VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė ATP Edmora, MB

ATP Edmora, MB

Liqui Moly tepalai

Įmonės kodas 304107351
PVM mokėtojo kodas LT100009735918
Vadovas Edmundas Baniulis
Adresas Tunelio g. 8, LT-44363 Kaunas
Telefonas Atp Edmora Mb Telefonas
Mobilus telefonas Atp Edmora Mb Mobilus telefonas
Faksas Atp Edmora Mb Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.edmora.lt
SD draudėjo kodas 2370270
SODRA (VSDFV) skola 345.26 € (1192.11 Lt) (2017-09-19 dienos pradžioje)
Apyvarta (be PVM) 2015: 0 - 5 000 €
Įvertinimas
5.1 / 10 (įvertino 18)
Įmonės aprašymas:

Pradėjusi 1960 m. nuo priedų disulfido molibdeno pagrindu gaminimo, šiandien Liqui - Moly Vokietijoje, variklinių alyvų rinkoje, užima antrąją vietą ir nuolatos didina savo rinkos dalį, o priedų į kurą ir alyvą rinkoje jai priklauso virš 50 proc. rinkos. Aukštos konkurencijos sąlygomis tai yra tiesiog puikus rezultatas. Be to Liqui - Moly yra vienintelė įmonė Europoje , gaminanti tokį platų variklinių alyvų ir priedų asortimentą. Tokių rezultatų Liqui - Moly pasiekė savo kokybiškos produkcijos, kuri yra nuolatos tikrinama įmonės laboratorijoje, Vokietijos techninės priežiūros sąjungoje ir aplinkosaugos organizacijoje "DEKRA", dėka.
Šiandien savininko Ernst’o Prost’o vadovaujamoje įmonėje dirba apie 230 žmonių. 2009 m. apyvarta sudarė virš 750 mln. eurų.
Stambiausio Vokietijos automobilių žurnalo „Auto Motor Sport“ skaitytojai išrinko LIQUI MOLY pačia geriausia alyvos marke. Apklausoje dalyvavo kone 93 000 skaitytojų, iš kurių 48 procentai balsavo už šį Vokietijos gamintoją. Ne vienerius metus pirmąją vietą vis užimdavo „Castrol“, tačiau dabar LIQUI MOLY pirmąkart išstūmė savo varžovę iš aukščiausios pozicijos. LIQUI MOLY pelnė „Geriausios markės“ vardą tepalų kategorijoje.

EDMORA, UAB pagrindinė veikla - mažmeninė ir didmeninė prekyba Liqui Moly tepalais, transmisiniais tepalais, auto kosmetika, serviso medžiagomis, sodo technikos priežiūros medžiagomis, motociklų eksploataciniais skysčiais. Liqui Moly turi didžiausių automobilių gamintojų, tokių kaip: Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen grupė, ir daugelio kitų leidimus. Tai reiškia, kad turint naują automobilį Jūs galite naudoti mūsų produkciją nebijant, kad nutruks garantija!

Liqui - Moly - tai Vokietijos įmonė, esanti Ulm’o mieste. Jos pavadinimas kilęs iš molibdeno disulfido (MoS2) cheminio derinio (liqui - (sutrump.) skystis, moly – (sutrump.) molibdenas). Puikios šio derinio savybės leido įmonei gerai įsitvirtinti pasaulio rinkoje. Šiuo metu firma turi savo atstovus daugumoje pasaulio šalių – Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Vakarų ir Rytų Europoje. Visi Liqui Moly produktai turi Vokietijos TÜV centro sertifikatus, o tai reiškia, kad atitinka įmonės deklaruojamą kokybę ir turimas savybes.

Liqui Moly suteikia garantija, kad jų naudojami tepalai nepakenks Jūsų automobiliui, o jei tai nutiktų, tai garantuoja padengti visas išlaidas automobilio remontui.

Turime didelį asortimentą kuro priedų dyzeliniams ir benzininiams varikliams, kurie leidžia taupyti kurą, išvalyti kuro sistemą, bei pagerinti variklio dinamiką. Tai jau išbandyti priedai mūsų klientų, kurie neliko nusivylę.


VARIKLINĖ ALYVA :

SINTETINĖ ALYVA "LEICHTLAUF HIGH TECH" ALYVOS KEITIMO INTERVALAS 40 000 km. PRIKLAUSOMAI NUO GAMINTOJO INSTRUKCIJŲ. (3863)

Šiuolaikinė aukščiausios klasės, mažos trinties variklinė alyva, skirta naudoti ištisus metus, dyzeliniams ir benzininiams varikliams be DPF filtrų priklausomai nuo transporto priemonės gamintojo. Tinka su pratęstais techniniais intervalais. Išbandyta su katalitiniais konversoriais ir turbokompresoriais. Alyvą sudaro naujausios bazinės alyvos, pagamintos naudojant sintetines technologijas ir naujausias priedų technologijas. Alyva garantuoja tolygų variklio darbą, greitą tepimą, sumažina kuro sąnaudas. Alyvos keitimo intervalas 40 000km priklausomai nuo gamintojo instrukcijų. Optimalus alyvos slėgis esant įvairioms variklio apsukoms, didelės šlyties ir senėjimo stabilumas palaiko variklio švarą.

SINTETINĖ ALYVA "SYNTHOIL LONGTIME". YPAČ TINKAMA KAI ALYVA KEIČIAMA RETAI, O VARIKLIS REIKALAUJA YPATINGOS PRIEŽIŪROS. (1171)

Pilnai sintetinė alyva skirta aukštoms apkrovoms, prailginto keitimo intervalams ir maksimaliam degalų taupymui. Ultra moderni sintetinė alyva skirta patiems naujausiems varikliams. Rekomenduojama kaip benzininiams, taip ir dyzeliniams, įskaitant variklius su turbokompresoriais ir tais kuriuose sumontuoti katalizatoriai varikliams. Turi leidimus BMW Longlife, ypatingai rekomenduojami Audi Turbo (TT, A8-W12) varikliams.

SINTETINĖ ALYVA " LONGTIME HIGH TECH". PATI ŠIUOLAIKIŠKIAUSIA HC-SINTETINĖ ALYVA, SKIRTA NAUJAUSIŲ TECHNOLOGIJŲ
AUTOMOBILIAMS SU PRAILGINTU ALYVOS KEITIMO INTERVALU (ĮSKAITANT BMW – MERCEDES BENZ AUTOMOBILIUS) (1136)

Pilnai sintetinė alyva skirta naujausiems Mercedes-Benz ir BMW automobiliams, eksploatuojamiems pagal ilgesnio alyvos keitimo intervalo programą. Unikalūs klampumo indekso pagerinimo ir long life priedai taupo degalus, skaido suodžius dyzeliniuose varikliuose ilgesnio naudojimo metu, ekstremaliai apsaugo variklį nuo dėvėjimosi. Todėl Mercedes-Benz ir BMW patvirtino šią alyvą kaip naudotiną pačių moderniausių technologijų varikliams. Šios alyvos eksploatacijos intervalas leistinas iki 40 000 km.

SINTETINĖ ALYVA "LEICHTLAUF SPECIAL LL" LABIAUSIAI TINKANTI ALYVA AUTOMOBILIAMS PAGAMINTIEMS "OPEL" KONCERNO. (1192)

Naujausiems General Motors varikliams. Ekstra klasės, specializuota variklinė alyva, atitinkanti ypatingus General Motors Long Life (GM LL) reikalavimus, ir pagaminta šiuolaikiniams GM varikliams, tame tarpe ir Opel varikliams pagamintiems po 2000 metų, su lanksčiu techninių priežiūrų intervalu (ECO Service-Flex) kuris leidžia su šia alyva eksploatuoti automobilius iki 30 000 – 50 000 km. Taip pat idealiai tinka visiems benzininiams ir dyzeliniams BMW ir Mercedes-Benz varikliams kurie pagaminti iki 2004 metų. Taip pat Japoniškiems varikliams kurie pagaminti iki 2005 metų.

SINTETINĖ ALYVA "LEICHTLAUF SPECIAL F" NAUDOJAMA BENZ. IR DYZ. VARIKLIAMS TAIP PAT SU TURBO ĮPŪTIMU IR KATALIZATORIAIS. ŠIĄ ALYVĄ GALIMA NAUDOTI ĮVAIRIUOSE FORD KONCERNO AUTOMOBILIUOSE, PAGAMINTUOSE NUO 1998 m. LIEPOS mėn. (3852)

Specialiai pagaminta dyzeliniams ir benzininiams Ford automobiliams, pagamintiems nuo 2009 metų, taip pat tinka naudoti Land Rover, Rover/MG, Jaguar, Mazda ir Citroen markių automobiliuose. Dėmesio: nenaudoti šios alyvos Volkswaken automobiliuose prailgintuose alyvos keitimo intervaluose (WIV)!

SINTETINĖ ALYVA "TOP TEC 4100" TAI AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ŠIUOLAIKINIAMS VARIKLIAMS SKIRTA AUTOMOBILINĖ ALYVA NAUDOJAMA IŠTISUS METUS. UŽTIKRINA IŠSKIRTINĘ APSAUGĄ NUO DĖVĖJIMOSI, SUMAŽINA ALYVOS BEI DEGALŲ SĄNAUDAS. (3700)

Sintetinių technologijų alyva skirta Mercedes-Benz Euro-4 varikliams. Aukščiausios klasės variklinė alyva. Unikalių bazinių alyvų ir neturinčių analogų priedų mišinys (pirmą kartą pasaulyje – be sieros ir fosforo), padėjo išgauti ekologiškas naujos kartos variklines alyvas. Galimas alyvos keitimo intervalas iki 30 000 km. Ši alyva atitinka visus ekologinius EURO-4 reikalavimus ir yra rekomenduojama naudoti Mercedes-Benz varikliuose turinčiuose DPF filtrus.. Taip pat turimas Mercedes-Benz 229.31 leidimas leidžia šią alyvą naudoti beveik visuose dyzeliniuos lengvųjų Mercedes-Benz automobilių varikliuose. ŠIOS ALYVOS TAIP PAT TURIME IR PILSTOMOS!!!

SINTETINĖ ALYVA "TOP TEC 4200" PRIKLAUSOMAI NUO GAMINTOJŲ NURODYMŲ, ALYVOS KEITIMO INTERVALAS GALIMAS IKI 50 000 km. (3706)

Pilnai sintetinė alyva skirta naujausiems Volkswagen-Audi automobiliams. Naujausios kartos alyva skirta paskutinės kartos benzininiams ir dyzeliniams Volkswagen/Audi/Seat/Skoda varikliams, tame tarpe benzininiams turbo kompresoriniams (turbo ir biturbo), benzininiams varikliams su (FSI) sistema, dyzeliniams varikliams kuriuose įrengti VW dyzelinių pompų purkštukai taip pat varikliams turintiems DPF filtrus. Turi aukščiausios klasės Volkswagen-Longlife III. Idealiai tinka Volkswagen-Audi varikliams ir alyvos keitimo intervalu iki 30 000 km. Taip pat tinka senesniems varikliams kurie yra pagaminti iki 2000 metų su standartiniu variklio keitimo intervalu iki 15 000 km.

Top Tec 4300 5W-30 (3740)

Naujos kartos Japoniškiems ir Prancūziškiems automobiliams. Naujausias gaminys skirtas paskutinės kartos Japoniškų ir Prancūziškų automobilių varikliams, pagamintiems nuo 2004 metų ir atitinkantiems naujausiems ekologiškumo reikalavimams EURO-4/EURO-5. Rekomenduojama visiems dyzeliniams varikliams Peugeot, Citroen, Honda, Toyota, Fiat kuriuose sumontuoti DPF filtrai.

Top Tec 4500 5W-30 (3724)

Tinka visiems Mazda, Mitsubishi, Ford ir Jaguar varikliams Specialiai Mazda, Mitsubishi, Ford ir Jaguar varikliams pagaminta variklinė alyva. Pagal patį griežčiausią europinį ekonomiškumo testą (CEC-L-54-T-96/MB Mill) taupo daugiau kaip 2,5% degalų palyginus su geriausią etaloną turinčiomis alyvomis. Akimirksnius sutepa variklį užvedimo metu ir aprūpiną minimalią trintį prie didelių apkrovų ir ekstremaliai ilgą keitimo intervalą.

SINTETINĖ ALYVA " TOP TEC 4600" TINKAMA NAUDOTI VISUS METUS . SUTEIKIA IŠSKIRTINĘ APSAUGĄ NUO NUSIDĖVĖJIMO, SUMAŽINA ALYVOS BEI DEGALŲ SĄNAUDAS. ATITINKA EURO IV SISTEMOS STANDARTUS. (3755)

Naujausiems benzininiams ir dyzeliniams Opel (Dexos2) varikliams. Naujausios kartos variklinė alyva Opel naujausios kartos varikliams. Turinti unikalias darbines charakteristikas. Opel varikliuose kurie yra gaminami nuo 2010 metų leidžiama naudoti tik tokio tipo variklines alyvas, kurios turi aukščiausias Opel (Dexon 2) specifikacijas. Dyzeliniuose Opel varikliuose su kietųjų dalelių (DPF) filtrais naudojimas alyvos kuri neturi Opel Dexon 2 specifikacijos – neleistinas. Šios alyvos keitimo intervalas – iki 40 000 km.

SINTETINĖ ALYVA " SYNTHOIL RACE TECH GT1" SPORTINIAM NAUDOJIMUI PILNAI SINTETINĖ ALYVA, PRITAIKYTA NAUDOJIMUI VARIKLIUOSE, EKSPLOATUOJAMUOSE EKSTREMALIOMIS SĄLYGOMIS. (1390)

Skirta sportiniams automobiliams. Pagaminta specialiai ypatingai forsuotiems keturtakčiams varikliams. Patikimai sutepa variklio dalis esant netgi ekstremaliom temperatūrom. Speciali alyva BMW M5 automobiliams.

PUSIAU SINTETINĖ ALYVA "MOLYGEN" REKOMENDUOJAMA BENZ. IR DYZ. VARIKLIAMS. TINKAMA VARIKLIAMS SU TURBO KOMPRESORIAIS, KATALIZATORIAIS BEI KONVERTERIAIS. ALYVA YRA MAŽO KLAMPUMO IR DIDELĖS ŠLYTIES. (2540)

Tinkama varikliams su turbokompresorium ir kataliziniais konverteriais. Aukštos kokybes variklinė alyva tinkama naudoti ištisus metus. Alyvos sudėtyje yra pusiau sintetinių bazinių alyvų, pažangių technologijų dėka pagamintų priedų, bei molygen priedų. Todėl variklinė alyva užtikrina optimalią apsaugą nuo dėvėjimosi, mažina variklio trinties nuostolius, yra mažo klampumo ir didelės šlyties. Rekomenduojama benzininiams ir dyzeliniams varikliams.

LENGVAEIGĖ DYZELINIŲ VARIKLIŲ ALYVA SU SINTETINIAIS KOMPONENTAIS " DISEL LEICHTLAUF" VARIKLIAMS TAIP PAT SU TURBO ĮPŪTIMU IR KATALIZATORIAIS, SU TIESIOGINIU ĮPURŠKIMU, TDI AR COMMON RAIL DYZELINIAMS VARIKLIAMS. (1386)

Dyzeliniams varikliams. Aukšto veiksmingumo pusiau mineralinė alyva savo sudėtyje turinti naujausios receptūros priedus ir sintetinius priedus. Ši alyva mažina suodžių susidarymą variklyje ir jo dūmingumą. Tinka kaip ir atmosferiniams, taip ir turbininiams varikliams. Geriausia alyva didžiajai daugumai amerikietiškų, japoniškų ir korėjietiškų dyzelinių variklių.

PUSIAU SINTETINĖ ALYVA "SUPER LEICHTLAUF" VISASEZONĖ ALYVA BENZININIAMS IR DYZELINIAMS VARIKLIAMS. TAUPO KURĄ PATIKIMAI SAUGO NUO DILIMO BEI JUODO ŠLAMO SUSIKAUPIMO VARIKLYJE, PALAIKO JĮ ŠVAROJE. (1301)

“Pusiau sintetinė variklinė alyva SAE 10 W-40 – “Laisva eiga”” - tai kuro ekonomija (pagal API standartą, serija VI), efektyvi apsauga nuo nusidėvėjimo, variklio švarumo palaikymas ir apsauga nuo šlamo susidarymo. Tinka naudoti esant dideliems laiko intervalams tarp alyvos keitimo. Užtikrina patikimą sutepimą, sustabdo kardaninio veleno nusidėvėjimą. Viršija Vokietijos ir kitų valstybių automobilių gamintojų reikalavimus. Patikrinta varikliuose su turbo įpūtimu ir katalizatoriumi. Užtikrina greitą sutepimą užvedant šaltą variklį. Apsaugo nuo šlamo susidarymo esant aukštoms ir žemoms temperatūroms.

PUSIAU SINTETINĖ ALYVA "MoS2 LEICHTLAUF". VARIKLINĖ ALYVA TINKANTI BENZ. IR DYZ. VARIKLIAMS, PASIŽYMINTI YPATINGA APSAUGA NUO DILIMO. MoS2 (MOLIBDENO DISULFIDAS) SUKURIA ANT TRINTIES PAVIRŠIŲ APSAUGOS PLĖVELĘ, KURIOS DĖKA SUMAŽĖJA VARIKLIO GEDIMO GALIMYBĖ. (1091)

“Pusiau sintetinė variklinė alyva su MoS2 SAE 10 W-40 – “Laisva eiga”” sukuria ant visų besitrinančių ir kontaktuojančių variklio paviršių labai efektingą plėvelę. Ši plėvelė iš molibdeno disulfido sumažina trintį ir garantuoja daug laisvesnę variklio eigą. Garantuoja žymų alyvos ir kuro sunaudojimo sumažėjimą, žymų nusidėvėjimo sumažėjimą ir sugebėjimą išlaikyti darbines savybes net esant gedimams. Viršija Vokietijos ir kitų valstybių automobilių gamintojų reikalavimus. Atspari senėjimui ir išlaiko klampumą stabiliame lygyje. Užkerta kelią šlamo susidarymui. ŠIOS ALYVOS TAIP PAT TURIME IR PILSTOMOS !!!

Synthoil Longtime Plus 0W-30 (1150)

Pilnai sintetinė alyva skirta prailginto keitimo intervalams. Skirta naujausių technologijų VW-Audi automobiliams, turintiems WIV sistemą ir atitinkantiems VW 503.00/506.00/506.01, bei visiems automobiliams, kuriuose leidžiama naudoti ACEA A1/B1 degalus taupančią alyvą. Specialieji aukštos temperatūros didelės šlyties komponentai taupo degalus ir pailgina alyvos keitimo intervalus.

Leichtlauf Special V 0W-30 (2852)

Mažos trinties variklinė alyva, pagrįsta sintezės technologijomis. Idealiai tinka moderniausiems dyzeliniams ir benzininiams varikliams su ir be multi vožtuvų technologijų turbinų, taip pat su ir be DPF. Šis tepalas sukurtas naudoti įvairiems Volvo modeliams. Taip pat tinkamas ir Mitsubishi, Renault, Jaguar, Honda automobiliams. Netinkamas VW automobiliams su prailgintu priežiūros intervalu.

Synthoil Energy 0W-40 (1360)

“Sintetinė variklinė alyva SAE 0 W-40” pasižymi aukštomis antifrikcinėmis savybėmis.
Užtikrina maksimaliai greitą variklio užpildymą alyva. Taip pasiekiamas optimalus variklio sutepimas, pradedant jau pirmu jo apsisukimu ir žymus nusidėvėjimo sumažėjimas. Iki 10 proc. Sumažina kuro sąnaudas šalto variklio užvedimo fazėje (palyginus su paprasta mineraline alyva 15 W-40). Dėl mažo šios antifrikcinės alyvos trinties paviršiaus pasipriešinimo išauga variklio galia, žymiai sumažėja alyvos sąnaudos. Sumažėja kuro sąnaudos ir sumažėja išmetamųjų dujų kenksmingumo lygis, tuo pačiu užtikrinama aplinkos apsauga. Patikrinta varikliuose su turbo įpūtimu ir katalizatoriumi.

Synthoil High Tech 5W-40 (1306)

Sintetinė variklinė alyva SAE 5 W-40
” – tai visiškai sintetinė antifrikcinė alyva šiuolaikiniams varikliams. Sumažina alyvos ir kuro sąnaudas (pagal API standartą, serija VI). Geriausiai tinka naudoti esant dideliems laiko intervalams tarp alyvos keitimo. Užtikrina optimalų variklio sutepimą, net ekstremaliose situacijose. Alyvos klampumas pastovus esant plačiam temperatūros diapazonui. Užtikrina greitą sutepimą užvedant šaltą variklį ir optimalų alyvos slėgį visame apkrovos diapazone. Sutepimo patikimumas išsilaiko net esant ekstremalioms temperatūroms. Optimizuoja variklio galią, gerai apsaugo nuo nusidėvėjimo, padidina variklio eksploatacijos laiką. Viršija Vokietijos ir kitų valstybių automobilių gamintojų reikalavimus.

Molygen 5W-50 (2542)

Tinkama varikliams su turbo kompresorium ir kataliziniais konverteriais. Aukštos kokybės variklinė alyva tinkama naudoti ištisus metus. Alyvos sudėtyje yra pusiau sintetinių bazinių alyvų, pažangių technologijų dėka pagamintų priedų, bei molygen priedų. Todėl variklinė alyva užtikrina optimalią apsaugą nuo dėvėjimosi, mažina variklio trinties nuostolius, yra mažo klampumo ir didelės šlyties. Rekomenduojama benzininiams ir dyzeliniams varikliams.

Leichtlauf Special AA 10W-30 (7614)

Visa sezoninė variklinė alyva benzininiams ir dyzeliniams varikliams. Taupo kurą, patikimai saugo nuo dilimo, bei juodo šlamo susikaupimo variklyje, palaiko jį švaroje. Užtikrina greitą sutepimą šalto užvedimo metu. Atspari senėjimui. Taip pat tinka varikliams su turbina ir katalizatoriumi, su multi vožtuvų technologija. Tinkama esant ilgiems intervalams keičiant alyvą.

Leichtlauf Performance 10W-40 (2102)

Pusiau sintetinė aukštos kokybės mažo klampumo variklinė alyva. Skirta naudoti benzininiams ir dyzeliniams varikliams visais metų laikais. Puikiai tinka su ir be dujų išmetimo turbo pripūtimo ir oro aušintuvu, atitinka reikalavimus, kurių reikalauja pažangių variklių koncepcija.

Racing Synth 4T 10W-60 (1525)

Sintetinė alyva motociklų varikliams. Skirta 4-takčiams lenktyniniams ir kitiems motociklams,eksploatuojamiems sunkiomis sąlygomis. yra išbandyta lenktynėse. Užtikrina optimalų sutepimą, esant ekstremalioms eksploatavimo sąlygoms, patikimai apsaugo variklį nuo nusidėvėjimo.

Racing Synth 4T 10W-50 (1502)

Sintetinė alyva motociklų varikliams. Tai optimali alyva 4-takčiams kelioniniams ir lenktyniniams motociklams su didelėmis apkrovomis. Užtikrina optimalų sutepimą, esant ekstremaliomis eksploatavimo sąlygomis. Tinka motociklų varikliams su dideliu apsisukimų skaičiumi. Užtikrina patikimą sutepimą esant, net labai didelėms temperatūroms. Rekomenduojama sankabų sistemoms su alyvos vonele. Maišoma su visomis žinomomis alyvomis.

Racing 4T 10W-40 (1521)

Pusiau sintetinė alyva motociklų varikliams. Tai optimali alyva 4-takčiams motociklams, dirbantiems didelėmis apkrovomis, bei lenktyniniams motociklams. Užtikrina greitą sutepimą užvedant šaltą variklį. Sumažina variklio nusidėvėjimą ir palaiko jį švarų. Užkerta kelią sankabų užsikirtimui. Užtikrina mažas kuro sąnaudas, bei mažus kuro nuostolius atsirandančius dėl išgaravimo. Rekomenduojama aukšto galingumo varikliams. tinka varikliams su katalizatoriumi. Viršija Vokietijos ir kitų valstybių gamintojų reikalavimus.

Racing Synth 2T (1505)

Sintetinė alyva 2-takčiams motociklų varikliams. Skirta mišriai ir atskirai 2-takčių variklių tepimo sistemoms su oriniu ir vandeniniu aušinimu. Padidina variklio galingumą ir efektyviai apsaugo nuo nusidėvėjimo. Palaiko uždegimo žvakių, degimo kameros ir stūmoklių švarą. Užtikrina optimalų sutepimą, net esant labai aukštoms temperatūroms.

Racing 2T (1504)

Pusiau sintetinė alyva 2-takčiams motociklų varikliams. Skirta mišriai ir atskirai 2-takčių variklių tepimo sistemoms su oriniu ir vandeniniu aušinimu. Padidina variklio galingumą ir efektyviai apsaugo nuo nusidėvėjimo. Palaiko uždegimo žvakių, degimo kameros ir stūmoklių švarą.

Rasenmäher-Öl SAE 30 (1264)

Tinka visiems 4-takčiams benzino ir dyzelino varikliams. Užtikrina optimalią variklio švarą ir puikiai apsaugo nuo dilimo.
Didelis priedų kiekis užtikrina patikimą variklio sutepimą ir ilgą jo eksploatacijos laikotarpį. Apsaugo nuo korozijos net esant nepalankioms darbo sąlygoms, bei žiemos metu. Patikrinta varikliuose su katalizatoriais. Naudoti 4-takčiuose žoliapjovių varikliuose ir varikliuose, kuriuose naudojama vasarinė mineralinė SAE 30 klampumo alyva.


TRANSMISINĖ ALYVA :

Hypoid-Getriebeöl TDL SAE 75 W-90 (1407)

Universali pusiau sintetinė transmisinė alyva. Priskiriama prie klasifikacijos: TDL - Total Drive Line. Tinka daugeliui transmisinių agregatų (nuo sinchronizuotų ir nesinchronizuotų dėžių iki reduktorių su hioidiniais sukibimais). Pasižymi geromis nusidėvėjimą, bei triukšmą mažinančiomis savybėmis. Laikytis agregato gamintojo nurodymų.

Vollsynthetisches Getriebeöl (GL 5) SAE 75W-90 (1414)

Aukščiausios kokybės visa sezoninė transmisinė alyva, skirta didelio apkrovimo transmisijos agregatuose (mechaninės, pagalbinės greičių dėžės, hipoidinės pavaros, pavarų dėžės su diferencialu), kuriuose reikalaujama naudoti API GL -5 klasifikaciją turinčią alyvą. Užtikrina lengvesnį perjungimą, tylesnį darbą, bei labai gerą apsaugą nuo nusidėvėjimo ir korozijos.

Top Tec ATF 1100 (3651)

Skirtas naudojimui automatinėse greičių dėžėse, vairo stiprintuvo ir hidrauliniuose mechanizmuose, hidro transformatoriuose, kuriuose reikalaujama naudoti atitinkančias specifikacijas turintį ATF skystį. Pasižymi puikiomis nusidėvėjimą mažinančiomis savybėmis. Atsparus senėjimui ir apsaugo nuo korozijos.

Top Tec ATF 1200 (3681)

Top Tec ATF 1200 - automatinės pavarų dėžės alyvos iš naujausios kartos, paremtos sintetinėmis HC bazinės alyvos kartu su naujausiais didelio našumo priedais, jie užtikrina optimalų stabilumą senėjimui, puikią apsaugą nuo dėvėjimosi ir geras trinties charakteristikas. Top Tec ATF 1200 atitinka daugelio transporto priemonių gamintojų reikalavimus ir garantuoja puikų veikimą ekstremaliomis eksploatacijos sąlygomis, net kai yra veikiamas didelių temperatūros svyravimų.

TOP TEC ATF 1600 (3659)

Naujos kartos didelio našumo skystis skirtas automatinėms pavarų dėžėms. Pagamintas atsižvelgiant į modernias sintezės technologijas ir naudojant aukščiausios rūšies priedus. Apsaugo nuo senėjimo ir oksidacijos. Idealus visomis eksploatacijos sąlygomis, dėka itin didelio klampumo indekso. Produktas suskurtas specialiai automatinėms pavarų dėžėms, puikiai tinka esančioms Mercedes-Benz automobiliuose. Sukurtas naujiems Mercedes-Benz 7 automatinėms transmisijoms, tačiau tinkamas ir Mercedes-Benz 5. Būtina laikytis transporto priemonės gamintojo instrukcijų.

Vollsynthetisches Hypoid-Getriebeöl (GL5)LS SAE 75W-140 (4421)

Pilnai sintetinė hipoidinė transmisinė alyva su LS- priedų lengviesiems automobiliams (ypač BMW) bei automobiliams su blokiruojančiais diferencialais ir be jų. Alyva atlaiko dideles apkrovas, bei užtikrina gerą diferencialų darbą esant ilgiems intervalams, bei apsaugo nuo nusidėvėjimo ir korozijos.
Aukštos kokybės sintetinė transmisinė alyva , skirta mechaninių transmisijų (ypač automobilių VW) ir hipoidinėms dėžėms.

Getriebeöl (GL4) SAE 85 W-90 (1030)

Aukštos kokybės mineralinė alyva skirta naudojimui didelio apkrovimo transmisijose (cilindrinėse, kūginėse, spiralinėse), kuriuose reikalaujama naudoti API GL4 klasifikaciją turinčią alyvą. Pasižymi gera temperatūrine klampos priklausomybe, agregatų nusidėvėjimą ir darbo triukšmą mažinančiomis savybėmis. Geras atsparumas senėjimui ir šalčiui.

Hochleistungs-Getriebeöl (GL3+) SAE 75W-80 (4427)

Aukštos kokybės visa sezoninė transmisinė alyva, skirta naudojimui didelio apkrovimo transmisiniuose agregatuose (mechaninės, pagalbinės greičių dėžės, hipoidinės pavaros, pavarų dėžės su diferencialu) kuriose reikalaujama naudoti API, GL3+ klasifikaciją turinčią alyvą. Užtikrina lengvesnį perjungimą, tylesnį darbą, bei labai gerą apsaugą nuo susidėvėjimo ir korozijos. Optimali alyva naujausioms transmisijoms.

Zentralhydraulik-Öl (1127)

Sintetinis hidraulinis skystis, universaliam naudojimui. Zentralhydraulik alyvą naudoti centrinėje hidraulinėje, lygmens kontrolės sistemose, hidro pneumatinėje pakaboje, vairo mechanizmo sistemoje. Pasižymi aukštos ir žemos temperatūros savybėmis, dilimo apsauga, šlyties stabilumu. Rekomenduojama nemaišyti su kitais skysčiais.

Racing Fork Oil 10 W Medium (1506)

Visiškai sintetinė alyva motociklo šakėms ir amortizatoriams. Apsaugo nuo korozijos, dilimo. Užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką. Tinka naudoti motociklams, dviračiams, mopedams.


PRIEDAI :

CERA TEC PRIEDAS Į VARIKLINĘ ALYVĄ SU KERAMIKOS JUNGINIAIS (3721)

Priedas sumažina trintį ir susidėvėjimą, dėl sudėtyje esančių chemikalams ir aukštoms temperatūroms atsparių keramikos junginių. Užkerta kelią trinčiai metalas į metalą ir prailgina variklio tarnavimo laiką. Sumažina kuro, benzino ar dyzelio sąnaudas. Taip pat tinka diferencialams, pompoms ir kompresoriams. Pakanka 5l. alyvos. Turi ilgalaikį poveikį, net iki 50 000 km.
Perspėjimas! Netinka naudoti motocikluose su šlapia sankaba. Produkto talpą atiduoti utilizacijai.

MOTOR PROTECT Visiškai sintetinis alyvos priedas. Žymiai sumažina dilimą. (1018)

Visiškai sintetinis alyvos priedas. Netgi naudojant mažos trinties visiškai sintetinę alyvą trintis sumažėja 35%. Žymiai sumažina dilimą. Padengia trinties vietas plona plėvele ir apsaugo. Veiksmingas iki 50 000 km. Priedo dėka sumažėja alyvos suvartojimas, išmetamų teršalų kiekis, variklis tyliau dirba. Suderinamas su visomis variklinėmis alyvomis, turbo ir katalitiniais elementais. Priedas yra pilamas į naują alyvą po pakeitimo. 500 ml. pakanka iki 5l. alyvos. Netinkamas naudoti motocikluose su šlapia sankaba.

PREPARATAS ILGALAIKEI MECHANINEI PAVARŲ DĖŽĖS APSAUGAI (1007)

Tai naujausias pilnai sintetinis priedas skirtas mechaninių, pagalbinių ir galinio tilto, pavarų dėžių apsaugai nuo dilimo. Dėl trinties mažinimo pavarų dėžė dirba tyliau ir tolygiau, tarnauja ilgesnį laikotarpį, užtikrinamas pavarų minkštesnis perjungimas. Išlygina krumplių nelygumus ir padidina galią. Priedas ilgalaikio poveikio iki 100 000 km. ridos. Netinka naudoti pilnai automatinėse pavarų dėžėse ir dėžėse su užsiblokuojančiu diferencialu. 80 ml. priedo užtenka 2 l. transmisinės alyvos. Galima pilti bet kuriuo metu, ypač patartina po transmisinės alyvos keitimo.

PREPARATAS VARIKLIO PLOVIMUI (1019)

Labai efektingi valymo priedai ištirpina šlamą ir laką, suriša kietas daleles ir skystus užteršimus. Keičiant alyvą visa tai išpilama su sena alyva. Po tokio praplovimo nauja alyva atskleidžia visas savo efektyvias savybes, variklis atgauna savo ankstesnę gali, susidėvi mažiau, optimizuojamos išmetamųjų dujų charakteristikos, užkertamas kelias nepakankamam sutepimui. Naudojimas: pilamas į šiltą variklinę alyvą prieš ją keičiant. Po 10 min. variklio darbo tuščioje eigoje išleisti seną alyvą, pakeisti filtrą ir įpilti naują alyvą. 500 ml. preparato pakanka iki 5l. alyvos. Tinka visiems benzininiams ir dyzeliniams varikliams su ar be turbo įpūtimo ir katalizatoriaus. Suderinama su visomis variklinių alyvų rūšimis.

TEPIMO SISTEMOS PRAPLOVĖJAS (2678)

Išvalo svarbias variklio detales: karterį, tepalo siurblį, alyvos padavimo kanalus, hidro pakėliklius, redukcinį vožtuvą ir kt. Atlaisvina stūmoklių žiedus, apsaugo nuo jų dilimo, tokiu būdu užtikrina variklio optimalią galią, prailgina jo tarnavimo laiką. Tinka visiems benz. ir dyz. varikliams. Naudojimas: 300 ml. priedo pakanka iki 6 l. variklinės alyvos. Pilti į alyvą prieš ją keičiant, po įpylimo variklį užvesti ir leisti jam dirbti darbinėje temperatūroje laisvais apsisukimais 10 min. po to keičiamas tepalas ir tepalo filtras.

Skystis skirtas išvalyti variklį nuo nuosėdų. (2657)

Labai veiksmingas ploviklių ir priedų derinys ištirpina dumblą ir lako sudarytojus. Visos tirpios ir netirpios alyvos liekanos sulaikomos ir pašalinamos kito alyvos keitimo metu. 300 ml. pakanka 6l. alyvos. Įpilkite Engine Flush Plus esant darbinei temperatūrai prieš keičiant alyvą ir palikite variklį dirbti iki 10 min. Po to pakeiskite alyvą ir filtrą. Produktas tinkamas naudoti su visokių rūšių variklinėmis alyvomis.

PREPARATAS VARIKLIO PRAPLOVIMUI PRIEŠ KEIČIANT ALYVĄ (5200)

Priedas į variklinę alyvą skirtas variklio praplovimui iš vidaus prieš keičiant alyvą. Nuvalo nuo variklio paviršiaus juodą šlamą ir suriša jį. Keičiant alyvą šlamas pašalinamas iš sistemos, sumažina nuosėdų susidarymą stūmoklių žiedų grioveliuose, užtikrina tepalo filtro ir alyvos padavimo skylių pralaidumą. Užkerta kelią sutepimo trūkumui ir apsaugo variklį nuo pažeidimų. Tinka visiems benz. ir dyz. varikliams su ar be turbo įpūtimu ir katalizatorium. Suderinamas su visomis variklių alyvų rūšimis.
Naudojimas: 300 ml. pakanka 5 l. alyvos. po įpylimo važiuoti 100-300 km., per šį laiką variklį užvesti 1-3 kartus. Po 100-300 km. būtina pakeisti alyvą ir filtrą. Patartina preparatą naudoti kas kart prieš keičiant variklinę alyvą.

PRIEDAS Į VARIKLINĘ ALYVĄ HIDROKOMPENSATORIAMS (1009)

Skirtas hidrokompensatorių optimaliam darbui užtikrinti. Išvalo vožtuvus ir alyvos pratekėjimo kanalus. Sumažina hidrokompensatorių stuksėjimą. Tinka benz. ir dyz varikliams. Patikrintas varikliuose su turbinomis ir katalizatoriais.
Naudojimas: 300 ml. priedo pakanka iki 6 l. alyvos. Pilti geriausia likus 300-600 km. iki tepalo keitimo. Suderinamas su visomis mineralinėmis ir sintetinėmis variklinėmis alyvomis. Nenaudoti 2-takčiuose varikliuose su šlapia sankaba.

PRIEDAS I VARIKLINĘ ALYVĄ SU MoS2 (MOLIBDENO DISULFIDU) (1011-1012)

“Priedas į variklinę alyvą su MoS2” (molibdeno disulfidu) sukuria ant visų besitrinančių ir slystančių paviršių ypač efektingą plėvelę, kuri sumažina trintį ir garantuoja daug laisvesnę besitrinančių paviršių eigą. Tai suteikia sekančius privalumus: žymią alyvos ir kuro ekonomiją, 50 % moksliškai įrodytą variklio susidėvėjimo sumažinimą, eksploatacinių gedimų sumažinimą, eksploatacinių savybių išsaugojimą sugedus guoliams. Šis priedas tinka ir varikliams su turbo įpūtimu ir katalizatoriais.

PRIEDAS VARIKLINĖS ALYVOS KLAMPOS STABILIZAVIMUI (1017)

Sumažina variklinės alyvos sunaudojimą. Pagerina sandarumą tarp stūmoklių žiedų ir cilindrų sienelių, stabilizuoja ir koreguoja alyvos klampos sumažėjimą ir užtikrina jos pastovų slėgį, net esant sunkiausioms variklio eksploatavimo sąlygoms. Užtikrina patikimą alyvos apsaugą nuo mechaninio poveikio. Dažnai užvedant šaltą variklį, apsaugo nuo alyvos suskystėjimo, sumažina hidrokompensatorių darbo triukšmą. Visiškai suderinamas su visomis mineralinėmis ir sintetinėmis variklinėmis alyvomis. Ypač patartina naudoti sintetiniuose varikliuose, esant aukštoms alyvos sąnaudoms, bei dažnai eksploatuojant variklį su perkrovomis.

PRIEDAS Į VARIKLINĘ ALYVĄ, SUSTABDANTIS ALYVOS PRASISUNKIMĄ IR IŠTEKĖJIMĄ (1005)

“Priedas į variklinę alyvą, sustabdantis alyvos prasisunkimą ir ištekėjimą” regeneruoja variklio tarpines ir sumažina alyvos sunaudojimą ant stūmoklinių žiedų (dėl alyvos klampumo išsaugojimo) ir vožtuvų kreipiamųjų (dėl tarpinių regeneracijos).
Apsaugo nuo mėlyno išmetamųjų dujų dūmo susidarymo. Kompensuoja alyvos klampumo sumažėjimą ir sumažina variklio darbo triukšmą.

PRIEDAS Į DYZ. KURĄ, MAŽINANTIS DŪMŲ IŠSISKYRIMĄ (5180)

“Preparatas, mažinantis dūmų išsiskyrimą dyzeliniuose varikliuose” pagreitina kuro sudegimą ir tuo pačiu žymiai sumažina suodžių išmetimą ir trukdo susidaryti kvapui. Tuo padidinamas variklio ekologiškumas. Be to, šis preparatas palaiko variklio ir įpurškimo purkštukų švarą, apsaugo nuo purkštukų adatų pridegimo, saugo nuo korozijos ir padeda išvengti detonacinio stuksėjimo.

DAUGIAFUNKCINIS DYZ. KURO PRIEDAS COMMON RAIL IR PUMPE DUSE SISTEMOMS (5139)

Priedas nuolatinei kuro sistemos priežiūrai. Tai specializuotas produktas, naudojamas dyzeliniuose varikliuose, dirbančiuose su aukšto slėgio įpurškimo sistemomis (Common-Rail, purkštukas-siurbliukas). Priedas skirtas kuro sistemos apsaugai nuo susidėvėjimo ir užsiteršimo naudojant nekokybišką dyzelinį kurą. Ypač rekomenduojama naudoti priedą kuro sistemos priežiūrai naujuose automobiliuose nuo pat automobilio eksploatavimo pradžios. Priedas turi puikias konservavimo savybes ir esant ilgoms technikos darbo pertraukoms. Privalumai: - išsaugo švarą kuro sistemoje ir uždegimo kameroje; - užtikrina visišką kuro sudegimą; - apsaugo nuo purkštukų adatų pridegimo ir apanglėjimo; - padidina kuro tepimo savybes. Naudojimas: Produktą rekomenduojama naudoti reguliariai. 250 ml priedo pakanka 75 litrams kuro (dozavimas 1:300). „System-Pflege Diesel“ priedą į kuro baką galima pilti bent kuriuo momentu, nes priedas su kuru susimaišo savaime.

PREPARATAS MAŽINANTIS DYZ. VARIKLIŲ DARBO TRIUKŠMĄ (2504-5120)

“Daugiafunkcinis priedas į dyzelinį kurą” pagerina dyzelinio kuro kokybę, padidina variklio galią, sumažina detonacinį tarškėjimą, pagerina eigą, palengvina užvedimą. Valo variklį ir įpurškimo agregatus, apsaugo nuo pridegimo ir dervos susidarymo ant purkštukų adatų. Užtikrina optimalų kuro sunaudojimą ir ekonomiją. Mažina koroziją ir nusidėvėjimą. Tinka dyzeliniam kurui su mažu sieros kiekiu. Išbandyta varikliuose su turbina.

DYZ. KURO SISTEMOS TEPIMO PRIEMONĖ (5122)

Dyzelinių variklių kuro siurbliai tepami dyzelinio kuro pagalba. Pradėjus naudoti dyzelinį kurą su mažu sieros kiekiu, atsirado tepimo problemos. “Preparatas dyzelinių kuro įpurškimo sistemų sutepimui” apsaugo kuro siurblius nuo dilimo, o tuo pačiu ir nuo sugadinimo. Tai padidina kuro siurblių tarnavimo laiką.

PRIEDAS Į DYZ. KURĄ NUO TIRŠTĖJIMO (1878-1877)

Puiki priemonė, užtikrinanti patikimą dyzelinio variklio darbą žiemą. Esant žemoms temperatūroms dyzelinis kuras sutirštėja ar visiškai užšąla. Tai lemia kuro filtro ir kuro sistemos užsikimšimą. Priedas sustabdo parafino kristalų augimą dyzeliniame kure esant žemai temperatūrai ir leidžia varikliui puikiai dirbti esant žemai temperatūrai (iki -31°C).

DYZ. VARIKLIŲ VALIKLIS (5170)

“Dyzelinių purkštukų valiklis” pašalina nuosėdas nuo įpurškimo purkštukų ir stūmoklių/ degimo kameros srityje. Pašalina problemas dėl variklio eigos ir naudojama profilaktiškai. Pašalina variklio stuksėjimą vidutinių apkrovų diapazone, tuo pačiu užtikrina lygų variklio darbą tuščioje eigoje ir minkštą variklio eigą. Dėl švarių purkštukų variklis dirba optimaliai. Preparatas valo visą kuro sistemą. Apsaugo nuo korozijos, užtikrina gerą kuro sudegimą, padidina ekonomiškumą ir variklio eksploatacinį patikimumą.

PRIEDAS PROFESIONALIAM DYZ. KURO SISTEMŲ VALYMUI (5154)

“Koncentratas dyzelinių sistemų valymui” sumažina kenksmingų medžiagų išsiskyrimą ir optimizuoja dūmus prieš išmetamųjų dūmų kokybės tikrinimą. Sėkmingai išlaikė bandymus CEC bandymų stende. Išvalo purkštukus ir visą kuro padavimo sistemą nuo kenksmingų nuosėdų. Saugo nuo pridegimo ir dervos susidarymo ant purkštukų adatų. Padidina dyzelinio kuro degimo savybes ir optimizuoja degimo procesą.

BENZ. PRIEDAS KARBIURATORIŲ VALIKLIS (5100)

“Preparatas karbiuratoriaus valymui iš vidaus” išvalo nešvarumus iš karbiuratoriaus, nuo vožtuvų, uždegimo žvakių ir ypatingai iš degimo kamerų. Palaiko švarą variklio viduje, tuo pačiu sumažina benzino sąnaudas ir kenksmingų medžiagų išsiskyrimą degant benzinui. Išbandytas varikliams su turbinomis ir katalizatoriais. Užtikrina išmetamų dujų charakteristikas, atitinkančias CO2 patikrinimų reikalavimus. Saugo variklį ir baką nuo korozijos net nenaudojant automobilio ilgą laiką.

PRIEDAS BENZ. VOŽTUVŲ VALIKLIS (1014)

Varikliai apkraunami net ir esant normalioms važiavimo sąlygoms: važinėjimas mieste piko valandomis, važinėjimas trumpais atstumais, kamščiai. Dėl to atsiranda nuosėdos ant vožtuvų, degimo kamerų ir karbiuratoriuje. “Preparatas vožtuvų valymui” nuvalo vožtuvus, įpurškimo sistemas, kuro įsiurbimo traktus, karbiuratorius, degimo kameras ir išlaiko švarą juose. Užtikrina optimalią variklio galią ir maksimalų kuro sunaudojimą, kuro sudegimą su minimaliu kiekiu kenksmingų išmetamųjų dujų ir užtikrina variklio ilgaamžiškumą. Patikimai apsaugo karbiuratorių nuo korozijos ir apledėjimo. Patikrinta varikliuose su turbinomis ir katalizatoriumi.

PRIEDAS Į BENZINĄ ĮPURŠKIMO SISTEMŲ PRIEŽIŪRAI (5110)

“Preparatas automobilių kuro įpurškimo sistemų valymui” valo užterštas benzino įpurškimo sistemas, pašalina nuodegas ir nuosėdas nuo dozatorių, įsiurbimo ir išmetimo vožtuvų. Šito pasėkoje: nebėra problemų užvedant variklį ir trukčiojimų dėl kuro stokos, tolygi eiga, gera trauka. Užtikrina tikslu įpurškimo dozavimą, tolygų kuro įpurškimą: variklis vėl atgauna buvusį galingumą, sumažėja kuro sąnaudos. Rekomenduojama varikliams su katalizatoriais.

SPEED TEC BENZINO PRIEDAS AKIVAIZDŽIAI PAGERINANTIS AUTOMOBILIO GREITĮ (3720)

Benzino priedas akivaizdžiai pagerinantis automobilio pagreitėjimą. Inovaciniai benzino priedo komponentai pagerina kibirkšties plitimą degimo kameroje. Degimas SPEED TEC dėka tampa kompaktiškesnis, stipresnis ir našesnis. Tinka dvitakčiams ir keturtakčiams varikliams. Suderinta su visomis benzino ir priedų rūšimis. Pakanka 70 l benzino.

KALIO PRIEDAS Į BENZINĄ SENESNIEMS VARIKLIAMS SU NEGRŪDINTAIS VOŽTUVŲ LIZDAIS (1010)

Tai nauja kalio priedų kombinacija skirta senesniems benzininiams varikliams su negrūdintais vožtuvų lizdais. Priedas leidžia naudoti benziną atitinkant naujausius ES ekologinius standartus senesniuose varikliuose, kurių vožtuvų lizdų tepimui reikalingas švinas. Sutepa ir apsaugo negrūdintus vožtuvų lizdus, pačius vožtuvus nuo nusidėvėjimo, taip saugodamas variklį nuo pažeidimų ir kompresijos praradimo. Valo degaus mišinio paruošimo sistemą ir padidina variklio eksploatavimo ekonomiškumą. Savo sudėtyje neturi metalo junginių, nekenkia katalizatoriui. Maišomas santykiu 1:1000.

BENZINO ĮPURŠKIMO SISTEMOS VALIKLIS (5153)

“Preparatas benzino sistemų valymui” sumažina anglies monoksido ir angliavandenilių išsiskyrimą, tuo pačiu optimizuoja rodiklius prieš išmetamų dujų rodiklių tikrinimą (CO tikrinimą). Sėkmingai išlaikė bandymus ant standartizuoto CEC bandymų stendo. Pašalina: problemas užvedant šaltą variklį, nelygų variklio darbą, blogą trauką, galios praradimą, trukčiojimus dėl kuro trukumo, aukštą kenksmingų medžiagų kiekį.

Ventilschutz für Gasfahrzeuge (4012)

Apsaugo variklio vožtuvus ir sugeria aukščiausią temperatūrą. Priedas užtikrina optimalų sutepimą ir ekologišką degimo procesą. Nedaro neigiamo poveikio katalizatoriams. Sukurtas dujomis varomam transportui, tinka su dvivalente dujų sistema. Dozavimas: nuo 6 iki 8 lašų per minutę vakuuminiams dozatoriams. Tinka nuolatiniam naudojimui.


SERVISO MEDŽIAGOS :

LM 47 Langzeitfett + MoS2 (3520)

Konsistencinis tepalas su molibdeno disulfido priedu (MoS2). Laikytis agregato gamintojo reikalavimų. Naudojimo temperatūrų diapazonas: nuo –30 iki +125°C. Žymėjimas pagal DIN 51502: KP2K-30.

Auspuff-Reparatur-Paste (3340)

Pasta dujų išmetimo sistemos remontui. Užtaiso nedideles skyles dujų išmetimo sistemoje. Ypatingai atspari karščiui ir visiškai nepralaidi dujoms. Naudojimas: pažeistą vietą išvalyti nuo purvo ir rūdžių. Trumpai užvesti variklį. Išmetimo sistema turi būti šilta. Sandarinimo vietą sudrėkinti ir įspausti pastą į skylę. Pasta turėtų labai gerai susikibti su metalu. Užsandarintą vietą išlyginti sudrėkintais pirštais. Leisti išdžiūti per naktį arba lėtai dirbant varikliui.

Start Fix (1085)

Preparatas, palengvinantis variklio paleidimą. Užtikrina lengvą variklio paleidimą, esant šalčiui, drėgnumui, šlapioms žvakėms, silpnam akumuliatoriui. Saugo variklį ir akumuliatorių. Taip pat užtikrina gerą apsaugą nuo korozijos ir paviršutinį sutepimą. Tinka visiems benzininiams ir dyzeliniams vidaus degimo varikliams: automobilių, sunkvežimių, motociklų, valčių, statybos ir žemės ūkio mainų, pjūklų, žoliapjovių ir kt.

LM 40 Multi-Funktions-Spray (3390)

Daugiafunkcinė priežiūros priemonė. Tai puiki pagalbinė priemonė dirbtuvėse, pramonėje, namuose ir laisvalaikyje. Sudėtyje yra iki 97 % veiksmingų medžiagų! Sutepa, valo, apsaugo ir užtikrina priežiūrą. Palaiko metalinių detalių judėjimo lengvumą.Greitai pasiekia veikimo vietą. Atlaisvina rūdis ir purvą. Pašalina tepalų , riebalų , klijų likučius. Pašalina etiketes. Išstumia drėgmę. Apsaugo nuo korozijos ir rūdžių. Pagerina elektros pralaidumą. Apsaugo nuo srovės nutekėjimo, sudėtyje nėra silikono. Neutralus gumos, plastmasės (išsk. polikarbonatų),lako ir medžio atžvilgiu.

Dichtungs-Entferner (3623)

Greitai ir nesunkiai pašalina pridegusias, sukietėjusias, tarpines ir lipnias mases nuo variklio ir automobilio detalių. Veiklus netgi ant vertikalių paviršių. Skirtas automobiliams, statybos ir žemės ūkio paskirties mašinoms, naudojamas pramonėje.

Luftmassensensor-Reiniger (4066)

Oro srauto daviklio valiklis. Produktas skirtas pašalinti nuosėdas ir nešvarumus susidariusius oro sistemos davikliuose, moderniuose oro įpurškimo sistemose. Purkšti produktą ant daviklio ir palaukti kol nubėgs nešvarumai. Naudojant ant plastiko detalių būtina atlikti testą, ypatingai detalėms, kurios jautrios tirpikliams.

Schnell-Reiniger (3318)

Universalus valiklis SCHNELL REINIGER. Greitai ir be pėdsakų šalina tepalus, riebalus, purvą. Gerai pasiekia veikimo vietą,išgaruoja be liekanų. Po apdorojimo detalės visai išvalytos nuo tepimo priemonių likučių. Užtikrina nepriekaištingą remontą,taupo laiką, sąnaudas skirtas stabdžių sistemoms, sankaboms, greičių dėžėms valyti. Pašalina riebalų ir tepalų dėmes nuo grindų dangos ir apmušalų. Nepurkšti ant guminių,plastmasinių ir lakuotų paviršių

Batterie-Pol-Fett (3141)

Skirtas transporto priemonių elektrinės įrangos priežiūrai ir patikimam funkcionavimui užtikrinti. Apsaugo akumuliatorių klemas ir elektros instaliacijos kontaktus nuo korozijos, bei oksidacijos. Užtikrina patikimą varikli užvedimą, apšvietimą ir ilgalaikį akumuliatoriaus funkcionavimą. Apsaugo nuo rūgščių kenksmingo poveikio, srovės nutekėjimo, bei sumažina varžą sujungimuose. Naudojimo temperatūrų diapazonas: -40C iki +60C. Nekenkia plastikinėms detalėms.

Siliconspray (3310)

“Silikoninis preparatas” tai atskiriantis, antifrikcinis ir apsauginis, neturintis mineralinių alyvų ir riebalų silikoninio pagrindo preparatas. Ši antifrikcinė priemonė rekomenduojama sėdynių ir stoglangių kreipiamosioms, karbiuratoriaus svirtims, durų ir langų šarnyrams. Skirta plastmasių ir gumos apsaugai bei priežiūrai. Naudojama kaip atskirianti priemonė virinant dujiniuose įrengimuose. Pašalina eksploatuojamų plastmasių girgždesį. Įsigeria ir izoliuoja. Malonaus kvapo.

Electronic-Spray (3110)

Elektroninis sintetinis purškiklis skirtas visų elektros kontaktų pvz.: lempų, saugiklių, kištukinių sujungimų, degimo perskirstymo sistemų, jungiklių, akumuliatoriaus gnybtų, generatorių starterių ir pan. Visai transporto priemonės elektroninės sistemos priežiūrai ir apsaugai. Padidina elektros ir elektronikos sistemos operacinį saugumą.

Wartungs-Spray weiß (3075)

Tai aukštos kokybės balta tepimo priemonė, pasižyminti geromis sukibimo su paviršiumi ir atsparumo vandeniui savybėmis. Puikiai tinka visų judančių detalių sutepimui, velenų, šarnyrų, traukių, pavažų, grandinių ir kt. Apsaugo nuo korozijos atspari senėjimui, nenuteka.

Kühler Dichter (3330)

Nedideles radiatoriaus pratekėjimo vietas, kurios susidarė dėl smūgio akmenukų, dėl sujungimų litavimo vietose atsiradusių porų ir išilginių trukių, ne taip paprasta surasti (pastebimas tik skysčio lygio sumažėjimas). “Preparatas radiatoriaus sandarinimui” sandarina pratekėjimo vietas greitai ir patikimai. Apsaugo degimo kamerą nuo pažeidimų dėl aušinimo skysčio prasiskverbimo. Galima naudoti kartu su bet kokiais, esančiais pardavime priedais į aušinimo skystį ir aušinimo skysčiais.

Kupfer-Paste (3080)

Specialus, atsparus karščiui ir aukštam slėgiui universalaus naudojimo tepalas. Geriausiai tinka girgždėjimo šalinimui bei diskinių ir būgninių stabdžių sistemų remontui. Naudojama srieginių sujungimų ir skiriamųjų paviršių, veikiamų aukštos temperatūros, aukšto slėgio ir korozijos, pvz.: kompresorių ir turbinų varžtų, išmetamųjų dujų sistemų, bei šilumokaičių varžtų uždegimo žvakių sriegių ir pan. sutepimui. Apsaugo nuo pridegimo ir privirinimo. Naudojimo temperatūrų diapazonas: nuo -30C iki +1100C. Rekomenduojama dujų išmetimo, kolektorių, duslintuvų, važiuoklė detalių, stabdžių sistemų srieginiams sujungimams.

Kupfer-Spray (1520)

Vario aerozolis 250ml specialus, atsparus karščiui ir aukštam slėgiui, universalaus naudojimo tepalas. Geriausiai tinka girgždėjimo šalinimui bei diskinių ir būgninių stabdžių sistemų remontui. Naudojamas srieginių sujungimų ir skiriamųjų paviršių, veikiamų aukštos temperatūros, aukšto slëgio ir korozijos, pvz. kompresorių ir turbinų varžtų, išmetamųjų dujų sistemų bei šilumokaičių varžtų, uždegimo žvakių sriegių ir pan. sutepimui. apsaugo nuo pridegimo ir privirinimo. naudojimo temperatūrų diapazonas: nuo -30°c iki +110°C.Rekomenduojama dujų išmetimo kolektorių, duslintuvų, važiuoklės detalių, stabdžių sistemų srieginiams sujungimams. Prieš naudojant stipriai pakratyti.

MoS2-Rostlöser XXL (1613)

Varžtų atlaisvintojas / rūdžių surišėjas. Produktas yra su mos2 (molibdeno disulfidu), tai puikus antifrikcinis preparatas visiems judantiems mechanizmams. Įsiskverbia net į pačius glaudžiausius sujungimus.Sustabdo rūdijimą ir atskiria rūdis. Šalina girgždesį ir ilgam palaiko judančių detalių eigos lengvumą. Apsaugo nuo korozijos ir oksidacijos. Greitai patenka į veikimo vietą ir užtikrina mažą mechanizmų trintį molibdeno disulfido dėka. Neutralus plast-masės, lako, metalo atžvilgiu.

Keramik Rostlöser mit Kälteschock (1641)

Tai yra puikus antifrikcinis preparatas visiems judantiems mechanizmams. Įsiskverbia net į pačius glaudžiausius sujungimus, sustabdo rūdijimą ir atskiria rūdis. Šalina girgždesį ir ilgam palaiko judančių detalių eigos lengvumą. Apsaugo nuo korozijos ir oksidacijos, greitai patenka į veikimo vietą ir užtikrina mažą mechanizmų trintį molibdeno disulfido dėka, neutralus plastmasės, lako atžvilgiu.

Türschloss-Pflege (1528)

Auto spynelių priežiūros priemonė. Sintetinis tepalas durų spynelių,šarnyrų ir smulkių detalių sutepimui, ilgalaikei priežiūrai ir ledo atitirpdymui. Prieš naudojant talpą sukrėsti.

Handwaschpaste (3363)

Rankų valymo pasta su šepečiu. Pašalina dažus, tepalą, stabdžių trinkelių likučius. Patikrinta dermatologiškai. Netrukdo odai kvėpuoti. GALIMA PIRKTI IR MAŽESNIAIS KIEKIAIS !!!

Racing Kettenspray weiß (1591)

Baltas tepalas motociklų grandinėms. Pilnai sintetinis tepalas, tinka visoms motociklų grandinėms su tarpinėmis ar be jų. Dėl gerų sukibimo ir sutepimo savybių naudojamas grandinėms, veikiamoms didelių apkrovų ir didelių greičių. Atsparus šalčiui, karščiui ir vandens purslams. Apsaugo nuo nusidėvėjimo, mažina grandinės išsitempimą ir užtikrina jos ilgą tarnavimo laiką.

Racing Luft-Filter-Öl (1625)

Oro filtro tepalas motociklams. Tai specialios receptūros tepalas, sulaikantis purvą ir dulkes, tokiu būdu apsaugantis variklį nuo gedimų. Atstumia vandenį, neputoja ir nevirsta derva, neblokuoja oro padavimo drėgnoje aplinkoje. Tepalo mėlyna spalva leidžia lengvai kontroliuoti oro filtrą.

Pro-Line Ansaug System Reiniger Diesel (5168)

Pašalina nešvarumus iš akceleratoriaus vožtuvų ir oro įsiurbimo srities. Sukurtas naudojant specialų tirpiklį ir aukščiausios rūšies priedus. Produktas tirpdamas pašalina alyvos, klijų likučius. Mažina degalų sąnaudas, padidina dyzelinių variklių patikimumą.

Klima-Fresh (4065)

Blogo kvapo naikiklis. Per itin trumpą laiką (10 min.) išnaikina blogą kvapą automobilio salone, kurį sukelia ventiliacijos kanaluose ar kondicionavimo sistemoje esančios bakterijos, pelėsiai ir kiti nešvarumai. Paprastas naudojimas nenuimant salono filtro. Po naudojimo automobilio salone ilgam išlieka gaivus kvapas. Taip pat apsaugo nuo alerginių reakcijų.


AUTOKOSMETIKA :

Leder-Pflege (1554)

Odos priežiūros priemonė apsaugo odą nuo trapumo, ją valo. Išskirtinė motociklų, automobilių odos priežiūra, taip pat tinkama namų ūkiui. Odą paverčia lygia, elastinga ir tvirta iš naujo. Priemonės sudėtyje yra specialių odos priežiūros priemonių ir bičių vaško.

Cockpit Glanz (1510)

Produktas plastiko atnaujinimui. Priemonė skirta automobilio plastikinių paviršių,prietaisų skydelio,bamperių,spoilerių ir kitų atnaujinimui ir pastoviai priežiūrai. Grąžina matiniams ir išblukusiems paviršiams originalų blizgesį ir apsaugo juos nuo džiūvimo. Apsaugo juos nuo nemalonaus girgždesio, užtikrina priežiūrą be riebalų likučių, pasižymi antistatinėmis savybėmis ir atstumia dulkes. Gerai sutepa,įsigeria ir ilgam apsaugo plastmasinius ir guminius paviršius nuo aplinkos poveikio. Taip pat puikiai tinka sunkiai judančių saugos diržų sutepimui.

Cockpit-Pflege vanille (1598)

Produktas plastiko priežiūrai. Suteikia matinį ir šilkinį blizgesį nudūlėjusiam plastikui. Produktas giliai įsiskverbia į plastiką ir užtikrina ilgą veikimo laiką. Puoselėja ir apsaugo be tepimo. Produktas yra antistatinė medžiaga todėl atstumia dulkes. Plastikas prižiūrimas su COCKPIT CARE vėl atrodys kaip naujas.

Auto-Innenraum-Reiniger (1547)

Valiklis automobilio interjerui. Intensyvus valymo skystis, švelniai ir greitai išvalo iš plastiko detalių, audinių ir apdailos esančios transporto priemonės viduje, alyvos, tepalo, nikotino ir kitų nešvarumų dėmes. Ypač tinka išvalyti gėrimų bei saldumynų dėmes.

Anti-Beschlag-Spray (1511)

Valiklis – priešas aprasojimui. Užtikrina stiklų skaidrumą ir idealią švarą, vairavimo saugumą. Pasižymi ilgalaikiu poveikiu. Nekenkia plastmasėms, gumoms ir dažytiems paviršiams.

Geruchskiller (1620)

Blogo kvapo naikiklis. Produktas tinkamas naudoti namuose ir automobilyje. Dėl sudėtyje esančių biologinių junginių puikiai pašalina nemalonius kvapus. Itin veiksmingas naikinant tabako kvapus.

fix-klar Regenabweiser (1590)

Skystis sklaidantis vandens lašus 125ML. Skirtas automobilių ir motociklų apsauginiams ir šalmų stiklams. Greitai išsklaido vandens lašus nuo stiklų. Užtikrina geresnį matomumą ir didesnį važiavimo saugumą.

Gummi-Pflege (1538)

Guminių detalių priežiūrai. Tausoja, valo ir gerina durų, langų, plombų ir padangų išvaizdą. Saugo gumos komponentus, padaro juos elastingus ir prailgina jų ilgaamžiškumą. Taip pat idealiai tinka giluminiam valymui padangų ir guminių kilimėlių.

Liqui Moly taip pat gamina didelį asortimentą serviso medžiagų: varžtų atlaisvintojai, sandarinimo medžiagos, įvairūs praplovėjai (karbiuratorių, EGR vožtuvų, oro srauto matuoklių, stabdžių sistemos, aušinimo sistemos), aušinimo sistemos sandarintojas, dujų išmetimo sistemos sandarintojas, dujų išmetimo sistemos montavimo pasta, vario pasta, vario aerozolis, hermetikų valiklis ir daugelis kitų medžiagų. Jas gali naudoti ne tik profesionalai, bet ir paprastas vairuotojas mėgstantis pasikrapštyti prie savo automobilio.


EDMORA organizuoja prekių pristatymą visoje Lietuvoje. Klientai turi galimybę rinktis prekę pagal kokybę ar kainą.

Taikoma lanksti nuolaidų sistema, priimtina kiekvienam klientui.

PRODUKCIJOS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE :
Tel. Nr. +370 686 005 05, +370 687 855 57

edmora.uab@gmail.com
Darbo laikas : Šeštadienį- pagal susitarimą

Įmonės nuotraukos:
ATP Edmora, MBATP Edmora, MB nuotraukaFoto ATP Edmora, MB (304107351)Įmonės ATP Edmora, MB nuotraukosPradėjusi 1960 m. nuo priedų disulfidoATP Edmora, MB nuotraukaFoto ATP Edmora, MB (304107351)Įmonės ATP Edmora, MB nuotraukosnuo alyva varikliamsATP Edmora, MBATP Edmora, MBATP Edmora, MBATP Edmora, MBATP Edmora, MBATP Edmora, MBATP Edmora, MBATP Edmora, MBATP Edmora, MBATP Edmora, MBATP Edmora, MB
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Liqui Moly, Liqui Moly alyva, Liqui Moly tepalai, tepalas su molibdenu, alyva su molibdenu, alyva, tepalai, transmisinė alyva, serviso medžiagos, autokosmetika, sintetinė alyva, pusiau sintetinė alyva, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 304107351
Papildykite įmonės ATP Edmora, MB (įmonės kodas 304107351) informaciją, patikslinkite rekvizitus, įkelkite logotipą ir nuotraukas, įveskite Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą 09-21 21:42
Telekomunikacijų bendrovė "Telia Company" pasiekė tarptautinį susitarimą su teisėsauga ir sutiko sumokėti 965 mln. USD dydžio baudą dėl kaltinimų kyšininkavimu Uzbekistane.
Trumpas paskelbė naujas sankcijas Šiaurės Korėjai
Trumpas paskelbė naujas sankcijas Šiaurės Korėjai 09-21 20:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį paskelbė naujas ekonomines sankcijas, nukreiptas prieš Šiaurės Korėją ir valstybes bei asmenis, kurie turi ekonominių ryšių su agresore.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar turite skolų?

Partneriai

UAB Baltic master
Šaldymas. Vėdinimas. Kondicionavimas. Restoranų, parduotuvių įrengimas ir baldai.

Akcijų kainos

FedEx 220,50 +2,08%
ConocoPhillips 48,33 +1,64%
AutoZone 543,58 +1,57%
McDonald's 159,88 +1,56%
Apple 156,07 -1,68%
Western Digital 86,37 -3,95%
Yahoo! 50,40 -4,15%
Adobe Systems 149,96 -4,24%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 85,67 +6,93%
Varis 5719,76 +2,15%
Ryžiai 444,68 +10,37%
Dyzelis 1,42 -5,96%
Kava 144,10 -4,68%
Sidabras 1693,10 +1,11%
Kiauliena 82,05 +20,22%
Auksas 1260,26 +1,14%