Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akorus Real Estate, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akorus Real Estate

Atsiliepimai apie Akorus Real Estate, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Akorus Real Estate, UAB

talpina neteisingą informaciją, nenurodo tikslios vietos žemėlapiuose, nesiskaito su klientais
Įmonė, kurioje dirba visiški megėjai, skelbimuose skleidžiantys dezinformaciją apie būstą. Dažniausiai įvedami neteisingi statybos metai. Su tokiais brudais geriau neturėti jokių reikalų.
Mindaugas ir Vaida - profesionalūs, nuoširdūs, draugiški. Jie dirba labai sklandžiai, be galo etiškai. Jaučiausi saugiai visą bendradarbiavimo laiką. Greitai ir sėkmingai pavyko išnuomoti namą. Viskas vyko punktualiai, puikiai suderinant laikus. Jokios įtampos. Esu laiminga ir labai dėkinga už tokią kokybę. Rekomenduosiu Jus visiems, kam reikės tokio pobūdžio paslaugų. Ačiū, esate tikri profesionalai, savo srities žinovai, be galo darbštūs ir šilti žmonės.
skelbimuose nuolat ka nors privelia, nutyli, klaidina, ideda nuotraukas "panasiu" objektu, kai realus objektas dar nepastatytas ir t.t. ir pan.; nedaug yra nt agenturu, kad zemelapyje butu problema bent apytiksliai nurodyti kur yra parduodamas nt. sitiems probolema. tiesiog gaisina zmoniu laika.
Teko ir parduoti ir pirkti su šios įmonės pagalba. Greit rado pirkėją, patarė dėl kainos, puikiai atstovavo derybu metu bei padėjo surasti kitą butą. Jei ateityje reikės tokio pobūdžio pagalbos, kreipsiuosi tik į juos. Bendravau su Mindaugu ir mergina, kurios vardo nepamenu. Abu vertinu 10/10.
Ne kartą Akorus Real Estate yra pagelbėję, tiek konsultacijomis, tiek NT pirkimo / pardavimo klausimais. Tikri savo srities profesionalai!!!
Viskas puiku, bendradarbiavimas pasižymėjo atidumu, dėmesiu, žodžio laikymusi. Patikima įmonė.
Gerbiami pirkėjai,
Nerekomenduoju pirkti butų Akorus parduodamame sublokuotame name Vilniuje, Balsiuose (ID 8091: adresas nurodytas klaidingai - turėtų būti Kaukų g. 33), nes šis pastatas yra tikra uždelsto veikimo bomba: namas pastatytas ant prieš 25 metus sumontuotų rūsio blokų, tarp kurių esantys tarpai palikti atviri, ir į paslėptą rūsį laisvai patenka vanduo. Be to, 10 cm storio rūsio šiluminė izoliacija įrengta tik maždaug iki 20 cm nuo žemės paviršiaus. Antžeminės sienų dalies šiluminės izoliacijos storis (20 cm) irgi neatitinka šiuolaikinių reikalavimų. Pradedant statyti šį namą, buvo pakabinta informacinė lenta žiūr. nuotraukas), kurioje buvo nurodyta, kad statomas dviejų butų namas. Nežiūrint į tai, pastatytas keturių butų namas, tačiau Vilniaus miesto savivaldybės įsakymu namui suteikti tik du adresai. Atkreipiu dėmesį, kad būsimi keturių butų pirkėjai, norėdami gauti banko paskolas butams įsigyti bei eksploatuodami šiuos butus šiame daugiabučiame sublokuotame name, neišvengiamai susidurs su problemomis, nes kiekvienas iš dviejų pagal savivaldybės suteiktą adresą įregistruotų butų bendros nuosavybės teise priklausys dviem savininkams.

Like · Comment
Jokiu priekaistu. Maloniai nustebintas, kad tavimi rupinasi. Didelis ACIU uz pagalba
renkantis, aprodymus, patarimus ir kantrybe!
Ačiū, Akorus Real Estate, už tokį nuoširdų ir profesanalų darbą, bandant parduoti mūsų sklypą, Vilniuje, Tvenkinių g. Skelbimas pateiktas labai gražiai.Gal kaina ir šiek tiek aukštoka, tačiau negalime atistebėti pastangomis ieškant pirkėjo.Puikūs specialistai, atsakintys ir patariantys į visus iškilusius klausimus.
Akorus mums rekomendavo draugai, mes taip pat užtikrintai Juos rekomenduosime kitiems.
Dar kartą Ačiū!
Labai noriu padėkoti Akorus Real Estate už jų pagalbą renkantis Nekilnojamą turtą. Visu pirma tai mane labai sužavėjo dėmesys klientui, nuoširdumas, atvirumas. Turėjau krūva klausimų, bet šį įmonė man į juos padėjo labai greitai, konkrečiai atsakyti. Dar kartą ačiū už profesionalų darbą.
Bandėme nupirkti turtą. Brokerė melavo buto savininkams, kad siūlome tik 100tūkst. eur., nors iš tikrųjų siūlėme 106. Pokalbio metu prakalbus apie kainą buvo aišku, kad brokerė melavo ir tuos pinigus norėjo pasilikti sau. Išėjus iš buto, bandant su brokere išsiaiškinti situaciją, ji vis tiek žiūrėdama į akis melavo, kad sakė tikrąją kainą savininkams. Kadangi turtas buvo pardavinėjamas per keletą skirtingų įmonių, nusprendėme bendradarbiauti su kita agentūra. Nelinkėčiau niekam su jais susidurti.
Įmonės savo internetiniame puslapyje deklaruoja, kad jų vertybė - dėmesys klientams.

Paskambinus dėl NT apžiūros - sako, kad perskambins - niekada neperskambina.
Susitarus dėl susitikimo brokeriui patogiu metu (piko metu Vilniuje) ir vėluojant (7 minutes) atvykus sužinai, kad brokeris išvyko neįspėjęs.
Jeigu ši įmonė užtrunka parduodant ar nuomojant jūsų NT - nesistebėkite, nes su tais, kurie nori mokėti pinigus - nelabai skaitomasi ir savo deklaruojamų vertybių iš tiesų netui. Nerekomenduočiau bendradarbiauti.

4CT
Generalinis statybų rangovas

Adresas: Antano Tumėno g. 4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; investicinė veikla; inžineriniai tinklai ir sistemos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB 4CT pagrindinės veiklos kryptys: Generalinis rangovas (sutartys FIDIC, LUMP SUM, COST PLUS, OPEN BOOK principais). Atskiri statybų darbai (monolitinių ir surenkamų konstrukcijų montavimas, mūro darbai ir t.t.). Projektavimas (nuo idėjos ir galimybių studijos iki darbo projekto). Projektų valdymas ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; komunalinė technika; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; telekomunikacijos, ryšio priemonės; transporto paslaugos.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų, aliuminio ir plastiko gaminius, bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos...
He-Ma
Adresas: Ligoninės g. 3-5, LT-62114 Alytus.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; nekilnojamasis turtas; statyba; šiltinimas, renovacija.
Statybos įmonė UAB "He-Ma" įkurta 1992 metais. Šiandien čia dirba 28 kvalifikuoti specialistai, turintys ilgalaikę patirtį. UAB "HE-MA" atlieka įvairios paskirties ir apimčių statybos, šiltinimo bei remonto darbus. Bendrovės veiklos spektras apima gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties bei komercinių pastatų...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Statvilsta
Adresas: Smolensko g. 5a, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštalipių paslaugos; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalas, apdirbimas, gaminiai; nekilnojamasis turtas; projektavimas; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos.
Gyvenamųjų, pramoninių, verslo pastatų statyba, renovacija, gerbuvio įrengimas

Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų
Advokatai Vilniuje apie DK pakeitimus, kurie vis dar kelia klausimų 09-15 13:03
Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigaliojo naujasis Darbo kodeksas (DK) - antras po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo. Advokatų profesinė bendrija „Magnusson ir partneriai" teigia, kad įsigaliojus...
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą
"Telia Company" už kyšius sumokės 965 mln. USD baudą 09-21 21:42
Telekomunikacijų bendrovė "Telia Company" pasiekė tarptautinį susitarimą su teisėsauga ir sutiko sumokėti 965 mln. USD dydžio baudą dėl kaltinimų kyšininkavimu Uzbekistane.
Trumpas paskelbė naujas sankcijas Šiaurės Korėjai
Trumpas paskelbė naujas sankcijas Šiaurės Korėjai 09-21 20:04
JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį paskelbė naujas ekonomines sankcijas, nukreiptas prieš Šiaurės Korėją ir valstybes bei asmenis, kurie turi ekonominių ryšių su agresore.

Ar turite skolų?

UAB Baltic master