Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AUTOGUARANT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę AUTOGUARANT, UAB

Atsiliepimai apie AUTOGUARANT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie AUTOGUARANT, UAB

Teko parduoti jiems savo automobili. Reikejo nuvaryti i servisa nemokamai patikrai, bet nupirko labai greitai ir uz padoria kaina, kai tuo tarpu is kitu gavau apsurdiskus pasiulymus.
Garantija 2017-05-10 15:56:15
Palygines jusu garantija su pardavejo siuloma mistiska "garantija", matau, kad jusu salygos labai aiskios. Kaip butu galima isgyti ir kokia kaina?

Malonu, kad priėmėte teisingą sprendimą.

AUTOGUARANT garantija prilygsta ir atskirais atvejais dengia daugiau nei kai kurių gamintojų gamyklinė garantija. Mūsų MAXI garantija apima beveik visus transporto priemonės mazgus, išskyrus išimtis nurodytas garantijos sutartyje.

Norinti įsigyti mūsų garantiją kreipkitės pas pardavėją arba klientų aptarnavimo kontaktais: http://www.autogarantija.lt/kontaktai-1
Jonas 2017-05-05 10:31:00
Juokingai spaminama. Laikosi savo žodžio ir neatsiskaito už suteiktas paslaugas su daugeliu autoservisų.
Atsiprašome Jonai jei kažkuom Jums neįtikome ar dėl vėlavimo atsiskaityti, bet tokios informacijos viešas platinimas tikrai nepadės su greitesniu apmokėjimu. Ačiū suprantingumą.
Servisas 2017-05-05 09:34:29
Su UAB Autoguarant dirbame jau kuris laikas, nors su atsiskaitymais vėlavimų pasitaiko, tačiau vadovai yra atviri ir laikosi savo žodžio.
Jūratė 2017-04-29 18:24:04
Sutinku, kad paslauga gera, esu dekinga uz kompensaciją, bet su automobilio transportavimu iš Kauno į Vilnių užtruko ilgokai. Siūlau šiuo klausimu pasitempti.
Laba diena Jūrate,

Jūsų situaciją žinome, tačiau šiuo klausimu esame priklausomi nuo partnerių ir priežastis Jums paaiškinome. Į pasiūlymus atsižvelgsime. Ačiū.
Atsibodo pardavėju atmaskes, jau kelinta karta perku automobila ir kazkas islenda, į teismus veltis nesinori, pažiūrėsime kaip veikia ši paslauga.
Turiu kasko ir garantiją, esu žmogus kuris visada mėgstu viskas įskaičiuota, net perkant automobilį. Garantija per metus pasinaudojau 2 kartus, kasko per pastaruosius 3 metus nei karto. Duodu rekomendaciją šios garantijos paslaugos būtinumui.
Uz garantija sumokejau 398 Eur, uz mano gedima kompensavo 2164 Eur. Virsijo mano lukescius...
Cia kaip gyvybes ar sveikatos draudimas, tik automobiliui. Gal vienais metais sutaupai, kitais metais metais ne, bet is esme ramiau, ypac kas liecia didesnius nuostolius. Rekomenduoju sia paslauga, nes pats naudoju jau ne pirmus metus. Per ta laika didesniu problemu neturejau.
pasinaudojau AUTOGUARANT automobilio patikra kitame mieste-100% gavau info apie auto su defektinem nuotraukom.
Vienareiksmiskai rekomenduosiu kitiems.
Mindaugas 2017-03-09 12:29:50
Sveiki. Reklamuoja neteikiamas paslaugas: "Pirkimo-pardavimo ir nuolatinio naudojimo garantija" - Pradžioje norėjau įsigyti garantiją savam automobiliui, užpildęs paraišką gavau atsakymą, kad dėl didelės rizikos "laikinai" neteikia tokios paslaugos asmeniniams automobiliams. Po pusmečio nusprendžiau pardavinėt savo automobilį, vėl užpildžiau paraišką dėl parduodamo automobilio garantijos - gavau atsakymą, kad "laikinai" neteikia garantijos paslaugos privačių asmenų parduodamiems automobiliams, paslaugą teikia tik įmonėm užsiimančioms auto prekyba. Jeigu neteikiate - tai ir informuokite viešai. Pildant formą yra pasirinkimai, automobilis: Perkamas; Parduodamas; Naudojamas.
Sveiki Mindaugai. Atsiprašome už nepatogumus. Artimiausiu metu puslapio informacija bus atnaujinta.
Esu sužavėtas ir labai maloniai nustebintas jūsų kompanijos rūpesčiu klientais! Ačiū už tai, kaip rūpinatės mano automobiliu - tiek rūpesčio sulaukiu iš draudimo įmonių tik tol, kol vyksta pardavimo procesas.

Pas jus buvo priešingai - paslaugų įsigijimu aš pats rūpinausi ir norėjau tapti klientu, užtat jūs dabar manimi rūpinatės!

Jei kas nors abejos ir norės rekomendacijų - siųskite pas mane, parduosiu jus J Ir taip jau aplink daug kam pasakoju šią savo nuostabą, kuria dabar dalinuosi...

Ačiū!
Reikalinga ir naudinga paslauga. Dirba sąžiningai, laikosi prisiimtų įsipareigojimų. Man viską atlygino pagal sutartį, net labai operatyviai, sakyčiau, suorganizavo automobilio remontą. Dirba profesionaliai. Ačiū visai komandai.
SUPER PASLAUGA. Esu labai dėkingas už operatyvumą ir profesionalumą visai AUTOGUARANT kompanijai. Kuri padėjo įvertinti ir įsitikinti automobilio patikumu, bei suteikė garantią. Tikrai puiki paslauga taupantiems laika, nenorintiems prikti "katės maiše" bei norintiems išvengti neplanuotų investicių išsirinktam automobiliui. Rekomenduoju ir rekomenduosiu Jus, kaip patikimą ir profesionalų pasirinkimą. Aš pasitikiu AUTOGUARANT !
vks 2016-05-20 19:33:10
Tokio tipo paslaugos jau seniai laukiau. Jei ji būtų buvus prieš kokius ~4 metus nebūtume pirkę naujo automobilio. O dabar kaip kaip tik atsirado poreikis pirkti papildomą šeimos automobilį. Pabendravau su vadybiniku. Pasirodė visai malonus. Tačiau pasiaiškinus detales paaiškėjo kabliukas, kad jei pvz. 10 metų mašiną draudžia fizinis asmuo, tai taisymo darbai kompensuojami tik 50%. Kolkas nuo šios paslaugos susilaikau.
Jei detalės keičiamos į naujas ir orginalias, tokiu atveju taikomas nusidėvėjimas ir kompensuojama nuo 50 iki 100% priklausomai nuo transporto priemonės amžiaus, tačiau jei keičiama į naudotą ar naują analoginę dalį, tokiu atveju išlaidos atlyginamos 100% nepriklausomai nuo metų.
Labai maloniai ir operatyviai aptarnaujanti įmonė. Vadybininkai suteikia pakankamai daug informacijos, dėl kliento dirba ir pasibaigus darbo valandomis. Informacija išsami ir aiški. Džiaugiuosi, kad yra tokių įmonių. Ačiū visai komandai, kuri padėjo neišleisti "vėjais" pinigų.
Super paslauga! Buvau susidūręs Vokietijoje kur jau seniai tokias paslauga veikia.

UAB "Autofortas"
Visos automobilių remonto paslaugos

Adresas: 9-ojo Forto g. 60A, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 21 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 2600 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje. Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią apie 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų...
Baltieva
ŠKODA Kaunas

Adresas: Veiverių g. 145, LT-46389 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
ŠKODA ATSTOVYBĖ KAUNE Škoda automobilių salonas Kaune. Naujų ir naudotų Škoda automobilių pardavimas, garantinis ir pogarantinis lengvųjų automobilių aptarnavimas, originalios autodalys, servisas. Naujas "Škoda Kodiaq" visureigis 2017 Maloniai kviečiame Jus apsilankyti į moderniai įrengtą mūsų “ŠKODA „ automobilių...
Autotaisykla
Adresas: Baltijos g. 90A, LT-48218 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
Autotaisykla tai senai besidarbuojant ir savo darbą išmananti ir teikianti visas automobilių remonto paslaugas įmonė Augant ir kaupiant žinių bagažą įgaunant vis didesnę patirtį, stengiamės žengiant koja kojon su rinka ir klientų poreikiais. Autoservisas esantis Kaune teikiamos ne tik serviso paslaugos bet ir...

DK vilkinti nepavyks: Trišalė taryba pateikė savo išvadas
DK vilkinti nepavyks: Trišalė taryba pateikė savo išvadas 05-23 19:50
Trišalė taryba įvykdė antradienį Seimo duotą paliepimą įvertinti Darbo kodekso nuostatas, kurios buvo sugalvotos ar pakeistos Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitete (SRDK).
Baltarusijos įmonė pateikė ieškinį 200 savo darbuotojų
Baltarusijos įmonė pateikė ieškinį 200 savo darbuotojų 05-23 19:00
Gomelio pieno perdirbimo įmonė "Milkavita" pateikė bendrą ieškinį 205 esamiems ir buvusiems darbuotojams dėl 100.000 USD išieškojimo. Ir tai ne vienintelė byla, kai įmonė reikalauja darbuotojų...
Tarp savaitės reklamų: naujasis "Circle K" įvaizdis su humoru
Tarp savaitės reklamų: naujasis "Circle K" įvaizdis su humoru 05-23 18:53
Tarp naujausių savaitės reklamų: "Statoil" virsmas į "Circle K" (SMFB, Norvegijos reklamos agentūra), linksmi pamokymai kaip tarti naująjį prekės ženklo vardą ("Clinic 212", "Idea Prima") ir "SB...

Ar reiktų drausti rašyti komentarus apie įmones?

UAB Baltic master

Bananai 1063,54 -1,09%