Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autorigeka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autorigeka

Atsiliepimai apie Autorigeka, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Autorigeka, UAB

Puikus servisas. Sekmadienį atvežiau ant tralo BMW x5 su sugedusiu starteriu. Pirmadienį 14.00 val atidavė mašiną. Nuėmė starterį, nuvežė į remontą, parvežė, sumontavo, tuo pačiu pakeitė važiuoklės stabilizatorius. Rekomenduoju.
Atvažiavau su trūkusia stabdžių šlangele, priėmė iš karto. Nustebau, kai po 3 valandų paskambino, kad galiu pasiimti mašiną. Puikus servisas.
Suvedimą padarė, vairas stovi kreivai, pradejo pasakoti pasakas, sugaisau 2val. ir is bendravimo ju mazdaug vos ne pats kaltas, ko nori, su zmonem bendravimo malonumas tiesiog stebina. NEREKOMENDUOJU!!!
Žmonės gerai pagalvokite ar važiuoti į tą servisą... 3 Kartus ten lankiausi ir 3 kartus visiškas nusivylimas. 1 suremontavo vieną detalę kurios net nereikėjo remontuoti, problema nedingo, teko taisyti kitame servise. 2 kartą tvarkė radiatorių, keitė naują. Po tokio remonto dar 4 kartus ten važiavau nes pratekėjo pro vamzduką aušinimo skystis, po 4 karto man pasak, kad variklis užkalė dėl to ir pūčia skysti, arba su turbina kažkas negerai nors turbina čia ne prie ko, kiekvieną kartą kreivi jų veidai žiūri kaip kakojantys katinai. Nuvažiavus į kitą servisą pakeitė tarpinę vamzdžio už 5 eurus ir problema dingo. Galvojau jau į tą servisą tikrai nevažiuoti, kol atsirado dyzelio pratekėjimas pro vamzdelį, pamaniau gi čia nėra darbo tikrai sutvarkys, ir kaip manot 3 kartus remontavo ir vis tiek teka, 4 atvažiavus sako reikia gamyklinės detalės...atsiprašau bet ar iškarto negalima buvo dėti gamyklinės? reikėjo važiuoti 4 kartus, kad susiprotėtų? gamyklinis vamzduko užsakymas pagal juos 3 dienas laukimo, teko važiuoti į kitą servisą. Į šitą servisą nebent oro pripūsti važiuočiau...
Teko ne karta lankytis, nes salia gyvenu. Nuolat veloja atlikti darbus. Sako bus padaryta iki 18val. o gaunas kad pasiimi kita diena. Rysys su klientais neegzistuoja, nes turi pats pastoviai skambint ir klausinet ar jau sutvarket. Kebulo remonto darbu neteko atlikti, nes nepavyko sutarti. viskas ka jie galejo pasiulyti tai, deti naujas detales ir jas dazyti. Seip paprastais remonto darbais nesiskundziu ir kaina normali. Bet detaliu kainos tai per didelios. Siulau tvarkyt kur nors kitur :)
O aš buvau šioje įmonėje maloniai nustebinta. Užsukau nesitarus, nes staiga važiuojant atsirado negerų garsų. Mašina buvo iš karto apžiūrėta ir valandos bėgyje sutaisyta :) Davė 6mėn garantiją, žiūrėsim :)
Skylė, o ne servisas :) Ne pirma karta nusiviliu paslaugų kokybe... Kiekvienais metais varome krovininį mikroautobusą remontui prieš TA. Kiekvienais metais vis kitoks akių dūmimas :) Praeitais metais mašina atvaryta iš pat ryto (8 val.) prastovėjo iki 16 val net nejudinta, nors viskas buvo derinta, kad būtų laisvas keltuvas ir tt. Nuėjus pas direktoriu guodėsi užsistovėjusiom mašinom, neva vis atsiranda papildomų remontų. Visa darbo diena veltui :) Šiais metais tvarkė stabdžius, bet dėja pamiršo vieną "mažytę" smulkmeną - stabdžių nuorinimas. Vos nesupyliau mašinos... Grįžus stebėjosi ir dar vistiek pora kartų klausė ar stabdžio pedalas pilnai dingsta. Nei atsiprašė, nei ka. Kadangi autoservisas užsiema kėbulo darbais buvo prašyta pavirinti galines duris (prarūdijus skylute nykščio dydžio), tai jie ką pasiūlė tai jiems papraščiausią variantą - pirkti naujas duris už 300... Apie ūsuotą dieduką dirbantį priėmimo skyriuje gal geriau patylėsiu... Niekam nerekomenduoju šio serviso.
Nuvylė paslaugos - ne iki galo padaryti purkštukai (jau antrą kartą). Du kartus aiškinausi, pripasakojo kažkokių istorijų apie neva mano kaltę, kad sudirbau kažką.
Antras dalykas- teko nuomuotis mašina Vilniuje - patarimas niekas nesinuomuokit iš šitos įmonės. Išsinuomavau Opel Astra, apysenė, aprudijus (man tereikėjo nuvežti žmones iš taško A ir B šeštadieni. Mašina pamėmiau tą dieną o gražint sakė pirmadieni, nes sekmadieni nedirba. Grižus pirmadieni, privalejau moketi uz dvi dienas, nors to nepasake, ir primaste jog masinos salonas nesvarus, ir is chemini valyma turejau moketi dar + 18 eur. Jei kas ir buvo, tai vienas akmenukas salone. zodziu geda paslaugu kokybei, bendravimui ir plesikavimu uzsiimancia imone.
UAB Autorigeka, internetinis puslapis www.autorigekosnuoma.lt savininkas Kazimieras melagis ir nesąžiningai verslaujantis diedukas. Telefonu sutariau dėl 2007m. Opel Zafiros nuomos, atvažiavus po savaitės atsiimti automobilio, Kazimieras siūlė už tą pačią kainą 2005 m. Opel Zafira senesnio modelio, aiškindamas neva tai laaabai tvarkinga, man nesutikus važineti tikrai abejotino tvarkingumo ir senesniu automobiliu, o važiuoti tai reikia, sutariau nuomotis kitą, dvigubai brangesnį automobilį Nissan Quskai. Pasirašius sutartį, kurioje nurodyta, kad automobilis tech tvarkingas, švarus ir pilnu kuro baku, apmokejus 390 eurų už nuomą bei 100 eurų palikus depozito, gavau raktelius ir tech pasą. Užvedus automobilį pastebėjau, kad trūksta 25 proc kuro, į tai Kazimieras pasakė, kad ai, važinejo truputėli žmona, nieko tokio, labai nedaug čia trūksta. Taip pat dega variklio simbolio lemputė bei PDF užrašas, bet Kazimieras nuramino, kad tai niekis, jie tiesiog išpjovė katalizatorių su PDF filtru, dėl to ir dega, viskas čia normaliai, laimingo kelio. Išvaziavęs pajutau, kad automobilis netraukia, smarkiai dūmija, o užmiestyje nevažiuoja daugiau nei 100 km/h. Paskambinus Kazimierui gavau pamokymą nelakstyti :) Eksplotuojant automobilį išlindo ir tikrai didelės kuro sąnaudos - apie 11 litrų dyzeliuko. Grąžinus automobilį buvau nepatenkintas aš, nu ir žinoma Kazimieras, nes automobilį atvariau nešvarų bei trūko kuro, pasak Kazimiero. Užstato negrąžino po šiai dienai, nors jau praėjo 25 dienos. Venkite šitos kompanijos, gadina normalių nuomos kompanijų vardą.
Dalius
Prastas servisas. Žada grąžinti automobilį kitą dieną, bet vietoj nuosprende išardyti ją neinformavęs mane iš anksto. Sako vienas dalykas, daro kažką visiškai skirtingas.
Nepatikimas servisas. Kainas sutartas didina kaip patinka. Visiškai jokios kompetencijos pas darbuotojus. Automobiliui pakeistas generatorius ir atvykus pasiimti automobilis net neužsivedė. Kažkaip "viską mokantys" meistai pamiršo, kad akumuliatorių reik įkrauti
Patikrino važiuoklę rado bėdas, susitvarkiau kitur.
Nuvažiavau kitur suvedimo darytis, net neleido, rado dar 2 būtinai reikiamas keist dalis, dar 2 nebūtinai.

Moralas: nemato elementarios važiuoklės sudilusių dalių.
Nekokybiškai dirba. Nemoka daryti ratų suvedimo. Brangios paslaugos neatitinka kokybės.
Ši įmonė a*******i, priima i darbo su bandomu laikotarpiu, o paskui kada bandomasis laikotarpis baigiesi, sugalvoja daug priežasčių ir atleido iš darbo, paskui priima į darbą kita darbuotoja ir po trejų mėnesių daro tas pats.

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 60A, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Baltieva
ŠKODA Kaunas

Adresas: Veiverių g. 145, LT-46389 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
ŠKODA ATSTOVYBĖ KAUNE Škoda automobilių salonas Kaune. Naujų ir naudotų Škoda automobilių pardavimas, garantinis ir pogarantinis lengvųjų automobilių aptarnavimas, originalios autodalys, servisas. Naujas "Škoda Kodiaq" visureigis 2017 Maloniai kviečiame Jus apsilankyti į moderniai įrengtą mūsų “ŠKODA „ automobilių...
Autotaisykla
Adresas: Baltijos g. 90A, LT-48218 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Autotaisykla tai senai besidarbuojant ir savo darbą išmananti ir teikianti visas automobilių remonto paslaugas įmonė Augant ir kaupiant žinių bagažą įgaunant vis didesnę patirtį, stengiamės žengiant koja kojon su rinka ir klientų poreikiais. Autoservisas esantis Kaune teikiamos ne tik serviso paslaugos bet ir...

Apie 700 Vokietijos bendrovių atsidūrė Turkijos "juodajame sąraše"
Apie 700 Vokietijos bendrovių atsidūrė Turkijos "juodajame sąraše" 07-21 23:51
Apie 700 Vokietijos bendrovių ir asmenų atsidūrė Turkijos "juodajame sąraše", į kurį įtraukti terorizmo rėmimu įtariami subjektai, o tiksliau – JAV gyvenančio dvasininko Fethullah Gueleno simpatikai.
Kino legenda Charlotte Rampling: padaryčiau viską, kad išvengčiau tikrovės
Kino legenda Charlotte Rampling: padaryčiau viską, kad išvengčiau tikrovės 07-21 23:49
Septintą valandą vakaro atvykstu į "La Mediterranee" – tradicinį žuvų patiekalų restoraną Paryžiuje, kairiojo Senos kranto literatų kvartale, tačiau jo mėlynas duris randu tvirtai užsklęstas...
Biržoje pritrauktą kapitalą EWA investuoja Lietuvoje
Biržoje pritrauktą kapitalą EWA investuoja Lietuvoje 07-21 18:24
Žemės ūkio technikos prekybos bendrovė "East West Agro" (EWA) Šiaulių rajone, Kairiuose, atidarė techninės priežiūros ir prekybos atstovybę, į kurią investavo daugiau kaip 0,5 mln. Eur. Lėšų...

Ar dėl didėjančių kainų mažiau perkate?

UAB Baltic master

Moody's 132,57 +4,25%