokio velnio, as turiu tokiu oru grozetis rajonu, eidamas nuo mechanizatoriu stoteles?08.10apie 13valanda ilipau i 7 marsruto autobusa prie autobusu stoties i pietu puse, vairuotojas pareiske, yra sedimu vietu, nes as stovejau (matomai per veidrodi, nesimato, nes piktas buvo todel, kad prie zaliukiu stoteles, reikejo ponui sustot ir duris pradaryt.palaukit...as moku uz paslauga, nuvaziuot nuo tasko A ikiB, manau galiu sedet, stovet ar gulet.jei mato busturo vairuotojas tik viena veidrodeli, tai keisk darba zmogau, jei nori vaziuo tik iki tikslo (ziedo)nesustodamas, tai vaziuok su savo nuosava.
Sveiki 2015-05-24 17:10 atvaziavo vairuotojas iš N.Akmenes į Akmene ilipau uz manes lauke tik 1 asmuo vairuotojui padaviau daug smulkiu euru o jisai tiesiog eme šukauti kodel duodu taip smulkiai teige kad gaišinu laika eme zeminti. Nesuprantu kas per vairuotojas bet matosi naujokas nes maciau pirma karta per visus metus.
Sveiki. 2015m. balandžio 15d. ketinau važiuoti maršrutu Joniškis-Kaunas, mano autobusas turėjo išvažiuoti 7.40h, tačiau vairuotojas, ko gero, nelabai atsakingai vykdantis darbą arba nepažįstantis valandų iš vietos išvažiavo 7.35, tiesiai man prieš nosį, dėl tokios "penkių minučių" klaidos pavėlavau į darbą (kadangi kitas autobusas važiuojantis man reikalinga kryptimi buvo 8.05h) ir žinoma gavau papeikimą. Dėkoju už streso kupiną dieną!!!
kokie ten vairuotojai dirba doltonikai sviesoforo spalvu neskiria ir pesciuosius dauzo ant pereju tokius vairuotojus gint lauk reik
Nesuprantu ar sumautas busturas visiskai nupirko savivaldybe?, mikriukus grazinkite nes busturo paslaugos neimanomos, kad is pietinio i centra pakliuti 8val., reikia kokia 06 00 laukti Nr 3, vaziuoja kada nori kaipnori, jokiu grafiku nera, sendien speju isvis jo net nebuvo zmones su taksi islakste i darbus lygei tas pats su Nr 12, totalus bardakas. po darbo vaziuoja minutes tikslumu kada to visai nereikia, o ryta kada labiausiai zmones skuba bardakas neimanomas, aplamai per mazai reisu ryta, pilna moksleiviu nebetelpa zmones, grazinkit mikriukus jei nesusitvarkote !!!
kas sugalvojo nuo rugsėjo 1d. 12 maršruto autobusą; kuris į Muziejaus stotelę atvyksta 7val.34min. paleisti be priekabos.Muziejaus stotelėje neįmanoma įlipti, mokiniai ir studentai į mokyklas, dar su kuprinėmis, siūlyčiau pabandyti pravažiuoti, gal pasikeistų nuomonė
esu labai pasipiktinusi.vakar ryte20140701d vaziavau 12 marsruto autobusu, kaip ir kiekviena ryta i darba (8.14)nuo darbininku stoteles, lietus pila kaip is kibiro, deja autobuse taip pat prireike skecio, nes lietus per stoga ir per langus pila, sedynes slapios, nuotaika visai dienai sugadinta.ar reikia tokios bukles autobusa leisti tokiu oru i reisa?beje manau zinomas autobusas, nes stogas klijuotas lipnia plevele, bet pro ja teka vanduo.kiek pamenu garazinis nr 1422 jei neklystu.gal galetumet suteikti zmgui saugu ir patogu vaziavima, juk mikriukus atemet.
kas skaitot si atsiliepima nekiskit galvu i sia skilia is varganu algu atskaito uz kura kurio neimi bakuose blakes ir blombuojami bakai bekit nuo tokios imones kuo toliau
Birzelio 14d.vaziavau su sunum is Vilniaus i Šeduva 9.50. Sunui 7metai, dar nemokyklinukas, pazymejimo neturi. Gimimo liudijimo neturejom. Vairuotojas liepe arba pirkt pilna bilieta uz vaika, arba islipt, t.y.neves. Pirkom pilna. Ar jis teisus? Dazniausiai keliaujam be dokumento, ir nesusiduriam su tokiu uzsispyrimu ir baime, kad patikrins kontrole ir radus mus be gim.liudij.nubaus jį.
jau kas tiesa tai tai tiesa o garaze tiek saltkalviai tiek mechanikai ziuri i darba kreivai tiek garazo virsinikas vairuotojus laiko kvailiu vietoja tik jie vieni protingiausi
Žemiausio lygio miesto keleivių vežimo paslaugas teikianti UAB. Autobusai važiuoja kada nori, nori vėluoja, nori skuba. Autobusai purvini, kėdės suplyšusios. Transporto srautas nesubalansuotas, kartais į vieną stotelę suvažiuoja 5-6 autobusai, kartais reikia laukti 10-15 min ir nei vieno autobuso. Ir kas blogiausia - nėra kitos alternatyvos Šiauliuose.
Tai labai sunkus darbas, už juokinga atlyginimą.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Pagrindinė UAB Guliverio kelionės veikla - kelionių organizavimas lėktuvu, autobusu, kruizai, poilsinės kelionės, tolimi kraštai. Gidų paslaugos Ekskursijos po Lietuvą įvairiomis kalbomis; vietinių gidų paslaugos anglų, rusų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis daugelyje pasaulio šalių; lietuviškai kalbančių...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Autolux
Automobilių, mikroautobusų, autobusų nuoma

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42A-301, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
TRUMPALAIKĖ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Neringoje, Pasvalyje, Raseiniuose, Šalčininkuose, Telšiuose, Utenoje, Anykščiuose, Jonavaje, Kelmėje, Kupiškyje, Plungėje, Rietave, Biržuose, Druskininkuose, Jurbarke, Marijampolėje, Palangoje, Skuode, Šilalėje, Tauragėje, Visagine...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46-2a, LT-01141 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija.
UAB KELIONIŲ PANORAMA – tai į kliento poreikius orientuota specialistų komanda, turinti ilgametę patirtį turizmo bei aptarnavimo srityse. Įmonė buvo įkurta 1993 metais, tad drąsiai gali vadintis viena seniausių turizmo agentūrų Lietuvoje. Kartu su pagrindinėmis savo paslaugomis klientams suteikiame pridėtinę vertę...

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą 09-21 21:42
Telekomunikacijų bendrovė "Telia Company" pasiekė tarptautinį susitarimą su teisėsauga ir sutiko sumokėti 965 mln. USD dydžio baudą dėl kaltinimų kyšininkavimu Uzbekistane.
Trumpas paskelbė naujas sankcijas Šiaurės Korėjai
Trumpas paskelbė naujas sankcijas Šiaurės Korėjai 09-21 20:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį paskelbė naujas ekonomines sankcijas, nukreiptas prieš Šiaurės Korėją ir valstybes bei asmenis, kurie turi ekonominių ryšių su agresore.

Ar turite skolų?

UAB Baltic master